PDA

View Full Version : МОМИЧЕ ВЪВ ФИТНЕСА?



maroon
02-08-2007, 11:26
Искам да попитам момчетата, толкова ли е неприемливо да видите момиче във фитнеса? С две приятелки ходихме 4 пъти на 2 различни места и винаги ни гледат някво странно. [-( Писна ни и май взехме да се отказваме. (На по 16 сме - не знам дали т`ва има значение за отговорите ви) :smt102
:) :) :) :) :)

air_J
02-08-2007, 12:17
Искам да попитам момчетата, толкова ли е неприемливо да видите момиче във фитнеса? С две приятелки ходихме 4 пъти на 2 различни места и винаги ни гледат някво странно. [-( Писна ни и май взехме да се отказваме. (На по 16 сме - не знам дали т`ва има значение за отговорите ви) :smt102
:) :) :) :) :)
Ако сте готини, сигурно са ви гледали така, защото са искали да ви ебат. Ако това е в състояние да ви откаже сте ми ясни! :-({|=

SoulCrewHools
02-08-2007, 12:18
според мен не е странно но са ви гледали така защото повечето пичове в тия фитнеси се познават и си викат ей гледай кви пикли идват на групички за 1 седмица за до пхробват да забършат некой тук и после се тръгват :roll:

пп:Не се отказвайте :-)

kr1s4AN
02-08-2007, 12:53
Лошо няма . защо пък да не ходите на фитнес ?? :)Момчетата ви гледат щото се пак женско ;) ко да гледат

DoPye
02-08-2007, 14:13
нали трябва да има някой който да тича след патеката и да върти колелото

GLeZoRanA
02-08-2007, 14:19
нали трябва да има някой който да тича след патеката и да върти колелото
След пАтеката надали някой тича...
А по темата ... абе аз съм момиче и все пак ще ти кажа , че и мене ме гледаха странно в началото ама като мина месец се запознах със почти всички в залата и вече отношението е далече по различно, излизаме си заедно , помагат ми ако се наложи , така че няма какво да се отказваш , ако изобщо ходиш на фитнес , за да постигнеш нещо по различно от свалка с батковците

hamilcar
02-08-2007, 14:28
Не е странно, няма причина да е.

aaaaaaaa123
02-11-2007, 02:46
Разбира се,че е нормално ;) А момчетатаа...все пак сте момичета как няма да ви гледат :P особено пък ако сте хубави... :::

[Lucifer]
02-11-2007, 10:43
еми то анаболите до тукводят :) много ясно че е нормално..... колкото повече толкова по добре за момичетата евалата на тези които ходят :)

CrIsTiaNo_
02-12-2007, 17:56
az li4no imam mn frs momi4eta koito hodqt na fitnes i spored men ne e sramno ili ne6to takova

{LP}FENKA
02-12-2007, 20:31
Странно ще те гледат най-много първите няколко седмици!После ще свикнат да те гледат там и ще спрат да ти обръщат внимание...к,во ти пука изобщо?Наистина ако т,ва е в състояние да те откаже...не си за там :roll:
И още нещо-на фитнес ходи със самочуствие:без да ти пука кой те гледа и как те гледа,без да те е срам да питаш за еди-какво си...мен лично ме дразнят по-скоро тия дет отиват там само за да забият някой батко и тия дето искат да постигнат нещо ама ги е срам :-)

koalka
02-13-2007, 09:34
Ходете си, да не ви пука.Има жени във фитнеса, обаче не съм забелязала някой да ги гледа странно.

sexy_anji_
02-17-2007, 22:37
във фитнеса който посещавам аз има много моми4ета и не ни гледат странно :roll: абе вие пък от къде разбрахте 4е ви гледат странно , сигурно обстойно сте огледали вси4ки и сте намерили нещо в погледите им ???

