PDA

View Full Version : тя маи не знае какво иска



02-07-2007, 16:20
като по-малък и глупав взех, че се влюбих ама в приятелка. е неможахме да се съберем, а сме пробвали няколо пъти. подържаме приятелски отношения, но понякога това точно ме кара да си забравям името. момичето има желание към мен, казва, че ме обича но не е сигурана и в момента е с момчето което наистина обича, но понякога осъзнавала че и мен ме обича. аз все си мисля че не можеш да обичасш 2-ма и разбирам, че желанието и към мен не е достатъчно да бъдем заедно самия аз неискам да съм с нея без да изпитва това което изпитвам аз! нямам никаква представа какво следва, но имам един вапрос възможно ли е да не осъзнава колко ме обича и всъщност съществува ли такъв тип любов?

koalka
02-07-2007, 17:49
Според мен не можеш да обичаш истински двама души едновременно.

{Sweety_f}
02-07-2007, 22:32
кажи и че не можеш да продължаваш така без да знаеш дали днес те обича и дали утре ще те забрави..кажи и да се позамисли какви чуства им акъм теб и да вземе някакво рещение:)

MoHuTo
02-07-2007, 23:45
Каква е тази любов към двама човека!Това е невъзможно!Замисли се, тя обича само единия, не двамата ви.А погледнато реално ако обичаше теб, нямаше ли сега да е с теб, а не с приятеля си??Нз ти си я познаваш най-добре, но аз мисля че тя не те обича, може да те харесва, но за любов не може да се говори според мен...

Digital
02-07-2007, 23:59
Sorry приятел.. знам че е кофти. "Напоследък съм мн объркана..." хаха. :roll:
Bull shits...