PDA

View Full Version : Прическа с пяна и спрей...



~No~Soul~
02-10-2007, 08:18
Наскоро си "удрязах" косата и сега ми е къса и за да я оформя да стой както аз искам използвам пяна и спрей за коса. Абе нещо като причесвата на водещата на "без думи" е. Така до тука ок много ми харесва как ми стои! И сега идва въпроса: Ами когато ходя на басейн или на море и вляза във водата пяната и спрея ще се разтекат и ще изглеждам като мокра кокошка... Кво да правя има ли някокви водоустойчиви глупасти за коса (в което силно се съмнявам) или тябва да си правя някаква прическа примерно 2 опашки?? :smt017

sexa_na_kompleksa
02-10-2007, 10:16
Е по принцип има,ама едвали ще ти помогне :-k

strange__
02-10-2007, 10:20
Аз като ходя на плаж нито съм с прически,нито с гримове...точно поради тая причина :wink: Кое му е толкова ужасното да отидеш без да си си правила нещо на косата? :roll:

ProstoAz
02-10-2007, 10:27
Аз като ходя на плаж нито съм с прически,нито с гримове...точно поради тая причина :wink: Кое му е толкова ужасното да отидеш без да си си правила нещо на косата? :roll:

И аз това се чудя. :shock: И аз винаги ползвам пяна за коса, спрей по-рядко, но като ходя на басейн или на море не си слагам.
А пък и ти много интересно го казваш...като си намокриш косата ще заприличаш на "мокра кокошка" - еми, ти никога ли не си си мокрила косата до сега? :lol: Винаги ли приличаш на "мокра кокошка" като я намокриш?

~No~Soul~
02-10-2007, 10:34
цц просто не знам дали ми разбирате... като няма такива глупусти е като прическите на "битълс" и охх изглежда наистина мн зле :?
П.П.

Винаги ли приличаш на "мокра кокошка" като я намокриш?
да!!