PDA

View Full Version : za ili protiv



02-09-2007, 19:26
kakvo mislite za ili protiv obezkosmqvaneto na polovite organi? -> AZ SUM ZA

DIVINE_TIME
02-09-2007, 19:28
Нека всеки сам избере, но аз съм категорично - ЗА! :wink:

Glezanka
02-09-2007, 19:28
Estestweno che za ...
Shto za wupros ?!

DevilWish
02-09-2007, 19:30
За естествено ,не смятам ,че темата се нуждае от коментари дори,

eXtRaoRdinaRy
02-09-2007, 19:31
Аман от тъпи теми.
Всеки си решава сам. Естествено, че ЗА. :smt013

krem4et0
02-09-2007, 19:34
Лично на мен не ми пречи по никакъв начин. както му е удобно да си ходи. Аз се обезкосмявам,но е мнооооого вредно момичета-да го имате предвид.

CvEtI`KiSs
02-09-2007, 19:35
mn qsno 4e ZZZZAaaaaa

DIVINE_TIME
02-09-2007, 19:39
Лично на мен не ми пречи по никакъв начин. както му е удобно да си ходи. Аз се обезкосмявам,но е мнооооого вредно момичета-да го имате предвид.

Защо? :-s

qwertyo
02-09-2007, 19:39
Ami az obi4am da sum si runtav i kato po4nat da mi pravqt svirki da vikat a be ti ima6 pove4e kosa dolu otkolkoto na glavata be!!!!

MNOGO QSNU 4E SUM ZA !!!! :smt013 :smt013 :smt013 iska li pitane

just_macka
02-09-2007, 19:46
da, ot higienna gledna to4ka nai-malko. ot esteti4eska su6to. :smt016

krem4et0
02-09-2007, 20:01
Лично на мен не ми пречи по никакъв начин. както му е удобно да си ходи. Аз се обезкосмявам,но е мнооооого вредно момичета-да го имате предвид.

Защо? :-s
Предназначенията на тези косъмчета са 3:да привличат партньорът,задържайки миризма,да топлят вънщните,а също и вътрешните полови органи и д са естествена бариера слещу навлизането на микроорганизми във влагалището. При махането им просто навлизат повече микроорганизми и се развиват по-лесно инфекции на половата система. А също така температурата става по-ниска.
Моята гинеколожка след като ми откри 2 инфекции и се лекувхме от тях и аз и гаджето ми ми забрани да ги махам. Аз не слушам,но съм обяснила това на приятеля ми и след време може би ще се откажа от обезкосмяването. между другото ползването на кремчета и кола маска също променя естествената среда. И изобщо, мили дами, помислете си кое е по-важно да сте здрави или да сте без косми защото не ви е приятно на вас и на партньора ви. Ако той ви обича би предпочел да сте здрави и вие и той,а не да се лекувате с месеци и през тези месеци да не може да правите секс.

ABSOLUTme
02-09-2007, 20:06
e sled toq post na krem4et0,ostava nadejdata,che shte izleze masova moda da si praim i dolu samo pricheski :lol:

Sexapilna_kukla
02-09-2007, 20:07
Естествено,че съм ЗА,но все пак всеки с предпочитанията си.

qwertyo
02-09-2007, 20:08
HAHAHAHAHAHAHAHAHAH
moje da po4na ako si gi puskam kosmite da rastut dolu a ne gi brusna moje da gi re6a i da im slagam gel :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Fanatichka
02-09-2007, 20:09
По принцип съм за, ама след поста на крем4ет0... :roll:

eternity
02-09-2007, 20:21
Poprincip sam tvardo ZA,ama sled tui koeto kaza Krem4eto nz :?

