PDA

View Full Version : Neznam kakwo mi stawa :(



I_can_M
02-09-2007, 11:43
Проблемът ми е следният:
На последук не6то съм се сдухал и сум отвикнал да "свалям"момичета!
От 6 месеца сум без приятелка,по принцип аз имам само "сериозни връски" по 1 год год и не6то,но напоследък сум загубил тренинг:(
Влубих се в 1 моми4е,но 4есто да си кажа незнам как да подходя кум нея ](*,) Ние с нея сме си що горе приятели (в смисъл,4е си говорим),но аз съм развил някакъв страх че ако я поканя на стреща тя ще ми откаже и от там на там отношенията няма да са ни същите:(
Предполагам че пиша малко обуркващо,но пиша това което ми ражда болният мозък :cry:
Моля ви посъветсваи те ме какво да направя :О Не съм вярвал 4е това 6те ми се случи някога ,но ето че стана,аз не сум притеснителен не се страхувам да правя какво то и да е ,но някакък си "тя" е мн специална за мен и неискам да "усирам"нещата :( :smt013

Sisley^BaBy
02-09-2007, 11:50
Темата е за друг раздел

Така..1во спри да се държиш като 10 годишно мом4е харесало си някое съседско дете.Незнам на колко си ама бъди мъж! Щом си го правил и преди ще се справиш и сега. Кажи си няколко пъти на ум "АЗ МОГА" всъщност това не е нещо ненормално просто сваляш моми4е споко пи4 айде успех !!!

WILD__BOY
02-10-2007, 07:39
Основният ти проблем, е че се разминават твоята и версията на мацката. Трябва да напшравиш един ъп-дейт и нещата трябва да минат гладко (и сладко). И акона време минеш от Свалка 0.35.0.2 до Гадже 1.05 си мъж. Нема забравяш и като му дойде времето да пачнеш работата със Секс. (последната версия трябва да е 10.0.2). ;)

niGGa
02-10-2007, 08:48
... такъв пач можеш да намериш на официалната страница www.webgirls.com. Инсталираш го на скришно място, щото не знаеш тва гадже какъв брат троянец има.Може да ти проникне в системата и да се налага да преинсталираш всичко.

WILD__BOY
02-10-2007, 09:08
... такъв пач можеш да намериш на официалната страница www.webgirls.com. Инсталираш го на скришно място, щото не знаеш тва гадже какъв брат троянец има.Може да ти проникне в системата и да се налага да преинсталираш всичко.

Или при по-сериозни повреди от брата троянец може да се наложи да ти го преинсталират ... :-D