PDA

View Full Version : Как да сменя скайпа?



Betty___
02-07-2007, 15:53
Искам да си сменя скайпа но не мога. :? Пробвах пак да го изтегля,но пак влизам със същия.Може ли някой да ми каже как да стане това?Много отдавна го смених веднъж,но сега не мога! :oops:

П.П-Може за вас да е елементарно,без бъзици,моля!

Excu
02-07-2007, 15:57
Prosto vie ste unikom e !!! ujas


Gore v dqsno ima edo files (angliski) файл (Български)

i kato 6trakne6 tam ti izliza multifunkcianalno menu sing out (angliski) Отписване (Български) tam 6traka6 i se otpisva6

Ti netrqbva6e da si preinstalira6 skype trqbva6e da si smeni6 dynoto ! nai dobre... male...

(BEZ KOMENTAR)

cool_kitty_:P
02-07-2007, 16:00
ами..цъкваш на file в горния десен ъгъл на прозореца и избираш от падащото меню "отписване" ако си на бг или "sign out",ако си на английски,после под мястото,където си пишеш името пише"don't have a skype name?"та цъкваш на него и после се оправяй :)

02-07-2007, 16:24
хорааа, човекът пита как да си "смени скайпа", значи аз мисля, че иска да си смени версията на скайп, не ник-а. най вероятно иска да си сложи новата бета версия да е гъзарче...
та как става тва:
като изтеглиш файла щракаш върху него и то там всичко си пише. пита те къде да го инсталира и блабла. не вярвам да си толкова зле да не можеш да се справиш. пък ако все пак не можеш- просто натискай next :lol:

Excu
02-07-2007, 16:31
хорааа, човекът пита как да си "смени скайпа", значи аз мисля, че иска да си смени версията на скайп, не ник-а. най вероятно иска да си сложи новата бета версия да е гъзарче...
та как става тва:
като изтеглиш файла щракаш върху него и то там всичко си пише. пита те къде да го инсталира и блабла. не вярвам да си толкова зле да не можеш да се справиш. пък ако все пак не можеш- просто натискай next :lol:

Emi tq 6e se 4udi do 76 godi6na ot kyde da go svali :wink:

http://www.skype.com TAM IMA EDNO OGROMNO DONWLOAD SKYPE :smt064

hamilcar
02-07-2007, 20:27
Ето ти линк за Скайп-а http://www.skype.com/go/getskype като го свалиш инсталираш го, може и без да махаш старата версия.

Excu -> Виждаме, че си голям разбирач. Вместо да се подиграваш на хората им помагай. Не може всички да знаят всичко, не си интересен.

Excu
02-08-2007, 14:36
Ето ти линк за Скайп-а http://www.skype.com/go/getskype като го свалиш инсталираш го, може и без да махаш старата версия.

Excu -> Виждаме, че си голям разбирач. Вместо да се подиграваш на хората им помагай. Не може всички да знаят всичко, не си интересен.

Nemi puka dali sym interesen.. i kvo mislite za mene

Cheesy
02-09-2007, 17:39
ами..цъкваш на file в горния десен ъгъл на прозореца и избираш от падащото меню "отписване" ако си на бг или "sign out",ако си на английски,после под мястото,където си пишеш името пише"don't have a skype name?"та цъкваш на него и после се оправяй :)

krisi_l@loka
02-12-2007, 19:28
хорааа, човекът пита как да си "смени скайпа", значи аз мисля, че иска да си смени версията на скайп, не ник-а. най вероятно иска да си сложи новата бета версия да е гъзарче...
та как става тва:
като изтеглиш файла щракаш върху него и то там всичко си пише. пита те къде да го инсталира и блабла. не вярвам да си толкова зле да не можеш да се справиш. пък ако все пак не можеш- просто натискай next :lol:

Forslor
02-12-2007, 22:43
хорааа, човекът пита как да си "смени скайпа", значи аз мисля, че иска да си смени версията на скайп, не ник-а. най вероятно иска да си сложи новата бета версия да е гъзарче...
та как става тва:
като изтеглиш файла щракаш върху него и то там всичко си пише. пита те къде да го инсталира и блабла. не вярвам да си толкова зле да не можеш да се справиш. пък ако все пак не можеш- просто натискай next :lol:
Ako нe е таз девойка да ви напрай едно резюме на казаното ,напрао потъвате . :lol: (бъзкъм съ O:) )