PDA

View Full Version : Търся теми по информатика-помогнете ми моля ви!



02-10-2007, 08:27
Значи имам следния проблем имам един конспект с 47 теми по информатика!За изпита не можах да си ги намеря всичките и отидох само с тези,които имах!И естествено ми се падна тема по която нямах нишо и ме скъсаха!От тогава се опитвам да си ги намеря и другите,но пяк не сам ги намерила всичките!Затова моля ви помагайте!Ако знаете някъв сайт или имате някоя от темите ще сам ви много благодарна,защото иначе рискувам да ме скъсат и на поправката!
Ето и темите,които нямам:
1.Видове програми.Зацикляне.
2.Неразрешимост.Стоп-проблемът.(ета на тая тема ме скъсаха ](*,) )
3.Числови и символни данни.Основни оператори.Подпрограми.
4.Основни команди (икони) на групата Accessories.Използване на редактора Sysedit.
5.Релационни модели от данни.Функционални зависомости.Ключове.
6.Процедури-оператори за достъп и администрация на базата от данни.
7.Сървари и работни страници-основни функции.
8.Основни слоеве от протоколи в Интернет.
9.Стандарти за програмиране и обмен на данни в интернет-SGML.GGI.
10.Основни услуги в Интернет.Браузери.Електрон на поща и FTP.
11.Трансфер и файлове.FTP-протоколи.
Много ще съм ви благодарна,ако някой може да ми помогне!Благодаря предварително! =D>

02-11-2007, 10:59
Никой нищо ли не знае #-o Малеее...какво ще правя!Вие сте ми последната надежда! :smt022

Forslor
02-11-2007, 11:07
Никой нищо ли не знае #-o Малеее...какво ще правя!Вие сте ми последната надежда! :smt022
Търсиш от приятели,познати на познатите ти, учители все някъде ги има.
http://www-it.fmi.uni-sofia.bg/courses/BonI/chapter1.html

Forslor
02-11-2007, 11:11
Никой нищо ли не знае #-o Малеее...какво ще правя!Вие сте ми последната надежда! :smt022
Търсиш от приятели,познати на познатите ти, учители все някъде ги има.
http://www-it.fmi.uni-sofia.bg/courses/BonI/chapter1.html

nCuXaPaa
02-11-2007, 14:54
Forslor
ako iska6 o6te 5 6 p1ti go napi6i tava a :?:

Forslor
02-11-2007, 16:25
Forslor
ako iska6 o6te 5 6 p1ti go napi6i tava a :?:
хах ми добре ,че ми каза. Не ,че си чувал понятието бъгнат нет ама аз да ти го кажа. И мн умна постъпка :smt005 мерси ,че си постнал след мене да немога си делна поне единия пост . :lol: Ахахах айде повече дане спамим в темата на момичето. И като няма какво да кажеш по темата различно от тва да прайш жалки опити да ме дразниш :smt005 по-добре недей писа нищо.

02-11-2007, 16:39
[quote=Анонимко]Никой нищо ли не знае #-o Малеее...какво ще правя!Вие сте ми последната надежда! :smt022
Търсиш от приятели,познати на познатите ти, учители все някъде ги има.

Много ти благодаря! :smt006 Златен си!
=D> Търсих къде ли не и от кого ли не,но всички ми дават едни и същи теми-някои ги имам по 5-6 пъти,а тези нито веднъж!Благодаря ти много-ще си извадя каквото ми трбва!

02-11-2007, 18:38
Но още на съм ги събрала всичките така че,които знае нещо да помага! :oops: