PDA

View Full Version : защо се държи така!!!?!?!



Slave4You
02-07-2007, 18:07
с най-добрата ми фр сме приятелки отдавна и сега 8 клас влязохме в едно даскало.Винаги съм й казвала всичко,мн пъти ми е помагала, никога не ме е издънвала и т.н.Всичко е мн яко, само че тя почва нарочно да прави така че да съм нещастна ... В началото на годината едно момче ми беше симпатично но с него почти не общувахме докато един път с нея случайно влязохме в една стая и той беше там и ме заговори нещо и аз докато си отворя устата да отговоря и тя взе да ми вика: "Ела ела да ти кажа нещо бързо!" и ме хвана за ръката и веднага ме изведе от стаята :smt013 Аз се усетих че го направи за да не говоря с него и й се разкрещях защо го направи и тя каза че бил мн тъп и не бил за мене ... Добре де, аз съм на 14 - няма да се омъжвам за него ... Или малко по-късно имах задача да намеря някакъв филм на диск за една приятелка и питах всички дали го имат и реших че това е добра възможност да го заговоря. Отивам аз и мойта "приятелка" ме пита къде отивам и аз и викам да питам Васил дали има филма и тя вика "О аз го питах вече, няма го" ... а тя отлично знаеше че имах намерения да го питам АЗ и пак й се скарах и тя пак взе да говори че бил мн тъп ... Сега 4 месеца по-късно харесвам едно др момче и вчера той беше с един приятел и той(приятелят му) ме заговори и аз взех да говоря с надежата да се включи и другия в разговора и така ... Тая пак реши да се прави на мн отворена и като той ме пита нещо тя се приближи и взе да говори вместо мене и по този начин аз фактически се махнах тотално от разговора(а тя ест знаеше че го харесвам) и после имаше наглостта да ми се сърди и да ми прави гадни физиономии ... А с това момче даже не са на "здравей и здрасти" - т.е. те изобщо не общуват, даже на дали той й знае името а тя случайно точно сега реши да говори с него! Защо го прави това? Не вярвам защото е все "да ми мисли доброто" ... Сиг съм че тя не харесва нито едно от тези момчета защото аз знам кого харесва тя, само че аз определено не й се меся в работите. Мисля че е защото тя няма приятел и иска и аз да нямам. Но пък от друга страна един разговор не значи нищо ... Ако има някой психолог тука да ми каже защо прави това и как да я спра ... моля.
П.П.: С нея сме говорили доста пъти за това и тя все вика "добре айде спирам" ама не го прави значи няма да стане с разговор

kukli4ka__
02-07-2007, 18:41
Може да е заради това че тя няма приятел и ако загуби и теб един вид ти ако се обваржеш тя ще остане сама и ревнува от момчетата около теб.Другия вариант е че просто иска да докаже на себе си а и на теб че тя също е контактна личност и се харесва на момчетата което би било тъпо след като сте приятелки.Определено обаче съм на мнение че не го прави защото е загрижена за теб.Пробваи пак да говориш с нея

Fucking_Bitch
02-07-2007, 19:26
Мисля,че ревнува.Можеш да и направиш един два подобни номера и когато тя ти се нацупи да отидеш и да и кажеш: "А сега много ли ти е яко,аз като правя тъка!?" Да видим тогава какво ще каже.А ако продължи значи не ти е никаква приятелка....

white_chik
02-07-2007, 19:32
Виж,тя е кофти приятелка,ама пък и ти си малко заблудена,щото ако някой дойде и ми се намеси в разговора веднага ще намеря начин да се вклюба и да я затапя по некъв начин.Тя ти прави мръсно,прави и ти

juSTkiddy
02-08-2007, 08:17
Мисля че е защото тя няма приятел и иска и аз да нямам.
И много правилно мислиш...Тя просто ревнува ..поне това е някакво обяснение...А може и да злобее че ти можеш да си намериш приятел а тя не...Във всеки случай трябва да проведеш много сериозен разговор с нея и да и обясниш че ако не престане ще развали приятелството ви..Ам успех :wink: