PDA

View Full Version : Изпуснах се... при първия път...



некаф
02-09-2007, 22:45
Здрасти, искам да ви попитам понеже вчера се изложих много яко докато правих секс за първи път с приятелката ми и... абе докато го правехме пръднах от многото напъване... :roll: :oops: :oops: :oops: после при 3тия тек пръднах и на чершафа който явно бях "захапал" със бузите имаше отпечатък явно бях се у...акал ](*,) ](*,) ](*,)
Сега незнам какво да правя, приятелката ми е много възмутена... а аз незнам какво да и кажа.... Много я обичам надавам се да ме разбере, но вече изгубих надежда днес и се обаждах и тя ми се развика по телефона :smt010

Хааа
02-09-2007, 22:51
Еми и аз некой път се насирам докато правя секс... То тва няма лошо :smt040

некаф
02-09-2007, 22:53
абе то не точно се насрах ами малко пуснах... щото бях "захапал" чершафа иначе нямаше да се усети освен неприятната миризма... :(((

02-09-2007, 22:58
И нас кво ни занимаваш с това???Съпричастни ли се очаква да бъдем... :-k :-s Ако искаш следващия път се насери, за да е пълна програмата!!! :smt013 :smt019

Питам за съвет... как да и обясня и да бъдеме пак заедно :(

shadow4e
02-09-2007, 23:02
Като ти крещи по телефона й пиши смс-и. Кажи й, че много я обичаш и не искаш да се разделите, много съжаляваш за случилото се и те е много срам. Обясни й, че ти е много тъжно и че не искаш да се разделите още пък повече за такова нещо. Прати й тъжни човечета. Това, което казваш на нас й го кажи на нея. И завърши с обичам те.

Но не да й напишеш едно кратко смс-че, а едно дълго и то наистина дълго колкото 3 примерно, ще прежалиш 60 стотинки.

некаф
02-09-2007, 23:15
пратих и 10 смс и тя не ми отговори на нито 1... След последното обаждане днеска тя ми каза, че неставам за нищо, че съм малак още, щом се насирам :((( съжелява че го е направила за 1ви път с мене и ми затвори. Ходиме вече 6 месеца и всичко рухна заради шибания китайски ресторант... сам съм си виновен ;( ](*,) ](*,) ](*,)
както да направя не ми се живее вече :smt086

shadow4e
02-09-2007, 23:19
Явно не държи на теб, така че дали сега ще ти "прости" и ще скъсате другата седмица или това е краят, няма значение, само че следващият ти път като правиш секс ще бъде доста голямо психическо изживяване за теб.

Не знам дали темата е ебавка, може би сега някой ми се смее от отсрещната страна, но не ми пука.

Zane
02-09-2007, 23:22
Темата и да ебафка и да не е , не ми пука особено аз се стремя да помогна така че кой се ебава за него си е ;)

Попринцип не съм голям фен на тезата за малолетния секс.

Но бих ти дал един съвет при свършения факт.
Ман това момиче ако те обича квото и ще да си направил ще остане с теб , секса е нещо в което се разкрива всичките неща на човек.
Просто обесни и че не е било нарочно и че много съжеляваш нека да не разрушава връзката ви щото примерно я обичаш нали то само щи дойде какво да и кажеш , но хубаво е да се видиш с нея а не по телефона :? че ще ти затвори телефона и тогава гледай ШОУ :roll:

Zane
02-09-2007, 23:27
от една страна е супер смях :lol: ма от друга ако е вярно човека много кофти за него се получава особено ако държи на нея много :roll:

02-09-2007, 23:28
мони дали ми вярваш или не в момента не ми е до това...

зане не съм малолетен на 18 съм странно че сега ми е първия път нали? смейте се...

дали ми вярвате или не за изцепката това е ваш проблем опитах се да получа съвет и го получих утре ще видя какво ще стане в крайна сметка дано да оправя нещата...

Zane
02-09-2007, 23:35
Разбирам те ман извини ме понеже до преди да постна бях чел за една на 14 как са наебала и вече предполагах че и тука е нещо подобно.
Но искрено извинявай.

Иначе действай :roll: ако искаш да си я върнеш .
Омотай я извини и се покани я , каквото ти дойде от вътре го направи.
И нека тя се постарае да прояви разбиране ако иска да е с теб ;)

ПРи това причината е пълна глупост за да скъсате

Няма логика ман

shadow4e
02-09-2007, 23:43
Успех. Ако момичето се впечатлява лесно, купи й една роза.

batkodoki
02-10-2007, 00:16
какво има да обясняваш? проста човешка физиология.

когато започнете сиситемно да си играете тя ще "пръцка" и не знам кому ще е смешно тогава.

бтв, а ако тя си мисли, че хората са пълни с блестящи сини мъниста, а не със смляна храна - значи тя не е пораснала, не ти

koalka
02-10-2007, 06:12
Явно не държи на теб, ако не може да ти прости. :wink:

02-10-2007, 13:28
tva za maloletniq sex se tupotiq
jiveite si jivote dokat stanete na 18
6te zemete da hvanete nqkoq bolest i posle 6te se naserete ot qd 4e jivota vi sa provalq predi daje da ste na 18
to mozuk sa iska

hehee
02-10-2007, 14:48
sori mnogo ama to4no koga zahapa 4ar6afa sas buzite na zadnika si :smt017

ThePainIsReaL
02-11-2007, 10:27
Кофти ситуация определено . Но това е нещо нормално . Не мога да я разбера тая твоя приятелка - тя кво толкова е очаквала ? Ако те обича , ще ти прости - дай й малко време . Все пак й на нея й е било за първи път . Споки , пич.

П.П Ако темата е била ебавка - направо нямам думи :lol:

sharkybul
02-11-2007, 10:34
споко бате :wink:

john_kaleka
02-11-2007, 12:19
Серни и в устата да види дали ше и е хубаво!!!1 :smt005

Moderated by ^npocTo^a3^f^
11 точка от правилника!
Това се отнася до всички, чиито мнения изтрих до сега - отнасяйте се по-сериозно към проблема!

доцко-гоцко
03-05-2009, 20:56
Кофтииии тръпкааа

summerlove66
03-05-2009, 20:59
:shock:

ubuntureload
03-05-2009, 21:02
Абе shadow4e аз ли да те уча...темата е ебавка....

angelcheeee_93
03-05-2009, 21:07
да не се ебаваш?
как така ще пръднеш,защото си се напъвал,(че и си се усрал)
ти да не си се опитвал да раждаш бе човек? 8-)
Ако не се ебаваш: знай,че тя не те обича щом не проявява разбиране.
Ако се ебаваш:знай,че си супер тъп,защото не ценуш приятелката си или изобщо те е яд ,че нямаш такава!

heroine
03-05-2009, 21:19
наашкал се е :lol:

MakeCash
03-05-2009, 21:20
Тя историята, че е конфузна, конфузна е... ама и коментарите са още по-конфузни :)

С две думи всички казват:
Ако се ебаваш, нещата ще се оправят, ако не се ебаваш, майната ти :-D

То човек да не пусне един пост тук...

Youth_boy
03-05-2009, 21:26
Тоя пост така както е публикуван ми изглежда като чиста ебавка , не знам защо но така ми се струва. Да помислиме малко ако някой от нас наистина е изживял подобен момент (без да искам да подценявам възможността да се случи някому) то едва ли ще го пише в форумите още повече в мега изчистеният вариант в които е публикуван тук. Ако все пак това е истина , да ситуацията е кофти , дори бих казал прекалено кофти но пък точно заради това гаджето ти би простила освен ако не ти става навик , пък ако не прости то просто трябва да го преглътнеш колкото и болезнено да е , поне ще знаеш че тя не държи на теб щом е способна да се подиграва с подобни неща пак го казвам с уговорката че ако те са факт а не плод на лигавщина от твоя страна.

TheBeliever
03-05-2009, 21:31
Темата е от преди 2 години. Ебавка или не - каквито и съвети да давате е малко късно. :wink:

Youth_boy
03-05-2009, 21:54
Да наистина значи се извинявам за спама не забелязах че е толкова стара. Иначе за мен е чиста ебавка.

Bellatrix
03-05-2009, 21:56
:D Представям си какво напъване е било :D Просто си движиш тялото напред-назад бе човек! Кво напъване въобще? :P

ПП. Ох, дано е ебавка.

plmn
03-05-2009, 22:06
Пуснато на: Съб Фев 10, 2007 2:45 am

hahavteen
03-05-2009, 22:39
Темата е стара. :?