PDA

View Full Version : ужасен проблем в секса



uli
02-10-2007, 00:10
здравеите пише ви един отчаян младеж :smt009
проблема е че сам на 17 години и оште не сам правил секс по точно
не съм успявал .
доста съм притеснителен.
срам не срам реших да се допитам до по опитните веднаж едно момиче се нави да го правим тя беше каде каде по опитна от мен и оште не бяхме почнали и аз се изпразних а тя само ме беше докоснала няколко пъти :smt009 :smt009 после разказа на всичките си приятелки и само ме подиграват чъвствам се ужасно незнам дали и следваштия път няма да стане така какво да правя ПОМОЩ

02-10-2007, 00:14
Братиня, купи си от тия задържащите спрейчета дето ги продават в еротичен магазин по ТВ. Предлагам ти в комбинация да си купиш и една помпа за уголемяване на чушката няма да е зле :mrgreen: :mrgreen:

Ае братиня успех, бтв намажи си уя с обезболяващ крем и няма да можеш да свършиш ще я разкъртиш! :::

shadow4e
02-10-2007, 00:34
Направи го с непозната! Така няма да се притесняваш, че някой после ще ти се подиграва в очите. А презервативи си вземи Дюрекс Пърформа, забавят оргазма/поне така казват хората, които са го пробвали-нямам личен опит/.

LoRinSeR
02-10-2007, 05:35
Ами изпразни се, преди секса ...

teenkopele
02-10-2007, 05:51
Ами изпразни се, преди секса ...

С други думи, излъскай една преди да започнете.

koalka
02-10-2007, 06:08
Хората доста злоупотребяват с това.Ти си се притеснил и за това си свършил бързо.Ако искаш най-добре си намери свястно момиче, с което да го направите.Намери си приятелка, която после няма да разкаже колко бързо си свършил.

alkobalko
02-10-2007, 06:36
Намери си момиче, с което няма да се притесняваш толкова. Което ще държи на теб и каквото и да стане няма да тръгне да разказва на приятелките си. Относно другият ти проблем, мисля че всичко е на подсъзнателно ниво. Ако се отпуснеш и не мислиш само за това как ще се изложиш всичко ще мине добре.

qwertyo
02-10-2007, 07:57
Намери си момиче, с което няма да се притесняваш толкова. Което ще държи на теб и каквото и да стане няма да тръгне да разказва на приятелките си. Относно другият ти проблем, мисля че всичко е на подсъзнателно ниво. Ако се отпуснеш и не мислиш само за това как ще се изложиш всичко ще мине добре.
И аз така мисля.Трябва да се отпуснеш,но ако усетиш че почваш да се празниш се сети за някоя яко дебела и привна жена и така няма да свършиш е може дори да ти спадне ама на мен досега не ми се е случвало да ми спадне ама поне при мене това действа :wink: :smt023
УСПЕХ!!! :smt023

deusex
02-10-2007, 08:12
някой пак е гледал "америкаснки пай" ох сцената с Надя беше много интересна жалко че пича свърши само от гледката... :roll:

krem4et0
02-10-2007, 08:16
Намери си момиче, с което няма да се притесняваш толкова. Което ще държи на теб и каквото и да стане няма да тръгне да разказва на приятелките си. Относно другият ти проблем, мисля че всичко е на подсъзнателно ниво. Ако се отпуснеш и не мислиш само за това как ще се изложиш всичко ще мине добре.
Подкрепям-така е по-добре отколкото с непозната. Ако е твоето момиче ще те разбере,ще иска да опитате пак и изобщо няма да тръгне да разправя наляво и надясно,че си бързак!

bulgarche
02-10-2007, 08:18
Еми случва се бе. На мен също ми се е случвало да свърша първите 5 минути. Нормоално е, особено след по-продължителна любовна игра. В твоя случай една чикия преди това май наистина ще има ефект

deusex
02-10-2007, 08:21
е защо го карате сега момчето да си бие тапанарки преди секса? аз мисля че това не е за предпочитане - само ще му спадне... желанието ;)
идеята е че защо вместо чикия не го оползотвори първия път просто като първи тек? свирка или каквото и да било? той дори и бързо да свърши с момичето после пак ще презареди и такам... :-D

qwertyo
02-10-2007, 08:27
Напълно те подкрепян deusexПрав си най-добре момичето да ти направи 1 свирка преди "любовната игра" и после я почваш :smt023

Д-р_Менгеме
02-10-2007, 08:56
Предлагам ти в комбинация да си купиш и една помпа за уголемяване на чушката
Само внимавай да не ти пратят по погрешка чушкопек,че тогава и ние не можем те оправи.

С други думи, излъскай една преди да започнете.
Една кола?Една вилица?Една круша?

се сети за някоя яко дебела и привна жена и така няма да свършиш е може дори да ти спадне
Да,но спокойно,после ще го напомпим.

malka_sladuranka
02-11-2007, 14:34
ммм пробвай с чекия преди секса :-k

KoRn
02-11-2007, 14:53
Otreji si rukata :smt026


Gladen sum vupreki 4e v momenta qm 15 bani4ka za dnes! :smt026





:-s Tozi maloumnik me udivlqva s tupotiqta si

KoRn
02-11-2007, 14:55
:-s NEED A HINT??


:smt026 nqkoi trqq da mi zabrani emoticonite :smt026