PDA

View Full Version : razstoqnieto



razstoqnieto
02-08-2007, 14:29
dalechnite vruzki sa gadno neshtoooooooo :smt088 :smt088 :smt088 :smt089 :smt089 :smt089 :smt090

v sedmicata vednuj mi se nalaga da davam pari za da se vidq s priatelkata si i ne mi e dostatuchno no nqma drug izbor :smt009 :smt010 :smt010 :smt010

ima li hora s podobni problemi i smqtate li che moje da se zarodi edna seriozna vruzka s tova prepqdstvie. banalnite istorii za "ako se obichat dvama vinagi shte sa zaedno" gi ostavete. az vqrvam che ne pravi gluposti dalech ot men no vse pak iskam da sum s neq kvo da praaqqq :-# :-# :-#

..........
02-08-2007, 15:26
moita su6to e ot rastoqnie znam 4e e yjasno samo deto nie sme na 300 km i se VJDAME VEDNUJ V MESECA ZA 1-2 dena :smt010 su6testvyvat povqrvai mi

razstoqnieto
02-08-2007, 15:29
mgadno. :((((((( nie se vijdame za po nqkolko chasa. i obsujdali li ste tova zaedno?

Na7a6a
02-08-2007, 15:31
moqta vruzka be6e takava i produlji 5 meseca.lo6oto be6e 4e toi o6te obi4a6e biv6ata si i se razdelihme "po vzaimno saglasie" no vie si se obi4aite!!jelaq vi mn prekrasni momenti :wink:

iiirish
02-08-2007, 16:23
никога не съм била "за" връзките от растояние. поддържам мнението, че подобни отношения не могат да се поддържат! колкото и да се обичате и т.н. крайно глупаво и безмислено е да се заблуждавате, че всичко ще ви е наред като се виждате по веднъж или два пъти в седмицата! и подобни прости мнения от сорта на "за любовта няма граници" са повече от лапешки разсъждения, заучени от латиноамериканските сапунки, защото подобни неща има само там #-o

02-08-2007, 16:37
Имал съм такива връзки.. в единия случай бяха 300 км, в другия - около 600. Трудно е, и като цяло - ако нямаш възможност да се вжидаш с нея поне веднъж седмично за по 1 ден, мисля че можеш да забравиш за връзката. Изискват се наистина доста големи финансови средства за да можеш да си позволиш да я запазиш. Ако това не е проблем - няма лошо в такива връзки. Но ти сам изтъкваш това като проблем - според мен най-доброто решение би било да се съберете и да поговорите за това, и да се разделите като приятели, преди да сте се изпокарали.

Sange
02-08-2007, 16:43
Това отгоре отново бях аз...

svetla_88
02-08-2007, 17:15
едначе загиваме
:-# [-o< :smt008

linkin_park_fenka
02-08-2007, 17:20
Аз лично бях направила огроооооомна тема за връзките от разстояние :smt013 :wink:

ABSOLUTme
02-08-2007, 17:28
vijte sega..kakto si ima hora i hora,taka si ima vruzki i vruzki.
nz kolko se obichate i kolko vreme ste zaedno,obache dokato ima jelanie ima i nachini.naistina malko sa vruzkite,koito ustoqvat na golqmo razstoqnie..
az poddurjam takava vruzka ot 5 meseca.nachaloto na octomvri zaminah da ucha v chujbina i t.n. i t.n.tova obache ne oznachava,che vruzkata ni e startirala togava-tq si e ot krivo-lqvo 3godini.nz pri vas kak stoqt neshtata,no pri nas vs e perfe,vupreki razstoqnieto!otkakto zaminah se vrushtah 2 puti,kato vtoriq put ostanah poveche ot mesec(dulga istoriq),a vse pak imai predvid,che razstoqnieto pomejdu ni e 2000km.zasega tova ne ni prechi i ni nai-malko ne ni pritesnqva,zashtoto dori i da go nqmam do sebe si,samo kato se setq kolko ujasno shtastliva sum s nego i vs mi minava.i tochno zaradi tova,che ima nqkogo,zaradi kogoto da mi stava takova,nito sum zalitala dokato sum tuk,nito toi v bg.oshte poveche,che nie vse pak sme na po 19-20g i si pravim suvmestni planove :-) ediniq put se vrushtam az,posle toi idva,posle pak az i taka..
samo che pak kazvam-ne pri vsichki stoqt taka neshtata.puk i zavisi dosta ot vuzrastta vi..i kakto kazah-ima si hora i hora.. :roll:

koalka
02-08-2007, 17:30
Еми, ако не обичам човека, с който съм, не мисля, че бих поддържала такава връзка от разстояние, защото определено е мъчително и зависи до колко си заслужава.Но все пак не е гот това да е за дълго време.

razstoqnieto
02-08-2007, 18:02
Ami estestveno che choveka ne e koi da e i chuvstvata mi kum nego sa seriozni. Ako beshe tolkova prosto i sam shtqh da vzema reshenieto da se otkaja ot chuvstvata si.