BeZ^BikiNi
02-09-2007, 20:28
Eh tva Krem4e be :lol: Hvurli vsichki v tucha ... :smt005 Inache i az si gi maham ...

krem4et0
02-09-2007, 20:30
Е,аз не го написах с цел да ви разубеждавам. Просто съм си патила и да ви кажа не е много приятно като цяло. вие си преценявате,но щом природата така е "решила" си има причина.
А и DIVINE_TIME ме попита защо не е полезно и аз просто отговорих това,което ми каза лекарката. между другото и при мъжете е така-също служат за привличане на партньорката,а и затоплят долната част на корема и вътрешните органи поддържат естествената си температура.
мили дами,аз не съм против-точно обратното-не ми се струва привлекателно и така е доста по удобно,но си ме хваща отвреме навреме страх,че пак ще имам тези мъки,коието преживях преди 2 месеца. А и ако ви кажа колко пари отидоха да се лекувам......
Вие си решавате,но е добре човек да знае риска от това уж невинно обезкосмяване. май не е така невинно?

malka_sladuranka
02-09-2007, 20:34
Разбира се, че гладко е по-добре, но ако има малко косми не е фатално. Стига да не е прекалено буйна растителността.

bulgarche
02-09-2007, 20:38
На мен ми харесва повече, а и ми е по-приятно когато липсва окосмяването на тези места :mrgreen:

BUBU_to4ka_TO
02-09-2007, 21:03
az pyk sym protiv obi4am priqtelq mi da e 'natur' pyk az ne obi4am da se obezkosmqvam (po4va da mi boca kato nabodat da rastat) i mislq 4e ako si se kypete dostaty4no redovno i izob6to se grijite za sebe si nqma nujda da se obezkosmqvate 'za6toto e higieni4no'

MiMs_Fallen
02-09-2007, 21:12
Dammm i az sy6to sam kategori4no ZAAA!!! :wink:

MeRiToR
02-09-2007, 21:14
tova koeto karamel4eto kaza e mn dobre si4ko da go zn poneje az go zn . a moeto otnoshenie protiv sam da nqmash vuob6te nikakvi kosmi az sma protiv da se bruskesh nasqkade osven mishnicite i bradata!!moe mnenie si e 4e ne me kefi da nqqm kosmi bil sam po4ti nasqkade bez i ne mi haresva za tva sega samo gi kastra do 1 sm s nojicata :smt005 :smt005 :mrgreen: :-D

shadow4e
02-09-2007, 21:19
хаххахахха krem4e, не знаех, че вече и karamel4e ти казват:)
Иначе това, което каза е напълно вярно и се чудя защо момичетата тук не го знаят, е частта с миризмата, която примличала мъжете и аз не я бях чувала :wink:

Аз се харесвам и най-важното ми е и по-удобно да съм напълно обезкосмена, въпреки че и в моето положение не е препоръчително, ама въобще.

hforce
02-09-2007, 22:21
az sum si tvurdo za obeskosmqvaneto kakto pri mom4etata taka i pri momi4etata, mraza da mi bode na ezika ili da mi vlizat v nosa, gadno e

krem4eto be6e spomenala 4e 6tom prirodata taka re6ila na4i bili nujni... wtf... 6to za gluposti, ok, za kvo sa mi kosmite po gurdite pod mi6nicite, 6to noktite ne spirat da rastat v kraq na prusta ami trqbva da gi reja, 6to mi raste brada?

prirodata si znaela rabotata razbira6 li, ako be6e taka 4ovek 6te6e da e suvur6en

a i o6te edin biser, kosmite privli4ali partniora razbira6 li... spored mene e obratnoto ama karai

shadow4e
02-09-2007, 23:16
krem4eto be6e spomenala 4e 6tom prirodata taka re6ila na4i bili nujni... wtf... 6to za gluposti, ok, za kvo sa mi kosmite po gurdite pod mi6nicite, 6to noktite ne spirat da rastat v kraq na prusta ami trqbva da gi reja, 6to mi raste brada?

Мисля, че достатъчно добре се е обосновала защо са нужни особено при жената. Виж това, че ти не си страдал от инфекции и че момичето, за което ти пука/ следя ти мненията по принцип:)/ не е страдало, н означава, че в най-скоро време няма да я сполети и нея. Дано- не, но нищо не е изключено. И моят гинеколог ме обеждаваше да не се обезкосмявам, но то вече е късно. То вече лекарствата не ми помогнаха, а пък това. Космите по срамните устни са естествената защита на жената от микробите и то много важна. За теб това може да са глупости, но за мен както и за приятелят ми, който ме обича, определено не са, за съжаление...

янко
02-10-2007, 01:07
Естествено че трябва да се обезкосмяват всички жени, мъжете може да не са на "гол охлюФ" а само да се подстрижат със машинката....

Аз лично в момента съм като маймун и на газа и отпред ::: ::: ::: ::: :::

koalka
02-10-2007, 06:12
На мен ми е все едно, даже ми е по-добре, като приятелят ми е окосмен.Аз се обезкосмявам, но явно, както разбрах не е полезно.

alkobalko
02-10-2007, 06:32
Аз също предпочитам да се обезкосмявам, чувствам се по-добре така.

Катенцето бяяяло...
02-10-2007, 08:02
Боже, въобще не съм си представяла че толкова много хора предпочитат обезкосмяжането. Аз определено, от естетическа и всякаква друга точка предпочитам пълния комплект косми около половите органи, особено за жена. Лично за мен тялото е най-готино със косми долу, но премахнати навсякъде другаде. При мъжете пък предпочитам да има косми под мишниците, иначе изглеждат като слабаци :lol: Един приятел даже ме нарече "неандерталка" наскоро заради тази моя страст :D Иначе тази "гола мода" ме ужасява, направо не можеш да намериш мъж/жена с красиво тяло вече :( :( :(

Да не говорим пък че напълно оголените ми напомнят за деца и направо ме отвращават!!! :smt013

Малко стригане не вреди, ама то чак пък "гола глава" - като новородено, ужас!

krem4et0
02-10-2007, 08:04
az sum si tvurdo za obeskosmqvaneto kakto pri mom4etata taka i pri momi4etata, mraza da mi bode na ezika ili da mi vlizat v nosa, gadno e

krem4eto be6e spomenala 4e 6tom prirodata taka re6ila na4i bili nujni... wtf... 6to za gluposti, ok, za kvo sa mi kosmite po gurdite pod mi6nicite, 6to noktite ne spirat da rastat v kraq na prusta ami trqbva da gi reja, 6to mi raste brada?

prirodata si znaela rabotata razbira6 li, ako be6e taka 4ovek 6te6e da e suvur6en

a i o6te edin biser, kosmite privli4ali partniora razbira6 li... spored mene e obratnoto ama karai
Ноктите растат,защото се подменят. същото е и с космите-с времето просто тяхната структора става по-неустойчива. космите под мишниците са също за привличане на партньор. тук говорим на хормонална ниво. В природата това,което привлича индивидите най-първично,не е външния вид,а миризмата. по миризмата партньорите се надушват и не се бъркат с някой друг. Космите по гърдите,както и брадата ти се образуват под действието на тестостерона и правят мъжкия индивид по-мъжествен. Тук говорим за първичен инстинкт. Как е било преди векове,а не днес. Преди векове само бедните са се къпели,а богатите са се парфюмирали. И изобщо природата си знае работата. Ако не ти харесват моите обяснения-твоя работа,но си е така!

qwertyo
02-10-2007, 08:19
вижте са и момичета и момчета важното е не дали се обезкосмявате или не,важното е на вас самите да ви е конфортно.На някой хора им е по удобно като не се бръснат на други им е неприятно да имат косми по половите органи.Всеки си е различен,а това за космите при жените дето предпазвали от бактерии и т.н. а бе тия косми да не са някакви магнити за микроби и бактерии бе. Най-важното е на вас да ви е конфортно независимо дали се бръснете долу или не това е. :wink:

hahavteen
02-10-2007, 12:27
Az se obezkosmiavam za6toto na men taka mi e po-komfortno vupreki 4e priatelia mi e na mnenieto 4e niama zna4enie s ili bez kosmi ako momi4eto e 4istoplutno.Az sum PROTIV obezkosmiavaneto pri mom4etata.Ne moga da vuzpriema muj bez kosmi.. :roll: