PDA

View Full Version : Има ли любов по интернет.. може ли човек да се влюби в някой



zatvornika
02-08-2007, 18:30
Има ли любов по интернет.. може ли човек да се влюби в някой който дори не е виждал..... или това не е влюбване ами само свалка !?
споделете ;)

iiirish
02-08-2007, 18:33
"влюбване" е прекалено пресилена дума за различните свалки и флиртове по нета! любовта включва и чувство за привързаност, което съгласи се не може да стане чрез интернет ;)

shemetaa
02-08-2007, 18:36
"влюбване" е прекалено пресилена дума за различните свалки и флиртове по нета! любовта включва и чувство за привързаност, което съгласи се не може да стане чрез интернет ;)
\


mnooogo to4no kazano

Undying
02-08-2007, 18:45
Да си допаднеш с някой-да,но чак пък да се влюбиш-едва ли.

koalka
02-08-2007, 19:02
Чак да обичаш според мен не може.

02-08-2007, 19:12
"влюбване" е прекалено пресилена дума за различните свалки и флиртове по нета! любовта включва и чувство за привързаност, което съгласи се не може да стане чрез интернет ;)Привързаността може да се появи чрез интернет. Лично аз съм изпитвала силна привързаност към момче от нета. Запознахме се лично чак след 3-4 месеца. Тогава вече бях сигурна, че без този човек не мога. Но след като изведнъж започнах да го дразня много ме нарани и в момента съм с друг човек близо година.

honda^
02-08-2007, 19:13
Ми не мисля, 4е е възможно 4овек да се влюби в някой, който дори не е виждал. Любовта не може да е само към характера на 4овек. Не мисля, 4е е и свалка, по-скоро е "зарибявка". Но едва ли е не6то трайно.

BG`sMostHated
02-09-2007, 10:11
Moje da se vlubish po internet.Lichno az se vlubih v edno mom4e koeto beshe na 100 km ot men.Chatihme si 1 god i posle se vidqhme,mnogo se privyrzahme edin kam drug i imahme vruzka 3 god .. no priklu4i, a adski mnogo se obichahme.Moje da se vlubish,povqrvai mi :) !

elti
02-09-2007, 10:19
Не смятам,че можеш да се влюбиш,но все пак понякога някой човек страшно много ти допада и в главата ти почва да се върти мисълта как само да го засечеш на компютъра,да початите и т.н.,но не мисля че това е любов,а по-скоро мания и отчаяна липса на внимание!!!

Alerta
02-09-2007, 10:23
Не!

IlLuSi0nS`
02-09-2007, 10:23
хахаха абе то в реалния свят е супер трудно да откриеш истински човек, пък кфо останало за нета.. хаххаах най-малкото при чата липсват всякакви мимики, жестове, не можеш да видиш нито погледа на отсрещния, нито да усетиш излъчването му, нито дори ароматът му.. тези и още други неща, които мирк не позволява да видиш и усетиш са т.нар. невербално общуване, което е на подсъзнателно ниво, на каквото всъщност се влюбват хората..

I cum blood
02-09-2007, 11:49
molq molq izvineti mnogu sega6niq mi priqtel go namerih f mIRC ne mi govorete 4e nemoje [-X ve4e 1 god si hodim sorry ama f neta 4ovek govori mnogo po svobodno otkolkoto na jivo taka 4e dori da se VLUBI6 spored men e napulno vuzmojno(e ako se vidite sled tfa)ama sq tfa si e moe mnenie :::

pampers
02-09-2007, 12:41
ооо да напълно е възможно с сега6ното ми гадже се запознахме в нета и след определено време се видяхме оба4е доста си бяхме лафили и бяхме свикнали един с друг и ве4е мога да кажа 4е ходим от 5 месеца някъде и сме си мн 6тастливи и мн се би4каме само дето сме от разли4ни градове..но и тва се превъзмогва все пак за лубовта няма граници :lol: :lol: :lol:

Insatiable
02-09-2007, 14:36
Без да видиш човека отсреща как ще се влюбиш? Като ти говори сладки думички или .. Едно е от IRC да се запознаете само, друго е да се ВЛЮБИТЕ в IRC... Според мен е невъзможно!

Атина
02-09-2007, 15:05
Мисля,че може да има привличане,но не и любов.

02-09-2007, 19:01
emi mislq 4e moje da se vliubi6 v nqkoi v 4ata...no tva ne e to4no istinsko vliubvane a 4ak kogato se sre6tnete 6te razbere6 dali si vliuben/a ili ne!!! az naprimer se vliubih v IRC...no da obi4a6 taino zna4i 6te strada6 bezkraino...........

FiRe_LaDy
02-09-2007, 20:19
Mi ne!Ne e vyzmojno!MOje da ti dopadne i da ti e priqten,no da se vlubish .. tvyrdo NE!

dEnIsTy
02-10-2007, 06:56
любов...не :wink:

InSatIabLee
02-10-2007, 06:58
хахаха абе то в реалния свят е супер трудно да откриеш истински човек, пък кфо останало за нета.. хаххаах най-малкото при чата липсват всякакви мимики, жестове, не можеш да видиш нито погледа на отсрещния, нито да усетиш излъчването му, нито дори ароматът му.. тези и още други неща, които мирк не позволява да видиш и усетиш са т.нар. невербално общуване, което е на подсъзнателно ниво, на каквото всъщност се влюбват хората..