GLeZoRanA
02-18-2007, 08:16
във фитнеса който посещавам аз има много моми4ета и не ни гледат странно :roll: абе вие пък от къде разбрахте 4е ви гледат странно , сигурно обстойно сте огледали вси4ки и сте намерили нещо в погледите им ???Ако си киорав няма да го видиш :) то като си те гледат странно си те гледат колкото и обстойно да си гледаш :) #-o

sladki64ety
02-18-2007, 20:09
Mn sie normalno daje!I az pose6tavam fitnsa 4esto

XePouH`
02-19-2007, 08:08
няма абсолютно нищо странно,даже е хубаво ако искаме хубави моми тряя да ходите на фитнес :-D

XpM
02-19-2007, 11:13
Искам да попитам момчетата, толкова ли е неприемливо да видите момиче във фитнеса? С две приятелки ходихме 4 пъти на 2 различни места и винаги ни гледат някво странно. [-( Писна ни и май взехме да се отказваме. (На по 16 сме - не знам дали т`ва има значение за отговорите ви) :smt102
:) :) :) :) :)

Ми кво странно може да има.... На фитнесите поне в моя град ходят тройно повече момичета/жени отколкото мъже.

П.С. не ви гледат странно, а ви оглеждат :wink: Особено, ако сте в некой фитнес дето ходят само пръчове....

[Industrial_Fr3aK]
02-19-2007, 11:19
ми нямам нищо против момичетата във фитнеса.. ама ми пречат на тренировката защото мн се заглеждам в тях.. :D :oops:

sexy_anji_
02-19-2007, 16:55
във фитнеса който посещавам аз има много моми4ета и не ни гледат странно :roll: абе вие пък от къде разбрахте 4е ви гледат странно , сигурно обстойно сте огледали вси4ки и сте намерили нещо в погледите им ???Ако си киорав няма да го видиш :) то като си те гледат странно си те гледат колкото и обстойно да си гледаш :) #-o

имах предвид 4е са отишли там и докато са си правели упражненията само са се узъртали дали някой и как то4но ги гледа , вместо да си гледат тяхната работа [-X

ThePainIsReaL
02-25-2007, 13:32
Е зависи как са ви гледали . Пък и не разбирам за какво трябва да се отказвате заради това . Кво въобще ви пука за тях :roll:
П.П. Фитнесът е хубаво нещо .. и колкото повече момичета го осъзнаят , толкова по-добре :wink:

Valar
02-25-2007, 13:56
Не си е работа разсеиват ме.

smirnoffgreen
02-27-2007, 15:57
na men ne mi se struva stranno dori mi haresva momi4eta razkrasqvat malko zalata mnogo mi e gadno ponqkoga kat otida na fitnes i v zalata ima samo mom4eta, a kjoto ima i momi4eta e drugo

vanilia_f
02-27-2007, 18:14
Zdravei az mnogo obi4am sporta i sportuvam seki den i su6to taka hodq na fitnes ne znam koi i kak vi e gledal ama ako pohodite o6te 1-2 puti na fitnes nikoi nqma da bude v sustoqnie da vi spre da produljite da hodite.Vodi do pistrastqvane! :D [/quote]

positive
02-28-2007, 11:58
kakvo mu e strannoto momi4e da hodi na fitness ne moga da razbera?!

Angel Whit Devil Soul
02-28-2007, 17:15
Nishto losho ne pravqt momichetata vyv fitnesa(e osven tova che horata nemogat da si vyrshat rabota kat idat) :lol: Pyk i na koito mu prechat prosto da ne gi gleda xaxa =P~

thirteen
03-05-2007, 14:55
Мене не ме гледат странно :roll: Вече момичетата не са чак такава рядкост по фитнесите!

GLeZoRanA
03-05-2007, 21:25
Nishto losho ne pravqt momichetata vyv fitnesa(e osven tova che horata nemogat da si vyrshat rabota kat idat) :lol: Pyk i na koito mu prechat prosto da ne gi gleda xaxa =P~ Чудя се да плача ли да се смея ли #-o

sexy_momi4e
03-16-2007, 16:25
estestveno 4e nqma ni6to stranno

DoPye
03-16-2007, 17:33
Nishto losho ne pravqt momichetata vyv fitnesa(e osven tova che horata nemogat da si vyrshat rabota kat idat) :lol: Pyk i na koito mu prechat prosto da ne gi gleda xaxa =P~ Чудя се да плача ли да се смея ли #-o


и 2-те най - добре :-D :-D :-D

GLeZoRanA
03-16-2007, 21:09
Nishto losho ne pravqt momichetata vyv fitnesa(e osven tova che horata nemogat da si vyrshat rabota kat idat) :lol: Pyk i na koito mu prechat prosto da ne gi gleda xaxa =P~ Чудя се да плача ли да се смея ли #-o


