PDA

View Full Version : За мен що няма гадже?



ледения
02-09-2007, 14:35
Айде де,кажете ми сега какъв е проблема.Излизам с едно момиче от преди година,тя все си има гадже(досега все ги познавам),обаче тя си излиза с мен и си флиртуваме ,а нищо не става.Вбесявам се когато вземе да ми говори за гаджето си или за бивши,неподсредствено преди това или след ми вкарва някакви оферти и като я питам защо не го направиш с гаджето си-отговора е "щот не искам".Един път бях малко по-откровен с нея и и казах ,че не съм съм резерва и при мен всичко е на момента,тя се направи ,че не разбра.Флиртувам си с една-две мацки от фитнеса,с няколко други по скайп и чат,а все не излиза,нищо сериозно не става :? Какво трябва да направя?Да съм малък,не съм!Почти на 18 съм!
Снощи си скайпвам с чата с една яка комшийка дето е по-малка от мен,викам я на кафе,тя се изцепва-имам гадже и е много ревнив,сестра и е по-голяма от мен също много ме кефи,изправах я до утях преди няколко вечери,пускахме си палави реплики,обаче сега ми е неудобно да се свържа с нея чрез по-малката й сестра и да я викам и нея на кафе.Ще си кажат от едната на другата,ебати злето.

Insatiable
02-09-2007, 14:42
Ти сам ако не направиш някоя по сериозна стъпка няма кой да я направи.. Една-две тук една-две там .. и ти като гледам флиртуваш с доста момичета, но нали знаеш от двата стола на края ще си на земята! Харесай си момиче (без гадже) и действай :)

02-09-2007, 14:47
Ти сам ако не направиш някоя по сериозна стъпка няма кой да я направи.. Една-две тук една-две там .. и ти като гледам флиртуваш с доста момичета, но нали знаеш от двата стола на края ще си на земята! Харесай си момиче (без гадже) и действай :)

Аз като си ги "харесвам" да знаеш първия ми въпрос е "имаш ли гадже" :) Това е от последните неща които питам,защото не чувствам да е проблем.Обаче въпроса е какво да направя,как да кажа на момиче да избира мен или гаджето си?И избягвам да съм откровен,че да не се излагам в случай на неуспех :)

koalka
02-09-2007, 17:34
Попаднал си на такива момичета може би.За първото момиче си нещо като развлечение-флиртове, закачки и т.н., нищо сериозно и може би от това се нуждае.Тези от скайп-защо не излезеш с тях и видиш как ще се развият нещата.Ама не знам...проблема може би е и в теб.Ти дори и да имаш сериозна приятелка, пак ще флиртуваш с други и това може да й пречи.

honda^
02-09-2007, 20:09
Еми, виж какво, ти казва6, 4е флиртува6 с няколко моми4ета. Никаде оба4е не спомена, 4е си харесва6 някоя... О6те пове4е, когато моми4етата виждат, 4е се "зака4а6' с няколко други, ре6ават, 4е си "женкар". Такива мом4ета не са харесвани за връзка. Не мисля, 4е проблема е в тях, а в теб. Намери си една, която да те привли4а и си се занимавай само с нея, а не като сега с 5!

BUBU_to4ka_TO
02-09-2007, 20:29
znae6 li kato pro4etoh posta ti mi doide na um da citiram edna populqrna tuk fraza 'otreji si rykata'....

Digital
02-09-2007, 22:01
Ами... късмет, хехе. =P~
Аз съм се отказал вече. Седя и си чакам, пък квото дойде - помежду другото. :)

gazarka
02-09-2007, 22:07
zareji gi tez dosega i zapo4ni nanovo.izlez na kafe s nqkoq macka i po4vai da q umaiva6:)kusmet

MoHuTo
02-09-2007, 22:21
Ми зарибявай се с една, не с 5!!!Ти както си тръгнал утре ще почнеш и с 10! [-( И после как искаш да ти вържат момичетата, като най-вероятно те мислят за някъв женкар... :-k [-X

02-09-2007, 22:36
Ходи по-често на купончета,дискотеки,кафенц а..така ще се запознаваш с повече момичета и все някоя ще ти грабне окото и ще бъде свободна :wink:

02-09-2007, 23:03
Ох това с вашите купон4ета нали някои трябва да го покани на тоя купон,а ако имаше кой нямаше да има тоя проблем...

vvs_go
02-09-2007, 23:06
da ne misli6 4e az imam

smehar4e
02-09-2007, 23:20
oh awe 4estno kazano i pri mene taka stava6e po 1 vreme-se nemojeh da namerq podhodq6toto mom4e :( ama to se poqvi neznaino kak :D ne se ot4ayvai samo :) i twoq red 6te doyde-ot li4en opit go kazvam :D

hforce
02-09-2007, 23:44
da ne misli6 4e az imam
ne se oplakvai, ti po4ti si se uredil

po temata: mi ne znam kvo da pravi6, flirtuvai si taka s tqh samo 4e malko po-nastupatelno i se orientirai postepenno kum edna i nakraq 6ti izleze kusmeta

pepsilinio
02-10-2007, 00:18
аввв ко му мислиш дърт пергиш си станал вече ! Я се стягай ща е*а в ла*ното ! Забравяш я съседката ти за момента, забравяш и прятелката ти зимаш едната от фитнеса да излизате на кафе(аз ги водя на обяд просто винаги съм гладен). Водиш я на кафе... отивате после някъде другаде знам ли те от кой град си... Изпращаш я до тях и без много да офлянкваш я целуваш (пий 50-100 уиски преди това). Ако ти забие шамар си смени часа, в който посещаваш фитнеса ако не... берекет версим... А тез твойте съседки и приятелки после и двете ще ти бутат оферти и да видиш как бързо бързо ще се изпинизят да те оправят по съседски и пряителски... Стягай се и да не забравиш: Всички разноски по срещата ги поемаш ти, накарай я да се чувства купена хаха :P

02-10-2007, 01:21
Няма защото сигурно си: Грозен, тъп, задръстен, здухан и т.н.
:smt015

ледения
02-10-2007, 10:28
Е,та разбира се,че проблема си е в мен,това не го успорвам,все пак АЗ нямам гадже не,някой друг.Вярно е,че излизам с много мацки,но те помежду си не се познават,поне така си мисля :) Като се замисля тая от фитнеса май ще е или приятелката й,защото съм им симпатичен и на двете,остава само правилно а си изиграя и може би малко повече внимание трябва да им отделям и повече да настъпвам де да знам и аз.

Пичагата,това със сметката и "да се почувства купена" добре,ама нали се сещаш ,че баща ми не е Рокфелер и не мога всеки път на всяка да плащам аз сметката...И просто не понасям когато започнат да ми се лигават и да се държат несериозно,все едно съм парцал.

Ще задам въпроса си по-друг начин-КАК НАЙ-ДОБРЕ МОГА ДА ПОКАЖА НА ЕДНО МОМИчЕ ,чЕ ИМАМ СЕРИОЗЕН ИНТЕРЕС КЪМ НЕЯ?

bungle
02-10-2007, 10:36
С отношението си към нея.
Както каза, не си малък. Трябва да знаеш как става номера.

DeSiTo0o
02-10-2007, 11:04
Еми може би там ти е проблема,защото сваляш толкова много момичета наведнъж.Как искаш някое момиче да тръгне с теб след като знае това?
Естествено,че ще си помисли,че още на втория ден ще тръгнеш да кръшкаш с някоя...
Харесай си една и действай и ако и тя те харесва...
айде успех! ;)

KoRn
02-10-2007, 11:08
samo o6te nqkoi da mi kaje 4e sum tup!! :smt026



axxaaxxa Ne mogat da te sudqt nevmenqem si :twisted: !!


da qkooo :smt026

ледения
02-10-2007, 18:30
С отношението си към нея.
Както каза, не си малък. Трябва да знаеш как става номера.

Ми отношението ми е много добро към нея,старая да й покажа ,че ми пука за нея,обаждам и се,предлагам й да излезем насам-натам,май трябва направо да и кажа каквото мисля ,нищо ,че е леко тъпо :?

bungle
02-10-2007, 18:37
Ъх, може би езика на тялото ти леко куца. Не знам къде е проблема тогава. :(

Е..в краен случай. Прегръщаш я и и казваш : " Искам те както никоя друга. Уникална си. "

second_heartbeat
02-10-2007, 18:41
Трябва да бъдеш искрен и директен с твоята приятелка. Ако види това, което чувстваш в очите ти и тя има някакви чувства бъди сигурен, че ще ти ги признае.

ku4kata(pami)
02-10-2007, 19:31
awe pi4!ti si po4ti na 18!!!!!!!!!i nemoge6 da svali6 edno momi4e!abe ti se izlaga6, a puk i ve4e ne si kato malkite deca s po 5 gageta!!!!!!!pomisli malko i razberi kade e problema v teb ili v momi4etata s koito izliza6!!!stegnise :smt013 :smt011 :smt014

TreeHill
02-10-2007, 19:33
spored men ne se 6eguva6 :-D

ледения
02-11-2007, 18:35
Ъх, може би езика на тялото ти леко куца. Не знам къде е проблема тогава. :(

Е..в краен случай. Прегръщаш я и и казваш : " Искам те както никоя друга. Уникална си. "

Езика на тялото вярно куца!Не владея такъв,очите,та аз винаги си гледам като ботор или съм с тъмни очила,просто съм си сериозен,така ми се е стекъл живота до тук...
Тая реплика дали би подействала?Звучи доста пресилено,дали няма да се изсмее направо.Но тя е романтичка,не е като мен,струва си да пробвам.Мерси това беше добър съвет :)

Mainata im na jenite
02-11-2007, 19:53
"Liubovta idva kogato nai-malko q ochakvame i si trygva kogati nai-mnogo q jelaem...." az neznam kakvo da ti kaja i da doide podhodqshtoto momiche sled vreme shte ti kaje haresvam drug i kakvo shte stane tq s nego ti sam sys samotata i mykata ..... pove4e nqma da napravq greshkata da se vliubq i otnovo da stradam "zaradi putka putka ne stavai" samo tova moga da ti kaja.Samo sex i nishto drugo ....

Digital
02-11-2007, 20:17
"Liubovta idva kogato nai-malko q ochakvame i si trygva kogati nai-mnogo q jelaem...." az neznam kakvo da ti kaja i da doide podhodqshtoto momiche sled vreme shte ti kaje haresvam drug i kakvo shte stane tq s nego ti sam sys samotata i mykata ..... pove4e nqma da napravq greshkata da se vliubq i otnovo da stradam "zaradi p***a p***a ne stavai" samo tova moga da ti kaja.Samo sex i nishto drugo ....
Мнооого правилно. :?

02-12-2007, 19:22
Ами... късмет, хехе. =P~
Аз съм се отказал вече. Седя и си чакам, пък квото дойде - помежду другото. :)
И аз има тука две момичета ама се имали гаджета аз съм им бил много добър приятел някфи такиа и почвам да се дразня