PDA

View Full Version : Moderated:Kaкво да направя, за да не я нараня!



n0go0d
02-07-2007, 13:29
Едно момиче много си падна по мен... до някаде аз съм виновен, но мислех, че ще е лек флирт обаче тя излезна доста повече от това което съм предполагал. Така се задълбочиха нещата, но едввали имаме шанс заедно, защото аз вече съм обичал...(сигурно все още).Обясних и всичко. Не искам да "избягам" от нея просто защото мисля, че ще я нараня още повече. От др страна и немога да и обещая нищо, но немога да кажа твърдо НЕ! Вече сам попадал в подобна ситуация и просто вдигнах раце и не се появих повече, обаче тя не е човек на които бих го сторил...
Моля за мнение... какво да направя, за да не я нараня?
Тя ми каза, че неиска да ме забрави защото много ме цени кто човек и иска да подържаме поне приятелска връзка(не мисля ,че ще е приятелска защото тя ме превлича)! От подобно нещо аз все още си патя обаче не ми стига кураж да изчезна просто ей така.... ако и дам надежда може да стане много лошо....


мерси предварително!

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

koalka
02-07-2007, 13:43
Защо да нямате шанс, като вече си обичал?Това не можах да го разбера.Първо си изясни чувствата и ако има такива бъдете заедно.Никой не говори за любов.Може и да се влюбиш, но може и да не се.Достатъчно е да я харесваш и да бъдете щастливи заедно.Но ако не си сигурен, не й давай напразни надежди, защото момичето ще бъде наранено.

iiirish
02-07-2007, 14:01
Защо да нямате шанс, като вече си обичал?Това не можах да го разбера

ми много си глупава :smt005 обяснението на такива като теб е, че момчето вече знае какво значи истинска обич и именно затова е наясно, че не изпитва нито пък може да изпитва подобни чувства към това момиче! веднъж обичал ли си, не можеш да сбъркаш любовта с никоя друга емоция!

по темата: единствения вариант е да си останете приятели! говори отново с нея, покажи й, че не си променил решението си и заставаш твърдо зад него! при положение, че не я обичаш, а тя теб да, трудно ще направиш крачката да си тръгнеш, а същевременно да не я нараниш... помисли първо за себе си ;)

02-07-2007, 14:18
Обяснявам: "Кйто е обичаЛ - не обича...


съгласен сам ,че трябва да сме малко по егоистични в някои моменти!


мерси!!!

elti
02-08-2007, 17:04
По-добре поговори с нея-щом тя има чувства към теб,бъди внимателен да не я нараниш,но и покажи,че между вас не може да има нищо.От там нататък ти си знаеш какво точно да правиш,но каквото и да предприемеш УСПЕХ!

Tamplier
02-08-2007, 20:58
6tom si obi4al vednuj zna4i poznava6 lubovta ako ne izpitva6 lubov kum tova momi4e po dobre pogovori s neq i i go obqsni ne i davai naprazni nadejdi za6toto tq 6te bude naranena

ThePainIsReaL
02-08-2007, 21:03
"Който е обичал - Не обича ! " - Хм .. интересна мисъл пишеш , но не мисля , че е много вярна . Ако ти си затвориш сърцето за момичетата само защото едно от тях те е наранило ( или каквото и да е станало ) - просто губиш много . Помисли си малко само .. :wink:

Candyy
02-08-2007, 21:20
Най-тъпото нещо което можеш да направиш е да си тръгнеш!!!И това ,че сега не изпитваш обич към нея не означава ,че след няколко месеца гори може би след години няма да я обикнеш и да съжаляваш за решението си!!!Не знам то си е твоя живот ти решаваш сам ...но момичето щом те обича и ти имаш някакви симпатии към нея рано или късно ще я обикнеш и ти ,винаги става така...КРАГОВРАТ ...Може на някои да му е много смешно моето мнение ,но е така..[/b] :smt012 :smt019 [-(

mnogomili4kata-sf
02-10-2007, 09:00
А дали просто не те е страх,че могат да се получат нещата м/у вас...Това,че те привлича и това,че не искаш да я нараниш значат повече отколкото ти си мислиш.Този страх ми е познат до болка.Най-лесното нещо е да избягаш.Но ако избягаш и решиш по някое време,че искаш да се върнеш- може да нямаш повече шанс да бъдеш с нея. Наистина седни и се изясни със себе си. Оттегли се за няколко дена и й кажи,че трябва да обмислиш положението примерно...успех