PDA

View Full Version : есе-розата-любов и красота.мерсииии



bilqn4eto
02-09-2007, 12:19
някои да ми помогне за едно есе-розата-любов и красота.мерсииии :wink:

ErinEverly
02-09-2007, 14:35
Гледай сега... Тва есе са го дали на теб, нали? Следователно учителят/ката ти е искал/а ти да го напишеш. Есето изразява личните ти мисли, следователно не трябва да ти го пише някой друг. А и учителите лесно разбират дали си го писала ти или някой друг. Имаш минимум 3 дена. Вземи 1 химикалка и един лист, разположи се зад бюрото и се замисли. Тва е прекрасно упражнение за сивото вещество и, вместо да седиш във форума и да се молиш някой да ти го напише, си го раздвижи. Полезно е, а и ние наш'те есете сме си ги написали :wink:
И само не казвай, че незнаеш кво да пишеш. Помисли малко и то щети дойде музата. Изрази съгласие/несъгласие, дай някакви примери и аргументи (разбира се, взависимост от това какво е есето - възхвала, тезис или друго).

bilqn4eto
02-09-2007, 19:29
mersi za saweta ti,no az ve4e porazmislih nad nego i mislq 4e e gotovo,prosto mi se iska6e nqkoi da pusne i swoi argument i da sravnq s moite.az sa6to kato teb sam na mnenie 4e trqbva sami da se trudim varhu ne6tata,koito sa dadeni imenno na NAS,za da se vidi moqta gledna to4ka,a ne ne4iq 4ujda :roll:

sherry
02-09-2007, 19:38
Есето става най - интересно и въздействащо, когато пишеш свободно! Когато изразиш душата си...Твоето есе е много интересно, успокой се, дай си половин - един час и ще е готово. Мисли за живота, за розата, за красотата, за любовта....Изяви тезата си и после построй доказателствената част. После обобщи всичко в заключението и накрая провери за правописни грешки. Ще се радвам ако публикуваш есето си тук, ще го прочетем и ще ти помогнем нещо, ако имаш проблем.

ErinEverly
02-09-2007, 19:59
mersi za saweta ti,no az ve4e porazmislih nad nego i mislq 4e e gotovo,prosto mi se iska6e nqkoi da pusne i swoi argument i da sravnq s moite.az sa6to kato teb sam na mnenie 4e trqbva sami da se trudim varhu ne6tata,koito sa dadeni imenno na NAS,za da se vidi moqta gledna to4ka,a ne ne4iq 4ujda :roll:

Радвам се, че си го написала. Наши аргументи - разбира се, ако още желаеш, ще дам. Но ще е най-добре да е изцяло твое - помне ще имаш някакво удовлетворение. Успех :wink: