PDA

View Full Version : Moderated:Прекалено сериозна съм, а това е проблем...



taina....
02-08-2007, 19:32
ne znam dali tazi tema e za toq razdel oba4e mislq 4e imam problem koito mi pre4i...vse pak za integraciqta na edin tineidrjur su6to taka za da moje da napravi vpe4atlenie v edna kompaniq i da se haresa na edno mom4e e vajno 4uvstvoto za humor a puk na men suvsem mi lipsva takova...v smisul prekaleno sum seriozna i ne moga da rabera kak na nqkoi glavite im rajdat takiva zabavni ne6ta...kakvo da pravq kak da se uprajnqvam(znam 4e sig zvu4i mn tupo oba4e za men tva si e seriozen problem)

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

koalka
02-09-2007, 06:49
Може би по-важно е за едно момиче, момчето да има чувство за хумор, а не обратното.Но не се прави на човек, какъвто не си.За чувството за хумор не можеш да се упражняваш, то си идва отвътре.

iiirish
02-09-2007, 06:52
може би просто до сега не си била в такава среда, която може да те отпусне и ти да имаш възможност да покажеш една друга страна от характера си. пък и в крайна сметка е важно не толкова чувството за хумор, колкото твоята личност и морал като момиче

Nadelina
02-09-2007, 07:15
Chuvstvoto za humor ne e opredelqshto v nikakaf sluchai... Bydi sebe si!

BebeTooOoo
02-09-2007, 07:26
Не си единстваната...не на всички главите им раждат забавни неща...но това не трябва да те отчайва...напротив...бъди себе СИ...не е нужно да се променяш за да се харесаш на другите...ако хората с които общуваш те обичат и ценят...ще те приемат такава каквато си ..а и хумора си идва от вътре...не е нужно да се упражняваш...

sherry
02-09-2007, 07:32
Не може всички да са еднакви, всички да ръсят базици и да се лигавят. Има си по - сериозни, по - срамежливи. Трябва да те оценят такава, каквато си. А и дълбоко се съмнявам да ти липсва изобщо чувстворо за хумор, най - вероятно просто се притесняваш и не се отпускаш!

FiRe_LaDy
02-09-2007, 08:00
Nedei zaradi tova da se pritesnqvash tolkova i da go vzemash pod chak takova vnimanie.Prosto gledai drugite okolo teb na kakvo se smeqt,kakvo gi zabavlqva i ako ne mojesh sama da izmislish neshto smeshno i zabavno prosto i ti izpolzvai syshtite repliki,lafove,klisheta i taka.Skoro moje i tvoita glava da pochne da razjda oshte po zabavni raboti ot tezi na drugite.

pampers
02-09-2007, 13:09
6те кажа само поредната заблудена....no CoMeNt.....