PDA

View Full Version : abort..



02-09-2007, 06:06
така,здравейте.ето го и проблема ми.на 10 януари правих секс със приятеля си,не се притеснявах че може да свърши във мен,защото в началото изобщо не му стана,за това предпочете да махне презерватива.след това си бях спокойна до като не стана 23 и трябваше да ми дойде..говорихс приятелка,споделих и с козметичката си,казаха че няма смисъл да се тревожа защото този месец много жени се оплакват от нередовен мензис заради времето.на 6 февруари реших да съм сигурна и си направих тест-положителен.на 7 си направих още един-отново положителен.на 17 съм,гаджето ми е на 19.немога да искам направление от личната лекарка защото е приятелка със семейството ми.исках да жи попитам понеже съм от ямбол,знаете ли клиника от сливен..брат ми е пълнолетен неможе ли той да се подпише вместо родител.а ако не може,става ли без подпис на родител.исках също да попитам колко стръва прегледа без направление..ако може цени да ми кажете и дайте ми телефон ако знаете да се свържа с клиниката,защото съм много объркана..благодаря ви предварително

BeZ^BikiNi
02-09-2007, 07:51
Ami az ne sum nito ot Qmbol nito ot Sliven , no tuka v PLd pregled bez napravlenie vurvi po 15 lv .. za drugo ne moga da ti pomogna samo da ti suchyvstvam zashtoto naistina si v kofti polojenie...Uspeh i dano vsichko mine bez uslojneniq :idea:

desert
02-11-2007, 18:27
Миличка искренно ти съчувтвам...разбирам те...незнам дали не е касно но ти давам адрезите на две клиники в софия кадето можеш да направиш аборт (ако все още не си направила) Клиниките са : ТОРАКС - бул. Ал.Стамболийски 57 ТОРАКС 2 - бул. Фритьоф Нансен 21 тел: 02 / 912 85 дано съм помогнала....стискам палци всичко да мине добре

NightCrawler
02-11-2007, 19:06
бахти хората накъсахте се да и съчувствате а нищо полезно не казахте

btw тва с нелеганото не е добра идея не се знае при какви изроди може да попаднеш ... и какво може да ти направят ако не е професионалист и ти пробие матката няма да можеш да имаш деца по добре кажи на вашите сподели хубаво е да знаят а тея процедури не са по 50 - 100 лева, отиват към 400 -1000 лева все пак не е като да отидеш до магазина и да си купиш близалка айде успех стискам палци :)

lolly_
02-11-2007, 21:55
ohh tvoita e mnogo slojna!Pregled srtuva 15 lv abort 100 no samo sreshtu podpis na roditel!!!Moje i da ti kajat nqkade bez podpis no tova ne e legalno i mojesh da polu4ish uslojneniq koito sled tova 6te sajalqvash po dobre kaji na nqkoi ot roditelite si !Po dobre 2 shamara da otnesesh otkolkoto da ne zabremeneesh nikoga pove4e

SINDEL
02-12-2007, 05:11
Много по-добре е да кажеш на родителите си и да го направиш в някаква добра и сигурна клиника с тяхно съгласие, отколкото да го правиш нелегално. Едно, 4е така ще ти излезе доста по-скъпо, второ, 4е може и да си докараш усложнения на главата заради някой некадърен доктор.

nemepoznava6
02-12-2007, 06:10
Glupavo,glupavo momi4e :smt011 ](*,)

krem4et0
02-12-2007, 06:24
И как така позволяваш да свърши в теб без презерватив? Станалото-станало. върви на гинеколог легало. Доколкото знам в началото може и с хормонални инжекции да се махне. Кажи на майка си. може да ти се навика,ама после ще се опита да ти помогне-все пак ти си й дете!