PDA

View Full Version : Loshite mom4eta



Nov123
02-09-2007, 20:17
Zna4i zapoznah se s edno momi4e samo 4e mi kazaha 4e tq haresvala loshite mom4eta .Az ne sam nekav zadrestan ama vse pak ako iskam da sam "losho mom4e" kak da q zagovorq da se praa na interesen li kvo?

just_macka
02-09-2007, 20:43
emi nadqvam se da si zapoznat s personajite v O.C
ta v slu4ai 4e si go gledal - Set e dobroto mom4e, Raqn-lo6oto.
dano da ti stana qsno kuv tip povedenie se vuzpriema kato "lo6o mom4e"

Red.Chil
02-09-2007, 20:59
Джи юнит нига,фък оф. :wink:

bulgarche
02-09-2007, 21:13
По-добре гледай с нещшо друго да я впечтлиш, отколкото хем да се изложиш, хем бой да ядеш

AliceSw
02-09-2007, 21:16
лошо момче аз викам на някои пропадняци - свали половината и приятелки, не я поглеждай, накрая на някое парти хващаш и пребиваш гаджето и или някъв дет я сваля, после се усамотявате някъде и започваш да и разправяш какво си преживял заради нея :|

МЪЖЕ ](*,) ](*,) ](*,)

ErinEverly
02-10-2007, 00:19
Хаххаха... Лоши момчета... Хаххахха... Тая, твойта, някаква малолетна, нали :lol: Дето се изживява като курва на въображаем наркобос :lol: Хаххахаха

nov123
02-10-2007, 06:42
Хаххаха... Лоши момчета... Хаххахха... Тая, твойта, някаква малолетна, нали :lol: Дето се изживява като курва на въображаем наркобос :lol: Хаххахаха
ima neshto takova

WILD__BOY
02-10-2007, 08:07
Къв O.C бе, ламави...

"лоши" момчета - тъпи рапъри и гъзари, дет шъ им счупат краката некой ден.


ае със здраве

хахахеххихиихи ;) еми то аз в краката съм здрав ама ще дам да се пробваш ;)


Та по темата - глей са .... заеби я тая тая надута тъпа уфцъ със селски манталитет. Тя като си пада по отрепки трябва ли и ти да ставаш такъв?!

niGGa
02-10-2007, 09:43
Къв O.C бе, ламави...

"лоши" момчета - тъпи рапъри и гъзари, дет шъ им счупат краката некой ден.


ае със здраве
Как свърза рапа със тия боклуци бе.. ?

WILD__BOY
02-10-2007, 09:47
Къв O.C бе, ламави...

"лоши" момчета - тъпи рапъри и гъзари, дет шъ им счупат краката некой ден.


ае със здраве
Как свърза рапа със тия боклуци бе.. ?


Ми размишлявах над това и стигнах до извода, че на нощният ездач му се е спяло и по-поглрешка си е помислил, че става дума за оная песне на силиконови глави "обичам бодите джуджета и твоят ЗИЛ. Направо не издържам аз, когато караш пил". ;)

ErinEverly
02-10-2007, 12:19
Хаххаха... Лоши момчета... Хаххахха... Тая, твойта, някаква малолетна, нали :lol: Дето се изживява като курва на въображаем наркобос :lol: Хаххахаха
ima neshto takova

Хаххаха... Тогава забрави :lol: Поне докато не порасне :lol: Ще си живее в своя свят още поне годинка-две :lol: Нямаш шанс пред "принцовете на черни коне". Все пак са създадени от въображението й :lol: Може да изглеждат като Брад Пит :-$

ErinEverly
02-10-2007, 12:24
Хаххаха... Лоши момчета... Хаххахха... Тая, твойта, някаква малолетна, нали :lol: Дето се изживява като курва на въображаем наркобос :lol: Хаххахаха
ima neshto takova

Хаххаха... Тогава забрави :lol: Поне докато не порасне :lol: Ще си живее в своя свят още поне годинка-две :lol: Нямаш шанс пред "принцовете на черни коне". Все пак са създадени от въображението й :lol: Може да изглеждат като Брад Пит :-$

Мда... Или да не дочака. Все пак, лошите момчета имат притиснителния навик да продават бели робини... Но затова пък ще види свят - Амстердам, Париж или Лондон... Мисли за бъдещето си момичето...

Хаххахах, те нейните "лоши момчета" и на Марс могат да я закарат. Да не подценяваме въображението :lol:

Към автора - намери си земно момиче. С тая можеш да бъдеш само в сънищата си и това е така не защото не я заслужаваш, а защото не покриваш нормативите на фантазиите й :wink:

KoRn
02-10-2007, 12:26
:-s

koalka
02-10-2007, 19:13
Под лоши момчета се разбира да са свалячи и гъзарчета.

In4iTu_
02-10-2007, 20:13
За да впечатлиш момичето, бъди себе си. А не съм сигурна дали тази, която си харесал, заслужава вниманието ти -> извинявай, но това, че "харесва лошите момчета" не говори добре за нея.

sharkybul
02-10-2007, 20:22
Както се вика: Нинджа не се става,нинджа се ражда....същото е и с добрите и лошите момчета....
и кво сел живот ли мислиш да се придставяш за НЯКОЙ ДРУГ!
ОЩЕ НЕ СЕ Е НАМЕРИЛО МОМИЧЕТО ЗАРАДИ КОЙТО ДА СЕ ПРЕЗСТРУВАМ НА НЕЩО,КОЕТО НЕ СЪМ! Принципи сеш се :wink:

niGGa
02-10-2007, 20:26
Къв O.C бе, ламави...

"лоши" момчета - тъпи рапъри и гъзари, дет шъ им счупат краката некой ден.


ае със здраве
Как свърза рапа със тия боклуци бе.. ?

Споменавайки Нигъ Уонъбийс... на колко си години?
:smt107

WILD__BOY
02-10-2007, 21:38
Къв O.C бе, ламави...

"лоши" момчета - тъпи рапъри и гъзари, дет шъ им счупат краката некой ден.


ае със здраве
Как свърза рапа със тия боклуци бе.. ?


Ми размишлявах над това и стигнах до извода, че на нощният ездач му се е спяло и по-поглрешка си е помислил, че става дума за оная песне на силиконови глави "обичам бодите джуджета и твоят ЗИЛ. Направо не издържам аз, когато караш пил". ;) :lol: Добре, не се бях замислял, че наистина има разлика от рапър до "рапар"... съжалявам ако съм засегнал някой, ама "лошите момчета" се мислят за големите рапъри като слушат 50 cent и Beyonce... та сигурно и дечкото, дето е пуснал темата мисли същото.. :>

е то кво ли няма - рапери, трапери и .. аве кочина

qwertyu
02-11-2007, 13:54
Zna4i zapoznah se s edno momi4e samo 4e mi kazaha 4e tq haresvala loshite mom4eta .Az ne sam nekav zadrestan ama vse pak ako iskam da sam "losho mom4e" kak da q zagovorq da se praa na interesen li kvo?

kaji na momi4eto da si navre lo6otiqta v mato4nata truba.