PDA

View Full Version : Шествието в подкрепа на българските медицински сестри.



bboy_bunker
02-09-2007, 10:25
Аз смятам да отида...а вие?

Gangsta_zone
02-09-2007, 10:37
Кога и каде ще е и ще ида

OtherDimension
02-09-2007, 10:39
аз ще отида , но в моя град .. ако има някой от Благоевград и иска да присъства : шествието започва от 18:00 ч. пред Американския университет

Gangsta_zone
02-09-2007, 10:41
Кога и каде ще е и ще ида
За София имам предвид

bulgarche
02-09-2007, 10:42
В моя град също ще има такова шествие, но аз няма да участвам.
Според мен трябва по друг начин да се постъпи, но...както каза една моя преподавателка "не си струва за 5 живота"

IlLuSi0nS`
02-09-2007, 10:49
хм.. аз пък за никфо шествие не съм чула хах ама ми се струва че тоя въпрос нема се реши с некфо шествие.. конспирацията е мн дълбока и има мн намесени интереси.. поне аз така си мисля..

bboy_bunker
02-09-2007, 10:55
[quote=Gangsta_zone]Кога и каде ще е и ще ида
в 19:00 на Александър Невски

Mooo6nooo
02-09-2007, 11:04
Така... и какъв е смисълът в цалата работа? Да не си мислите, че ще помогнете не сестрите ни? От цялата работа никой няма да спечели освен организаторът, който ще си направи реклама.

OtherDimension
02-09-2007, 11:06
Така... и какъв е смисълът в цалата работа? Да не си мислите, че ще помогнете не сестрите ни? От цялата работа никой няма да спечели освен организаторът, който ще си направи реклама.

еми седи си у вас да циклиш на компютъря по цял ден .. по-добре е

bboy_bunker
02-09-2007, 11:34
Така... и какъв е смисълът в цалата работа? Да не си мислите, че ще помогнете не сестрите ни? От цялата работа никой няма да спечели освен организаторът, който ще си направи реклама.

еми седи си у вас да циклиш на компютъря по цял ден .. по-добре е
точно това щях да кажа и аз...

със седене пред компютъра ще помогнеш повече, нали?



и тук не става въпрос за никаква реклама..

adoration_
02-09-2007, 12:16
Искаше ми се да отида,но няма как... От Пловдив съм... :(

CvEtI`KiSs
02-09-2007, 13:11
Аз смятам да отида...а вие?

az mnogo iskam da otida ama ne sum ot sf i nqma kak

Gangsta_zone
02-09-2007, 13:12
Не че ще стане нещо ако отида но все пак ще ида :D

Mooo6nooo
02-09-2007, 13:19
Това шествие няма да помогне с нищо, както не помагат и маумната инициатива "не сте сами". Явно смяташ, че нещо ще сте промени, а няма само да си загубиш времето и да си мислиш, че си си направил дълга като българин. Кажи тогава какво друго ще стане от това шествие? Докажи ми, че ще има ефект от него. Вурху кого ще повлие, на кого ще помогне, защо ще помогне, защо мислиш така?

abstraction
02-09-2007, 16:57
mo6no, напълно съм съгласна с теб. Цялата работа е с цел някои да получат евтин PR.

Много ще е жалко ако под солидарност и съпричастност, израз на каквото казват че е цялата кампания, се разбира медийни изяви.

И да, нека предположим, че по този начин наистина искате да подкрепите българките. Тогава кажете през тези 8 години колко пъти се сетихте за тях, колко пъти излязохте на протест.

Лично аз ако бях на тяхно място щеше да ми нужна повече подкрепа през онези години, по време на мъчнията, времето когато за тях бъдещето не ебило известно, когато са могли само да чакат и да се надяват.

Сега всичко е ясно
......

sherry
02-09-2007, 18:07
Не съм ходила, защото съм от провинцията, но искам да кажа на тези, които просъстваха. ЕВАЛА ви! НАДЕЖДАТА е много важна за един човек, трудно е да продължаваш да вярваш, когато всичко е против теб, трудно е да запазиш желанието си за живот, когато всекидневно те измъчват психически и физически.
Може да не направи впечатление този протест на управниците и да не доведе до освобождението на медицинските сестри, но поне ще покаже съпричастността на българите, подкрепата.
Настръхнах, когато гледах прякото излъчване на митинга, особено когато всички викаха "Свобода" =D>

Communist
02-09-2007, 18:16
Добре е, че излизат, но полза никаква. :|

sherry
02-09-2007, 18:22
Дам, реално няма да помогне за освобождаването на медицинските сестри, но поне ще им вдъхне надежда :D А това е много нужно за един човек... :|

02-09-2007, 19:30
Бях на шествието. Крещях с всички сили 'свобода' както аз, така и моите приятели. Не скандирах само за звука, не отидох само за 'веселото'. Отидох, защото от цялата си душа и сърце съм съпричастна към съдбата им.
На плъховете по-долу, според които няма смисъл от такива неща, бих казала, че са мижитурки. Именно заради такива като ВАС тези медици страдат. Либийците са перфектно запознати с факта, че българите няма да се вдигнем за такава кауза. Че ще седим пред ПеЦе-то ( :lol: ) или телевизора и ще псуваме или ще обвиняваме медиците. Да-наистина не се самозалъгвам, че щом съм отишла ще ги пуснат. Но вие сте жалки. Инертни същества. Дано един ден разберете, че сте част от общество. Че има и други около вас.
Приятна вечер. Съжалявам за грубите думи на места, но наистина съм възмутена.

02-09-2007, 20:31
Бях на площада и да това може да не помогне за освобождаването им но поне ще почустват моралната подкрепа... #-o

02-09-2007, 20:38
Бях на площада и да това може да не помогне за освобождаването им но поне ще почустват моралната подкрепа... #-o

^ аз...Кой забравя да се регне :-$ :smt102 :-s ...

honey_7o
02-09-2007, 20:40
Бях на площада и да това може да не помогне за освобождаването им но поне ще почустват моралната подкрепа... #-o

^ аз...Кой забравя да се регне :-$ :smt102 :-s ...

Mн съжалявам...нещо се бъгна :-k

Mooo6nooo
02-09-2007, 20:44
Дам, реално няма да помогне за освобождаването на медицинските сестри, но поне ще им вдъхне надежда :D А това е много нужно за един човек... :|
Ще им вдъхнеш надежда. А ти да не си мислиш, че те ще разберат за шествието. Сигурно ще чуят нещо на следващата им среща, която ще е след кой знае колко дни, но не мисля, че ще им вдъхне надежда. Поне на мен. Например аз боледувам от година и половина почти постояно и всеки път като дойде някой приятел, познат или роднина в болницата ми става супер тъпо и гадно. Не че моето положение изобщо може да се сравни, но искам да кажа, че ми става супер тъпо дойдат и ми пожелават скоро да се оправая и разни подобни глупости.


Бях на шествието. Крещях с всички сили 'свобода' както аз, така и моите приятели. Не скандирах само за звука, не отидох само за 'веселото'. Отидох, защото от цялата си душа и сърце съм съпричастна към съдбата им.
На плъховете по-долу, според които няма смисъл от такива неща, бих казала, че са мижитурки. Именно заради такива като ВАС тези медици страдат. Либийците са перфектно запознати с факта, че българите няма да се вдигнем за такава кауза. Че ще седим пред ПеЦе-то ( :lol: ) или телевизора и ще псуваме или ще обвиняваме медиците. Да-наистина не се самозалъгвам, че щом съм отишла ще ги пуснат. Но вие сте жалки. Инертни същества. Дано един ден разберете, че сте част от общество. Че има и други около вас.
Приятна вечер. Съжалявам за грубите думи на места, но наистина съм възмутена.
Освен, че си отишла, за да клещиш и да си мислиш, че си изпълнила граждансият си дълг и си помогнала друга полза имаше ли?

02-09-2007, 20:50
Мошно защо мислиш, че смятам, че съм си изпълнила граждансия си дълг? Защо мислиш, че съм отишла там да крещя? Доста ограничено мислиш. Не смятам да те убеждавам в нищо. Така съм го почувствала-така съм го направила. Както и още 20000 души.
Тъжно ми е за теб, казвам го сериозно. Няма да ме разбереш, а и не очаквам :smt017

Mooo6nooo
02-09-2007, 21:05
А защо отиде тогава?

02-09-2007, 21:19
Защото ми е истински мъчно за тези жени. За тези майки. Защото всеки път когато слушам за изтезанията, за съсипания им живот се разплаквам. Защото безсилието ми ме мачка още повече. Собствените ограничения, които си поставям. Ограничения, които искам, но не мога да премахна. Това беше най-малкото, което можех да направя. Съчувствието ми е истинско, от дъното на душата ми. Именно за това и не мога да убедя никой в това-или го чувстваш и съпреживяваш до известна степен, или не.

krem4et0
02-09-2007, 21:22
В моя град не чух да има нещо подобно и да имаше нямаше да отида. моето мнение по либийския въпрос е-стига са трошили държавни пари. хората ТУК в българия мизерстват. пенсионерите живеят с 90лв. пенсия. Хиляди деца са без дом и семейство. Хиляди умират годишно по пътищата. Цифрите в това отношение са зловещи. Вместо за тези 8 години да се дават милиони левове-да се оправят пътищата,за да няма жертви. Цялата работа тук е да опростим 1 дълг на либия към нас от порядъка на 2 милиарда долара. С 2 млрд. колко по-смислени неща могат да се направят. И без това върнат ли се тези жени какъв живот ще живеят?
И още нещо-защо е цялата тази олелия изобщо-всеки има проблеми. не са единствените осъдени на смърт пък било и без вина. Преди,когато е имало смъртно наказание в България сигурно са били стотици. нашите управници, ако искаха до сега 100 пъти да са ги освободили. Ама те лобират за себе си. Знаете ли 1 бивша външна министърка се е облагодетелствала с бая парички по този повод.
не ме разбирайте погрешно-мъчно ми е за тях. мъчно ми е като дават клипчетата за страданията им. мъчно ми е за семействата им,но 1 държава трябва да си поставя приоритети. За страна от нашия калибър 1-на чест не е приоритет. да се нахранят милионите мизерстващи и да се оправят улиците. да се строят предприятия,за да оставят младите тук,за се инвестира-това трябва да ни е приоритет. А не да се спасява и без това вече май неструващия живот на някой си там.
P.S.Сигурно ще търпя много критики по повод на този пост,но не ми пука-това аз мисля от доста време по случая. И да ви кажа-ПИСНА МИ. ПИСНА МИ в новините да е само това, писна ми да гледам хора,носещи лентички все едно жалят някого,ПИСНА МИ да се отклонява вниманието на хората от истинските проблеми по този начин!

priti_kiti
02-09-2007, 21:29
Дам, бяхме за някво време. (:

Gangsta_zone
02-09-2007, 21:31
Ами ходих не беше много интересно обаче след кат си тругнах от там ми се ощасливи деня :-D :-D :-D

Mooo6nooo
02-09-2007, 22:13
Krem4eto - В тотална грешка си. Ще сбъркам точната цифра, но дългът на Либия към държвата ни е окло 80 милиона долара (към фирмите нте се брои, но той така или иначе не може да се опрости от държавата, а и нямаа нищо общо). Така, че тезата ти се праваля тотално. Разликата между 80 милиона и 2 милярда е главоломна.

Гостенке, Само ще ти кажа, че така ни помагаш реално. Това както и измислената инициатива "Не сте сами" е замяна на реалните действия с фалшиви.

Boccaro
02-09-2007, 22:21
Добре бе и кво излиза? явно е по-добре да си стоим у дома. Мощно много ги разбираш нещата ей :lol: Що се мислиш за повече от другите бе, т'ва не можах да разбера.

OtherDimension
02-09-2007, 22:58
Това шествие няма да помогне с нищо, както не помагат и маумната инициатива "не сте сами".

инициативата е малоумна , най-умния си ти ... ?
по-умен си както от целия български елит , така и от европейския .. по-умен си и от европейците , които излязоха по улиците за подкрепа , по-умен си и от целия свят , които подкрепиха кампанията , по-умен си и от главните в Европейския съюз , които сложиха лентички ...

teenkopele
02-10-2007, 04:25
Бях на шествието. Крещях с всички сили 'свобода' както аз, така и моите приятели. Не скандирах само за звука, не отидох само за 'веселото'. Отидох, защото от цялата си душа и сърце съм съпричастна към съдбата им.
На плъховете по-долу, според които няма смисъл от такива неща, бих казала, че са мижитурки. Именно заради такива като ВАС тези медици страдат. Либийците са перфектно запознати с факта, че българите няма да се вдигнем за такава кауза. Че ще седим пред ПеЦе-то ( :lol: ) или телевизора и ще псуваме или ще обвиняваме медиците. Да-наистина не се самозалъгвам, че щом съм отишла ще ги пуснат. Но вие сте жалки. Инертни същества. Дано един ден разберете, че сте част от общество. Че има и други около вас.
Приятна вечер. Съжалявам за грубите думи на места, но наистина съм възмутена.

Имаш ли някакви снимки?

Ziezi
02-10-2007, 05:49
Мошно,слушай кво шибан дебелак,просто нямаш никаква представа какъв късмет имаш да не живееш в София!Ти си не само за бой,ти си за пребиване с горещи камъни!Имаше една приказка един ден ще умреш и аз ще те чакам отдолу!Педе-раст майчин,престани да говориш глупости с тая миризлива уста,като си толкова комплексиран и страхлив,поне си седи на дебелия задник у миризливия ти апартамент и си трай!Ей такива копеленца като теб некой ден ше ме вкарат в затвора,ти като си станал една бездушна,мизерна твар това не означава,че и другите са такива!Да,и аз не мисля,че мирен митинг може да промени нещо,но поне ще покаже ако щеш на целия свят,че ние тук имаме будно общество и,че не ни е приятно да се гаврят с нас!Ти може и да си свикнал да се гаврят с теб,не знам може би обичаш да те шибат катъри,или пък да смучеш плоски червеи-това си е твой проблем!Просто запази тая помия за себе си,че почваш да дразниш!

Mooo6nooo
02-10-2007, 06:09
Зиези, моля те спри да псуваш. С теб няма да говоря, защото не смятам за нужно.

Отър, не съм казал, че аз съм умен, а че инициативата е глупава. Тя не цели да помогне на медиците. Единственият на когото помага е на медиите, които има с какво да се занимават и ще казват колко са загрижени и колко много им помагат.


Добре бе и кво излиза? явно е по-добре да си стоим у дома. Мощно много ги разбираш нещата ей :lol: Що се мислиш за повече от другите бе, т'ва не можах да разбера.
Пиша просто, защото имам различно мнение. Ако имах същото мнение просто нямаше да пиша в темата. Какъв е смисалът да си изразяваш мнението когато, то е абсолютно същото с това на почти всички?

teenkopele
02-10-2007, 06:27
Зиези, моля те спри да псуваш. С теб няма да говоря, защото не смятам за нужно.

Отър, не съм казал, че аз съм умен, а че инициативата е глупава. Тя не цели да помогне на медиците. Единственият на когото помага е на медиите, които има с какво да се занимават и ще казват колко са загрижени и колко много им помагат....

Като махнем псувните, Зиези е прав.

"...а че инициативата е глупава..."
Не си прав.

sherry
02-10-2007, 07:55
Дам, реално няма да помогне за освобождаването на медицинските сестри, но поне ще им вдъхне надежда :D А това е много нужно за един човек... :|
Ще им вдъхнеш надежда. А ти да не си мислиш, че те ще разберат за шествието. Сигурно ще чуят нещо на следващата им среща, която ще е след кой знае колко дни, но не мисля, че ще им вдъхне надежда. Поне на мен. Например аз боледувам от година и половина почти постояно и всеки път като дойде някой приятел, познат или роднина в болницата ми става супер тъпо и гадно. Не че моето положение изобщо може да се сравни, но искам да кажа, че ми става супер тъпо дойдат и ми пожелават скоро да се оправая и разни подобни глупости.


Смешно е да се обаждаш неподготвен! Поне да беше гледам пряко шествието по телевизията, на телефона говори доктор Здравков, каза, че е много щастлив, че българите ги подкрепят и че се чувства горд, че е българин. Че никога не е вярвал, че толкова много хора ще се съберат, за да ги подкрепят...Каза, че в момента и медицинските сестри гледат шествието, защото там им е позволено да гледат телевизия. Така че знаят....И съм сигурна, че при вида на толкова много хора, които крещят "свобода", ще им олекне.

Mooo6nooo
02-10-2007, 08:47
Ами не съм го гледал. Защо да го гледам? Да учавствам в тъпата кампания на медиите ли? Дано да им е вдъхнала сили, щом доктора го казва значи е истина. Защото аз на журналистите (Визирам Слави Трифонов) като го казаха не им вярвах. Те го казаха, за да си направят рекламата като направят лично обръщение към тях. Ако това шествие е имало положителен ефект добре. Но на мен ми писна от всичките глупости около Либя, защото те използват хората за лични цели. Преди време се подписах в подписка срещу това и имаше ли ефект? Не. И сега няма да има ефект, дано греша. Найстина може да има някакъв ефект върху психиката им, но той ще е временен. А аз съм обеден, че ще ги държат още дълго време. За мен тези протести, инициативи и т.н. са заменяне на реалните действия с нереални такива. Лично мнение.

_donna_
02-10-2007, 09:01
Абе,хора ..
Я си направете сметката тия колко осем години стоят там?
Колко ли е готино да ти кажат,че си осъден на смърт и след това да отменят присъдата с една седмица.И така няколко пъти.

Тия лентички са най-голямата гейщина на света.
И който посмее да ми възрази ще бъде изяден.

НЕ СТЕ САМИ.
Не,напротив,сами са.
Хората просто успокояват съвестта си.

Ама ако постоят още осем години там
наистина няма да са сами накрая..

Жалка история.

HardcorE_AFA
02-10-2007, 12:44
az bqh tam i be6e mnogo hubavo?!?!?!

malka_sladuranka
02-10-2007, 12:59
Ааа в София как по-точно се стигаше до там, след като имаше и протест на таксиметровите шофиори.

_donna_
02-10-2007, 13:37
Пеша,мойто момиче. (:

02-10-2007, 13:57
проблема мое да се реши много лесно без никви протести по следния начин:
хващат се всички либийци от тяхното посолство и му се казва на другаря кадафи да пуска българите щото иначе на неговите хора им режеме главите и нема къде да ходи. :evil:

OtherDimension
02-10-2007, 14:01
Тия лентички са най-голямата гейщина на света.
И който посмее да ми възрази ще бъде изяден.


ела да ме изядеш безгръбначно нищожество

Mooo6nooo
02-10-2007, 14:10
проблема мое да се реши много лесно без никви протести по следния начин:
хващат се всички либийци от тяхното посолство и му се казва на другаря кадафи да пуска българите щото иначе на неговите хора им режеме главите и нема къде да ходи. :evil:
Не забравяй, че ние сме една нормална държава и не можем да си позволим да правим такива глупости.

Одър, Донна може и да е заблудена, но доколкото си спомням (стига да не я бъркам с някоя друга) беше доста красива. :smt007

Няма да пиша повече по темата и без това, написах някои глупости в нея, но не се отмятам от мнението си, че тази инициатива е глупост.

OtherDimension
02-10-2007, 14:17
Одър, Донна може и да е заблудена, но доколкото си спомням (стига да не я бъркам с някоя друга) беше доста красива. :smt007



е , и ?
ако ще най-красивата , определено е и най-тъпата тук ..

drawers
02-10-2007, 14:54
Мошно, разбрахме, че мислиш инициативата за глупава, ама не мислиш ли, че се уля и показа най-малкото безчовечност... Като си с различно мнение, това не те прави нито уникален, нито претендираш за умен форумец!

Аз поради не голям интерес към медиите разбрах за шествието след като се беше състояло, но с или без моето присъствие, пак е същото... Дано поне малко се вземе под либийско око протестът на българския народ... колкото и празнонадеждно да звучи...!

Mooo6nooo
02-10-2007, 14:58
Ем` найстина последното ми мнение тук.

Улях се, за което се извинявам.

In4iTu_
02-10-2007, 15:01
Аз ходих...подкрепям ги, но не знам с какво би помогнал този митинг...Доста късно се сетихме да протестираме срещу либийския съд - а какво правихме 8 години?!

malka_sladuranka
02-10-2007, 15:24
Аз ходих...подкрепям ги, но не знам с какво би помогнал този митинг...Доста късно се сетихме да протестираме срещу либийския съд - а какво правихме 8 години?! Питахме си ушите./както вика баба ми/

Amayo
02-10-2007, 15:26
проблема мое да се реши много лесно без никви протести по следния начин:
хващат се всички либийци от тяхното посолство и му се казва на другаря кадафи да пуска българите щото иначе на неговите хора им режеме главите и нема къде да ходи. :evil:
Не забравяй, че ние сме една нормална държава и не можем да си позволим да правим такива глупости.

Одър, Донна може и да е заблудена, но доколкото си спомням (стига да не я бъркам с някоя друга) беше доста красива. :smt007

Няма да пиша повече по темата и без това, написах някои глупости в нея, но не се отмятам от мнението си, че тази инициатива е глупост.
Споко бъркаш я 8) (или си некъв извратен :twisted: )

niGGa
02-10-2007, 16:11
проблема мое да се реши много лесно без никви протести по следния начин:
хващат се всички либийци от тяхното посолство и му се казва на другаря кадафи да пуска българите щото иначе на неговите хора им режеме главите и нема къде да ходи. :evil:
Не забравяй, че ние сме една нормална държава и не можем да си позволим да правим такива глупости.

Одър, Донна може и да е заблудена, но доколкото си спомням (стига да не я бъркам с някоя друга) беше доста красива. :smt007

Няма да пиша повече по темата и без това, написах някои глупости в нея, но не се отмятам от мнението си, че тази инициатива е глупост.
Споко бъркаш я 8) (или си некъв извратен :twisted: )
адски извратен със проблемно детство..

Mooo6nooo
02-10-2007, 16:20
Откъде знаете какво е детството ми... :roll:

mimetoo
02-10-2007, 17:31
аз не мога да разбера защо винаги когато се направи нещо хубаво и благородно трябва винаги да се намерят хора които да го оплюят????!!!!! ](*,) :smt017 по-хубаво ли щеше да е ако никой не знаеше за нашите медиции в Либия..може тази инициатива да не помогне с кой знае какво,но не мисля че щеше да е по добре нищо да не се направи както в по предните години
И когато гледах по телевизора шествието за пръв път от много време се почувстах горда че съм българка...че за пръв път от много време българите се сабират заедно за една ВЕЛИКА кауза....но това разбира се не всички хора ги вълнува...хората искат ефект от цялата работа..но нищо не става с едно щтракване на пръстите и с мрънкане и хулене...

Аз се казвам Ангел и съм роден на 09. 02. 1999 година. Скоро научих, че в деня, в който съм се родил, далече в Либия са били арестувани българските медицински сестри. Аз съм вече в 1-ви клас, мога да чета и пиша и искам да изпратя писмо до тях. Мъчно ми е за вас, мили сестри. 8 години аз раста и играя на воля, и уча АБВ, а вие сте затворени там, на тъмно . Аз плача, когато падна и се ударя, вие плачете, че ви удрят и измъчват. Когато остана сам в къщи, ми е мъчно, че ги няма мама тати и кака, но те си идват и ме гушкат, а вие сте сами, без някой да ви гушне . Когато дойде моят рожден ден, аз ще духна 8 свещички и ще пожелая да се върнете отново в България, свободни и щастливи като мен. Аз съм малкото Ангелче и дано моето желание се сбъдне.

Не сте сами!

Ангел Александров Кенлешев

гр. Съединение, обл. Пловдивска, ул. "Свобода" 5


кажете не се ли трогвате поне мъничко...съвсем мъничко..не ви ли става поне малко тъжно???.....

02-10-2007, 20:46
проблема мое да се реши много лесно без никви протести по следния начин:
хващат се всички либийци от тяхното посолство и му се казва на другаря кадафи да пуска българите щото иначе на неговите хора им режеме главите и нема къде да ходи. :evil:
Не забравяй, че ние сме една нормална държава и не можем да си позволим да правим такива глупости.

Одър, Донна може и да е заблудена, но доколкото си спомням (стига да не я бъркам с някоя друга) беше доста красива. :smt007

Няма да пиша повече по темата и без това, написах някои глупости в нея, но не се отмятам от мнението си, че тази инициатива е глупост.
Споко бъркаш я 8) (или си некъв извратен :twisted: )
адски извратен със проблемно детство..


haha nigga i avatar irriducibili :lol: :lol: :lol:

sherry
02-10-2007, 21:02
сега няма да има ефект, дано греша. Найстина може да има някакъв ефект върху психиката им, но той ще е временен.
И така да е, пак полза някаква.
Хубаво е да отдели човек час от "ценното" си време, за да се включи в нещо такова...Даже да има и минимален шанс да вдъхнеш надежда на някого, който отчаяно се нуждае от нея, защо не го направиш? :D
Лично мнение...

lo6a_karma
02-16-2007, 19:34
кага 6а е тва и аз идвам