PDA

View Full Version : Обезкосмяването



bulgarche
02-09-2007, 21:14
Правите го, нали? Къде? Около половите органи, ръцете, краката, веждите, гърдите, корема, под мишниците...?
Замисляли ли сте се защо го правите? Сигурно да? А знаете ли защо изобщо имаме и ви е нужно това окосмяване? Не мислите ли че щом си ни е дадено от природата, трябва да си стои там?

И преди да започнете с нападки, спрямо мен, ще отбележа че се обезкосмявам ;)

02-09-2007, 21:19
i az mislq kato teb,no nali e prieto da se obezkosmqva6.na nqkoi mesta ot esteti4eska gledna to4ka,na drugi ot guzariq-naprimer mujete da si skubqt vejdite,krakata i rucete mi se vijda suvsem nenujno.obezkosmqvaneto e vid moda i tradiciq,no v nikakuv slu4ai ne6to jizneno vajno i nalojitelno.

Anastasi
02-09-2007, 21:21
А знаете ли защо изобщо имаме това обезкосмяване?


тук сигурно си искал да напишеш "окосмяване".
лично аз предпочитам окосмени мъже

niki000
02-09-2007, 21:29
ne se kupen ne se perem ne se obezkosmiavam xodim si kat adam

bulgarche
02-09-2007, 22:00
А знаете ли защо изобщо имаме това обезкосмяване?


тук сигурно си искал да напишеш "окосмяване".
Мда. Сега ще го оправя, въпреки че ще се вижда че е правена промяна и в твоето мнение ще се вижда грешката ми :oops:

Scarabey
02-09-2007, 22:03
Обезкосмявам се почти навсякъде,чувставам се по конфортно винаги е било така

sexa_na_kompleksa
02-10-2007, 07:39
Е по краката не може да не се обезкосмяваш през лятото,ако си с пола или къси панталони примерно.Доста е грозно да видиш някво момиче с къса пола и с крака космати като на мечка :shock: Не става... А иначе обезкосмяването на ръцете вече ми се струва не нужно... Амо то си е въпрос на лично мнение и удобство... а и така е по-хигиенично... А обезкосмяването при мъжете ми се струва малко гейско :-k

i'm so excited!
02-10-2007, 07:44
а ти какво ще си помислиш за някое момиче, през лятото обуло къси гащи, да тръгне да се развява с космати крака ?
няма да ти хареса гледката предполагам. или в транспорта да ти се протяга някаква космата смръдлива мишница в лицето.
но пък като видя мъж с по-гладки крака от мойте и започва да ми се надига повръщнята.

sexa_na_kompleksa
02-10-2007, 07:59
i'm so excited! с тва което каза ме убеди,че мъжете трябва да се обезкосмяват,ама не много често де :)

bulgarche
02-10-2007, 08:14
С тази тема целях да се за замислите защо са ви тези косми. Примерно които са в носа или веждите...

02-10-2007, 10:10
Еми то тези в носа дето са май пречистват въздуха,който дишаме,така съм чувала де.А за веждите - май са ни за да не попада пот от челото ни в очите :-k Нещо от тоя род би трябвало да бъде...

sexa_na_kompleksa
02-10-2007, 10:12
Еми то тези в носа дето са май пречистват въздуха,който дишаме,така съм чувала де.А за веждите - май са ни за да не попада пот от челото ни в очите :-k Нещо от тоя род би трябвало да бъде...

Тва беше от мене :)

bulgarche
02-10-2007, 10:28
Еми то тези в носа дето са май пречистват въздуха,който дишаме,така съм чувала де.А за веждите - май са ни за да не попада пот от челото ни в очите :-k Нещо от тоя род би трябвало да бъде...

Тва беше от мене :)
Точно така. Всичко си има предназначение, а не само да пречи

sexa_na_kompleksa
02-10-2007, 10:32
Е да,ама тези по краката за какво са ни?Тях може да ги махаме

SwEeTyTu
02-11-2007, 08:52
Ами много хубаво е да се обезкосмяваш освен доста естетично е и хигиенично

Glezanka
02-11-2007, 18:47
Obezkosmqwame se zashtoto taka se chuwstwame po-dobre .. predpolagam de .. az se wmaniqchix weche ... maham wsichki kosmi,koito otkriq,moje bi zashtoto sum dosta samokritichna ...
A za mujete ... ne mi hareswat kosmati muje ... dori i da imat kosmi po krakata(koeto principno e suwsem normalno za nqkoi) ... ne mi hareswa ... :roll:

bulgarche
02-11-2007, 19:29
Явно май никой не схваща замисъла на темата, макар и че съм казал какво имам в предвид. Каквко ми се опрадвадате че така били по-приятно, хидиеничко, естетически?

AliceSw
02-11-2007, 19:54
само едно не разбрах д'е*а, кой реши, че като нямаш косми е по-хигиенично, и да нямаш косми кат не се къпеш 5 дена ще смърдиш на умряло :|

да, знам 4е космите си имат функцията, която е главно предпазваща

и все пак обезкосмяването е нещо нормално просто тва е защото всички го правят, ако всички имаха косми по краката на никого нямаше да му прави впечатление

ПС Българче, не "в предвид", само "предвид" :wink:

bulgarche
02-11-2007, 20:12
ПС Българче, не "в предвид", само "предвид" :wink:
Това е едно от нещата които винаги пита по този начин, въпреки да знам че е грешно. Както е с "незнам". Фъки ми изнесе лекция, даде линк, където пишеше разни такива неща и колко голяма част от населението правило тази грешка. След 2 минути й писах ЛС със същата грешка 8-[