PDA

View Full Version : преглед..



бау
02-09-2007, 11:56
искам да попитам нещо.. днес бях на гинеколог , но понеже съм девствена само ме прегледа на ехограф. слава богу нищо ми няма де. но се чудя ако имам примерно някакви гъбички или нещо такова или инфекция, това дали ще се забележи с ехографа ?! в смисъл притеснява ме че не ме прегледа лекарката и да не би да има нещо и да не го е видяла..
пък щом отвътре всичко е наред би трябвало и отвън да е така нали.. :-k :oops: 8-[

siXt_senSe
02-09-2007, 12:00
За съмнение за гъбички мисля че се взема проба от гащичките ако си девствена.И на ехограф не се виждат такива неща, мисля

sladoled
02-09-2007, 13:36
О, не се притеснявай! Ако имаш гъбички ще разбереш, нямай съмнение, но те се получават предимно като половопредавана болест.А ти нали не водиш полов живот?

бау
02-09-2007, 14:27
хм май няма за какво да се притеснявам :) зачервена ми е кожата при свивката на крака и като го описах на едни приятелки те казаха че може да са гъбички та затова питах.. на мен не ми приличат на гъбички а пък и те нали са вагинални а това е отвън. от вътрешната страна на крака при свивката... може би просто е протрито от някои дънки или от бельото :-k
мерси за отговорите ;)