PDA

View Full Version : Какво има между нас, по-дяволите?!



Nelly__Furtado
02-08-2007, 06:58
Значи... проблема е следния... момиче съм на 16 години.
От близо седмица излизам (или и аз не знам какво правя) с едно момче.
Уж сме гаджета, уж не сме... :?
Хем сме приятели, хем сме нещо повече от приятели.
Не мога да го разбера това нещо!? Той е напълно наясно, че и аз го харесвам. Казахме си го и двамата, ама май още не е напълно сигурен ли какво?!
Иначе си ги има сладките приказки от типа на "ти си моето бонбонче, ти си моето сладкишче", ама само до там. Ние дори не се държим за ръка!!! :shock: Oще дори официално не ми е казал, че иска да сме гаджета, а уж като такива се водим че излизаме! :shock:
Какво е това между нас, моля ви се кажете ми!! :(

Nadelina
02-08-2007, 07:28
Toi te vodi za nosa... Vie ste priateli koito se uvajavat malko poeche :-D

Need_A_Girl
02-08-2007, 07:34
Oще дори официално не ми е казал, че иска да сме гаджета

Не му ли мина времето на "Искаш ли да станем гаджета?!" :roll: Говори с момчето за чувствата му, изяснете се и ако чувствата са взаимни действайте! :wink:

FiRe_LaDy
02-08-2007, 08:11
Hmm nie ne mojem da ti kajem sys sigurnost kakvo e tova,taka che sledvashtiq pyt kato izlezete i pogovori s nego za tova i si izqsnete neshtata.

iiirish
02-08-2007, 08:26
официалното предлагане беше на мода преди 7-8 години когато аз бях 5-ти клас :smt005 това е супер изтъркано и клиширано. ако в днешно време мен ме потита момче по този начин дали искам да ходим, директно ще му откажа, защото ще го сметна за баси бавноразвиващото се :smt005

по темата: като пишеш по разни форуми няма да направиш нищо. кажи му всичко това в очите, не му спестявай нищо от чувствата и притесненията си. дай му да разбере, че това положение не е в рамките на твоите разбирания за връзка и не искаш това да продължава по този двусмислен начин. надявам се, че той ще вземе в предвид думите ти ;)

02-08-2007, 09:02
Съгласна съм с anito.sl . Само един разговор може да ти обясни неговото държание,защото нито един от нас в форума не може да знае със сигурност защо той се държи така с теб. :wink:

koalka
02-08-2007, 10:15
За да разбереш какво наистина чувства към теб, трябва да говори с него.Следващият път ето така ненадейно го хвани за ръката и го целуни и нещата вече ще са уредени. :wink:

honda^
02-08-2007, 13:08
Хах...ти си на 16, не на 10, 4е да иска6 да те пита:"Иска6 ли да станем гаджета?" :lol: . Просто го попитай, какво има м/у вас и толкова.

02-08-2007, 14:38
ne se durjite za ruka i zashto ? kogato posegnesh da mu hvanesh rukata toi se durpa li? ili izobshto ne si se opitvala? o c`mon guys #-o hvani go za rukata, pribliji se kum nego stisni go oshte po silno i ako ne napravi nishto po vuprosa mu turi edna nevinna celuvka po buzata. :::

shemetaa
02-08-2007, 16:42
razgovor e nujen za izqsnenieto na tova m/y vas.... :smt016

Nelly__Furtado
02-08-2007, 18:49
Благодаря ви за съветите!
Днес точно така направих, опитах се да хвана ръката му и той ме прегърна. :oops: Явно, аз е трябвало да предприема първата крачка. :D

Tamplier
02-08-2007, 20:43
ne se pritesnevai prosto mu dai malko pove4e vreme i tova e .toi vsq4eski se stremi da zapazi malko svoboda tova e napulno normalno .ako naistina te obi4a dori i sled mesec primerno toi sam 6te se otkaje ot svobodata si no 6te e s qsnoto suznanie 4e go e napravil zaradi teb . no budi sigurne 4e ako ti si izbranata vruzkata 6te e dulga

iv4enceto
02-09-2007, 16:40
официалното предлагане беше на мода преди 7-8 години когато аз бях 5-ти клас :smt005 това е супер изтъркано и клиширано. ако в днешно време мен ме потита момче по този начин дали искам да ходим, директно ще му откажа, защото ще го сметна за баси бавноразвиващото се :smt005

по темата: като пишеш по разни форуми няма да направиш нищо. кажи му всичко това в очите, не му спестявай нищо от чувствата и притесненията си. дай му да разбере, че това положение не е в рамките на твоите разбирания за връзка и не искаш това да продължава по този двусмислен начин. надявам се, че той ще вземе в предвид думите ти ;)
Мда абсолютно съм съгласна.Но освен това мисля,че може би той иска да те опознае още малко в по интимен план,в което няма нищо лошо.Понякога е по добре нещата да се развиват по-бавно,защото времето на свалките е най-следкия период според мен ;) Наслаждавай му се ;-)

smehar4e
02-09-2007, 17:21
i az 1 vreme bqh taka s 1 gaje i nakraq vs stana ok!qvno mu trqbv vreme moje i da esramejliv i iz4akai o6te malko puk da vidim kvo 6e stane!spored men vs 6e stane ok :)

Charleese
02-09-2007, 17:28
При положение,че ви е добре заедно,толкова ли е важно да търсиш определения на отношенията ви? :)

fillis
02-10-2007, 11:42
mojebi ti twarde mn go priti6ka6 ili toi naistina ne te zaslujava tova koeto 6te te posavetwam e da go popita6 seriozenl li e v vas6te vzaimootno6eniq ili pristo si igra na broikajiq.Ne e tolkowa trudno da se razbere toi kakvo iska ot teb ili ti ot nego

{Sweety_f}
02-10-2007, 13:17
ние не можем да ти кажем какво има между вас двамата....само той може да ти каже така че го попитай(: