PDA

View Full Version : pe4elene na pari po internet?? obqsnete



02-10-2007, 05:35
zna4i stava vapros za tova:
registrira6 se i kakto si stoi6 v internet pe4eli6 pari.100% 4e ve4e ste 4uvali za tova.
ta iskam da popitam kakvo mislite? kakav e principa na tova 4udo? nqkoi probval li e ? pe4elili se?6toto na men tva kato cqlo mi zvu4i dosta izmisleno? are kajete

doky
02-10-2007, 06:00
Хич даже нее измислено,обаче е направено за хора с акъл и най-вече с време.Ето ти един приемрен сайт: getafreelancer.com

Това всъщност е форум със обяви за поръчки.Трябва да си имаш понятие от Фотошоп и още куп шитове за програмиране.Аз имах проект от който изкарах 2 хиляди лева,и то само за месец и половина.До преди няколко месеца имах постоянна работа,свързана с обработка на снимки,пращаха ми от Лондон от фирма,аз ги обработвах.Взимах по 800$ на месец.Обаче всеки ден е по 4-5 часа стоене пред компютъра.Отказах се,тъй като имам задължения,свързани с образованието си,пък и спечелих колкото пари ми трябваха.

02-10-2007, 06:41
az nameri eto tova i mi stana interesno da razbera. tuk ne stava vapros 4e tr da ima6 poznaniq po photosho p i tn., a posto si sedi6 v internet. za tova mi stana 4udno dali e vqrno. kazvaite va6to mnenie

Работа която доставя и удоволствие.
Разбрах за тази компания, която редовно изплаща изработените пари на клиентите си. ДОБРОТО в случая е, че си независим, работиш в къщи и получаваш толкова повече, колкото повече работиш. Е, отначало трябва да имате търпение, защото първите месеци се изкарват до 150-200 лева, при положение че работите всеки ден и сте в нета по4-6 часа средно, но за една година дохода става не по малък от 500 лева
на месец /а за тези които денонощно са пред компютъра и по 800-1000
лв./.

КАК СТАВА РЕГИСТРИРАНЕТО?

Много просто.То заема едва 10 минути - с уникално потребителско име и
парола,след това изтегляш един малък софтуер - под формата на лента,
която се разполага в долната или в горната част на монитора и по нея започват
да текат реклами,докато си в Интернет. През това време ти може въобще
да не гледаш самите реклами, а да си вършиш друга работа-например да си
пишеш е-мейл или да разговаряш с твой приятел/ка от другия край на
земното кълбо. Важното е рекламите да вървят по лентата и индикаторът
да свети в зелено.


a dve dumi si sedi6 v internet ni6to ne prai6 i pe4eli6 pari? tai li?

white_chik
02-10-2007, 10:04
Преди може би две години брат ми се беше зарибил по нещо такова и мога да ти кажа,че е пълна простотия.Никакви пари не печелиш

WILD__BOY
02-10-2007, 10:17
doky, са това което си дал е за фрийлансери, а тя пита за няква простия дето върви по нета за някви пълни измишльотини. ;)

doky
02-10-2007, 13:31
doky, са това което си дал е за фрийлансери, а тя пита за няква простия дето върви по нета за някви пълни измишльотини. ;)

Е да ама то онея простотий нямат смисъл,само с някви банери да се занимаваш и да се пълниш с вируси.Тва е сложничко,ама пък има пари в него:)