PDA

View Full Version : Залози...



teenkopele
02-10-2007, 03:58
Абре хора, някой от вас залага ли, реални кинти, на мачове в нета?
Ако да...къде? Ще ми обясните ли за какво става въпрос?
Знам, че трябва да имаш банкова сметка, но от там нататък... :?
Оферта ли е ала-бала? :mrgreen:

WILD__BOY
02-10-2007, 07:32
Абре хора, някой от вас залага ли, реални кинти, на мачове в нета?
Ако да...къде? Ще ми обясните ли за какво става въпрос?
Знам, че трябва да имаш банкова сметка, но от там нататък... :?
Оферта ли е ала-бала? :mrgreen:

Залаганията никога не са били оферта. И хазартът като цяло.

doky
02-10-2007, 13:37
Абре хора, някой от вас залага ли, реални кинти, на мачове в нета?
Ако да...къде? Ще ми обясните ли за какво става въпрос?
Знам, че трябва да имаш банкова сметка, но от там нататък... :?
Оферта ли е ала-бала? :mrgreen:

Аз залагам редовно в Спортингбет,понеже е най-достъпен,пък и дават хубави коефициенти.Разликата с еврофутбол е огромна,там няма такива коеф. от 1.10 за някой мач,винаги са много коректни в изплащането и нямаш ниаквки проблеми.Можеш не само на футбол да залагаш,има и баскет,и тенис,всичко.Трябва да си откриеш сметка наистина,но най-лесно е да си изкараш дебитна карта и чрез нея залагаш.Даже дават и първоначален бонус от 10 до 20 евро като започнеш за да те зарибят.Има файда да ти кажа,стига да следиш редовно мачовете,и да се интересуваш от това,а не да очакваш да сложиш 100 евро и да вземеш 10 милиона.Пробвай ако имаш малко пари за губене,много хора си вадят стабилен страничен доход по този начин,включително и аз.;)

ErinEverly
02-10-2007, 17:21
Пф... В нета и на мачове не :lol: На покер си залагам парите!

Nerqzan^nokut
02-10-2007, 18:00
мноо съм луд на блек джек,като стана на 18 ша обирам казината 8)

koalka
02-10-2007, 18:03
Не съм навътре в нещата и не се занимавам да залагам.

KiLLeR_InSTiNkT
02-10-2007, 18:08
Не съм хазартна личност и не разбирам много...

Fena
02-10-2007, 18:18
Не съм навътре в нещата и не се занимавам да залагам.

Тогава що пишеш в темата?!



По темата: пчела, не си е оферта Онлайн залаганията. Ти май беше в Канада в момента, което обяснява защо си се запътил натам :) Един от недостатъците им е че си чакаш парите няколко дена докато ти ги преведат в картата, което е гадно за хората които залагат последните си пари ... не го пожелавам на никого :lol: А иначе няма спор че ЕФУ предлага доста по-ниски коефициенти, да не кажа че прави каквото си иска с тях. Това е напълно разбираемо, с оглед че ЕФУ е единствената букмейкърска къща в България, и ще ни прави на клоуни, както става в момента. Но нека да не отваряме темата за Еврофутбол, тъй като много лайна мога да изговоря за тях :) Предимството му е че си взимаш печалбата веднага след като свърши мача, и по-нагоре обясних защо това е по-добре :)

Fena
02-10-2007, 18:31
Другия недостатък на залаганията на живо, е че неможеш да си заложиш апартамента или колата :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Рангел
06-01-2008, 10:53
Другия недостатък на залаганията на живо, е че неможеш да си заложиш апартамента или колата :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
С желание всичко се постига. :D

Lunatic-
06-01-2008, 10:58
абе не са оферта...
не са оферта мачовете
офертата е покер
изкарай една виза електрон и почвай в sportingbet.com :)
пълно е с ламери
сядаш на spain table и ги почваш
ама и скийл ти трябва :)
като цяло от 5 години не се занимавам с нищо друго освен хазарт :D