PDA

View Full Version : Как мога...?



02-10-2007, 09:48
Хорица как мога да си счупя ръката нарочно?Темата не е ебавка кат 4734813 дет се пускат на ден.Моля ви се кажете щот от зала пиша и ми тряя отг бързо? [-o<

WILD__BOY
02-10-2007, 09:50
Ми щом си стигнал до тук, явно не можеш... хахах кретен
метни се през прозореца
ако пък е и в даскало ще станеш известен

nikinkaaa
02-10-2007, 09:53
кретен

:lol:

молец
02-10-2007, 09:54
Лелелеле
Ти си някъв уникално зле
Ако нарочно си счупиш ръката ще оцениш колко е хубаво и двете да са ти здрави...и ще проумееш колко си тъп
Земи се хвърли от първи етаж с главата надолу...пууу

WILD__BOY
02-10-2007, 09:56
Лелелеле
Ти си някъв уникално зле
Ако нарочно си счупиш ръката ще оцениш колко е хубаво и двете да са ти здрави...и ще проумееш колко си тъп
Земи се хвърли от първи етаж с главата надолу...пууу

не става. един пич живее над 4 етажа над моя апартамент, като бяхме малко се катерехме по едно дърво и той от около 3-4 метра падна на глава и стана и се изпута :) Не помнеше от къде е паднал ма като му обяснихме каза, че не е било особена загуба.. :D

молец
02-10-2007, 10:21
Е добре де,тогава мое да се метне от покрива на блока си и тогава ще си реши всички проблеми...така стаа ли? :lol:

WILD__BOY
02-10-2007, 10:23
Е добре де,тогава мое да се метне от покрива на блока си и тогава ще си реши всички проблеми...така стаа ли? :lol:

Зависи от вятъра ;)

Mooo6nooo
02-10-2007, 10:23
Аз 20 дена преди изпитите през 7 клас си счупхи ръката (не беше нарочно). Вследствие, на което ме болеше доста ръката на изпита по български докато пишех, но нямах избор. Та значи аз си счупих ръката като паднахотс колелото. Може да пробваш. Може и да не си счупиш ръката, ама след определен брои опити все нещо ще си счупиш и няма да ходиш на училище (ако ти е това целта)...

WILD__BOY
02-10-2007, 10:25
Аз 20 дена преди изпитите през 7 клас си счупхи ръката (не беше нарочно). Вследствие, на което ме болеше доста ръката на изпита по български докато пишех, но нямах избор. Та значи аз си счупих ръката като паднахотс колелото. Може да пробваш. Може и да не си счупиш ръката, ама след определен брои опити все нещо ще си счупиш и няма да ходиш на училище (ако ти е това целта)...

Е според теб каква му е целта?! Да трупа житейски опит?!

Mooo6nooo
02-10-2007, 10:31
Това "ако ти е това целта" го написах за всеки случай, защото авторът на темата ми се струва "леко" луд. А пък лудият може и друга цел да има. :lol:

всъщност не знам защо го написах.

bulgarche
02-10-2007, 10:39
Коя част искаш да си счупиш? С имената на кости съм не съм много на ти.

magesniko
02-10-2007, 23:38
може да му трябват пари и ако има застраховка ше земе към 100-150 кинта. :lol:

bulgarche
02-10-2007, 23:47
може да му трябват пари и ако има застраховка ше земе към 100-150 кинта. :lol:
Добър начин за изкарване на пари. Аз като се бях потрошил трябваше и аз да се възползвам от застраховките :)

SaYoNaRa
02-11-2007, 00:32
Направо я отрежи

GLeZoRanA
02-11-2007, 00:35
Направо я отрежиЗа кво той просто иска да си я счупи.. не да остане завинаги без ръка бе...

niki000
02-11-2007, 03:08
Виш са и аз не звам ко искаш ама те съветвам да се аминиосаш със здравец и наблягай на повече босиляк

ErinEverly
02-11-2007, 03:27
Аз 20 дена преди изпитите през 7 клас си счупхи ръката (не беше нарочно). Вследствие, на което ме болеше доста ръката на изпита по български докато пишех, но нямах избор. Та значи аз си счупих ръката като паднахотс колелото. Може да пробваш. Може и да не си счупиш ръката, ама след определен брои опити все нещо ще си счупиш и няма да ходиш на училище (ако ти е това целта)...

ХАхахаха... И аз така си я счупих. Сестра ми пък си я счупи от борд. Абе май най-добре става в спортовете :lol: Ма трябва да е неочаквано, а и да не е при много голяма скорост :lol:
Абе не... То зависи много от ъгъла под който паднеш. Почти съм убедена, че нарочно не може да стане. Аз паднах при никаква скорост, докато сестра ми просто решила да си поседне :roll:

koalka
02-11-2007, 06:26
Ти луд ли си?За пръв път чувам човек нарочно да си чупи ръката.И защо искаш да го правиш?

sherry
02-11-2007, 09:20
Жалък си :x
Ти знаеш ли каква беля можеш да си навлечеш?! Моят приятел си счупи ръката (БЕЗ да иска, разбира се) и му правиха операция, имаше някакви шини вътре...Нямаш си на идея каква голяма болка може да бъде, не е шега работа!
Не си играй такива сериозни игрички, че можеш да останеш неприятно изненадан! Ако искаш заради училище - глупост е. По - добре да седнеш да научиш 1 урок и да те изпитат, ще ти отнеме 1-2 часа, най - много! А ако ти е счупена ръката, ще те боли непрекъснато... Така по -яко ли ти се струва?!
Или за казармата...не е болка за умиране, освен "мъчение" там може и да е яко забавно. Да се запознаеш с нови хора, да научиш нещо, да свикнеш да се справяш сам! А и скоро май ше се влиза по желание в казармата...
#-o
Ако ти е заради пари от застраховка - едва ли 150 лева ще си струват болката, нервите и грижите, които ще са неизбежни, като си счупиш ръката.

Мисли малко, бе човек...

SaYoNaRa
02-11-2007, 10:19
Направо я отрежиЗа кво той просто иска да си я счупи.. не да остане завинаги без ръка бе...

Щом може няколко месеца без ръка ще може и цял живот :lol:

krisi_l@loka
02-11-2007, 14:32
медицински чук...


имаше и една легенда за оцета, но просто няма как да стане, защото оцета не стига до костта реално...

ако искаш да си счупиш ръката- хвани един метален прът и го използвай като лост, за да си я строшиш, но ще ти трябва помощ от друг човек...


ПП. казарма ли спасяваме??

Darth_Komorin
08-18-2012, 10:13
Е, има и хора, които искат да си счупят ръка. И аз искам, но просто заради гипса де :Д да мога си драскам върху него да ми се разписват в училище. Но наистина е глупост. Не си правете шеги с тялото. Когато баща ми е бил на 7 бил яхнал едно магарето и то го хвърлило. Баща ми си счупил ръката и целия му лакът е изместен с 8 см и ръката му е изместена от лакътя надолу. Личи си че е била яко потрошена. И нека пак да повторя, мен не ми е зад а не съм на дск или за пари. Просто искам гипс. ;:Д:Д: