PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Не мога да впечатля момичетата :(



. . .
02-07-2007, 19:27
Отчаян съм. Казвам се Стоян Иванов колев 10 клас съм и съм от софия. Назнам защо но което момиче да харесам с което и да е момиче да направя опит да се сближа с нея и да ме обикне е обречен на провал. Не съм красив но несъм и грозен не съм физически силен но не съм и слаб. Всички момичета които съм харесвал са ме отблъсквали. Никога не съм имал гадже нито съм се прегръщал с момиче нито съм се целувал. Моляви кажете ми какво да направя. Много ми е мъчно и да си призная чесно неведнъж са ми минавали мисли за самоубииство но за съжеление не събирам достатъчно смелост за да го направя. Моляви кажете ми как да се избавя от това какво мога да направя за да бъда щаслив с някоя поне за малко. МОЛЯ ВИ.

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

02-07-2007, 19:35
Спри да я търсиш и да се надяваш,и когато най-малко очакваш ще се появи!Банално,но факт!Живей си живота спокойно,прави нещо за себе си и всичко ще се нареди!Гаранция! :-D Успех!!!

02-07-2007, 19:37
Спри да я търсиш и да се надяваш,и когато най-малко очакваш ще се появи!Банално,но факт!Живей си живота спокойно,прави нещо за себе си и всичко ще се нареди!Гаранция! :-D Успех!!!

Не веднъж съм се всъшвал в този съвет но колкото и да чаках тя не доиде.

Conteo
02-07-2007, 19:40
Здравей, аз също съм бил и все още съм така и съм на почти 18 години.
Вече сякъш см свикнал с мисълта че нищо няма да се получи и не се притеснявам толкова много въпреки че често мисля за любовта и защо по дяволите не се получава при мене? Защо всички хубави момичета си имат приятели мамка му ? И защо дявол го взел няма едно свястно ?
Като прочетох поста ти все едно четях нещо написано от себе си ама не съм искал самоубийство или нещо от сорта :).

Аз също все още не съм имал приятелка, но през времето динственото нещо което мога да ти кажа е: Да не ти пука.
Защо да си блъскаш главата ](*,) и да страдаш #-o . Рано или късно и при тебе и при мене и при останалите като нас ще дойде, затова повече не мисли за "глупости" и гледай напред. Предполагам че си маааалко по срамежлив и ако е така, искам да ти кажа че е хубаво да си повдигнеш самочувствието със спорт или по друг начин както направих и аз. Айде лека вечер и бъди търпелив.

. . .
02-07-2007, 19:46
Здравей, аз също съм бил и все още съм така и съм на почти 18 години.
Вече сякъш см свикнал с мисълта че нищо няма да се получи и не се притеснявам толкова много въпреки че често мисля за любовта и защо по дяволите не се получава при мене? Защо всички хубави момичета си имат приятели мамка му ? И защо дявол го взел няма едно свястно ?
Като прочетох поста ти все едно четях нещо написано от себе си ама не съм искал самоубийство или нещо от сорта :).

Аз също все още не съм имал приятелка, но през времето динственото нещо което мога да ти кажа е: Да не ти пука.
Защо да си блъскаш главата ](*,) и да страдаш #-o . Рано или късно и при тебе и при мене и при останалите като нас ще дойде, затова повече не мисли за "глупости" и гледай напред. Предполагам че си маааалко по срамежлив и ако е така, искам да ти кажа че е хубаво да си повдигнеш самочувствието със спорт или по друг начин както направих и аз. Айде лека вечер и бъди търпелив.

Прав си но има едно нещо. Много пъти съм си викал това много пъти съм забравял и не ми е пукало но ето че доиде момента в който много се отчаях. А що се отнася до това дали съм срамежлив- в някои случаи.

joiSyTo
02-07-2007, 19:54
Bolka...pare6ta, neveroqtna bolka, koqto bavno me obzema den sled den
... Kazavm si 4e ne go obi4am..no ne e taka..kazvam si 4e ne mi puka za nego
daje da e nai-krasivoto i dobro mom4e koeto sa6testvuva kazvam si i xilqdi
drugi ne6ta. No ne stava..boli me vse pove4e i pove4e..Praznota...
gadna...depresira6ta praznota..i toi ne se obajda...razbiram go. Az sa6to nqma6e da se
obajdam. No v momenta umiram za nego iskam da sam blizo do nego da go dokosna makar i za
malko pone da go vidq, znam li.... Naposledak jiveq v edin film za koeto sam si
absolutno vinovna az i samo az i nikoi drug. Ponqkoga si mislq 4e go zalujavam i
zapo4vam da se samosajalqvam a po princip ne sam nqkakfa revla..daje naprotiv...
vazpitali sa me taka - da bada MAJKO MOMI4E i v kraina smetka kakvooo?!?!?
Ami priznavam si (pone vednaj v jivota si mislq 4e imam pravoto da bada slaba) -
DA boli me du6ata za nego, DA sajalqvam zaradi vsi4ki otxvarleni razgovori,
DA sajalqvam i 4e e 4 godini po-golqm ot men i ve4e jivee po drug na4in, DA
sajalqvam i 4e moite pubertetski raboti ne go valnuvat i 4e ponqkoga sam go
oteg4avala, DA i vinagi 6te go pomnq...vinagi 6te bade 4ast ot men i ot
spomenite mi toi 6te bade nai-qrkiqt. ZAVINAGI!!! Ne samo za6toto be6e
parvoto istinsko mom4e v jivota mi a i za6toto dosega ne bqx sre6tala
4ovek koito da me privli4a po tozi na4in. Da, otnovo da i da, znam 4e ako go
pro4ete 6te mu stane sme6no, taka kakto na men mi stava6e predi kogato se darjax s
mom4etata po na4ina po koito toi se darji sega s men...no pone se nau4ix da ne mi puka...Ne znam dali tazi prostotiq
nqkoga 6te stigne do nego i dali izob6to 6te mu trepne ne6to ako stigne
no znam...znam pone 4ee..nqkoga sam bila mnogo blizo do 6tastieto i sama sam se precakala jestoko i sega stradam
zaradi samata sebe si, zaradi maniqta za prevazxodstvo, zaradi nepukizma si i za6toto sam sviknala da polu4avam
vsi4ko koeto si pojelaq v golemi koli4estva...moje bi za6toto sam sviknala i mom4etata da ti4at sled men bez da mi
pravi vpe4atlenie...ili zaradi 10000 drugi pri4ini. Ne znam..ne znam...Iskam samo da mi prosti zaradi vsi4ko tova koeto sam
i ne6tata da badat kakto predi. IZVINQVAI!!! Ne si misli 4e ne mi puka za teb..qsno e 4e opredeleno ne e taka.
Sega pone e qsno...... :cry:

theworldleader
02-07-2007, 20:30
Защо се напрягаш?

Бъди естествен, бъди себе си..

Бъди усмихнат.. момичето ще дойде при тбе.. гарантирам ти !!!

{Sweety_f}
02-07-2007, 21:24
може би нямаш нужното самучувствие за да можеш да впечетлиш дадено момиче..изобщо не си и помисляй да рискуваш жовота си заради това...на всеки въпрос си има решение така че не се притеснявай:)

02-07-2007, 22:23
Predlagam da uchredim klub na "stranstvashtite dushi", shte uvlechem dosta hora na po 16-20 godishna vuzrast deto sa v sushtoto polojenie, vkluchitelno i mene :). Ta pich, ot samochuvstvieto e da znaesh. I az sym sushtiq... Momichetata ne slshat mnogo mnogo tva deto im govorish... povecheto gledat dali ti puka ili ne... v smisul dali se pritesnqvash ili govorish hladnokruvno. Trudno e da se napravish na takuv kakuvto ne si... ama spokoino s vremeto shte usetish kak stava hvatkata i she pojunesh uspeh.Imai vpredvid che moje da minat oshte nqkolko godini, no 4akaneto si struva :twisted: :lol: . Posle she ebesh na poraziq... :::

koalka
02-08-2007, 04:57
Няма смисъл от самоубийството по принцип и още по-малко в твоя случай.Щом всички момичета те отбягват, може би вината малко или много е в теб.Потърси грешката и се опитай да я промениш.Ако си срамежлив, се дръж малко по-отпуснато. :wink:

white_chik
02-08-2007, 07:27
Не си намерил пдходящата.Недей да мислиш само за това,ще срещнеш твойто момиче в момента,в който най-малко очакваш :wink: