PDA

View Full Version : Evanescence



02-09-2007, 02:38
Здравейте аз съм момче на 18 години и съм фен на Evanescence. И като техен фен имам средно по 2 аксесоара с тяхното име в ежедневното си облекло. Преди няколко дни 1ни познати като ми видяха плочката "Evanescence" и казаха "Кво слушаш тоя метал за путки". И какво излиза че е по добре да си туря фешан дрешки и да си пускам на макс на gsm-a сякфи чалгари ...
Значи чудя се дали има и др m които да се кефят на гласа на Amy Lee и текстовете на песните и ...

teenkopele
02-09-2007, 06:06
Здравейте аз съм момче на 18 години и съм фен на Evanescence. И като техен фен имам средно по 2 аксесоара с тяхното име в ежедневното си облекло. Преди няколко дни 1ни познати като ми видяха плочката "Evanescence" и казаха "Кво слушаш тоя метал за путки". И какво излиза че е по добре да си туря фешан дрешки и да си пускам на макс на gsm-a сякфи чалгари ...
Значи чудя се дали има и др m които да се кефят на гласа на Amy Lee и текстовете на песните и ...

Аз се кефя на някои техни песни. :wink:

Да не ти пука какво ти казват другите!

Mooo6nooo
02-09-2007, 06:09
Слушай се Евънесънс и токоз.

[B]a[N]D[i]T[k]a
02-09-2007, 06:12
Да не ти пука какво ти казват другите!

vupreki 4e sum momi4e.. mislq 4e tova e nai dobroto reshenie ;) i bla dori nz kak se pishe evanescence imat 3 svqsni pesni amma golqma rabota :P da ne ti puka drugite kakvo mislqt ili kazvat :)

koalka
02-09-2007, 07:00
Харесвам им песните, въпреки че вече рядко ги слушам.Защо те интересува какво казват другите?Да, много смятат, че не е метъл и са лигави, но всеки си има право на мнение.