PDA

View Full Version : Наи-добрата приятелка / Най-големия ми враг



02-07-2007, 22:05
Едно нещо разбрах - няма истинско приятелство. До скоро бях много близка с едно момиче, с което сме приятелки от близо 12-13 години (съвсем малки). Но тя толкова се промени. Започна да се мисли за най-хубавата и най-желаната. Сменя гаджетата като носни кърпи. Но не това е причината да се откажа от нея. Проблема й е, че винаги иска да има момчетата на нейните "приятелки". Прощавала съм й много пъти, но все пак всичко си има граници. Аз и останалите момичета от компанията проведохме много сериозни разговори с нея и тя винаги обещаваше, че ще се промени. Няма и няколко месеца след разговорите ни и продължава да си действа по нейния начин. Мисля, че прекрачи границата и я зарязах, но този път наистина. Да ви кажа честно много ми е тежко, защото я познавам откакто се помня. Незнам дали постъпих правилно. Два дни след като се скарахме разбрах, че е казала на едно момче, че съм пълна 0 без нея и че тя ме била отрязала, защото съм раздухвала всичките й тайни, а това въобще не е така. През цялото време това момиче ми е насаждало комплекси, че не съм толкова хубава или готина като нея, и сега като разбрах, че ме е нарекла пълна нула ми стана ужасно гадно. Дори и казала, че някой ден ще й се моля да "ме прибере" отново. Не мога да повярвам, че е такава лицемерка. Превръща се в най-злия ми враг. Не знам дали имам достатъчно сили да се изправя срещу нея... Дайте ми съвет какво да правя. Моля Ви :cry:

EvilBrunette
02-07-2007, 22:07
Вtw това бях аз :|

koalka
02-08-2007, 05:10
Не я търси и не се занимавай с нея.И аз имам една наистина истинска приятелка, на другите нямам такова доверие.И ние се познаваме от някъде 10 години, но такова нещо до сега не е станало.Да ти кажа, зависи и от човека.Тя се е променила, но преди това си нямала проблеми с нея, нали така?

02-08-2007, 05:20
Не е нужно да се изправяш срещу нея - просто я забрави и, повярвай ми, ако някоя от вас ще иска прошка от другата, то това ще бъде тя. Нищо чудно да продължи да се държи така, но един ден всичкото ще й се стовари;)

teenkopele
02-08-2007, 06:10
Едно нещо разбрах - няма истинско приятелство. До скоро бях много близка с едно момиче, с което сме приятелки от близо 12-13 години (съвсем малки). Но тя толкова се промени. Започна да се мисли за най-хубавата и най-желаната. Сменя гаджетата като носни кърпи. Но не това е причината да се откажа от нея. Проблема й е, че винаги иска да има момчетата на нейните "приятелки". Прощавала съм й много пъти, но все пак всичко си има граници. Аз и останалите момичета от компанията проведохме много сериозни разговори с нея и тя винаги обещаваше, че ще се промени. Няма и няколко месеца след разговорите ни и продължава да си действа по нейния начин. Мисля, че прекрачи границата и я зарязах, но този път наистина. Да ви кажа честно много ми е тежко, защото я познавам откакто се помня. Незнам дали постъпих правилно. Два дни след като се скарахме разбрах, че е казала на едно момче, че съм пълна 0 без нея и че тя ме била отрязала, защото съм раздухвала всичките й тайни, а това въобще не е така. През цялото време това момиче ми е насаждало комплекси, че не съм толкова хубава или готина като нея, и сега като разбрах, че ме е нарекла пълна нула ми стана ужасно гадно. Дори и казала, че някой ден ще й се моля да "ме прибере" отново. Не мога да повярвам, че е такава лицемерка. Превръща се в най-злия ми враг. Не знам дали имам достатъчно сили да се изправя срещу нея... Дайте ми съвет какво да правя. Моля Ви :cry:

Както вече ти казаха- не я търси. Не се занимавай повече с нея.
Да, сега се прави на велика и ти говори зад гърба....кофти е, спор няма. Всичко това ще й се върне, макар и след време...бъди сигурна. :wink:

juSTkiddy
02-08-2007, 08:06
Не я търси и не се занимавай с нея.И аз имам една наистина истинска приятелка, на другите нямам такова доверие.И ние се познаваме от някъде 10 години, но такова нещо до сега не е станало.Да ти кажа, зависи и от човека.Тя се е променила, но преди това си нямала проблеми с нея, нали така?
По добре я зарежи...тя не ти е приятелка...може би е била но от това което прочетох личи че сега е станала ужасна...Незнам защо се е променила така...може да си има някаква причина..но най-добре да не и обръщаш никакво внимание поне засега...а ако тя се осъзнае и ти се извини..може да се собрите.. :wink:

02-08-2007, 17:43
Не я търси и не се занимавай с нея.И аз имам една наистина истинска приятелка, на другите нямам такова доверие.И ние се познаваме от някъде 10 години, но такова нещо до сега не е станало.Да ти кажа, зависи и от човека.Тя се е променила, но преди това си нямала проблеми с нея, нали така?
Честно казано много пъти е правила номерата с момчетата дори и на мен, но винаги съм й прощавала с думите: "Ако наистина беше свестен (за момчето), никога нямаше да й се върже." Все още мисля по същия начин, но ако пък тя ми беше истинска приятелка щеше ли да се натиска на всички момчета, по които се падам. Явно съм я надценявала. :cry:

Атина
02-09-2007, 13:46
"Господи,пази ме от приятелите ми,защото сам познавам враговете си."

За съжаление преди около 6 месеца почувствах какво е предателство от приятелка.Загърби чувствата ми и направи нещо,което никога преди това не съм си помисляла,че е способна да стори - тръгна с единственото момче,което съм обичала,а много добре знаеше какво чувствам,защото ТЯ беше човекът,на когото се доверявах.Но си отворих очите и разбрах каква е всъщност.Болката беше неописуема и в момента почти не си говорим.Много хора я оставиха,когато разбраха какво е направила и тя наистина заслужава да остане сама.За отмъщение реално не съм мислела никога,но вярвам,че всичко се връща.
Според мен не може да си приятелка с нея.Прошката прави злите хора още по-силни.тя ще просължава да вреди на теб и на още много хора...

krisi_l@loka
02-09-2007, 15:00
Не я търси и не се занимавай с нея.И аз имам една наистина истинска приятелка, на другите нямам такова доверие.И ние се познаваме от някъде 10 години, но такова нещо до сега не е станало.Да ти кажа, зависи и от човека.Тя се е променила, но преди това си нямала проблеми с нея, нали така?