PDA

View Full Version : Moderated: Какво става ако използваш машинка за подстригване



02-08-2007, 14:15
Kato podstrigva6 kosmi primerno na kraka s ma6inka za podstrigvane kakvo 6te stane. V edna tema be6e spomenato 4e bilo sa6toto kato brasnene i efekta posle bil sa6tiq - kosmite izglejdat po-debeli i po -tamni?Za6to e taka kato v kraina smetka ti ne gi brusne6 a primerno si slojil da gi podstrije6 na 3 milimetra.
I ako podstigva6 s ma6inka moje li da stanat pove4e kato broi ili po-dulgi.

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

avril_lavinge_n1c
02-08-2007, 14:58
da

sexa_na_kompleksa
02-08-2007, 16:14
Да,ще станат по-дълги и повече на брой.По-добре да си ги махаш с нещо друго.Бръсненето е най-неефикасния начин.

linkin_park_fenka
02-08-2007, 17:24
Аз пък си ги бръсна с самобръсначка,ама тва е ако имаш време щот аз по принцип се къпя всеки ден и съответно и всеки ден се бръсна.Ако обаче нямаш достатъчно време използвай епилатор,кола маска,ленти,кремове и т.н.А относно машинката тя е за подстригване а не за обезкосмяване,защото като минеш с нея и остават забележими косъмчета :!:

02-08-2007, 19:17
Аз пък си ги бръсна с самобръсначка,ама тва е ако имаш време щот аз по принцип се къпя всеки ден и съответно и всеки ден се бръсна.Ако обаче нямаш достатъчно време използвай епилатор,кола маска,ленти,кремове и т.н.А относно машинката тя е за подстригване а не за обезкосмяване,защото като минеш с нея и остават забележими косъмчета :!:

Ama ti si momi4eeeeeeeeeeeeee!

niGGa
02-09-2007, 07:40
какво става ли.. порасват ти 2 чифта уши.

linka92
02-09-2007, 07:50
Emi to otgovora ti e vyv vyprosa mashinka ZA POSTRIGVANE,a ne za obezkosmqvane!Mislq,che e syshtoto kato samobrysnachkata-stavat po-debeli i po-cherni,abe s edna duma nedei!Otidi na kola maska ili s epilator \:D/ i shte stanesh mekichka kato bebeshko dupence =P~ !Nedei da se obezkosmqvash s tezi "mizerii"!Ako se obezkosmqvash taka kato stanesh na 50god. mojesh da pletesh elechenca na vnucite si ot kosmi :-({|= :smt005

Lorraine
02-10-2007, 19:21
Kato podstrigva6 kosmi primerno na kraka s ma6inka za podstrigvane kakvo 6te stane. V edna tema be6e spomenato 4e bilo sa6toto kato brasnene i efekta posle bil sa6tiq - kosmite izglejdat po-debeli i po -tamni?Za6to e taka kato v kraina smetka ti ne gi brusne6 a primerno si slojil da gi podstrije6 na 3 milimetra.
I ako podstigva6 s ma6inka moje li da stanat pove4e kato broi ili po-dulgi.

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!Същото като със самобръсначка ще стане... ще растат мн бързо,по-твърди и черни..аве гадна работа :smt011

02-10-2007, 22:17
za6to we?
az si gi strija i sa mi rusi po krakata

Nen0RmalniK
02-12-2007, 21:13
какво става ли.. порасват ти 2 чифта уши.

:-D

hollaback_girl
02-13-2007, 18:53
Абе чувате ли се кво говорите? Как само като им намалява дължината ще стават по-многобройини и дебели?! По тази логика за хората с рядка и анемична коса щяха да препоръчват всекидневно да си подстригват косата ](*,) Мислете малко с тези главички бе. Единственото неудобсто на подстирганите косъмчета е че машинката ги подрязва косо и на пипане не са като естествено порасналите косми и усещането е все едно са били обръснати.