PDA

View Full Version : L'OReal Telescopic ???



sladki_o4i4ki
02-08-2007, 10:30
nqkoi,koito polzva novata spirala L'OReal Telescopic,ako moje da mi kaje cenata i dali e dovolna,pls

sexa_na_kompleksa
02-08-2007, 11:39
Една приятелка каза,че леля й използвала такава,но не е много доволна :-k

maroon
02-09-2007, 08:47
Prekarah se i si q vzeh :? Na Avon nqkva ima6e za 7-8leva sys sy6tata 4et4ica, nqmat golqma razlika. Taq na L`OReal okolo 20lv mislq, 4e be6e, ama ne si struva. I dvete ne stavat!!!

Атина
02-09-2007, 13:59
Убедих се,че всичко опира до самите мигли.Има разлика в спиралите разбира се,но е много важно каква е структурата на миглите.Пробвала съм всичко-скъпи,евтини...Ефекта почти винаги е един и същ.Често ме питат дали съм с изкуствени мигли.Просто са ми хубави,не полагам кой знае какви грижи за тях,като допълнително извиване и т.н. Съветвам момичета с по-редки мигли да слагат някаква пудра или руж на косъмчетата преди да нанесат спиралата.Ефекта е по-добър и от този на двойните спирали.Много е важно и да се нанася от корените,за да изглеждат по-повдигнати и обемни миглите.А моите наблюдения отностно четчиците са,че новите (гумените) са доста по-добри.

Lorraine
02-10-2007, 19:11
Ужас,а аз мислех да си я купувам..попринцип не ползвам спирала но тази ми изглеждаше добра .. #-o