=D>

Master_88
02-10-2007, 07:44
Особено ако са на голямо растояние пък категорично не

linkin_park_fenka
02-10-2007, 07:58
НЕ :!: Първо на първо не знаеш кой седи от другата страна-дали е някакъв дебел 60-годишен чичко или е някакво 8-годишно лапе.Тва е просто чат за мен и никога не може да стане повече от това

nikinkaaa
02-10-2007, 08:02
:arrow: При всеки е различно :roll: Един може да се влюби , друг-не.Така , че няма невъзможни неща.На мен не ми харесва идеята да се влюбиш в някой , който не си виждал :x

gerinceto
02-10-2007, 08:26
"влюбване" е прекалено пресилена дума за различните свалки и флиртове по нета! любовта включва и чувство за привързаност, което съгласи се не може да стане чрез интернет ;)napalno sam saglasna

{Sweety_f}
02-10-2007, 09:30
според мен по скоро не е любов...а просто привързване...зависи има случаи в които наистина може да се влюбиш,но....:)

Serpentine
02-10-2007, 14:52
Ами зависи от човека,ако си по от влюбчивите не е такъв проблем,естествено не е истинската любов когато се срещате,прегръщате и т.н. Проблемът е,че главата те подвежда и се влюбваш в доокрасен от теб човек,просто с илюзия и фантазия всичко става :-k Иначе вие не сте ли чували,че има камери та мимиките вече не са толкова недостижими :wink: Аз лично започнах да се влюбвам в един красавец от Италия,но след няколко кризички прекъснах отношенията ни,просто щото няма бъдеще [-( Всичко се забравя с времето [-o<

zubi
02-10-2007, 20:35
И аз си мислех че нема ама преди 1-2 седмици се запознах с момиче от същото даскало по нета един път на разходка сме излизали и още преди разходкате се влюбих в нея ..... е ся се напивам с ракич с единствената мисъл да не мисля за нея щот незнам как да й го кажа и направо ме убива тва наздраве ... сигурно тва е кайсиевата на наще :-D

MiMs_Fallen
02-11-2007, 01:00
abe imam edna priqtelka deto postoqnno se gavri s teq ot mIRC-a xhxah i se zaribqva s tqh no VLIUBVANE.....edvali :-k

SwEeTyTu
02-11-2007, 07:23
Според мен неможе да има любов по интернет [-X и неможеж да се влюбиш в някой човек само от нещата, които ти пише :smt007 защото незнаеш :-k дали е искрен и какъв е в действителност !

sharkybul
02-11-2007, 08:06
на ПРИМА ВИСТА ще кажа че НЕМОЖЕ
но ако се запознаете в някой сайт....и си видите външността и се харесате.....това замества дните в който се чудиш дали въпросният чомек в реалнит живот би харесал теб..ала бала

та излизате опознавате се и се жените
HAPPY END :D

krem4et0
02-11-2007, 08:52
Според 1,който беше влюбен в мен-може,ама аз не вярвам. Да речем аз харесах сегашния си приятел,но просто ми беше приятно да си лафим. запознахме се,излизахме,станахме гаджета и след това се влюбих. Ако не го познавах лично-едва ли щеше да стане!

DEPRESSION_SIN
02-11-2007, 09:24
има ама не в така крехката възраст м/у 12-16 години.това си е мое мнение де...аз се влюбих ...за вас не знам... :smt007

Lorraine
02-11-2007, 15:00
Има ли любов по интернет.. може ли човек да се влюби в някой който дори не е виждал..... или това не е влюбване ами само свалка !?
споделете ;)Да,може!Аз и бившия ми приятел се запознахме по чата и така в продължение на няколко месеца се влюбихме,после се видяхме иии тръгнахме..но нещата се стекоха така че се разделихме няколко дни след това(по моя вина) :smt010

f-4eto_Tejuk_slu4ai
02-12-2007, 10:50
Mi togava da pitam opitnite KAK MOGA DA PREDIZVIKAM INTERESA NA EDNO MOM4E PO INTERNET? I DA ZARODQ TAKIVA 4UVSTVA V NEGO TUI KATO NQMA DRUGA VUZMOJNOST ZA SEGA A STRA6NO ME KEFI!

Луко
02-12-2007, 11:20
Чрез интернет се завързват не само запознанаства .... С приятелката ми се запознахме по интернет и ходим вече 4 месеца ;-)

politu
02-12-2007, 14:59
може,в момента съм с момчето, за което живея.. и с него се запознахме точно по интернет.. отначало само чатехме,после се срещахме, излизахме, накрая по интернет ми казваше,че се е влюбил в мен,но не му вярвах до момента ми го каза на живо ;) така, че може да същестувава ..обедена съм :?

Ренс обичка Мити
02-12-2007, 21:03
чАк влюбвАне няМа...Но аз съМ на МненИе чЕ ЧоВек моЖе Да намеРи Най-ГоляМата си люБов по ИнтеРнЕт..КаТо мЕн ... среЩнаХ в флиРтче.Ком Най-СлаДкоТо м-чЕ с коеТо съМ билА и супЕр мНоу си Го обичКам :oops: