PDA

View Full Version : Знам,че става банално...амаа



02-08-2007, 18:02
Та от няколко месеца съм на диета и общо взето съм доволна,но има още доста за да постигна желаното.Та въпроса ми е как да продалжавам за да може до около 4 месеца да сваля още 10 кг,но да бъде трайно ? :D

maroon
02-09-2007, 08:13
Na kakva dieta po-to4no si?
Kaji mi tegloto, rysta i vyzrastta si, kakto i kolko si svalila do sega. Bez tezi danni e absurdno nqkoi da ti dade kompetentno mnenie :shock: :) :)

tainstvenata
02-09-2007, 08:27
zashto predi da pusnesh temata ne se ogleda .. vij kolko mn temi ima .. i shte razberesh vsicho .. zashto sichko sa se pishe otnovo i otnovo .. :)

02-09-2007, 09:56
Na kakva dieta po-to4no si?
Kaji mi tegloto, rysta i vyzrastta si, kakto i kolko si svalila do sega. Bez tezi danni e absurdno nqkoi da ti dade kompetentno mnenie :shock: :) :)

На 16 съм,65 кг :? :oops: ,163 см :cry: ....

02-09-2007, 10:42
:wink: ne se pritesnqvai,mila,qj si po malko,hodi qko pe6,podti4kvai si,vodi4ka...znae6 gi tiq ne6ta!az li4no taka pravq 4ydesa!

maroon
02-09-2007, 11:57
Moqt syvet e da ne po4va6 s tvyrde drasti4nite diete, viziram gladuvaneto, za6toto efektyt 6te e obraten. Pove4ko sportec - bqgane - nai ve4e i koremni presi. Kato za na4alo spri sladkoto i testoto kato cqlo. Nablqgai na plodovete i zelen4ucite, pile6koto i obezmaslenoto mlqko! Ne byrzai da svalq6 mn kilogrami za kratko vreme, za6toto s dve naqjdaniq posle, 6te napylnee6 pove4e, otkolkoto si bila predi. Ob6to vzeto tva e! 6te 4akam da kaje6 rezultata ot probvanoto :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

02-09-2007, 13:10
Moqt syvet e da ne po4va6 s tvyrde drasti4nite diete, viziram gladuvaneto, za6toto efektyt 6te e obraten. Pove4ko sportec - bqgane - nai ve4e i koremni presi. Kato za na4alo spri sladkoto i testoto kato cqlo. Nablqgai na plodovete i zelen4ucite, pile6koto i obezmaslenoto mlqko! Ne byrzai da svalq6 mn kilogrami za kratko vreme, za6toto s dve naqjdaniq posle, 6te napylnee6 pove4e, otkolkoto si bila predi. Ob6to vzeto tva e! 6te 4akam da kaje6 rezultata ot probvanoto :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:


E to az veche ot nqkolko meseca sam na dieta i sam svalila okolo 10 kg,no opredeleno iskam oshte 10.Pravq vsichko tova koeto mi kazvash,no v momenta sam v zastoi ot 1 sedmica i ne sam svalila nishto :? .Nadqvam se do iuni\iuli ako prodaljavam taka da sam gi svalila teq 10 kg,che tqloto mi ne e losho,no s izlishnite maznine me e sram da otida na plaj\more.A i iskam da te popitam za celulite zashtoto imam malko,no vse pak go imam.Ta kak da go otstranq ?

sexa_na_kompleksa
02-09-2007, 15:53
Можеш да започнеш да ходиш на фитнес :) Там могат да ти направят и специална диета ;)

maroon
02-09-2007, 19:42
Ami, mila, ne 4e iskam da te pla6a, no za celulita sme malko Misiqta Nevyzmojna vsi4ki jeni. Az sym 164, 43 kg no pak imam, syvsem malko e, samo az si go vijdam, no mnogo me nervi! Znam, 4e Yogata kato cqlo premahva celulita, no ne sym sigurna dali e taka i za kakyv period ot vreme stava duma. Dokolkoto znam ima nqkolko vida kozmeti4ni proceduri, kato venduzite naprimer, koito zaglajdat kojata, no za celulita vsi4ko otnovo opira do genetika, taka 4e krem4eta, zaedno s uprajneniica i taka go vijdam az "otyrvaneto" ot nego :) :) :) :) :) :)

krisi_l@loka
02-10-2007, 07:34
zashto predi da pusnesh temata ne se ogleda .. vij kolko mn temi ima .. i shte razberesh vsicho .. zashto sichko sa se pishe otnovo i otnovo .. :)

niGGa
02-10-2007, 07:45
Та от няколко месеца съм на диета и общо взето съм доволна,но има още доста за да постигна желаното.Та въпроса ми е как да продалжавам за да може до около 4 месеца да сваля още 10 кг,но да бъде трайно ? :D
няма такова понятие като "трайно" ;)
Почнеш ли да ядеш по много след диетата може и да си надминеш предишното тегло..и то с много..личен опит