PDA

View Full Version : Как да запазя изправената си коса по-дълго???



crazy_sexy_cool`f
02-09-2007, 08:45
ММисля си..ако я изсуша с сешоар няма ли да осатне по дълго права. Щото майка ми не ми дава да я изправя и незнам какво да правя. Давайте идеи

Iowa
02-10-2007, 02:37
Продават кремове и специални шампоани..
Кфо друго..
Не си лягай с мокра коса..

Не знам..
Кофти е,е не ти дава да я изправяш..
Ако ти е чуплива(а не къдрава),може да пробваш с ютията без тя да разбере..

Не знам..Друго не мога да ти помогна.. :(

WILD__BOY
02-10-2007, 08:10
пострижи се двойка и еднинствения вариянт да не ти е идеално права е ако си негърка :-D :mrgreen: :P :D

malka_sladuranka
02-10-2007, 13:13
ехх аз се чудя как да я накъдря...
както и да е, ами ако я фиксираш с лак за коса...хмм... :-k

politu
02-12-2007, 11:26
със сешоар я изправи,издухай я, и не я къпи продължително и тя няма да се накъдри, докато не решиш да я омиеш :P :P :P

Cheesy
02-12-2007, 14:04
Продават кремове и специални шампоани..
Кфо друго..
Не си лягай с мокра коса..

Не знам..
Кофти е,е не ти дава да я изправяш..
Ако ти е чуплива(а не къдрава),може да пробваш с ютията без тя да разбере..

Не знам..Друго не мога да ти помогна.. :(

С ютия :shock: тии добре ли си?То я си редстажи я задържи малко повече на косата ко ше стане.....уааааа

OtherDimension
02-12-2007, 14:06
диди тронка , много момичета използват ютия и ме изненадваш , че не го знаеш ...
лакът също е добро решение

peps_from_mars
02-12-2007, 16:56
диди тронка , много момичета използват ютия и ме изненадваш , че не го знаеш ...
лакът също е добро решение Нека се уточним - парна ютия! Да не пробвате с неква отпреди 10 години, че шсе опърлите супер яко. :D

e tq nqma s utiqta naprao vurhu kosata...otgore se slaga havliq ili kurpa....ina4e 6e pstane bez kosa :smt005 :smt005

sharkybul
02-12-2007, 17:13
ем аз се исправям с преса.....гледам да не се потя или да я барам постоянно и стой изправена по 1-2-3-4 дни как се случи :D

Cheesy
02-12-2007, 17:33
диди тронка , много момичета използват ютия и ме изненадваш , че не го знаеш ...
лакът също е добро решение
Ммм ок явно аз не съм права но наистина тва си е ютия ве абе нема зн
П.С сори за правописа на миналото мнение

brokenhearted_
02-13-2007, 08:15
диди тронка , много момичета използват ютия и ме изненадваш , че не го знаеш ...
лакът също е добро решение

И кои са тези момичета??Някакви мърли който не си пазят косите.То и пресата гори и сешоара,но пак си има преси с керамични покрития,които малко или много я щадят,но ютия ... :?

brain_stew
02-13-2007, 08:19
диди тронка , много момичета използват ютия и ме изненадваш , че не го знаеш ...
лакът също е добро решение Нека се уточним - парна ютия! Да не пробвате с неква отпреди 10 години, че шсе опърлите супер яко. :D

Не е вярно!Мене Калина ме изправя с нейната ютия, която не е парна и е направо върху косата!Случайно да е опърлена?!

Зависи всъщност колко време държиш ютията, да не вземете да я забравите отгоре, че не само ще ви се изправи косата, ами никаква няма да я имате!
Но ианче преси. ютии всичко помага...некъф лак за коса може да се сложи, за да издържи по-дълго!

priti_kiti
02-13-2007, 08:19
ютия.. :shock: .

вие малоумни ли сте, по-добре със сешоар, не че и той не изтощава де...
на мен със сешоар ми става супер права,слагай и балсам преди това и готово.. може и лак :)

brain_stew
02-13-2007, 08:21
ютия.. :shock: .

вие малоумни ли сте, по-добре със сешоар, не че и той не изтощава де...
на мен със сешоар ми става супер права,слагай и балсам преди това и готово.. може и лак :)

ми май сме малоумни! :lol:

KoRn
02-13-2007, 10:27
Koi kaza ne6to za maloumnici? :smt026


p.S. znaete 4 vinagi sum na liniq!

brain_stew
02-13-2007, 19:25
Koi kaza ne6to za maloumnici? :smt026


p.S. znaete 4 vinagi sum na liniq!

злеее! :smt012

ELiTyYy
02-15-2007, 18:57
с ютия става добре... ;) с преса също...

sharkybul
02-15-2007, 19:28
Преса Рулезззззз :D :D :D

Луко
02-15-2007, 20:13
НА ЕДНО ФИЛМЧЕ ПО К1 ГЛЕДАХ ЕДИН ФИЛМ.ТАМ ПИЧЪТ СЕ ИЗЦЕПИ НА КОСАТА НА МАЦКАТА И ДОСТА ВРЕМЕ КОСИЦАТА И СЕДЕШЕ ИЗПРАВЕНА :wink: :lol: :lol:

brain_stew
02-15-2007, 20:25
НА ЕДНО ФИЛМЧЕ ПО К1 ГЛЕДАХ ЕДИН ФИЛМ.ТАМ ПИЧЪТ СЕ ИЗЦЕПИ НА КОСАТА НА МАЦКАТА И ДОСТА ВРЕМЕ КОСИЦАТА И СЕДЕШЕ ИЗПРАВЕНА :wink: :lol: :lol:

Филма е "Ах, тази Мери..." а ми е интересно за кво пишеш с капс лок...толкова е дразнещо! :smt011

sharkybul, ти като най-големия разбирач....

sharkybul
02-15-2007, 20:46
НА ЕДНО ФИЛМЧЕ ПО К1 ГЛЕДАХ ЕДИН ФИЛМ.ТАМ ПИЧЪТ СЕ ИЗЦЕПИ НА КОСАТА НА МАЦКАТА И ДОСТА ВРЕМЕ КОСИЦАТА И СЕДЕШЕ ИЗПРАВЕНА :wink: :lol: :lol:

Филма е "Ах, тази Мери..." а ми е интересно за кво пишеш с капс лок...толкова е дразнещо! :smt011

sharkybul, ти като най-големия разбирач....
еми,като използвам....>защо да не разбирам?

brain_stew
02-15-2007, 20:51
НА ЕДНО ФИЛМЧЕ ПО К1 ГЛЕДАХ ЕДИН ФИЛМ.ТАМ ПИЧЪТ СЕ ИЗЦЕПИ НА КОСАТА НА МАЦКАТА И ДОСТА ВРЕМЕ КОСИЦАТА И СЕДЕШЕ ИЗПРАВЕНА :wink: :lol: :lol:

Филма е "Ах, тази Мери..." а ми е интересно за кво пишеш с капс лок...толкова е дразнещо! :smt011

sharkybul, ти като най-големия разбирач....
еми,като използвам....>защо да не разбирам?

Ами ако я използваш не както трябва?!

lulito
01-18-2011, 09:15
Продават кремове и специални шампоани..
Кфо друго..
Не си лягай с мокра коса..

Не знам..
Кофти е,е не ти дава да я изправяш..
Ако ти е чуплива(а не къдрава),може да пробваш с ютията без тя да разбере..

Не знам..Друго не мога да ти помогна.. :(

С ютия :shock: тии добре ли си?То я си редстажи я задържи малко повече на косата ко ше стане.....уааааа

не направо с ютията в/у косата ами със някаква кърпа (няма значение, носна или за ръце) слагаш косата в/у гладачната маса, отгоре слагаш кърпа и си ти ;) :-)

ArrowsOfDeath
01-18-2011, 14:02
Гледайте откога са темите, бе.