PDA

View Full Version : NE ZNAM KAK DA MU KAJA ili KAK DA SE ZAPOZNAQ S NEGO



fillis
02-09-2007, 19:31
Ponqkoga v jivota se slu4vat mn situacii v koito 4ovek ne moje da nameri razre6enie.moq problem e swarzan do golqma stepen s towa 4e nikoi ne me haresva a az si izglehdam dostata4no dobre za godinite(15).Vinagi se e polu4avalo taka 4e mom4eto kato nau4i 4e go haresvam zapo4va da se pravi na mn vajen i me obijda po nai gadniq na4in.Estestveno az ne sam ot tezi koito 6te i zamal4at i mn qko se skarvam s 4oveka koito haresvam i daje obi4am. V momenta si haresvam edno mom4e koeto e super sladko haresvam go ot godina i polovina i prosto ne znam kak da otida da mu kaja 4e go haresvam ili kak da se zapoznaq s nego ne iskam da razvalq vsi4ko prosto iskam edin pat da se polu4i ne6to smisleno i da ne se poli4i taka 4e az pak da stradam:)

iiirish
02-09-2007, 19:34
може би проблема ти е в това, че прекалено рязко и веднага казваш на момчето, че го харесваш. те не обичат подобни драстични прояви, които засвидетелстват любовта ти.
опитай се отначало да се сприятелиш с него, да спечелиш симпатиите му и едва когато си сигурна, че това е така можеш да започнеш да му намекваш за чувствата си, а в последствие и да му кажеш ;)

FiRe_LaDy
02-09-2007, 19:53
Mii prosto otidi i mu kaji che iskash da se zapoznaesh s nego,che si go zabelqzala ot mnogo vreme i ti izglejda zabaven ( ili tam kakyvto izmislish ) ... poopoznaite se i sled izvestno vreme go pokani na kafe i taka ...

honda^
02-09-2007, 20:03
Ми за да се запознаете трябва да изглежда6 по-уверена в себе си. Отива6 и му се усмихва6 с думите:"Здраси, аз съм...". А относно това, 4е когато някой разбере, 4е си го харесала и ти се прави на много важен, съм съгласна с Ани. С мом4етата определено не трябва да си рязка. Старай се максимално дълго да сдържа6 4увствата си. Ако види6, 4е проявява интерес към теб, може6 да му каже6, но ако ли не, просто няма смисъл.

assd
02-09-2007, 21:07
1 година и половина го харесваш и не му казваш и не се запознаваш с него
лелей майкооо, аз чакам точно ден два и след тва се запознавам - получава се леко глупаво но и много смешно в доста случаи, но в това ми е чара :lol: почти не е имало случай в който някоя да ми каже "ай сиктир оттука бе цървул", ама нищо има време - живота е пред мен и е пълен с изненади :D

TreeHill
02-09-2007, 21:12
6to si4ko jivo e s ednakvi problemi?!

assd
02-09-2007, 21:16
6to si4ko jivo e s ednakvi problemi?!
зомбита