PDA

View Full Version : kak iskam pove4e da ne mislq za nego no nemoga



ice_qween
02-08-2007, 11:34
i taka vuprosa e 4e xodix s edno mom4e (jenkar e ) za okolo 2-3 sedm i predi mn si go xaresvax i taka be6e mi dobre s nego i taka oba4e skusaxme zaradi tva 4e toi trugna s dr a kazva6e 4e ne moje da q ponasq i razni takiva i da ne si mislq 4e 6e trugne s neq i taka.oba4e postoqnno mislq za nego i mi e mn kofti a na vsi4koto otgore sega razbrax 4e xodi s edna kurva koqto se e ebala s celiq grad sigorno i toi go znae tva i daje razbrax 4e i toi se e ebal s neq tiq dni i kato razbrax tva mi stana mn gadno i daje 4esto kazano se otvratix ot nego znam 4e be6e gre6ka da se zanimavam s nego i ne iskam pove4e da se zanimavam s nego no kak da go zabravq........................................... ..

Bacard1
02-08-2007, 11:56
i taka vuprosa e 4e xodix s edno mom4e (jenkar e ) za okolo 2-3 sedm i predi mn si go xaresvax i taka be6e mi dobre s nego i taka oba4e skusaxme zaradi tva 4e toi trugna s dr a kazva6e 4e ne moje da q ponasq i razni takiva i da ne si mislq 4e 6e trugne s neq i taka.oba4e postoqnno mislq za nego i mi e mn kofti a na vsi4koto otgore sega razbrax 4e xodi s edna k***a koqto se e ebala s celiq grad sigorno i toi go znae tva i daje razbrax 4e i toi se e e*** s neq tiq dni i kato razbrax tva mi stana mn gadno i daje 4esto kazano se otvratix ot nego znam 4e be6e gre6ka da se zanimavam s nego i ne iskam pove4e da se zanimavam s nego no kak da go zabravq........................................... ..

с времето ше го забравиш нищо др няма ко да напраиш.......освен да си намериш някои др ама не е гаранция че и така ше го забравиш...просто си отвличаи вниманието и не си даваи да мислиш за него....

MoHuTo
02-08-2007, 12:23
Не можеш да го забравиш просто ей така!Но след време ще стане и когато стане ще гледаш на миналото с насмешка повярвай ми :wink:

honda^
02-08-2007, 12:59
Зву4и много банално и изтъркано, но времето лекува. 6те спре6 да мисли6 за него, не се тревожи.

koalka
02-08-2007, 17:43
Продължавай напред.Не се занимавай с такива момчета, повече не заслужават вниманието ти, най-малкото, защото те е лъгал. :wink:

{Sweety_f}
02-08-2007, 18:06
Може би на-добре ще е да положиш всякакви усилия да го забравиш,защото в противен случай ще се измъчваш,а на него едва ли му пука за това...:)успех[/b]

iiirish
02-08-2007, 18:14
самия факт, че е женкар би трябвало да ти е достатъчен повод сама за да поискаш да не мислиш за него. та дори е под достойнството ти да продължаваш да страдаш за един боклук, който дори не те зачита като човек... това не ти ли стига?! на твое място аз със сигурност не бих имала този проблем!

Tamplier
02-08-2007, 20:48
ti mai seriozno si hlutnala po nego mai?kazvat 4e vremeto lekuva i samo to moje da ti pomogne v takuv moment .ne znam kolko vreme iziskva da zabravi6 lubov .pri men li4no otnema mnogo vreme i nz dali nqkoga 6te q zabravq kolko priqtelki ottogava smenih no vinagi si mislq za neq dano pri teb ne e taka

ThePainIsReaL
02-08-2007, 20:56
Аре стига глупости , моля те ! Много ясно , че можеш . Няма "Не мога" на този свят , има "Не искам да мога"

Th3WildAng3l
02-09-2007, 11:52
Женкар или не - трудно се забравя някой, към който си изпитвала нещо, дори да е само привличане. тъй като каквото е било трудно ще го въренш (предполагам че ти е ясно) - някак си намери начин да го извадиш от съзнанието си. Трябва само да го поискаш.

pampers
02-09-2007, 12:37
самия факт, че е женкар би трябвало да ти е достатъчен повод сама за да поискаш да не мислиш за него. та дори е под достойнството ти да продължаваш да страдаш за един боклук, който дори не те зачита като човек... това не ти ли стига?! на твое място аз със сигурност не бих имала този проблем!

=D> =D> =D>

02-09-2007, 15:15
[-X [-X [-X [-X

02-10-2007, 06:22
NebeTo e QsNo,PoLeTo e TqSnO,Ne Ti Li e QsNo KoPeLe NeShTaStNo Che Te ObiChaM UJASNO

maybelline_
02-11-2007, 08:17
i taka vuprosa e 4e xodix s edno mom4e (jenkar e ) za okolo 2-3 sedm i predi mn si go xaresvax i taka be6e mi dobre s nego i taka oba4e skusaxme zaradi tva 4e toi trugna s dr a kazva6e 4e ne moje da q ponasq i razni takiva i da ne si mislq 4e 6e trugne s neq i taka.oba4e postoqnno mislq za nego i mi e mn kofti a na vsi4koto otgore sega razbrax 4e xodi s edna k***a koqto se e ebala s celiq grad sigorno i toi go znae tva i daje razbrax 4e i toi se e e*** s neq tiq dni i kato razbrax tva mi stana mn gadno i daje 4esto kazano se otvratix ot nego znam 4e be6e gre6ka da se zanimavam s nego i ne iskam pove4e da se zanimavam s nego no kak da go zabravq........................................... ..

Мани как познато звучи!Аз ходих с гаджето си почти една година,после той реши,че предпочита да излиза с две момичета(които пред мен постоянно наричаше курви,кучки и ми казваше да не се тревожя и че никога нямало да тръгне с тях).Да знаеш,след най-много седмица ще ти е много по-лесно и няма да мислиш за него.Само си спомни как те е предал и разбери,че с него хубава връзка не може и никога няма да може да има.Сега си мислиш,че с него може би е щяло да потръгне и може би ще потръгне,но това е заблуда.И аз мислех след първото скъсване,че втората ни връзка(със същото момче) ще е различна и ще потръгне.И за третата мислих същото.Сега след като третата приключи,вече съм сигурна че с това момче повече нищо не може да имаме.Ще видиш как бързо ще ти мине,само си повтаряй как те е предал и ще се оправиш.

gerinceto
02-11-2007, 09:03
vremeto lekuva

Ice_Queen
02-11-2007, 09:49
ОООО "адашката" :lol: , приеми нещата така както са и наистина се опитай както по-горе ти казаха да гледаш напред.Не си трови нервите за глупости..особенно от мъжки пол...

XXX_f
02-11-2007, 09:57
задай си въпроса: "Какво харесвам в него, само това че не е мой ли ме тласка към него или защото наистина е страхотен човек не само визуално"
отговори си на това

maybelline
02-11-2007, 14:26
i taka vuprosa e 4e xodix s edno mom4e (jenkar e ) za okolo 2-3 sedm i predi mn si go xaresvax i taka be6e mi dobre s nego i taka oba4e skusaxme zaradi tva 4e toi trugna s dr a kazva6e 4e ne moje da q ponasq i razni takiva i da ne si mislq 4e 6e trugne s neq i taka.oba4e postoqnno mislq za nego i mi e mn kofti a na vsi4koto otgore sega razbrax 4e xodi s edna k***a koqto se e ebala s celiq grad sigorno i toi go znae tva i daje razbrax 4e i toi se e e*** s neq tiq dni i kato razbrax tva mi stana mn gadno i daje 4esto kazano se otvratix ot nego znam 4e be6e gre6ka da se zanimavam s nego i ne iskam pove4e da se zanimavam s nego no kak da go zabravq........................................... ..

Мани как познато звучи!Аз ходих с гаджето си почти една година,после той реши,че предпочита да излиза с две момичета(които пред мен постоянно наричаше курви,кучки и ми казваше да не се тревожя и че никога нямало да тръгне с тях).Да знаеш,след най-много седмица ще ти е много по-лесно и няма да мислиш за него.Само си спомни как те е предал и разбери,че с него хубава връзка не може и никога няма да може да има.Сега си мислиш,че с него може би е щяло да потръгне и може би ще потръгне,но това е заблуда.И аз мислех след първото скъсване,че втората ни връзка(със същото момче) ще е различна и ще потръгне.И за третата мислих същото.Сега след като третата приключи,вече съм сигурна че с това момче повече нищо не може да имаме.Ще видиш как бързо ще ти мине,само си повтаряй как те е предал и ще се оправиш.

