PDA

View Full Version : nqmam sili veche..



fell`2`far`this`time
02-10-2007, 09:14
Znachi principno az sum mnogo skeptichno nastroena, po povod forumite i kolko pomagat, no vse pak ne namiram veche reshenie v sebe si. Ta stava vupros za edno momche s koeto se poznavame ot 4 godini - fakticheski az si izrastnah s nego. Bqh na 13-14 godini (sami mojete da smetnete kakvo znachi tova). Kakto i da e poznavame se ot suma vreme kato nashite kontakti se svejdaha na max samo do skype i mirc. Obache za tiq 4 godini, az go obiknah po nqkakuv nachin, dosta silen i dori bih mogla s ruka na surceto da zaqvq, che toi e purvata istinska liubov. Bqh nqkakvo malcho, i ot takova stanah tova koeto sum sega (a to ne a malko). Kogato se zapoznahme beshe v druga durjava - raboteshe tam. I godina sled godina nai-posle si e v BG za postoqnno. Ot mesec se opitvam da se vidq s nego i vse neshto iznikva. Tvurdi che me obicha, che durji na men, no povedenieto mu ne podskazva tova. Rqdko izrazqva chuvstva, no govoreiki s men go pravi. Chuvstvam se glupava. V momenta sum tolkova privurzana i tolkova zaslepena che tupcha na edno mqsto i to ne ot dnes ili ot vchera. Posledniqt put kogato toi izchezna (zashtoto go pravi ot vreme na vreme kato se skarame ili stane neshto v lichniqt mu jivot a i imashe drugi puti) edvam go prejivqh beshe ujasno - nqmah apetit, povrushtah abe s edna duma ne mi se jiveeshe. Chovek shte reche, che ne sum vijdala momcheta a ne e taka - vijdala sum i to dosta. Dori v momenta hodq s edno ot skoro, pedi tova hodeh s drugo i t.n. ... no vinagi me vleche kum nevuzmojniq... kum mechtata ... a az prosto iskam nqkakvo razvitie, bilo to i krai, no da go chuq ot nego zashtoto nqmam sili da napravq neshto kakvoto i da e sama... Ta? Sega na kude?

mnogomili4kata-sf
02-10-2007, 09:16
тааа...сори за въпроса,ама аз нещо не стоплих дали сте се виждали.... :-s

fell`2`far`this`time
02-10-2007, 09:21
mmmmmmmmmne

mnogomili4kata-sf
02-10-2007, 09:51
Аз лично не бих могла да обсъждам точно дали може да съществува такава връзка...но го разбирам така- човек обича непознатите, тайнствените неща...така ти се вдига адреналинът,интересът ти се възпламенява,но според мен само толкова докато не сте се видели,тогава всичко би се разбрало.Може да не ти хареса това,което ще видиш, може би това е само някакъв нереално изобразен свят,който ти харесва,който си си създала. Не бих ти препоръчала да приемаш думите му в реалното пространство. Или пък това, че изчезва...Още повече,че избягва да се видите...според мен се опитай да живееш реално, колкото и тази ситуация да ти харесва.

fell`2`far`this`time
02-10-2007, 10:03
ne bih mogla da kaja che izbqgva.. v smisal do tuk dva opita se provaliha a i to ne e bash tainstveno tova neshto zashtoto tolkvoa dobre si poznavame navicite i nastroeniqta ... poznavam se sus sestra mu i t.n. abe stranno neshto... a i 4 godini az ne sum tolkova postoqnen chovek :-/ ne znam moje bi sama trqbva da produlja?

mnogomili4kata-sf
02-10-2007, 11:05
Ми ако има наистина шанс да се видите- защо пък не...но иначе наистина прецени ситуацията добре

KoRn
02-10-2007, 11:15
daje ne 4etoh temata no trqbva da otbeleja :smt026

SaYoNaRa
02-10-2007, 12:58
Тъй е щото не си го имала и като тръгнеш с него скоро ше ти омръзне тъй че не се занимавай с временни увлечения

{Sweety_f}
02-10-2007, 13:06
значи според мен не е честно спрямо сегашният ти приятел....смисълда си с него а да мислиш за др...тааа ако нямаш чувства към него го остави и се бори за др момче(:

Allthatshewant
02-10-2007, 14:10
значи според мен не е честно спрямо сегашният ти приятел....смисълда си с него а да мислиш за др...тааа ако нямаш чувства към него го остави и се бори за др момче(:


подкрепям :!:

Serpentine
02-10-2007, 14:30
Според мен задължително трябва да се видите,все пак 4 години в този период от развитието на човек не е малко ,а и щом все още имаш чувства,непременно трябва да се видите рано или късно! А дали ще се харесате и паснете вече е отделен въпрос,много е възможно да изстинеш още след първата среща.та трябва да се видите,за да има някакво развитие,добро или лошо :wink:

fell`2`far`this`time
02-10-2007, 14:49
segashniq mi priqtel znae za cqlata istoriq i ne se shashka opitva se da mi vqrva momcheto e mnogo svestno, no prosto nego moga da go imam, a drugiq e mechtata tova e celiq problem ;-/

koalka
02-10-2007, 17:36
Честно казано аз не мога да приема едно интернет запознанство като истинска любов.За Бога, вие дори и не сте се виждали!Просто, както ти го нарече-това е една мечта и ти я гониш, привлечена си от него.Говори с него и мисля, че е крайно време вече да се видите.Ако продължава да избягва въпроса, бъди сигурна, че не иска да се видите.Кой знае...може да излезе нещо хубаво.

Digital
02-10-2007, 17:47
segashniq mi priqtel znae za cqlata istoriq i ne se shashka opitva se da mi vqrva momcheto e mnogo svestno, no prosto nego moga da go imam, a drugiq e mechtata tova e celiq problem ;-/ ами това е просто смаиващо :) значи на теб не ти пука за момчето с което ходиш в момента така ли ??? Разчиташ че ако оня от чата не те хареса ще се върнеш пак при старото гадже....Ти си ГАДНА :smt009
Ъъъъ...

Ти си ГАДНА
Точно така :-D Тва sux. Ебаси горкото момче. Заслужаваш да те заколят, да те изгорят на клада. :-D
Хахахха вече ше знам как да задържам момичетата до мен - КАТО ИМ БЯГАМ хахаха

fell`2`far`this`time
02-10-2007, 20:38
Znachi az ne sum kazala che za onova momche ne mi puka - tochno obratnoto. Obicham go prosto po razlichen nachin i sum gorda ot fakta che e do men ... prosto dvamata pritejavat razlichni cherti ot idealniqt harakter - purviqt e zdravoto mislene, a vtoriqt strastta... prosto fakt

iiirish
02-10-2007, 21:30
ми както и сама знаеш вече "забраненото е най-сладко" ;) но това не значи, че трябва да го опитаме нали така ;)
не се измъчвай и не се тормози с нещо, което и сама виждаш, че е почти невъзможно. отдай се на повече купони, вечери прекарани с приятели... имаш си гадже... какво по-хубаво от това ;) не си усложнявай допълнително живота! повярвай ми, това не е в твой плюс!

ANGEL4E
02-10-2007, 21:37
segashniq mi priqtel znae za cqlata istoriq i ne se shashka opitva se da mi vqrva momcheto e mnogo svestno, no prosto nego moga da go imam, a drugiq e mechtata tova e celiq problem ;-/

tova koeto kazva6 me kara da si mislq 4e si s sega6niq si priqtel samo za...zabavlenie...da ti pomaga da misli6 po malko za me4tata?!
ne misli6 li 4e adski mnogo go naranqva6 taka...tazi tvoq me4ta moje i da ne se sbadne...slez malko na zamqta...

fell`2`far`this`time
02-10-2007, 22:52
hora razberete priqtelq mi ne e zamestitel... i az ne znam kak stana ama prosto obicham dve momcheta... estestveno ne ednakvo no vseki go haresvam zaradi nego plius tova iskam prosto s drugiq da sprem da tupchem na edno mqsto v otnosheniqta si ... elementarno e

MoHuTo
02-11-2007, 01:00
Според мен задължително трябва да се видите,все пак 4 години в този период от развитието на човек не е малко ,а и щом все още имаш чувства,непременно трябва да се видите рано или късно! А дали ще се харесате и паснете вече е отделен въпрос,много е възможно да изстинеш още след първата среща.та трябва да се видите,за да има някакво развитие,добро или лошо :wink: