PDA

View Full Version : NeeD HElP bOyfrIend ProblEm



02-09-2007, 10:19
emi imam edno gadje ama cqloto daskalo kaza 4e se e celuvalo s bif6ata si i sa nz!!!ama taka go izvartqha si4ki i taka izleze 4e su6tiq den predi az da mu priema po rano toi q e celunal ili tq nego nz!!gadjeto na nai dobrata mi fr kaza 4e tq go e celunala :smt011 i e bilo ednokratno !!i sega nz mno0 se pritesnqvam ama toi mi kaza 4e me obi4a a i az si go obi4am i vie kajete ko da praa!!!plspslpsl ](*,)

Moderated by ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника!

killname
03-21-2007, 22:50
emi imam edno gadje ama cqloto daskalo kaza 4e se e celuvalo s bif6ata si i sa nz!!!ama taka go izvartqha si4ki i taka izleze 4e su6tiq den predi az da mu priema po rano toi q e celunal ili tq nego nz!!gadjeto na nai dobrata mi fr kaza 4e tq go e celunala :smt011 i e bilo ednokratno !!i sega nz mno0 se pritesnqvam ama toi mi kaza 4e me obi4a a i az si go obi4am i vie kajete ko da praa!!!plspslpsl ](*,)



Мацка...... фани си някой който не залита о други момичета и такъв по който не залитат всички останали момичета и проблема ти е решен

Monako
06-30-2007, 11:56
Mili4kata!Za tova e vajno v edna vruzka da dvama du6i da si vqrvat.Neznam ot kolko vreme ste zaedno no si napravi ravnosmetka dali trqbva da mu vqrva6...edin den kogato otkrie6 podhodq6tiq 4ovek s koito se razbirate i si vqrvate 6te useti6 4e dori ne zabelqzva6 okolnite!4uvstvoto e ubiistveno!!!

GaBiTo0o0
07-04-2007, 13:03
за да си по спокойна хващай друг който няма да ти изневерява все пак не е дошал края на света