PDA

View Full Version : Някакво мнение или съвет....



......
02-08-2007, 17:55
Такаааа....сигурно много хора ще кажат, че проблемът ми е тъп...но на мен ми е някво гадно....
Значи...преди две седмици се запознах с едно момче, но за съжаление се видяхме само за два дена, тоест два дена бяхме заедно (заедно с още много хора де, не само двамата) Иииии... не бих казала, че кой знае колко сме оставали насаме, всичко беше общо взето на общи приказки, усмивки, погледи...Та идеята ми е, че...доста ми хареса...но не успяхме да си разменим нито номерата, нито скайп.. :? И не знам какво да правя, да се опитам ли да го намеря в скайп? Тея дни доста се замислих за него и достигнах до извода, че определено бих искала да поддържаме някакъв контакт... А може би следващият път когато евентуално ще се видим е чак след месец...... Не знам....или изобщо да не мисля за него...или да се опитам по някакъв начин да намеря връзка с него....не знам какво да правя, някакви предложения..? :oops:

{Sweety_f}
02-08-2007, 17:59
Според мен няма нищо лошо да го потърсиш...така или иначе няма да ти коства нищо,а и след това може да се получи нещо по сериозно:)

iiirish
02-08-2007, 18:27
засега остави нещата както са, не мисли прекалено много за него, не си пълни главата с празни илюзии и мечти... изчакай следващия път когато ще се видите, събери смелост и му поискай поне скайп ;)

koalka
02-08-2007, 19:03
Може би като се видите, няма да е зле да му поискаш телефона.

honda^
02-08-2007, 19:09
Ами не може6 ли от об6ти познати да намери6 някакви негови координати? Направи вси4ко възможно да се видите и от там насетне вий как 6те се стекът не6тата. Успех! :wink:

BeBcHeTo
02-08-2007, 19:10
Може би като се видите, няма да е зле да му поискаш телефона.