PDA

View Full Version : Почвам да ходя на фитнес, какво да ям, за да имам сила?



фитнесчето
02-09-2007, 21:43
Почвам да ходя на фитнес, но не знам какво да ям, такаче хем да имам сили за фитнеса, хем да отслабвам по-бързо.. нещо като диета, но която ти дава енергия и да спротуваш?Момиче съм :!:

АСД
02-09-2007, 22:03
ми като отидеш питай инструктора той ще ти каже всичко O:)

hforce
02-09-2007, 22:06
nqma takuf variant da ima6 energiq i da ne trupa6 maznini, taka 4e ili trqbva da qde6 i da bluska6 v fitnesa, ili ne trqbva da qde6 i da hodi6 v fitnesa i da previ6 po-malko uprajeniq, no ima i drug variant, nameri si ot nqkade lunna dieta, pri lunnata dieta ne trqbva da qde6 4 puti v meseca cql den, no ne q znam s to4nost, kazvali sa mi 4e bila efektivna, a ina4e za dopene na maznini ti preporu4vam mnogo povtoreniq s malko kilogrami

Amayo
02-09-2007, 22:14
Кленбутероллл, тестостаминзанолон, омнадреностализиниломол. Обичайните натурални продукти :-) .

GLeZoRanA
02-09-2007, 22:52
Кленбутероллл, тестостаминзанолон, омнадреностализиниломол. Обичайните натурални продукти :-) . :shock: Момиче е все пак... и не смятам , че като за начало е най-добрия вариант

niki000
02-10-2007, 00:04
Не съм прочел каквo си писал ама :oops:

Бианабол+карзил+ретабулил = :-)

Rifo
02-10-2007, 00:28
abe vie dobre li ste we anaboli i sekakvi takiva glupsti i na 35g si v grobawe
Ako iska6 ne6to po taka (bezvredno) si zemi protein(gainer ) i creatin

Theoatguy
02-10-2007, 04:38
abe vie dobre li ste we anaboli i sekakvi takiva glupsti i na 35g si v grobawe
Ako iska6 ne6to po taka (bezvredno) si zemi protein(gainer ) i creatin

Още от начало за замезва суплементи не е добра идея, ботйо. :mrgreen:

niGGa
02-10-2007, 07:42
abe vie dobre li ste we anaboli i sekakvi takiva glupsti i na 35g si v grobawe
Ako iska6 ne6to po taka (bezvredno) si zemi protein(gainer ) i creatin
такива образовани много ме радват :lol:
www.bb-team.org - има всичко, от което имаш нужда. Чети по статиите. Ако и след това имаш въпроси, влез във форума и питай. Ще ти отговориме.

[Lucifer]
02-10-2007, 20:53
Кленбутероллл, тестостаминзанолон, омнадреностализиниломол. Обичайните натурални продукти :-) . :shock: Момиче е все пак... и не смятам , че като за начало е най-добрия вариант tova ve4e e maitap tezi produkti sega ne se izpolzvat a i da sa izpolzvani nqkoga (povremeto na dinozavrite) sega ne se izpolzvat..... a i mai 6te svalqma i sme momi4e a ne 6te ka4vame ;) a i himiq za mom4eta na taq vuzrast ne e dobre a za momi4e x2 ;) na4i da si kypi creatin+glutamin+taurin na bio-fit mai be6e :) i da si qde samo mesa qica mle4ni produkti bez sladko i hlqb i pasta :) itva e!! i postoqnstvo drug na4in nqma

Amayo
02-11-2007, 08:44
Що бе ще стане яка кака. :-D :-D :-D :-D :-D
http://www.tuning.bg/forum/files/iaka_kaka_900.jpg

BloodSoul
02-11-2007, 10:25
Попринцип не съм много За фитнеса, защото от него повече се развиват мускулите. За да ходиш на фитнес трябва да си имаш личен инструктор, за да знае на какво да наблягате, какво да ядеш и т.н. За отслабване ти препоръчвам Тай-бо! Много е добро!

[Lucifer]
02-11-2007, 10:34
Попринцип не съм много За фитнеса, защото от него повече се развиват мускулите. За да ходиш на фитнес трябва да си имаш личен инструктор, за да знае на какво да наблягате, какво да ядеш и т.н. За отслабване ти препоръчвам Тай-бо! Много е добро! аре тва май не е по темата с фитнеса всичко мой се постигне ..... няма смисъл да казвам защо гришиш, а и този ефект "искам да си стегна цялото тъло", който така често желаете как според теб се постига........ съвсем спокоино мой си 45кг и пак да си само сланини :) много ясно че при фитнеса се натоварват мускулите и определено те стават по голям процент от общото тегло като се свалят мазнинителллл но жена която се занимава с фитнес и не е на анаболи и стероиди никога не може да изглежда зле, да не казвам че е и почти невъзможно да качи кг на мускули ..... тази кака на снимката по горе ако и направят днк тест мой излезе че е мъж, благодарение на това което си инжектира :wink: така че залата деиства стига да искате и да сте информирани не очаквайте ефект ако просто ходите и си подмятате краката.......

Amayo
02-11-2007, 10:47
Дамм ето ви човек дето е в час.