PDA

View Full Version : Напоследък се извъдиха мн теми за



sledko_f>93
02-08-2007, 15:29
Свети валентин! Ок вярно, 4е пове4ето тийнейджъри сега мислим пове4е за любов и т.н., но на всеки 14 февруари, в този форум запо4ва да гъмжи от теми за "деня на влюбените"! Вси4ки сега се сетиха да си търсят гаджета, само защото идва 14ти! Ден като ден! + тфа , Св.Валентин не е българси празник, но само защото това е "модерно" вси4ки запо4вате да се вайкате , 4е си нямате гадже! И аз си нямам, е?и? Кфо толкова! Няма да се втурна да търся сега!
Всяка втора тема е за това! Защо бе? УасТ! ( :P ) Не се впрягайте толкова, сам щото е незнам кфоси!
Празнувайте ТРИФОН ЗАРЕСАН и да не ви пука! ;)

02-08-2007, 15:32
ne vijdam kvo protiv imash sv valentin. tva e prosto den, no den v koito mojesh da pokajesh tochno opredeleni jestove bez da te obvinqt v tova che vremeto ne e podhodqshto.

air_J
02-08-2007, 15:34
Свети валентин! Ок вярно, 4е пове4ето тийнейджъри сега мислим пове4е за любов и т.н., но на всеки 14 февруари, в този форум запо4ва да гъмжи от теми за "деня на влюбените"! Вси4ки сега се сетиха да си търсят гаджета, само защото идва 14ти! Ден като ден! + тфа , Св.Валентин не е българси празник, но само защото това е "модерно" вси4ки запо4вате да се вайкате , 4е си нямате гадже! И аз си нямам, е?и? Кфо толкова! Няма да се втурна да търся сега!
Всяка втора тема е за това! Защо бе? УасТ! ( :P ) Не се впрягайте толкова, сам щото е незнам кфоси!
Празнувайте ТРИФОН ЗАРЕСАН и да не ви пука! ;)
ПС: как появолите да го направя шрифта 4ерен! Нестава бе! Кога да го направа така! Някой да ми обясни плс :-({|=
На твое място бих попитал къде дават частни уроци по правопис, от които уроци очевидно имаш нужда, справка - дори самият ти ник (а дори да е написан нарочно така, справка - Трифон ЗареСан (или може би си искала да напишеш Трифон Сресан?). А по темата нямам отношение, защото не ме вълнува. Все пак по-късно може и да напиша нещо. :-({|=

sledko_f>93
02-08-2007, 15:35
нямам предвд тфа! Нищо протоф намам! Акойто е Флюбен - ОК радвам се за него, ама тия дет си търсат гадже само заради празника и пускат безсмислени теми не ги уважавам аз (нищо ли4но!) Не го тълкувайте погрешно! :wink:
ПС: и как в крайна сметка да го направя 4ерен шрифта?

iiirish
02-08-2007, 16:10
вярно, че напоследък е доста модерно да се говори за Св. Валентин, макар че аз самата не знам какво толкова му намират на тоя празник! жалко, че все пак модата му скоро няма да мине, защото има заблудени глупаци, които смятат, че това е нещо специално!
аз имам приятел, но това не значи, че празнувам тази простотия! дори напротив! ще си честваме както трябва Трифон Зарезан!

koalka
02-08-2007, 17:39
Доста тъпо ми се струва момичетата и момчетата да си търсят гаджета само заради този празник.Няма смисъл.

Candyy
02-08-2007, 20:59
Св.Валентин... прекалено навътре го приемат някои..тва ли е единствения ден в който можеш да покажеш любовта си ...не мисля..пук и ние сме Българи и би тряабвало да празнуваме БГ празник !!! [-X [-(

miloto_girl_4e
02-08-2007, 21:15
Аз хич не харесвам Св.Валентин .. супер тъп и .. измислен празник..
Некъв такъв.. лигав, розов.. ауууу ](*,)
Трифон Зарезан - ето това е истински празник :!:
А това да си мислиш, че е супер трагедия да си без гадже на Св.Валентин е супер смешно и жалко.. АЗ до сега никога не съм имала гадже на този празник, макарче тая година се очертава друго, но ще отпразнуваме подобаващо Трифон Зарезан :wink:

vivian
02-08-2007, 21:18
emi tva e dosta glupavo da si tarsi6 gadje samo za da si s nqkogo za koito ob6to vzeto nqma da ti puka!sam si-ok nqma zna4enie vseki ima sv valentin na koito e bil sam!!!normalno e!no zatova ima i dr praznik na tazi data!

pampers
02-09-2007, 13:25
е спокойно де аз 6те празнувам Трифон Зарезан поради простата при4ина 4е милуту е на турнир в Казанлък... :smt010

white_chik
02-10-2007, 10:26
Аз хич не харесвам Св.Валентин .. супер тъп и .. измислен празник..
Некъв такъв.. лигав, розов.. ауууу ](*,)
Трифон Зарезан - ето това е истински празник :!:
А това да си мислиш, че е супер трагедия да си без гадже на Св.Валентин е супер смешно и жалко.. АЗ до сега никога не съм имала гадже на този празник, макарче тая година се очертава друго, но ще отпразнуваме подобаващо Трифон Зарезан :wink:
Абсолютно подкрепям и съм в абсолютно същото положение

maybelline_
02-10-2007, 11:39
Aз например скъсах с гаджето си преди седмица и не си търся ново(макар че има един обещаващ кандидат :) ) и никога не смятам само заради 14 февруари да си търся гадже.

П.С. Не мога да се регна затова пиша като 'гост' :lol:

{Sweety_f}
02-10-2007, 13:23
така ми...на всякаде "нямам си гадже а е св.валентин какво да правя...бля..бля"съжалям мн...и аз си нямам гадже и кфо ще отида и ще се напия едно хубаво за здравето на всички айде....(: