PDA

View Full Version : Слушате ли Dj Tiesto



Tokio_Hotelkata
02-09-2007, 23:52
Аз лично го обожавам!Страшна музика прави :smt007

Tokio_Hotelkata
02-10-2007, 00:09
Слушам най-различни стилве :-) всичко ми харева...не слушам само Токио Хотел :-)

mgxpower
02-10-2007, 00:58
Ти си музикална ку*ва
АЗ слушам DJ Tiesto равен няма поздравявам те
DJ Tiesto - Just be

miminia
02-10-2007, 05:48
дам и аз го слушам и мн ми допада

koalka
02-10-2007, 06:18
Много рядко.Но само някои парчета, не всичко.

angel with broken wings
02-10-2007, 06:56
само ми допада :-D :-D :-D

GiRo
02-10-2007, 08:16
пфф за tiesto ли си говорим имам му целия албум пфф равен няма просто къртя ф нас! \:D/ \:D/

Mooo6nooo
02-10-2007, 08:20
К`ъв е тоя?

02-10-2007, 11:30
Toй е най-добрияяя :lol:

mgxpower
02-10-2007, 12:14
К`ъв е тоя?Ти си зле.

nikinkaaa
02-10-2007, 12:24
Да,естествено :lol:
:arrow: Все пак и аз да попитам.К`ъв е тоя?

Mooo6nooo
02-10-2007, 12:31
К`ъв е тоя?Ти си зле.
Естествено, че съм зле. Как може да не знам кой е тоя? Както се казваше в едно стихотворение "Кой не чувал за ДиДжей Тесто(а защо не е мая)..."

А ти чувал ли си за ДиДжей Мъгс?

mgxpower
02-10-2007, 12:51
К`ъв е тоя?Ти си зле.
Естествено, че съм зле. Как може да не знам кой е тоя? Както се казваше в едно стихотворение "Кой не чувал за ДиДжей Тесто(а защо не е мая)..."

А ти чувал ли си за ДиДжей Мъгс?Дръпни си едно парче на tiesto и ще видиш ,че си го чувал

Red.Chil
02-10-2007, 13:41
Не.

Mooo6nooo
02-10-2007, 13:44
Дръпни си едно парче на tiesto и ще видиш ,че си го чувал
Нямам намерение да го правя. Предпочитам ДиДжей Мъгс.

Fena
02-10-2007, 15:10
DJ Tiesto е БОГ ! Нито Paul Van Dyk, нито Armin Van Buuren може да му стъпи на малкия пръст. Особено в края на 90-те години когато работеше за Black Hole records и изкарва Magik сетовете си, които все още не са ми омръзнали, надали и ще стане това някога !

Повечето хора наричат Tiesto Бог, защото са чули само няколко негови песни. Истинското му творчество като DJ е назад в края на 90-те години! Последните му сетове бият много на хаус. Пример за това е последния ISOS 5 - гадна смесица между хаус и транс... :?


МАЛКО СА ИСТИНСКИТЕ ЦЕНИТЕЛИ НА ТИЕСТО!

Siseetoo
02-10-2007, 16:30
Верно е тва че напоследък сетовете му са хаус .. но на мен ли4но ми харесват . Особено тия с вокалите , много им се кефя 8)
DJ Tiesto & Andain - Beautiful Things \:D/

mgxpower
02-10-2007, 17:55
Чуйте това
DJ TIESTO -DISNEYLAND RESORT PARIS MIX

цитирам "You know and love him is a number one DJ on the world TIESTOOOo (да чуете крясъците на публиката) =D> =D> =D> =D> =D>

Fena
02-10-2007, 18:13
А като беше в България? Нищо че не се застоя много на сцената, тълпата все пак плачеше за него!


MG-X-Power, колко си на вътре с Тиесто? :)

Tokio_Hotelkata
02-10-2007, 18:26
Не очаквах чак толкова да го харесвате!
:-) Позадрв за всички- Dance4life-Tiesto i Maxi Jazz :smt007

Fena
02-10-2007, 18:29
Уникална песен е това, обаче ремикса на Fonzerelli е просто трепач. Накрая като пуска и китари е направо смазващо :twisted: Рядко съм чувал в електронна музика да има инструментал, но тук е просто велико съчетанието :)

Mooo6nooo
02-10-2007, 18:46
Уникална песен е това, обаче ремикса на Fonzerelli е просто трепач. Накрая като пуска и китари е направо смазващо :twisted: Рядко съм чувал в електронна музика да има инструментал, но тук е просто велико съчетанието :)
Е че в музиката на Moby няма ли яко китари? :roll:

Fena
02-10-2007, 18:53
Оооооо Moby, друг мой голям любимец ;-) При неговата музика има не само китари, но и пиано и много други неша :D Но като цяло неможеш да сравняваш музиката на Tiesto с тази на Moby, просто няма бази за сравнение, 2 различни видове електронна музика са това...

Ако искаш отвори друга тема и за Moby, но дай да не пишем тук за него :D

Ov3r_AnD_oVeR
02-11-2007, 09:12
Малко негови неща съм слушала, но ми харесаха :wink:

Siseetoo
02-11-2007, 20:02
А като беше в България? Нищо че не се застоя много на сцената, тълпата все пак плачеше за него!


MG-X-Power, колко си на вътре с Тиесто? :)
плачеше е меко казано .. той просто си изкара телефона и започна да снима избухващите 8)

peps_from_mars
02-11-2007, 20:21
Много рядко.Но само някои парчета, не всичко.
:wink:

Shadow_Walker
02-11-2007, 20:39
Не слушам техно и не го знам какъв е тоя :-D

ludo_mace
02-12-2007, 14:59
Ееее, Тиесто е пич 8) Мен обаче най-много ме радва 'Adagio for strings' (май така беше) :smt016

miminia
02-12-2007, 16:13
еее щом има толкова мн фенове на tiesto да ви поздравя с 2 песнички :wink:
DJ Tiesto & BT-Love comes again
DJ Tiesto-Traffic

tranceaddicted
05-19-2007, 21:56
Значи някой по нагоре писа, че истинското творчество на Тиесто е края на 90. Не съм много съгласен, тъй като същия човек даде пример с Magik-ците. Е да ма това са просто едни сетове тоест песни на други хора, лично за мен най добрите му неща са 3те му авторски албума демек In my memory, Just be i Elements of life, но нещото което ме грабна и накара да го слушам то това беше The parade of athletes, по-ненормални неща от новокомпозираните там от рода на Heroes или Olympic flame просто нямат равни - уникални идеи, уникален звук, уникална атмосфера и точно тя липсва напоследък. Също не мога да се съглася с факта че мн на хаус отивал. Отива малко към електро наистина, но хаус в истинския смисъл на думата не може да се говори...според мен де :)
Иначе любима негова песен завинаги, с която ви поздравявам - Nyana :)

Shadow_Walker
05-19-2007, 22:56
Имам само най-новата му песен In the dark, която незнайно защо ми прилича леко на darkwave ...

ScionOfStorm
05-20-2007, 07:35
Трафик не е лошо, но пък като цяло Тиесто не е мой стил (:

Disrespect
05-20-2007, 07:52
Не съм му чувал работи...падам си малко по хаус...ама яки къртаци...ако такова може да ми хареса...

05-20-2007, 18:15
Нито е Бог(хаха), нито е най-великия, нито е най-добрия, а просто е най-известния... има и други добри DJ.. а и какви неща неща съм чел по форумите за Tiesto .. ебати надутия паляк.. а и съм останал с впечатление, че повечето му "фенове" са му някакви мазни и заблудени чалгарчета и селяндури дето са чули по 1 път traffic,love comes again, adagio for string и just be...

silver_angel
05-20-2007, 18:28
Не съм му чувал работи...падам си малко по хаус...ама яки къртаци...ако такова може да ми хареса...
nevuzmojno! prosto ne znae6 na koi sa bili no 100% si guval negovite hitove ;)

miki4kata_
05-21-2007, 07:52
mn qsno 4e go slu6am super e

Offer*Nissim
05-21-2007, 10:01
има някои парчета,които ми харесват

anastacia89
05-21-2007, 19:37
Само някои песни ми харесват.

<black soul>
05-21-2007, 20:15
може да съм го слушала ама аз не помня никакви диджеи...техните имена са ми просто слабост.

mrsy
05-21-2007, 20:16
DJ Tiesto е БОГ ! Нито Paul Van Dyk, нито Armin Van Buuren може да му стъпи на малкия пръст. Особено в края на 90-те години когато работеше за Black Hole records и изкарва Magik сетовете си, които все още не са ми омръзнали, надали и ще стане това някога !

Повечето хора наричат Tiesto Бог, защото са чули само няколко негови песни. Истинското му творчество като DJ е назад в края на 90-те години! Последните му сетове бият много на хаус. Пример за това е последния ISOS 5 - гадна смесица между хаус и транс... :?


МАЛКО СА ИСТИНСКИТЕ ЦЕНИТЕЛИ НА ТИЕСТО!
Хайде ще кажа аз едно ТИХОООООООООООООООООООООО . Тихо, да тихо!! Опредлеено тихоо и без такива смешни коментари. Мога само да кажа, че Тиесто е срам и позор за Транса!!! Тиесто определено не пуска Транс.

mi6enceto
05-21-2007, 20:23
Mnogo qsnuu samo taka ;)

mrsy
05-21-2007, 20:25
Нито е Бог(хаха), нито е най-великия, нито е най-добрия, а просто е най-известния... има и други добри DJ.. а и какви неща неща съм чел по форумите за Tiesto .. ебати надутия паляк.. а и съм останал с впечатление, че повечето му "фенове" са му някакви мазни и заблудени чалгарчета и селяндури дето са чули по 1 път traffic,love comes again, adagio for string и just be...
Е това е точното мнение ... един запознат с нещата!! Хората преди години като чуят транс го свързват единствено с Тиесто, а сега, сега Тиесто не е никакъв пример за транс културата!! И как може за едно тъпо турне да ми иска 80 лири за билет? Нормален ли е? На Sensation White билетите са по 60-70 euro и има къде,къде по-добри DJ. Тоя верно се е взел много насериозно. Особено с метълският му албум Elements of Life, язък само дето е използвал вокалите на Jes Brieden и Julie Thompson. Dance 4 Life викате? Това не е транс :) Тиесто е един комерсиалист който след 2004 година (когато пуска на олимпиадата в Атина) си помисли, че е най-голямата звезда на сцената и точно поради тази причина вече 2 години не е DJ N1. Тази ще бъде 3-тата! Защо ли? Защото има далеч по-добри DJ, който заслужават приза и не работят за парите? Гледали ли сте Armin Only? Тиесто не притежава такива качества като Армин! Най-доброто качество на Армин на сцената е това, че умее да контактува с публиката и изразява чувствата си.
Сега с това новото предаване Клуб Нуво (или по-точно Клуб Лайф, защото Клуб Нуво се използва от друг DJ и той щеше да съди Тиесто) хм ... какви песни пуска Тиесто... Тиесто като DJ преди 5-6 години - определено беше най-добрият, но сега е срам и позор за транса :smt006

05-22-2007, 05:41
tiesto e overrated :)
i edin srednostatisticheski trance DJ moje da vi pokaje sushtoto koeto i Tiesto :) samo che razlikata e v tova, che Tiesto dava suma ti pari da mu pravqt reklami i za tova e i tolkova izvesten, a ne zaradi umeniqta si zad pulta

.:iLLusion:.
05-22-2007, 07:37
Аз не слушам техно (ако се води техно)
Води се транс :)

Иначе мн ми допада!Повечето парчета са уникални/за мен де/
И е избиран е 3 пъти поред за най-добър диджей на планетата — 2002, 2003 и 2004 г :P
Кажете,че не е до6ър ;-)

quench
05-22-2007, 07:43
Много леко беееееееее

Аз заспивам на Канибал Корпус, а на Тиесто издържам около 3 минути и потъвам в забвение ;)

не, наистина е готин малдеж (хахахахаха), но отдавна съм пропаднал към по-тежките стилове на електрониката

не го слушам, щото ми навява някак си едно тъжно, носталгично чувство, когато бях на 13 и се разкарвах като раверше ;)

05-22-2007, 16:26
Аз не слушам техно (ако се води техно)
Води се транс :)

Иначе мн ми допада!Повечето парчета са уникални/за мен де/
И е избиран е 3 пъти поред за най-добър диджей на планетата — 2002, 2003 и 2004 г :P
Кажете,че не е до6ър ;-)

какъв транс
тоя вече и house е почнал да пуска
сорка, ама ше ти кажа, че Тиесто не е най-добрия ;)

mrsy
05-22-2007, 17:51
Аз не слушам техно (ако се води техно)
Води се транс :)

Иначе мн ми допада!Повечето парчета са уникални/за мен де/
И е избиран е 3 пъти поред за най-добър диджей на планетата — 2002, 2003 и 2004 г :P
Кажете,че не е до6ър ;-)
Не е добър!! Прочети ми мнението малко по-отгоре.

tranceaddicted
05-23-2007, 08:58
Добре като не е добър защо е първият който е сложил хор в негово изпълнение на живо ? Защо има собствен уникален стил в музиката ? Защо има песни които те карат да забравиш къде си ? Защо като толкова умело съчетава различни стилове в 1 го наричате некадърник ?
Според мен (като музикант) е точно обратното, да направиш такава смеска от стилове и да звучи красиво според мен си е истински показател за това че е добър.
Напоследък пускал house ? И ? Светът се свърши, като пускал прогресив хаус редом с резачките които ги пуска ?
1 последен въпрос...Защо определяте dj-я само по качествата му зад пулта, а не и заради това което е сътворил, направил, съчинил, заради това че е бръкнал в здравето на Virus-a (говоря спец за тиесто) и е изкарал звук от типа на Coming Home или Euphoria например...Кажете...

vikipf
05-23-2007, 09:54
Харесвам такава музика.. Ама лично Тиесто не слушам.. Не ми допада неговия стил...

Octofunk
05-23-2007, 10:50
Добре като не е добър защо е първият който е сложил хор в негово изпълнение на живо ? Защо има собствен уникален стил в музиката ? Защо има песни които те карат да забравиш къде си ? Защо като толкова умело съчетава различни стилове в 1 го наричате некадърник ?

Леле какъв уникален стил има... направо не прилича на НИЩО друго.... не, наистина :roll: Песните които те карат да забравиш къде си.... това е субективно, мен лично ме карат да пусна друго парче! А за съчетаването на различни стилове.... всеки себеуважаващ се DJ не се ограничава в един-единствен стил.

По темата - не харесвам Тиесто :lol:

Anf3tamin4o
05-23-2007, 16:20
DJ Tiesto е БОГ ! Нито Paul Van Dyk, нито Armin Van Buuren може да му стъпи на малкия пръст. Особено в края на 90-те години когато работеше за Black Hole records и изкарва Magik сетовете си, които все още не са ми омръзнали, надали и ще стане това някога !

Повечето хора наричат Tiesto Бог, защото са чули само няколко негови песни. Истинското му творчество като DJ е назад в края на 90-те години! Последните му сетове бият много на хаус. Пример за това е последния ISOS 5 - гадна смесица между хаус и транс... :?

МАЛКО СА ИСТИНСКИТЕ ЦЕНИТЕЛИ НА ТИЕСТО!
Хайде ще кажа аз едно ТИХОООООООООООООООООООООО . Тихо, да тихо!! Опредлеено тихоо и без такива смешни коментари. Мога само да кажа, че Тиесто е срам и позор за Транса!!! Тиесто определено не пуска Транс.
Моля не разбиращите ла*ета да не спамят по темата
Кажи кой разбира от транс ако не е той

SuPeRSlaDkA
05-23-2007, 17:13
мн е печен =D> \:D/ =D> \:D/ :smt007 :D

05-23-2007, 20:50
мн е печен =D> \:D/ =D> \:D/ :smt007 :D

poznvash li go ?

nomeredno.eu
05-24-2007, 06:26
Най-добрите цени! Най-новите и известни световни марки! Ежеседмични промоции и намаления! Безплатна доставка ! Доставка до всяка точка на страната! Гарантирано качество!

.:iLLusion:.
05-25-2007, 10:41
Аз не слушам техно (ако се води техно)
Води се транс :)

Иначе мн ми допада!Повечето парчета са уникални/за мен де/
И е избиран е 3 пъти поред за най-добър диджей на планетата — 2002, 2003 и 2004 г :P
Кажете,че не е до6ър ;-)
Не е добър!! Прочети ми мнението малко по-отгоре.Не съм казала,че е най-добрият :wink: ,пък и всеки
с вкуса си :wink:

mrsy
05-25-2007, 12:49
Моля не разбиращите ла*ета да не спамят по темата
Кажи кой разбира от транс ако не е той
Не бъди смешен? Сигурен съм, че разбирам много повече от този стил музика отколкото ти! Ясно?!! И да Oliver Lieb, Paul Oakenfold, Johan Gielen разбират от транс? Или ти даже не си ги чувал? Нищо чудно сигурно си ограничен само от към Тиесто? Тиесто е "БОГ"!!! Даже ако не знаеш мога да те информирам, че Paul Oakenfold е доста по-скъпоплатен от Тиесто => хората повече го харесват и прави по-добра музика :P

krisi_pisi
05-25-2007, 21:47
тиесто е супер!!!!!!!!
DJ Tiesto - DJ Tiesto - Dance Department - 10-Jan-2007 ;)
The best!!