PDA

View Full Version : 14ти февруари.. планове.. ?



theworldleader
02-07-2007, 20:17
Какво ще правите на 14ти..


Ще излезнете с любимия/любимата си и ще сте си най-щастливите, защото ще сте заедно и ще сте на някое романтично място..

ще си търсите гадже.. апф...

ще си седите вкъщи пред компютъра..

ще излезнете с приятели..

ще се напиете..

ще се отчаете ?

вече и аз не знам какво да правя..

за гадже имам просто перфектното момиче според всички мои, неини и странични хора, до мене.. но кел файда.. повредиха ме, не мога да обичам вече и аз не знам... :S

GLeZoRanA
02-07-2007, 20:22
Ще празнувам Трифон Зарезан и може би ако пуснете още една такава тема ще измисля нещо друго

theworldleader
02-07-2007, 20:26
Ще има ли такъв случай в който аз да влезна в този форум, колкото и рядко да става това и да има някой, който е оптимистично настроен, въпреки моето сегашно писимистично настроение ???

Една усмивка.. би ме зарадвала.. но искренна!!...

както и да е...

priti_kiti
02-07-2007, 20:56
:)




Ще пия! И ще псувам целия свят,защото има големи и шибани дестинации! :lol:

{Sweety_f}
02-07-2007, 21:14
сигурно ще се напия напук на любовта..защото май няма такава..:(

Mimka_sweet
02-07-2007, 21:21
ЩЕ си седя вкъщи отчаяна , пред компа и ще псувам всички ,които си имат гаджета :? (нищо лично)

02-07-2007, 21:28
сигурно ще се напия напук на любовта..защото май няма такава..:(Това че не си я срещнала не означава, че я няма... или това че си я забравила също не означава че я няма... това че си зарязана не означава, че я няма... това че си тъпа не означава че я няма...

ще празнувам и двете с гаджето и приятелите

miloto_girl_4e
02-07-2007, 21:32
хех, сигурно ще съм с гаджето, но ще празнуваме Трифон Зарезан :-D

CRaZy_IKT
02-07-2007, 21:43
Ще си празнувам рождения ден :) и ще псувам тия с гаджетата :lol: :twisted: :lol: :lol:

GLeZoRanA
02-07-2007, 21:50
Ще има ли такъв случай в който аз да влезна в този форум, колкото и рядко да става това и да има някой, който е оптимистично настроен, въпреки моето сегашно писимистично настроение ???

Една усмивка.. би ме зарадвала.. но искренна!!...

както и да е... Само ако знаеше коя съм .. Ето ти една истинска усмивка :-D

eleto_ludo_dete
02-07-2007, 22:09
Аз нямам гадже ,но ще пия в името на любовта с моята тайфа и ще се надявам ,че скоро ще срещна Човекът!

EvilBrunette
02-07-2007, 22:20
Ще си стоя пред компа и ще си мисля, че съм най-голямата смотанячка без гадже на Свети Валентин. :| Поне Трифон Зарезан да празнувах, но уви - не пия. А бе въобще - ще си умра от мъка и скука. Направо чакам с нетърпение 14... :?

theworldleader
02-07-2007, 22:25
Миналата година на 14ти бях без гадже, 4 дена след това се отвори една нова страница в моя живот, която се затвори преди 4 месеца..

сега имам ново гадже, на 14ти ще съм още с него, но някак прекалено новата страница нещо не се отваря както трябва.. :/

Atika
02-07-2007, 22:28
Същотото което ще правя и утре и в другиден ...

koalka
02-08-2007, 04:55
Този ден няма да е кой знае колко специален, може би просто ще излезем заедно.

bungle
02-08-2007, 06:36
Предполагам, че ще съм с приятеля ми.
Това ще ми е втори пореден Св. Валентин с него. :-D

И Цеци, стига , де. Сегашната ти приятелка не е толкова перфектна. Не си криви душата. :twisted:

metalkata
02-08-2007, 10:47
6te se napiq,6tot nqmam gadje i 6tot tozi koit obi4am ne mi otvru6ta sus su6tato!pone 6e mi e veselo!haxhahxhaxhahxahxahxahxahx

devil_in_red
02-08-2007, 11:57
Аз понеже нямам гадже, най-вероятно ще празнувам Трифон ЗарЯзан :lol: Но все пак, ще използвам самия ден, за да направя впечатление на един специален човек и за да честитя рождения ден на Зорка (щастлиииво луудиии, като на седемнаааааайсеееет) Иначе, самият св. Валентин сигурно в петък ще се празнува в БиБлИоТеКаТа най-вероятно.

goddes_of_the_death
02-08-2007, 12:10
долу свети валентин!да живее Трифон Зарезан :smt030 :smt026

Octofunk
02-08-2007, 12:15
- На 14 февр. един от най-добрите ми приятели има рожден ден
- На 14 февр. правим 4 месеца с гаджето :smt008
- На 14 февр. е Трифон Зарезан по стар стил = още пиене :-D
- На 14 февр. е Св. Валентин, който не е български празник [-X

Еми като гледам се очертава добър ден да бъде 8) :-)

afsfsdfsfs
02-08-2007, 13:33
Pravilno li e spored vas,dvama vlubeni koito si se obi4at hodili sa mnogo vreme i v momenta imat dobri otnosheniq no prosto ne xodqt,no si se obi4at,da prekarat 14 fevruari zaedno,dori da ne sa gadjeta? (moje bi gadjeta za 1 den hahaha)
???????????????????????????

Undying
02-08-2007, 13:35
Същотото което ще правя и утре и в другиден ...
Подкрепям.

theworldleader
02-08-2007, 13:48
Предполагам, че ще съм с приятеля ми.
Това ще ми е втори пореден Св. Валентин с него. :-D

И Цеци, стига , де. Сегашната ти приятелка не е толкова перфектна. Не си криви душата. :twisted:

Душкеее, на момичето й няма нищо.
Не съм й намерил кусури.. освен че не съм истински щастлив.. дано е временно ;)

bilqn4eto
02-08-2007, 15:55
ужассс,на Свети Валентин ще излезна на кафе може би с приятели,ще псувам тези,които имат гаджета и ще се надявам някое яко мом4е да доиде и да ми каже 4е много ме харесва(но и аз да отвращам на чувството разбира се.)макар че аз харесвам в момента едно мом4е,и знам 4е и с него е така,но си има в момента приятелка,която даже и не харесва,та се моля поне тои да ми се обади,макар и да е глупаво. :-k :wink:

iiirish
02-08-2007, 16:01
хех, сигурно ще съм с гаджето, но ще празнуваме Трифон Зарезан :-D

аз съм същата ;)

shemetaa
02-08-2007, 16:28
za sveti valentin nqma da praznuvam 6toto za sega sum sama,osven ako ne se povredq do 14ti i ne se hvana s nekoi...malko veroqtno no nqa zn...nai-veroqtnp 6te se razkyrtq ot piene s frends nqkade zatrifon zarezan,ama ob6to vzeto tfa nqma da e ne6ty po-razli4no ot tova koeto pravq seki den... :smt016 :-D

vivian
02-08-2007, 21:11
6te prekaram o6et edin romanti4en den s priqtelq si!no 6et se postaraq da se naslajdavam na prazniak za6toto do sega na vseki sv valentin sam bila ot4aqna i sama!

pojelavam na vsi4ki mn qko da si izkarat i dvata praznika!!!

Crazy_teen4e`f
02-08-2007, 21:30
Ми както обикновено-ше излезем някъде с приятели и ше си направим кефа.

minimalist
02-09-2007, 00:50
Като един от най-старите и активни /отново/ форумисти и следител на страницата от самото и създаване, когато беше съставена от няколко статии през 2001-2 година, до превръщането и в огромен портал какъвто е в момента, след дълъг и тежък размисъл по темата в главата ми се развиха следните варианти:
- заетите съфорумисти не ги бараме изобщо - свободни са да празнуват по двойки /а може и по тройки ако имат желание/, я Свети, я Трифон, като единственото условие е, на следващия ден да предоставят ако не снимков матрял, то поне кратко резюме за развитието на вечерта в устен /писмен, форумски/ вид.
- свободните, в това число и аз, се сформиране и преглеждаме бавно и внимателно темата "Кой от къде е", след което по най-бързия начин заформяме локални групи /по градове, всяка от които се отцепва на две подгрупи - такива, които имат желание да празнуват Свети, и такива които искат да празнуват Трифон (трябва да има толерантност все пак и с цел угода на всеки) /имайки се предвид, че всеки на тая среща ще е свободен откъм партньор, едва ли ще са много тия, на които им се празнува Трифон.../
Мисълта ми е да стане нещо като дейтинг среща по градове /ако има харесали се, естествено/, и то организирана от самите нас...
Всъщност сега като се замисля срещата /като цело, но имам предвид всичките локални/ искаме, неискаме ще започне по Трифоновски, с цел поотпускане на участниците, ако дай Боже станат заварки по-късно, вследствие на Трифоновската част, да пристъпим към Валентиновската...
Естествено, следващите неколко дни кореспонденти от целата страна, за всеки град ше изразят глас как е минало...
Изложената по-горе идея мисля че би била добър начин да отпразнуваме подобаващо и двата празника, без да има недоволни...
И въпреки всичко, смелото решение което предлагам, колкото и да ми се иска, едва ли било възможно да се осъществи за 4 дни, па било то и локалкно /по градове/ понеже все пак би станал доста голем проект и осъществяването му би било физически невъзможно от гледна точка на организация за такъв период от време /по моя гледна точка, биха били необходими поне 2 месеца предварителен период, в който да се доизпипат нещата до към най-малки подробности.
Естествено, вече ми е пределно ясно, че тоя проект за Трифон/Валентин '07 не би бил изпълним, НО идва тъкмо навреме като идея за Трифон/Валентин '08.
Така че, живот и здраве, след изкарването на Новогодишната нощ 07-08 можем полека-лека да се настройваме на организационна вълна.
П.П.1 - Супер много ме е яд, че тва хрумване ми дойде толкова късно преди празника, било то Трифон или Валентин. Признавам си - хвана ме малко яд, че не ме осени по-рано.
П.П.2 - Искрено се извинявам ако съм допуснал правописни грешки, тафтологии или неточности, ноо след 4 чаши изпито вино /понеже ше празнувам Трифон, та започнах да се тренирам още отсега/ е възможно да съм допуснал някоя друга грешка или неточност...за което моля да ми бъде простено
И така, като за финал, най-после обявявам стартирането на проекта SELF DATING TRIFON/VALENTINE 2008 за официално открит... :D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D =D> =D> =D> =D> =D> =D> \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

[B]a[N]D[i]T[k]a
02-09-2007, 05:26
shte praznuvame sv. valentin.. no s edni priqteli.. nai veroqtno tai shte stane #-o

pampers
02-09-2007, 13:22
ами ...за съжаление няма да съм с мойто милу..за6тото той е за 10 дена В Казанлък на някакъв турнир :smt010 и нз какво 6те правя...може със {Sweety_f} да празнуваме Трифон Зарезан поне да се напием хаха :P

Insatiable
02-09-2007, 14:31
Ще излезем с приятеля ми на ресторант... само тва можах да измъкна от него като информация защото уж щеше да е изненада .. а пък след това не знам ... :smt008

GossipGirl89
02-09-2007, 22:28
Свети Валентин ще празнувам. Засега плановете са да сме с милото в тях...надявам се няма да се развалят :roll:

deidiy
02-09-2007, 22:42
хаха еми май и аз ще се присъединя към пияниците и псуващите :lol:

02-09-2007, 22:50
:arrow: Ще излезнете с любимия/любимата си и ще сте си най-щастливите, защото ще сте заедно и ще сте на някое романтично място..

\:D/

smehar4e
02-09-2007, 23:00
mi 6te sum s gadjeto,koyto mi obe6ta 4e 6e e bojestvovarsko \:D/

vvs_go
02-09-2007, 23:00
ami ili 6te sybera smelost ili 6te se ot4aqm

hforce
02-09-2007, 23:46
2v1 6te pieme s gadjeto... kakto sqka subota


ami ili 6te sybera smelost ili 6te se ot4aqm

suberi smelost, ni6to ne gubi6