Това бях аз:)

micikan
02-11-2007, 16:06
момиче..живота е прекалено кратък че да обръщаш толкова внимание на този...сега може да се кажеш коя пък е тази?!тя сигурно нищо незнае...вярваи ми знам..мн ме нараниха ...мн страдах..но в един момент разбрах 4е няма смисъл....разбрах че повечето мъже гледа жените..само за едно ...мисля че се сещаш...секс....ммм да тва е...много рядко има момчета които гледат нещо друго..но както и да е...По- добре го забрави и живата ти си продължи...може да е друдно може да не е лесно ...на знай че без него ще се почустваш чудесно.... :wink:

In4iTu_
02-11-2007, 16:34
Как да го забравиш? Нали знаеш, че точен отговор няма... :roll: Може би трябва да излизаш повече, да се разсейваш по някакъв начин...

ice_qween
02-12-2007, 11:54
момиче..живота е прекалено кратък че да обръщаш толкова внимание на този...сега може да се кажеш коя пък е тази?!тя сигурно нищо незнае...вярваи ми знам..мн ме нараниха ...мн страдах..но в един момент разбрах 4е няма смисъл....разбрах че повечето мъже гледа жените..само за едно ...мисля че се сещаш...секс....ммм да тва е...много рядко има момчета които гледат нещо друго..но както и да е...По- добре го забрави и живата ти си продължи...може да е друдно може да не е лесно ...на знай че без него ще се почустваш чудесно.... :wink: mn ti blagodarq za suveta :wink:

02-15-2007, 14:07
задай си въпроса: "Какво харесвам в него, само това че не е мой ли ме тласка към него или защото наистина е страхотен човек не само визуално"
отговори си на това xmmmmmmmm

02-18-2007, 08:23
:-s :-s :smt017 :smt017 :smt017 :smt019 :smt019 :smt019 :smt010 :smt010 :smt008

sh3_1s_7h3_0n3
02-18-2007, 08:45
...занимавай се с нещо, което да те разсейва. В моментите, в които се сетиш за него просто отхвърли тези мисли и се сети за нещо коренно различно. Като започнеш да го правиш често накрая ще ти стане и навик и ще ти бъде по-лесно... гледай да не оставаш много сама и да не ти е скучно 'щото ще ти бъде доста трудно и пак мислите за него ще се прокрадват в главата ти :)

gerinceto
02-18-2007, 11:13
napalno te razbiram kak se 4uvstvash poneje i az sam izpadnala v takova polojenie.predi 1 godina hodih s edin jenkar,skasahme i az o6te ne sam go zabravila i o6te go obi4am adski mn.na teb ne ti pojelavam da prodalji6 da ima6 4uvstva kam tva mom4e o6te mn vreme.ama vse pak ti ne moje6 ei taka da 6trakne6 s prasti i ve4e da si go zabravila.trqbva vreme.a pak i az ve4e sam na dryg princip-PO DOBRE DA SI OBI4AL I DA SI ZAGUBIL LUBIMIQ,OTKOLKOTO NIKOGA DA NE SI OBI4AL!!!

gamercheto_
02-18-2007, 12:01
може би точно това че не е твой те кара да страдаш толква заради него...добре... женкар е, спи с коя ли не, не те оважава,явно изобщо не те е и обичал а ти продължаваш да мислиш за него....няма смисъл...започни да излизаш с приятели, на купончета,дори и на срещи!може пък да срещнеш момчето за теб и да забравиш този кретен

ThePainIsReaL
02-18-2007, 12:06
vremeto lekuva

НЕ ! Времето не лекува , то просто притъпява болката ти , свикваш с нея , тя става неразделна част от ежедневието ти . Лекува силната воля , съзнанието .. лекува желанието да си свободен да мислиш за друг/а .

02-21-2007, 12:08
aha :x