PDA

View Full Version : Moderated: Пари ми отдолу и ми тече нещо



Darkness^
02-09-2007, 13:19
Zdraveite! Imam edin vypros. Ot srqdata imam edin problem i iskam da vi popitam. Taka... Otdolu, otvora na vlagalishteto i sramnite ustni me bolqt, edna pareshta bolka... Kato xodq po malka nujda i kato se izpishkam i mi pari... I mi izticha neshto ot vlagalishteto... Vodq polov jivot ot 6-7 meseca s priqtelq mi i poslednata sedmica go pravixme s prezarvativ, no ne Durex ili Sportex... nqkakvi ot teq po obiknovenite, uj da vidim kakvi sa... I vyprosa mi e, vyjmojno li e da e ot tqx? Chuvala sym, che ima jeni, koito sa alergichni kym lubrikanti... Vyzmojno li e ot tova da e? Ne mislq, che moga da imam nqkakva venericheska bolest ot priqtelq mi, zashtoto toi e zdrav, a i ne sme go pravili bez prezarvativ... Syshto da popitam tova dali moje da se dylji primrno bqx bolna na skoro i vzemax silni lekarstva, moje li i te da otdavat nqkakuv faktor??? Nadqvam se da mi otgovorite...

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Alex_f
02-09-2007, 19:16
tezi po-obiknovenite/po-evtinkite/ sa malko po-debeli ot drugite,pone spored men.koloto pati sam go pravila s tqx i vse me e bolqlo,a s drugite ne e taka.vazmijno e da si se protrila malko ot tqx ili da ima6 nqkakva alergiq ot lubrikanta.a za tova,koeto ti izti4a ot vlagali6teto neznam kakvo ti e/moje6 da pi6e6 pove4e info za tova,kato bqlo te4enie li e?/po-dobre iz4akai nqkolko dni i ne pravete sex,za6toto moje samo da si se razranila.ako ne mine za nqkolko dni trqbva da se xodi na lekar!