PDA

View Full Version : Moderated:От какво може да се получава така?



Darkness^
02-09-2007, 12:46
Zdraveite! Imam edin vypros. Ot srqdata imam edin problem i iskam da vi popitam. Taka... Otdolu, otvora na vlagalishteto i sramnite ustni me bolqt, edna pareshta bolka... Kato xodq po malka nujda i kato se izpishkam i mi pari... I mi izticha neshto ot vlagalishteto... Vodq polov jivot ot 6-7 meseca s priqtelq mi i poslednata sedmica go pravixme s prezarvativ, no ne Durex ili Sportex... nqkakvi ot teq po obiknovenite, uj da vidim kakvi sa... I vyprosa mi e, vyjmojno li e da e ot tqx? Chuvala sym, che ima jeni, koito sa alergichni kym lubrikanti... Vyzmojno li e ot tova da e? Ne mislq, che moga da imam nqkakva venericheska bolest ot priqtelq mi, zashtoto toi e zdrav, a i ne sme go pravili bez prezarvativ... Syshto da popitam tova dali moje da se dylji primrno bqx bolna na skoro i vzemax silni lekarstva, moje li i te da otdavat nqkakuv faktor??? Nadqvam se da mi otgovorite...

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

malka_sladuranka
02-09-2007, 12:49
Може да е от бъбреците. Аз ако ходя с къси блузки и като ми е хладно на бъбреците после ми се е случвало да ми пари като пишкам. Така че обличай се хубаво и си слагай боди. :D

qwertyo
02-09-2007, 12:50
Е прочети тука тая тема може да ти е от полза
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=78980 :-)

qwertyo
02-09-2007, 12:54
По добре пиши за това в главната тема здравни проблеми и венерически болести :wink:

Darkness^
02-09-2007, 13:01
Problema na tova momiche syvsem razlichen, na neq i e bilo za pyrvi pyt. Oblicham se dobre vinagi s body i t.n. Prezarvativite bqxa ot teq obiknovenite kazvaxa se Mtel Loop... Za venericheska bolest se opasqvam da imam, zashtoto ne sym go pravila bez prezarvativ !

BeZ^BikiNi
02-09-2007, 13:21
Oh mn ste zle vsichki ! :evil: Tova sa gubichki,koito se poluchavat ot silni antibiotici i ponqkoga ot lubrikanta na daden prezervativ :!: Suveta mi e idi na ginekolog shte ti izpishe razni hapcheta za vaginalno polzvane i kremcheta-i tochno do edna sedmica si otnovo na liniq bez nishto da ti ima ::: Ne e bolka za umirane i se lekuva sravnitelno burzo... aide i bez panika samo idi na ginekolog da ti izpishe podhodqshtite hapcheta,no ako pochakash oshte malko moje i da se uslojnqt neshtata poneje gubichkite moje da se razprostranqt :wink:

ABSOLUTme
02-09-2007, 13:28
mdaa i az podoziram kato Bez_BikiNi,che e vuzmojno da e ot antibioticite.samo che tova sa samo predpolojeniq i koonsultaciqta s ginekolog e zaduljitelna.

a malka_sladuranke,tva,za koeto ti govorish nai-veroqtno e cistit dushko i ako ne vzemesh merki baq she patish [-X

qwertyo
02-09-2007, 13:30
I az taka mislq ama vse pak az sum mom4e i ne razbiram ot jenskite veneri4eski boleti :-s

malka_sladuranka
02-09-2007, 13:48
a malka_sladuranke,tva,za koeto ti govorish nai-veroqtno e cistit dushko i ako ne vzemesh merki baq she patish [-X да чукам на дърво не ми се е случвало от години :-D
иначе и аз си помислих за гъбички, ама.... :-k знам ли, не съм много запозната със симптомите им

ABSOLUTme
02-09-2007, 13:54
malka_saduranka,zagashtvai sa :lol:

malka_sladuranka
02-09-2007, 14:17
malka_saduranka,zagashtvai sa :lol: винаги с боди :!:

krem4et0
02-09-2007, 14:59
Върви на изследвания-може да е инфекция. А да кажа-инфекциите се получават от мръсен въздух,мръсна вода,бельо от изкуствени материи,пипане с пръст,по който така или иначе има микроби,от ядене на сладко,от лекарства и...от почти всичко май. По принцип се лекува с антибиотици,които се пият и от двамата,хапчета,които се пият и от двамата и само за момичето вагинални свещи. Лечение-10 дни. Сексът тогава е забранен.
Изследвай се-може да не е нищо,но може и да е опасно. И се лекувайте и ДВАМАТА. Мъжете са само носители и отново може да те зарази,ако има нещо.

malka_sladuranka
02-09-2007, 15:02
така е кремче, жените сме прее*ани :evil: на топличко и влажничко всякакви гадинки виреят, както и да е - природа