PDA

View Full Version : Разликата между...



POLA^_^
02-08-2007, 19:10
последната ви сръзка и настоящата?!С какво този човек,с който сте е различен от предишния!?Какво повече ви дава?!Какво изживявате с него,което не сте изживявали с предишните?!С какво е уникален?!Е вие сте! :wink:

Bacard1
02-08-2007, 19:19
последната ви сръзка и настоящата?!С какво този човек,с който сте е различен от предишния!?Какво повече ви дава?!Какво изживявате с него,което не сте изживявали с предишните?!С какво е уникален?!Е вие сте! :wink:

ми как да кажа...такава връзка не сум имал никога просто сичко е вълшебно нямам думи да го опиша...предишните просто се осещаше че не са за мен а сега...прсото имам чувството че сме родени заедно..и ми дава сичко от което имам нижда за това няма нижда да го търся другаде...толкоа сум щастлив сас нея и никога няма да си промена отношенията към нея...с нея изживявам ЛЮБОВ и наистина разбирам какво е с предишние е било просто допадена флир или просто газареене..колкото да не си без гадже....с нея е вълшебно просто...Тя е уникална с това че ме разбира по собствен начи по които винаги съм мечтал да ме разбират тя е момичето за което някога съм мечтал и е наситина не го казвам просто така за да напиша нащо....сички което казвам е истина които ни познава може да го потварди....ПРОСТО Я ОБИЧАМ НЕ Е МНОГО НО ТОВА МОГА ДА И ДАМ...за мен неината любов е всичко което имам....

POLA^_^
02-08-2007, 19:33
Да си отговоря и аз на темата,.че забравих:)))


Уникален е с всичко...Просто аз досега не съм имала връзка..а товва е наистина връзка...имаме връзка..емоционална...прият лска...физическа.... Дава ми сигурност примесена с емоции и тръпка....дава ми нежност,но и страст....Дава ми подкрепа...Приятелството си...всичко,от което имам нужда!А с предишните...било е само,за да може да така да се получи.за да може като го срещна да имам опит и да оценя какво ми дава и какво значи да съм с него:) Нещо като подготовка ;) Той е точно това,което съм търсила в някой някога..разбира ме...обича ме..подкрепя ме...лигавим се заедно...смеем се заедно...тъгуваме заедно..прекрасно е:) Харесваме еднакви неща!Никога не съм имала толкова общи интересни с предишните си....постоянно мисля за него..Той ме промени..откакто съм с него не мога да се позная...мисля по друг начин...вече мисля,че един човек е достатъчен за да си щастлив ...а преди бях с много,но не и една десета щастлива от това,което съм сега...Тея маски,които носех ме умориха...уморих се да разочаровам и да бъда разочарована...Уморих се постоянно да преследвам щастието си..И точно когато се бях отказала го срещнах и всичко се преобърна...Надявам се винаги да сме заедно..Вярвам,че ще се случи и ще дам всичко от себе си да сме мн щастливи заедно ЗАВИНАГИ!

TreeHill
02-08-2007, 20:06
neznammmmmmmmmmmmm

Insatiable
02-09-2007, 14:21
Разликата между предишната и сегашната ми връзка е може би година не знам точно .. Но тогава всичко беше толкова детско и почти на шега... :) Сега мисля по съвсем друг начин и приемам човека до мен много сериозно :) За мен той е най-прекрасния от всички момчета и винаги ще си останееее :smt008

KoRn
02-09-2007, 14:48
Mi na poslednata i otrqzah rukata a tazi otrqza moqta!! :-s :smt026

just_macka
02-09-2007, 15:33
mi razlikata e, 4e v poslednata mi vruzka (pod4ertavam vruzka, a ne zabivka, 6toto sled neq sum imala mn zabivki, ma nali temata e za vruzki....) vsi4ko se osnovava6e samo i edinstveno na fizi4eskoto privli4ane i ni6to pove4e. sega ne6tata kato 4e li sa korenno razli4ni ,amaaa 6e vidim ko 6e izleze nakraq :smt016

Charleese
02-09-2007, 17:44
Оо,предишната ми и настоящата ми връзка са коренно различни! :wink:
Старата ми връзка беше динамична,непостоянна,обър кана,много напрегната и изнервяща през повечето време..Никога не си казвахме всичко,винаги имаше нещо тайнствено..Общо взето и двамата си играехме на котка и мишка..понякога приличаше на война,а друг път на любов. O:) Познавахме се много добре и се бяхме приели такива каквито сме,мисля..Често се карахме и сърдехме без причина..Можехме един без друг,но ни беше несъмнено по-хубаво заедно..Казахме си за цяла година точно 1 път,че се обичаме и бяхме повече от искрени..Вярвахме си и знаехме,че можем да разчитаме един на друг.Понякога си мислех,че сме 1 човек..Не демонстрирахме често любовта си,но и двамата знаехме,че я има..Много се смеехме заедно,чувстмахме се добре,споделяхме..Винаги ще си го обичам,той ми е много скъпо същество! :)
А сега за сегашната ми връзка..Познаваме се отдавна,той е много мил:)
Държи се много добре с мен и заедно се чувстваме страхотно..Връзката ни е спокойна,стабилна и прекрасна O:) Направо не съм вярвала,че може да има спокойни отношениялв които не само да има драма и скандали,а да получаваш и подкрепа и утеха,когато имаш нужда :wink:

sherry
02-09-2007, 17:53
Миналата - момчето беше слабо(сравнително), срамежливо, непохватно. Не го харесвах много, не ми допадаше характера му.
Сегашната - ходим отдавна, по - див е...никога не знам какво му се върти в главата, привлича ме доста. Обичам го отдавна, той е част от мен.

Fucking_Bitch
02-09-2007, 19:05
Ами няма какво да ви обяснявам.Настоящата ми връзка със самата мен е много по-пълноценна.Просто знам,че ще е завинаги!Допълваме се перфектно,не си губя времето.Хаха... :lol: :lol: :wink:

iiirish
02-09-2007, 20:01
о, изобщо няма база за сравнение! не мога дори да си помисля да сравня двама толква различни човека! просто и като външност и като характер, и като излъчване, и като отношение, и като връзка по между ни... не знам коя е по-добра! и предишната ми имаше и плюсове и минуси, и тази също... всяка връзка е индивидуална ;)

eXtRaoRdinaRy
02-09-2007, 20:08
последната ви сръзка и настоящата?!С какво този човек,с който сте е различен от предишния!?Какво повече ви дава?!Какво изживявате с него,което не сте изживявали с предишните?!С какво е уникален?!Е вие сте! :wink:

За човека, с който съм сега мога да кажа, че е този, който търсех и го намерих където и когато най-малко очаквах.Дава ми всичко което някога съм искала от един мъж - подкрепа, нежност и т.н. Преди всичко той ми е приятел.Мога както да седна да се шегувам с него- така и да говоря по сериозни теми.Намерих много сходства м/у нас, съответно и различия, но важното е че и 2мата оценяваме връзката си по един и същ начин и не си създаваме излюзии(както повечето момчета- свалят ти звезди и накрая всичко се оказва мираж...).Много съм щастлива с него и се надявам занапред отношенията ни да продължават да бъдат такива. :)

BUBU_to4ka_TO
02-09-2007, 20:10
prednite mi vryzki bqha ne6to kato 'opipvane na po4vata v liubovta' ot tqh ne o4akvah koi znae kakvo prosto se naslajdavah do momenta v koito re6a 4e ne iskam pove4e
a tuk....ami iskam da se ojenq za tozi 4ovek i da imam deca ot nego iskam da ostareq s nego.... tova e....toi prosto mi dava vs4iko

FiRe_LaDy
02-09-2007, 20:13
Mi tova che toi e mnogo dobyr kym men i me priema takava kakvato sym.Ne se nalaga da se pravq na choveka koito ne sym,da se dyrja mnogo kulturno,vyzpitano i umno(tezi neshta ne sa mnogo v moi stil).Dyrja se syvsem svobodno s nego .... moga da mu kaja vsichko,koeto mislq i toi nqma da mi se razsyrdi.Vinagi gleda da sym dobre i pri vseki udoben sluchei idva da se vidim.Ne me zadushava neprekysnato s celuvki,ne me revnuva(adski mnogo mrazq da me revnuvat),imame si pylno doverie edin na drug.S edna duma tova mai e vryzkata za koqto sym mechtala.Toi e edinstvenoto momche,kym koeto imam tolkova silni chuvstva sled momcheto keoto obichah.Toi edinstven uspq da vyrne vqrata mi v lubovta i da me nakara otnovo da se chuvstvam jiva i radostna,toi vyrna usmivkata na liceto mi.Ne moga da kaja,che e s neshto po specialen ot drugite .. prosto si e moito idiotche.A,i kato kazah ` idiotche ` ... samo na nego do sega sym vikala taka kakto obicham i iskam,a imenno idiot,glupak i sqkakvi takiva i ne mi se syrdi.Ponqkoga i toi taka mi vika. :roll: