PDA

View Full Version : Moderated:Ако съм неразположена и свърши, ще забременея ли?



02-08-2007, 19:46
Ako sym nerazpolojena i mom4eto svir6i v men shte zabremeneq li?



Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

tequila
02-08-2007, 19:49
правила си секс когато си била в мензис :shock: :shock: :shock:
никакъв шанс #-o ](*,)

DIVINE_TIME
02-08-2007, 19:51
Не,не е възможно!

DIVINE_TIME
02-08-2007, 19:52
Добре де,като незнаете защо го правите? Ами ако беше възможно какво щеше да правиш? Щеше да постнеш тема "вероятно съм бременна помооощ"? Първо се пита и после се действа!!!

qwertyo
02-08-2007, 19:59
Kogato si v cikul nqma na4in da zabremenee6 poneje ne si v ovulaciq :wink:

Sexapilna_kukla
02-08-2007, 20:03
Da be,za tova sega edna priqtelka na maika mi e v 4-iq mesec....I az misleh,che pochti nqma nikakva veroqtnost,no qvno ne e taka i ima izkliucheniq...

DIVINE_TIME
02-08-2007, 20:06
Da be,za tova sega edna priqtelka na maika mi e v 4-iq mesec....I az misleh,che pochti nqma nikakva veroqtnost,no qvno ne e taka i ima izkliucheniq...

Честно ли бе? Как така ще забременее по време на цикъл? :-s Олее ужас! Нищо сигурно ли няма за нас ... :smt012

02-08-2007, 20:15
ne sym go napravila oshte....no si mislq da go nmapravq,chuvala sym che e taka no reshih pak da pitam

Sexapilna_kukla
02-08-2007, 20:18
Da be,za tova sega edna priqtelka na maika mi e v 4-iq mesec....I az misleh,che pochti nqma nikakva veroqtnost,no qvno ne e taka i ima izkliucheniq...

Честно ли бе? Как така ще забременее по време на цикъл? :-s Олее ужас! Нищо сигурно ли няма за нас ... :smt012
Da,suvsem serizono...Ami i az ne moga da si go obesnq,no...Daje e stanalo na 3-iq den ot cikula i,i ne znam kak e hvanala..ujasna rabota.Tq kato doide v nas i razkaza,az napravo shtqh da padna...Ami mai taka shte doide-nqma nishto sigurno za nas...

DIVINE_TIME
02-08-2007, 20:20
Da be,za tova sega edna priqtelka na maika mi e v 4-iq mesec....I az misleh,che pochti nqma nikakva veroqtnost,no qvno ne e taka i ima izkliucheniq...

Честно ли бе? Как така ще забременее по време на цикъл? :-s Олее ужас! Нищо сигурно ли няма за нас ... :smt012
Da,suvsem serizono...Ami i az ne moga da si go obesnq,no...Daje e stanalo na 3-iq den ot cikula i,i ne znam kak e hvanala..ujasna rabota.Tq kato doide v nas i razkaza,az napravo shtqh da padna...Ami mai taka shte doide-nqma nishto sigurno za nas...

Значи скъпи момичета, извода от цялата работа е ПАЗЕТЕ СЕ! По време на цикъл , по време на овулация... Абе винаги! Ние сме момичетата и за жалост повечето отговорности ги носиме ние .. :smt011

deidiy
02-08-2007, 20:32
Da be,za tova sega edna priqtelka na maika mi e v 4-iq mesec....I az misleh,che pochti nqma nikakva veroqtnost,no qvno ne e taka i ima izkliucheniq...

Честно ли бе? Как така ще забременее по време на цикъл? :-s Олее ужас! Нищо сигурно ли няма за нас ... :smt012
Da,suvsem serizono...Ami i az ne moga da si go obesnq,no...Daje e stanalo na 3-iq den ot cikula i,i ne znam kak e hvanala..ujasna rabota.Tq kato doide v nas i razkaza,az napravo shtqh da padna...Ami mai taka shte doide-nqma nishto sigurno za nas...

Значи скъпи момичета, извода от цялата работа е ПАЗЕТЕ СЕ! По време на цикъл , по време на овулация... Абе винаги! Ние сме момичетата и за жалост повечето отговорности ги носиме ние .. :smt011
и неправете секс без презерватив по време на цикъл дори да взимате противозачатъчни защото е нехигенично :?

DIVINE_TIME
02-08-2007, 20:39
deidiy права си! Аз като цяло отричам секса по време на менструация.Първо,че ми е толкова зле,че не си го и помислям,второ би ми било неудобно от партньора ми и не на последно място нехигиенично е! Но.. право на личен избор :wink:

02-08-2007, 20:56
Da be,za tova sega edna priqtelka na maika mi e v 4-iq mesec....I az misleh,che pochti nqma nikakva veroqtnost,no qvno ne e taka i ima izkliucheniq...

Честно ли бе? Как така ще забременее по време на цикъл? :-s Олее ужас! Нищо сигурно ли няма за нас ... :smt012
Da,suvsem serizono...Ami i az ne moga da si go obesnq,no...Daje e stanalo na 3-iq den ot cikula i,i ne znam kak e hvanala..ujasna rabota.Tq kato doide v nas i razkaza,az napravo shtqh da padna...Ami mai taka shte doide-nqma nishto sigurno za nas...
pri4inata e,4e spermatozoidite jiveqt nqkolko dni v predi da uplodqt qicekletkata i taka sled svur6vaneto na cikula pak moje da ima oceleli i da se zabremenee.

DIVINE_TIME
02-08-2007, 21:03
E da ama nali se zabremenqva prez ovulaciqta ===> 14 dni predi cikyl ... bahti spermatozoidite-dylgoletnici :smt016

02-09-2007, 09:35
всъщност в пубертета цикъла все още не е напълно нормализиран, както и овулацията.
има жени, при които овулацията е по-рано или по-късно от този 14-ти ден.
не е невъзможно овулацията да съвпадне с мензиса.

Alerta
02-09-2007, 10:19
правила си секс когато си била в мензис :shock: :shock: :shock:
никакъв шанс #-o ](*,)Да да...
Резултатът от секс по време на цикъл в момента пише тва :)
Смятай дали може :)