Sange, razstoqnieto ne e tolkova mnogo, no pak iziskva finansi makar i tova da ne sa bash nai glavniq problem. Prosto vinagi moje da stane neshto i prisustvieto ti da se iziskva do nqkolko minuti a kogato ne mojesh da se ozovesh ... Ako bqha 30-40 km sum navit i pesh da gi izvurvq ako trqbva.

Vsichko e tolkova precakano. ](*,)

Undying
02-08-2007, 18:14
Последните ми връзки са били винаги от разстояние.В началото всички ми разправят как разстоянието вобще не е проблем за тях (в случая не става дума за 200-300 км,а за 60-70) и сякви такива истории,но в крайна сметка винаги аз се оказвам по-издръжливата.Вече направо се чудя дали има момче,което може да се съгласи да ме вижда по-рядко,отколкото да кажем момиче което е от неговия град.Толкова ли е важен този физически контакт за тях...Незнам...По принцип не ходя с момчета от моя град,защото е малък,затова голяма част от гаджетата ми са били и ще бъдат сигурна съм от София.


Sange, razstoqnieto ne e tolkova mnogo, no pak iziskva finansi makar i tova da ne sa bash nai glavniq problem.
Тук също си много прав.А най-тъпото е че винаги аз ходя в сф,до сега никой никога не е дошъл мен да види,и винаги аз тряя да бъда банката.Не става само въпрос за парите,ами и за уважение,нали ужким момчетата тряяло да са кавалери...

Лично аз вярвам че има бъдеще за такива връзки,но само ако и двамата са достатъчно сигурни в това че могат да имат връзка от разстояние!!!

razstoqnieto
02-08-2007, 19:24
ne be dusho, ne stava vupros tolkova za fizicheski kontakt pod koeto az razbiram celuvki i takiva neshta. tova (che ne se vijdame super chesto) dori povdiga do edna stepen ... kak da kaja i az ne znam, no moje bi sladostrastieto v celuvkata. stava vupros che shte stane neshto i ne mojesh da si do priqtelkata si za da q uteshish ili nqkoi neshto shte q drupne ili dori i kogato e v super veselo nastroenie ne mojesh da si do neq za da go spodelite zaedno i trqq ti se nalaga da chakash nqkvi glupavi vlakove ... kofti e, osobeno sled kato priemash priqtelkata si imenno kato "istinski priqtel" s koito si spodelqsh i prochee ... :smt010 :smt010 :smt010

:smt011 :smt011 :smt011 :smt012 :smt012 :smt012

nadqvam se che e vuzmojno
02-08-2007, 20:01
ne se otchaivai (lyubovta iziskva jertvi) da naistina nqma da si do neq v nai0hubavite momenti moje bi i loshite ama pomisli da ne bi da e po-dobre da prekratish vruzkata si s neq ( a moje tova da e srodnata dusha na jivota ti) i shte e izgubish zaradi nqkakvi gluposti AKO E OBICHASH SHTE SE SUGLASISH I ZA RQDKO VIJDANE EDIN PUT V SEDMICATA DORI / LUBOVTA IZISKVA JERTVI/ pochti vsichko iziskva jertivi Obichai si priqtelkata i budete mnogo ama mnogo shtastlivi
Az lichno imam podoben problem kato teb haresvam edno momche koeto e na dosta kilomentri ot moq grad ,no vupreki tova bih se probvala da trugna s nego zashtoto naistina mi haresva pone za sega

Svetlencety
02-08-2007, 20:49
Ако имаш нужните финанси да се срещате толкова често не е проблем.. и аз имах такъв проблем, но нямах нужните финанси да се срещам с момчето.. беше на 200 км от мен все пак..

Sange
02-09-2007, 06:45
На колко години сте и от колко време сте заедно? Ако наистина е много сериозно, мислил ли си по вариант да се преместиш да учиш там (като студент) или тя да дойде при теб (пак като студент)

Ако нещата са сериозни, не можеш да очакваш от нас панацея. Да, трудно е - и наистина когато има нещо важно и спешно не можеш да литнеш до там.