и 2-те най - добре :-D :-D :-D миииии тогава -> :smt005

Fitnes Bg
03-18-2007, 21:32
Във фитнес залата има място за всеки. А този които не може да се концентрира върху тренировката, да потърси проблема в себе си. Аз лично съм имал зала и там момичета и момчета тренираха и се разбираха идеално.

maroon
03-23-2007, 20:09
Iskam da vnesa malko qsnota :D
Ne sme tyrseli ne4ii pogledi ili ne6to ot roda, prosto s ednata mi priqtelka sme, moje da se kaje, dosta atraktivni i e trudno da ne ni zabelejat, no ne6tata bqha po-seriozni. V smisyl, 4e 80% ot vremeto, da kajem, preminava6e v syzercaniq i malko ili mnogo se draznehme kato vsi4ki se vtren4vaha v nas. Ina4e ve4e si hodim redovno na edna i sy6ta zala i ne6tata zapo4naha da se normalizirat.
Blagodarq na vsi4ki vi, 4e ste ostavili mneniqta si v moqta tema, o4akvah po-malyk interes ot va6a strana, no qvno temata vi e blizka :D :D :D :lol: :-D :-D :-D :wink: :P

GLeZoRanA
03-24-2007, 12:14
Blagodarq na vsi4ki vi, 4e ste ostavili mneniqta si v moq forum, o4akvah po-malyk interes ot va6a strana, no qvno temata vi e blizka :D :D :D :lol: :-D :-D :-D :wink: :P В твоя форум :-s 8-[

maldini
03-24-2007, 19:18
Форум сигурно значи вече тема. :-D

канарката
03-25-2007, 14:05
Защо да е странно?С какво момчетата заслужават повече да ходят на фитнес от нас? :smt069

mesmer
03-25-2007, 19:59
Трябва да има момичета във фитнеса, както каза някой по-горе "разкрасяват залата", по-хубаво е след някое упражнение да си поговориш с някое момиче докато си почиваш.За да има по-хубави "тела" на улиците- момичета ходете на фитнес, не става с кафенца.

mesmer

CaSsIe
03-26-2007, 08:54
Az redovno si hodq na fitnes i ne mi puka koi kak me gleda... \:D/

Excu
03-26-2007, 15:44
Баби на 56 идват :wink:

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-27-2007, 14:33
eto zatova do nas ima jenski fitnes ;) ne se nalaga da se potish zad golqmata mashina i edin kup mom4eta da te gledat :lol: :lol: :lol:

Pink`4e
03-27-2007, 21:34
Нормално е,защо да не е :D И аз започнах да ходя на фитнес.Тука не ме гледат странно.Май са свикнали :lol: Защото има много момичета,които ходят на фитнес.

katttto3
03-29-2007, 12:25
normalno e,no az kato hodeh lqtoto na fitnes i vs mom4eta v zalata se subiraha v jenskata 4ast i zaebvaha tejestite

sexa_na_kompleksa
03-31-2007, 10:27
Разбира се,че е нормално ;) А момчетатаа...все пак сте момичета как няма да ви гледат :P особено пък ако сте хубави... :::

;)

maroon
04-02-2007, 10:00
:-D :-D :-D :-D

theEXPLOITED
04-04-2007, 21:07
Не четете отговорите преди да отговорите на въпросите, иначе няма да ви е интересно

1.Напиши името на човек от срещуположния пол.
2.Кой е любимият ти цвят от тези:жълт,черен,червен,син или зелен?
3.Първият ти инициал:А-Р,Л-Р,С-Я.
4.Месецът ти на раждане.
5.Кой цвят харесваш повече,черно или бяло?
6.Напиши името на човек от същия пол като теб.
7.любимото ти число?
8.Калифорния или Флорида?
9.Кое харесваш повече:Езерото или океанът?
10.Напиши желание.
.
.
.
.
.
.
Надолу
.
.
.
.
.
.Отговорите:
1.това е името на човекът,в който си истински влюбен.
2.Ако си избрал:
Червено-Ти си жив и изпълнене с любов
Черен-Ти си скромен и агресивен
Зелен-Твоята душа е щастлива и излъчваш спокойствие
Син-ти си човек със спонтанен характер
Жълто-ти си щастлив човек и даваш добри съвети на другите хора
3.Ако инициалът ти е:
А-К-имаш много приятели и любов в живота
Л-Р-Опитваш се да се насладиш на живота и любовта ти скоро ще разцъфне
С-Я-Обичаш да помагаш и бъдещето ти изглежда добро
4.Ако си роден в:
Януари-Март-Годината ще е много добра и ще разбереш че си се влюбил в този който не си очаквал
Април-Юни-Ще имаш силна връзка,но тя няма да трае дълго
Юли-Септември-Ще имаш незабравима година с много промени
Октомври-Декември-Годината няма да е от най-добрите,но ще откриеш сродна душа
5.Ако избереш...
Черно:Живота ти ще тръгне в различна посока,ще има много промени и ще се радваш на тях
Бяло:Ще намериш приятел който ще ти се доверява и ще направи всичко това,номоже и да не го разбереш
6.Това е най-добрият ти приятел
7.това са броят на близките приятели,които ще имаш в живота си
8.Ако избереш...
Калифорния-обичаш приключенията
Флорида-романтична душа си
9.Ако избереш...
Езерото-верен си на приятелите си и си малко резервиран
океан-ти си спонтанен и обичаш местата с много хора
10.желанието ти ще се сбъдне ако пуснеш това в друг форум до 1 час
TIQ GLUPOSTI KAKVO OB6TO IMAT S TEMA??????
TI DA NE SI NA 10god.-UJ KAZA 4E SI NA 16 AMA NE TI LI4I!!!!

Pupyyyyyy
04-05-2007, 05:53
Напротив..супер е даже.Спортните момичета са ми слабост.Ходете момичета, ходетеееееее :twisted:

zubi
04-07-2007, 03:11
ако е некой мацка ... тея дет вдигат щанги и разни подобни тежки предмети да внимават и да не се заглеждат ... нема нищо странно ;-)

lii40
04-07-2007, 20:36
мдам..ходя 2 пъти седмично на фитнес и разбирайки за това много хора се заливат от смях(и предимно момчета), но моето обяснение е, че това идва от комплексираността на момчетата, които явно не могат да приемат да не са винаги по-силния пол...опровергайте ме, но 85% от случаите е така!

DALGIA
04-08-2007, 10:46
мдам..ходя 2 пъти седмично на фитнес и разбирайки за това много хора се заливат от смях(и предимно момчета), но моето обяснение е, че това идва от комплексираността на момчетата, които явно не могат да приемат да не са винаги по-силния пол...опровергайте ме, но 85% от случаите е така!
:shock: :shock: :shock: ГУБИШ СИ ВРЕМЕТО 2 ПЪТИ НЯМА СМИСЪЛ!!! :wink:

lii40
04-08-2007, 12:37
мдам..ходя 2 пъти седмично на фитнес и разбирайки за това много хора се заливат от смях(и предимно момчета), но моето обяснение е, че това идва от комплексираността на момчетата, които явно не могат да приемат да не са винаги по-силния пол...опровергайте ме, но 85% от случаите е така!
:shock: :shock: :shock: ГУБИШ СИ ВРЕМЕТО 2 ПЪТИ НЯМА СМИСЪЛ!!! :wink:
ела да ме погледнеш и ще видим дали няма смисъл. е, нз дали изглеждам толкова добре :smt004 от фитнеса, но определено има ефект! все пак не мога да си позволя повече...

maroon
04-13-2007, 19:42
Не четете отговорите преди да отговорите на въпросите, иначе няма да ви е интересно

1.Напиши името на човек от срещуположния пол.
2.Кой е любимият ти цвят от тези:жълт,черен,червен,син или зелен?
3.Първият ти инициал:А-Р,Л-Р,С-Я.
4.Месецът ти на раждане.
5.Кой цвят харесваш повече,черно или бяло?
6.Напиши името на човек от същия пол като теб.
7.любимото ти число?
8.Калифорния или Флорида?
9.Кое харесваш повече:Езерото или океанът?
10.Напиши желание.

TIQ GLUPOSTI KAKVO OB6TO IMAT S TEMA??????
TI DA NE SI NA 10god.-UJ KAZA 4E SI NA 16 AMA NE TI LI4I!!!!
kvo se zaqjda6 za "gluposti" kakto sam kaza?!