Undying
02-09-2007, 07:33
ne be dusho, ne stava vupros tolkova za fizicheski kontakt pod koeto az razbiram celuvki i takiva neshta. tova (che ne se vijdame super chesto) dori povdiga do edna stepen ... kak da kaja i az ne znam, no moje bi sladostrastieto v celuvkata. stava vupros che shte stane neshto i ne mojesh da si do priqtelkata si za da q uteshish ili nqkoi neshto shte q drupne ili dori i kogato e v super veselo nastroenie ne mojesh da si do neq za da go spodelite zaedno i trqq ti se nalaga da chakash nqkvi glupavi vlakove ... kofti e, osobeno sled kato priemash priqtelkata si imenno kato "istinski priqtel" s koito si spodelqsh i prochee ... :smt010 :smt010 :smt010

:smt011 :smt011 :smt011 :smt012 :smt012 :smt012
Л'бовта изисква жертви,нали знаеш,понякога по-големи,понякога по-малки.Но е неизбежо.

FiRe_LaDy
02-09-2007, 07:48
Imala sym takava vryzka.Razstoqnieto beshe 350km ... beshe mi mnogo trudno,naistina i dvamata imahme silni chuvstva,no tova razstoqnie mnogo me izmychvashe i tova che go vijdah syvsem rqdko.I veche sym protiv vryzkite ot razstoqnie,zashtoto na men tochno tova mi precheshe.Vse pak kogato si s edin chovek i kogato imash nujda da go pregyrnesh a ne mojesh .... malko e bezsmisleno za men (predi ne smqtah taka de) ... i vse pak vi jelaq dylgo vreme da si ostanete zaedno i da ste mnogo shtaslivi. :wink:

..........
02-09-2007, 08:08
mgadno. :((((((( nie se vijdame za po nqkolko chasa. i obsujdali li ste tova zaedno?

da obsujdali sme go mnogo puti ama s obi4ame i ne iskame da se razdelim [-(

TreeHill
02-09-2007, 10:14
fizi4eskata prazdqla vodi do emocionalna

razstoqnieto
02-09-2007, 10:17
На колко години сте и от колко време сте заедно? Ако наистина е много сериозно, мислил ли си по вариант да се преместиш да учиш там (като студент) или тя да дойде при теб (пак като студент)

Ако нещата са сериозни, не можеш да очакваш от нас панацея. Да, трудно е - и наистина когато има нещо важно и спешно не можеш да литнеш до там.

Мнем, и двамата сме на крехка възраст, но съм сигурен в това какво чувствам и искам. Връзката ни е от скоро, но сме си говорили на толкова много теми и повечето от които все сериозни. Обмислял съм варианта да си наема квартира в нейния град и да започна да уча там. Проблем с родителското лице нямам, нито пък града ми е абсолютно непознат и имам приятели от там доста. Просто явно трябва да изчакам да видя същите признаци в нея ...

Аз наистина не знам кво очаквах с тая тема и изобщо влизайки в този Форум. Определено това не са проблеми, които се решават тук и особено при отсъствието на единия... Все пак мерси много на всички. :smt045

pampers
02-09-2007, 12:55
да мойта връзка е такава от 5 месеца той е на 60км от мен но пак се виждаме..4акаме лятото да се виждаме по-4есто както и от др година аз 6те у4а в неговия град така 4е 6те може да се виждаме когато си искаме а сега единственото не6то което не спира да се виждаме всеки ден е даскалото :smt010 но какво да се прави 6те го преживеем :wink:

Sange
02-09-2007, 15:25
Не искам да прозвуча грубо, така че не ме разбирай погрешно - но щом връзката ви е от скоро мисля че е рано да мислиш за местене ;) В началото всяка връзка (добре де, не всяка, но повечето) изглежда всякаш ще трае вечно, но с времето много неща се променят.

Така че, забавлявай се с приятелката си, и не му мисли толкова много. Ако нещата станат найстина сериозни - обсъди ги с нея и решавайте какво ще правите.

la_divina
02-09-2007, 15:48
Da,moje da ima takava vruzka,stiga da ima dostatu4no jelanie i liubov ot dvete strani.Trudno e i sa malko horata koito mogat da gi poddurjat,no ne e nevuzmojno.Znam slu4ai s dosta po-golqmo razstoqnie ot tvoeto koito sa zavur6ili s brak:) taka 4e...mislq 4e nqma kakvo pove4e da kaja:)napravi si izvodi sam :roll: