PDA

View Full Version : а защо не блокираме и ние Парламента?



Ани
02-10-2007, 10:51
Вчера много странно впечатление ми направи блокадата на парламента от страна на таксиметровите шофьори заради един убит колега. Да всички бяхме потресени, но ЗАШО тези хора имаха такава злоба?
Дадоха по новините един който на въпроса “Защо сте тук?” отговоери:
“Ами защото убиха наш колега “.
И какво в резултат на това убиеца веднага е бил намерен…
Е добре питам аз:
Защо не блокираме ние всички ученици от 5 до 12 клас парламента, и движението в София, и Орлов мост, защото все още Убийците на сестрите Белнейски от Пазарджик не са намерени!
Така ще поставим и други искания които нямат нищо общо с уъбийството!
Какво ще кажете за идеята???
Нека всеки да пише тук!

02-10-2007, 10:57
Съгласна съм !Защо не блокираме парламента д се напъне малко да спасят сестрите?Едно след руго убийства скапано е вече!!!

WILD__BOY
02-10-2007, 11:00
Навит съм да прищпорим малко власта.

malka_sladuranka
02-10-2007, 11:07
Защото не сме единни, не сме колектив и всеки гледа само себе си.

WILD__BOY
02-10-2007, 11:09
Защото не сме единни, не сме колектив и всеки гледа само себе си.

Мда...

bulgarche
02-10-2007, 11:10
Защото в България, за разлика от западните страни, няма хора готови за излязат на улицата и да кажат какво искат и да отстояват позициите си. Ние сме свикнали да ни мачкат и да получаваме само това, което от "горе" са решили да ни дадат.

BornFromPain
02-10-2007, 11:11
Ела у нас да готвиш докато ми блокираш стаята от ядене! :lol: :lol:

®©PeTq®©
02-11-2007, 09:31
Абе вие нормални ли сте?!?!?!?!?!??! :smt011 К'во се еб*вате с това?Този човек е бил приятел на много таксиметрови,имал е много познати,та забога имал е семейство!!!А тия тъпи полицай дето си мислят,че много разбират и нищо не могат да направят седат тъпо??Веднага щом е разбрано е било съобщено на полицията ни която "веднага" се е заела със случая :smt011 Ако таксиметровите нищо не направят тогава какво??!?!?!Ако не е имало този протест сигорно случая нямало и да бъде разгледан! :smt009 Вие таксиметровите ги мислите за некви тъпи,ама те са супер задружни и готини!Т'ва че некфи тъпунгери на по 20г.си измислят некви глупости за тях си е тяхна грешка! :smt013 Които не е работил поне 1-2 г.не знае нищо за живота като таксиметров!Така,че айде недейте да говорите така!Ако някои ваш много близък го убият?Няма май да говорите така,а???????? :smt011 Леле... :smt013

®©PeTq®©
02-11-2007, 09:34
Съгласна съм !Защо не блокираме парламента д се напъне малко да спасят сестрите?Едно след руго убийства скапано е вече!!!
Еми..то май вчера имаше събрание за сестрите при НДК :smt011

sherry
02-11-2007, 09:36
Вчера много странно впечатление ми направи блокадата на парламента от страна на таксиметровите шофьори заради един убит колега. Да всички бяхме потресени, но ЗАШО тези хора имаха такава злоба?
Дадоха по новините един който на въпроса “Защо сте тук?” отговоери:
“Ами защото убиха наш колега “.
И какво в резултат на това убиеца веднага е бил намерен…
Е добре питам аз:
Защо не блокираме ние всички ученици от 5 до 12 клас парламента, и движението в София, и Орлов мост, защото все още Убийците на сестрите Белнейски от Пазарджик не са намерени!
Така ще поставим и други искания които нямат нищо общо с уъбийството!
Какво ще кажете за идеята???
Нека всеки да пише тук!
Как така исканията им нямали нищо общо с убития? Исканията им целяха да е безопасно работното място на шофьорите, защото факт е, че те возят непознати хора и то по всяко време на денонощието. Опасничко си е...Искаха примерно да не е задължително за тях да слагат предпазни колани, защото така не могат да реагират на евентуална атака! Е, хората си го постигнаха, хем намериха убиеца, хем това им искане е удовлетворено.

Не виждам нищо нередно, хората се борят за правата си.
Относно убийството на сестрите, ако има митинг и за тях, бих отишла!

bulgarche
02-11-2007, 09:37
®©PeTq®©, май не си се наспала още

sherry
02-11-2007, 09:39
Защо да не се е наспала? Просто показва позицията си по въпроса.

Между другото, аре да не се флууди в тая сериозна тема. Визирам BornFromPain

®©PeTq®©
02-11-2007, 09:42
®©PeTq®©, май не си се наспала още
Наспала съм се и то много добре...Съжелявам ако мнението ми е било малко по-остро ама е така!!!!!Вие не разбирате...Това си е убийство подяволите.. [-( Таксиметровите са съпричастни един към друг,държат на колегите си...Ами ако това го нямаше всичко щеше да бъде подминато с лека ръка!
sherry радвам се че има поне един човек който да мисли реално на нещата :)

bulgarche
02-11-2007, 09:57
Ае башишите са си задружни, да. Ама повечето дали според теб са излязли заради някой си там? Най-малкото мисля че ти е ясно какво е отношението един към друг между конкурентните фирми. Там излизат и си дават изискванията, и понеже са много и наскоро е станало нещо...айде да ги послушаме. Аз познамвам таксиметрови шофьори.
Ся вярно...убили го човека, притеснени са малко...ама какво могат да направят? Това им е работата....във всяка работа има рискове.
Аз се учидвам че имат и GPS и паник бутон. Но като се замислиш един GPS не е толкова скъп...а какво пречи паник бутона да е вързан с полицията или към някоя охранителна банка, както е с банките примерно.
Вярно е че полицията трябва да се ръчка, защото са много мудни, но все пак мисля че добре се справят мамка им

MusicIsTheKey
02-11-2007, 10:15
Убитият шофьор e работил отскоро в таксиметрова компания "Окей супертранс", затова и почти никой не го познава.

Първо ще започна с това.
Тези хора,дори не знаят за какво са там.Просто се възползваха от убийството на един човек.Някой чувал ли е колко са смешни исканията им?Някой може ли да ми обясни премахването на колана какво общо има с убийството на човека?Нищо...разни хора казаха,че така можело да се реагира по-бързо - глупости и оправдания.Всекидневно се убиват хора,но с какво те са по-различни и трябва да блокират цяла София?Я си помисли малко - пътищата към важните болници като Пирогов и тн бяха одрязани,никой не можеше да пробие блокадата?Ако някой човек е починал заради смешният им протест,понеже не може да стигне до болницата?Пука ли ти за това?
Имаше предложение - да сложат бронирани стъкла и пътниците да сядат само отзад - окей,обаче на тях не им се давали пари.По никакъв начин не става...Да не би да искат с тях да се вози и полицай,а? :evil:

Да не говорим,че са егоисти - ако стане нещо с тях,тогава ще пропищят.Защо,обаче,не го правят и в други слуаи?Две момичета бяха брутално изнасилени и убити,защо тогава не се вдигнаха на протест?А го правят само когато им изнася,независимо ,че става дума за техен колега (който дори не са го познавали).Да,съжалявам,че човекът е бил убит и е оставил семейство,но както казах - всекидневно стават такива неща.

SweetBunny
02-11-2007, 10:26
Убитият шофьор e работил отскоро в таксиметрова компания "Окей супертранс", затова и почти никой не го познава.

Първо ще започна с това.
Тези хора,дори не знаят за какво са там.Просто се възползваха от убийството на един човек.Някой чувал ли е колко са смешни исканията им?Някой може ли да ми обясни премахването на колана какво общо има с убийството на човека?Нищо...разни хора казаха,че така можело да се реагира по-бързо - глупости и оправдания.Всекидневно се убиват хора,но с какво те са по-различни и трябва да блокират цяла София?Я си помисли малко - пътищата към важните болници като Пирогов и тн бяха одрязани,никой не можеше да пробие блокадата?Ако някой човек е починал заради смешният им протест,понеже не може да стигне до болницата?Пука ли ти за това?
Имаше предложение - да сложат бронирани стъкла и пътниците да сядат само отзад - окей,обаче на тях не им се давали пари.По никакъв начин не става...Да не би да искат с тях да се вози и полицай,а? :evil:

Да не говорим,че са егоисти - ако стане нещо с тях,тогава ще пропищят.Защо,обаче,не го правят и в други слуаи?Две момичета бяха брутално изнасилени и убити,защо тогава не се вдигнаха на протест?А го правят само когато им изнася,независимо ,че става дума за техен колега (който дори не са го познавали).Да,съжалявам,че човекът е бил убит и е оставил семейство,но както казах - всекидневно стават такива неща.
На абсолютно същото мнение съм :roll:

MusicIsTheKey
02-11-2007, 10:44
Кое пък е отрязано към Пирогов... има още много улици, през които може да се иде там. Пък и шофьорите на линейки са ги пускали сигурно.


Много зависи от къде минава една линейка,не мислиш ли?Когато един човек е в критично състояние и най-малкото забавяне е от огромно значение.Ако идва от Младост,Дружба,Горубляне и т.н?Линейката трябва да обиколи половин София,та да може да стигне до Пирогов.Пак казвам - за човек в критично състояне,това може да е фатално.



Трябва да отпадне изискването за възраст на таксиметровите автомобили, категорични са още шофьорите.

Окей,за коланите ще го приема,но това?Би ли ми обяснил,какво общо има между убийството и възрастта на автомобилите?Или както се изразяваше един човек "така и така сме почнали.....".Задружни са,да,но нека не го правят само когато им изнася. Както споменах в първият ми пост - те просто оправдаха тези искания с убийството на колегата им.Този протест си е техен,аз не ги подкрепям....нали знаеш - всеки има различно мнение.

MusicIsTheKey
02-11-2007, 10:52
И след като хиляди коли са останали в задръствания,интересно как ще минеш през Дианабад или другаде?Дори околовръстното?Простестът е дълъг,стават 'опашки'.

Защо да не мога да съм сигурна,след като си личи?
Не ми обясни - кое е общото между възрастта ма автомобилите и убийството на човека?Нали портестът беше за по-голяма сигурност,да се измисли нещо...за убийстовто на един човек,който оставя семейство?Защо тогава искат да отпадне възрастта за автомобилите?

teenkopele
02-11-2007, 11:23
Вчера много странно впечатление ми направи блокадата на парламента от страна на таксиметровите шофьори заради един убит колега. Да всички бяхме потресени, но ЗАШО тези хора имаха такава злоба?
Дадоха по новините един който на въпроса “Защо сте тук?” отговоери:
“Ами защото убиха наш колега “.
И какво в резултат на това убиеца веднага е бил намерен…
Е добре питам аз:
Защо не блокираме ние всички ученици от 5 до 12 клас парламента, и движението в София, и Орлов мост, защото все още Убийците на сестрите Белнейски от Пазарджик не са намерени!
Така ще поставим и други искания които нямат нищо общо с уъбийството!
Какво ще кажете за идеята???
Нека всеки да пише тук!

Много добра идея, но за съжаление почти неосъществима. :?

Amayo
02-11-2007, 11:28
Тия таксиджии са най големите глупаци в София. Кво им дава правото да блокират целия център за да не мога аз и другите хора да си вършиме работата само заради некъв умрял мангал. :x Такситата да го духат. НЕкой го каза по телевизията много правилно - ми ако заколят някой магазинер нощна смяна? Или портиер на нещо? Как да блокират центъра за да ги чуят? Има си ред за решаване на проблемите в тая държава и масови селски панаири на миризливци не са част от него.

Amayo
02-11-2007, 11:35
А па тва за стъклата ми беше първата идея още в начмалото на протеста като искаха некой да направи нещо. Викам си ехх да бях са министар - веднага наредба за задължително бронирано стъкло в такситата - прави се една общинска фирма :lol: шефа й ше бъде мой баджанак, къдет се цака за сертификат за съответствие на колата :lol: внася се некво стъкло от франция на която фирма собственика е братчед ми, за стъклото се цзака доволно, монтажа се извършва от оторизирана фирма на общината шефа й ми е по сърбрена линия там некъв, цакаш яко, после отиваш на инспекция в една общинска фирма всеки месец на технически преглед за заверяване на изправността на стъклото. Отделно паник бутони, електронни системи за сигурност, специални бронирани ключалки внос от швейцария и канада. И после чух че верно скандирали че искат такива прегради, :shock: ми кат искате аз ли да ви ги платя бе, миризливи бакшиши.

techCandy
02-11-2007, 12:37
Абе вие нормални ли сте?!?!?!?!?!??! :smt011 К'во се еб*вате с това?Този човек е бил приятел на много таксиметрови,имал е много познати,та забога имал е семейство!!!А тия тъпи полицай дето си мислят,че много разбират и нищо не могат да направят седат тъпо??Веднага щом е разбрано е било съобщено на полицията ни която "веднага" се е заела със случая :smt011 Ако таксиметровите нищо не направят тогава какво??!?!?!Ако не е имало този протест сигорно случая нямало и да бъде разгледан! :smt009 Вие таксиметровите ги мислите за некви тъпи,ама те са супер задружни и готини!Т'ва че некфи тъпунгери на по 20г.си измислят некви глупости за тях си е тяхна грешка! :smt013 Които не е работил поне 1-2 г.не знае нищо за живота като таксиметров!Така,че айде недейте да говорите така!Ако някои ваш много близък го убият?Няма май да говорите така,а???????? :smt011 Леле... :smt013
Да ти задам аз на тебе няколко въпроса, виждам че се отличаваш с
особеена интелигетност. Ние 20 годишните тъпунгери като си мислим разни глупости, твое величество на колко е години, бе? Изобщо наясно ли си кво написа? Убили са го, да трагедия, но трябваше ли да болкират целия център, това знаеш ли какво означава за половината софиянци, че пропускат половината си работен ден, заради малоумни бакшиши, които не са особено наясно кво правят там, и кво искат. Чули, че има протесет, айдеее всички там, няма значение за какво е. Аз така и не разбрах за кво точно протестират, убииства стават много само, че не при всяко едно се блокира центъра, нали така. На всичкото отгоре не можаха да преявят никакви конкретни искове. Във всяка една професия си има риск. Като попитаха един от тия там, защо го прави, защо е там, и не знае ли, че е епровалил работбия ден на половин София, той отговори "Ами и аз не искам да ни избиват като пилци" Къв е тоя отговор, като не иска, да си сменя работата. Такава грандиозна тъпотия, същата, като преди няколко години с онова дете, което убиха в южния парк, а се оказа, че майката била алтава. Тъпанари.

Mooo6nooo
02-11-2007, 12:54
То блокирането на София сигурно е докарало по-големи финансови загуби отколкото Заплатите на всичките шофьори за 1 година (надявам се да не се изхвърлям прекалено много).

В края накрайщата те спряха работата на 1 милион души и доколкото си спомням едно от исканията им беше да се върне някакъв вид данък, защото така им излизало по-евтино. Не съм убеден дали не са се събрали заради второто, а не заради убития шофьор.

02-11-2007, 13:38
абе много сте зле!!!преебавате поредната важна тема!!!
тази тема не е за такскиджийте ами за НАС... НИЕ трябваше да задръстим софия...за да се разкрие убиеца на сестрите :smt013 :smt014

®©PeTq®©
02-11-2007, 14:28
Тия таксиджии са най големите глупаци в София. Кво им дава правото да блокират целия център за да не мога аз и другите хора да си вършиме работата само заради некъв умрял мангал. :x Такситата да го духат. НЕкой го каза по телевизията много правилно - ми ако заколят някой магазинер нощна смяна? Или портиер на нещо? Как да блокират центъра за да ги чуят? Има си ред за решаване на проблемите в тая държава и масови селски панаири на миризливци не са част от него.
Ето още един които вярва на първите слухове,че таксиджиите са най-големите глупаци!!!!!!!Ти някога работил ли си такси,а?Знаеш ли какво е напрежението!?!?!(баща ми е таксиметров)Ако нещо му стане на клиента ти си отговорен!!!2.Ако не блокират центъра какво да направят,бе???В тая скапана държава с политиците ни дето гледат как да минат между капките и да вземат колкото може повече пари по какъв друг начин може да стане нещо?!?!?! :smt011

®©PeTq®©
02-11-2007, 14:33
Като гледам повечето не сте доста запознати...аз може и да съм малко по-малка,но баща ми е таксиметров,знам точно какво става по тези улици,но... :smt011 Повече няма да пиша в тази тема,просто като гледам как ще се караме и ми става зле..Извинявам се ако съм обидила някои или нещо подобно...Просто всеки трябва да се бори за правата си!Но на вас не ви пука като убият някои за вас непознат,к'во ви пука?!!?Всеки ден се случва,но когато ви се случи на вас да загубите близък ще разберете колко сте грешали... :smt012
И пак се извинявам...

®©PeTq®©
02-11-2007, 15:01
ама аз пак те питам...
защо блокираха центъра и срещу какво протестираха??
Изобщо за какво го направиха?? Политиците ли са наркомани и колят бакшиши??

хайде малко обосновано мнение да чуем..
Протестираха заради честите убийства на таксиметрови! :( Блокираха центъра за да покажат по някъкъв начин,че са съпричасни...че може да ги мислят за някакви необразовани и тъпи едва ли не,но са задружни!И държат на колегите си...Иначе не съм казала,че политиците ги "колят" ,но просто те единствени могат да направят нещо..Да сложат бронирани стъкла (както каза някой) и клиентите да се качват само отзад,или нещо друго просто поне малко да намалеят убийствата на таксиметрови! :-k

malka_sladuranka
02-11-2007, 15:10
:-k ако вечер работят само на адреси :-k но не съм сигурна че ще е много рационално #-o

MusicIsTheKey
02-11-2007, 15:44
[b]Протестираха заради честите убийства на таксиметрови! :( Блокираха центъра за да покажат по някъкъв начин,че са съпричасни...че може да ги мислят за някакви необразовани и тъпи едва ли не,но са задружни!


Нормално е да ги защитаваш,щом баща ти е един от тях.Извинявай много,но неведнъж съм се качвала в най-различни таксита.Ситуацията в повечето от тях - мръсни,смърдящи коли,надуват чалга,пушат и мирише много неприятно на цигарен дим,на старо и противно. И наистина - на повечето им липсва възпитанието - арогантни,заядливи и нагли.Всеки път лъжат за цената,надуват я яко.И редовния номер - нямам пари да ви върна, и те 'ошушкват' още повече....Глупости!
След всичко това - да,моето мнение е,че те са необразовани простаци.

Пак ще попитам,тъй като никой не успя да ми отговори - каква е тази съпричастност,след като по тяхна вина може да са загинали други хора? Прочетете предишните ми мнения - за блокирането на София и линейките.Не ти ли пука за тях?Вторият въпрос - като са съпричастни,защо аджеба имат хиляда искания,които нямат нищо общо с убийството? ("Трябва да отпадне изискването за възраст на таксиметровите автомобили, категорични са още шофьорите.")

®©PeTq®©
02-11-2007, 16:47
Както и да е,аз вече не споря с никои-които каквото иска да си мисли :D

koalka
02-11-2007, 19:38
Добре е целия народ да организира протест, но няма да стане, защото не сме задружни.Робско племе сме си и това е, страхуваме се.

Ziezi
02-11-2007, 20:06
Абе баница с лук!Според мен нещата около този протест стоят по-малко по-различен начин!Интересно ми е защо като убиха другия таксиметров в Сливен(или там къде беше) нямаше такива протести...Не искам да го казвам,щото хората тук веднага ще ми се нахвърлят..

Mooo6nooo
02-11-2007, 20:11
Абе баница с лук!Според мен нещата около този протест стоят по-малко по-различен начин!Интересно ми е защо като убиха другия таксиметров в Сливен(или там къде беше) нямаше такива протести...Не искам да го казвам,щото хората тук веднага ще ми се нахвърлят.. Сега като се замислих и... абсолютно прав си.

koalka - И за какво този протест? Кой ще ги замести? Народът ни не е по-стока от политиците ни.

WILD__BOY
02-11-2007, 20:13
Убитият шофьор e работил отскоро в таксиметрова компания "Окей супертранс", затова и почти никой не го познава.

Първо ще започна с това.
Тези хора,дори не знаят за какво са там.Просто се възползваха от убийството на един човек.Някой чувал ли е колко са смешни исканията им?Някой може ли да ми обясни премахването на колана какво общо има с убийството на човека?Нищо...разни хора казаха,че така можело да се реагира по-бързо - глупости и оправдания.Всекидневно се убиват хора,но с какво те са по-различни и трябва да блокират цяла София?Я си помисли малко - пътищата към важните болници като Пирогов и тн бяха одрязани,никой не можеше да пробие блокадата?Ако някой човек е починал заради смешният им протест,понеже не може да стигне до болницата?Пука ли ти за това?
Имаше предложение - да сложат бронирани стъкла и пътниците да сядат само отзад - окей,обаче на тях не им се давали пари.По никакъв начин не става...Да не би да искат с тях да се вози и полицай,а? :evil:

Да не говорим,че са егоисти - ако стане нещо с тях,тогава ще пропищят.Защо,обаче,не го правят и в други слуаи?Две момичета бяха брутално изнасилени и убити,защо тогава не се вдигнаха на протест?А го правят само когато им изнася,независимо ,че става дума за техен колега (който дори не са го познавали).Да,съжалявам,че човекът е бил убит и е оставил семейство,но както казах - всекидневно стават такива неща.

Мнение, което подкрепям с две ръце. Повечео се държаха като селяндури, а не като опечалени хора. Грубо и неетично.

Amayo
02-11-2007, 22:10
Тия таксиджии са най големите глупаци в София. Кво им дава правото да блокират целия център за да не мога аз и другите хора да си вършиме работата само заради некъв умрял мангал. :x Такситата да го духат. НЕкой го каза по телевизията много правилно - ми ако заколят някой магазинер нощна смяна? Или портиер на нещо? Как да блокират центъра за да ги чуят? Има си ред за решаване на проблемите в тая държава и масови селски панаири на миризливци не са част от него.
Ето още един които вярва на първите слухове,че таксиджиите са най-големите глупаци!!!!!!!Ти някога работил ли си такси,а?Знаеш ли какво е напрежението!?!?!(баща ми е таксиметров)Ако нещо му стане на клиента ти си отговорен!!!2.Ако не блокират центъра какво да направят,бе???В тая скапана държава с политиците ни дето гледат как да минат между капките и да вземат колкото може повече пари по какъв друг начин може да стане нещо?!?!?! :smt011
1 . Не вървам на първите слухове, не вярвам и на вторите слухове - убеждаваме се лично в тези ФАКТИ всеки ден 8) . Не съм работил такси но съм бил личен шофьор и охрана, мисля че е опасно, и от както имам книжка прекарвам по половин ден зад волана. Не го познавам баща ти , сигурно е прекрасен човечец с висока култура и финна душица , ако стреса от возенето му идва в повечко да му намериме нещо канцеларска работа. Да НЕ СЪМ АЗ да съм го карал да става шибан бакшиш ;-) ?
2. Ми да се шибат в гъза, пак питам откъде на къде ше ми блокират центъра - ти знаеш ли че ако тва стане в англия, на всичките ше им напишат актове за по 1000 паунда, ше им земат книжките за половин година и царицата ше ги гледа лошо.


Протестираха заради честите убийства на таксиметрови!
Не ти ли се струва малко смешно тва изречение? И кат искат стъкла - ми да си сложат. Протестират пред парламента защото не са им дали 1000 лева да си сложат стъкла ли? Ми аз утре ше отида да протестирам с една тълпа от 10000 цигани да ни дадат на сички по едно ауди А6 и по 6000 марки на секи.

quench
02-12-2007, 07:35
Не,цялата идея е,че сега Минсъветът ще наложи промени,които няма да има кой да спазва. Цялата идея е,че протестът целеше привличане на медийно внимание,чрез което да им се променят данъците и да им се намалят,естествено. Дали всички осъзнато са отишли заради това или има няколко инициатори,които не са споделили идеята пред колегите си,това е без значнение.
Важното беше,че отново хората,които прибирайки се вечер от мизерната си работа,недовлни от живота,сядайки пред телевизорите си,подкрепиха "добрите хора",които се бореха с "жестоките политици".
Коалка,робски народ сме,защото никой не мисли,а всеки ходи с тълпата,а не защото не можем да се защитаваме взаимно. Един достатъчно манипулативен човек може да си играе с подобни тълпи като дете с пластелин. Например г-н И.Костов,който изкара глупавата тълпа по улиците на София през '97 - не,че тогавашното правителсто беше виновно,не че ако СДС бяха на власт,щяха да оправят проблема. Посто нямаше никой,който да знае какво става и къде е проблема. Впрочем,заради дошлия на бял кон тогава МВФ,сега много хора са на тоя хал.

ПП: Тук имах мнение,доста по-нагоре. Ако някой пак ми изтрие мнението,ще се караме.

Shelby
02-13-2007, 18:09
Taksidjiite sa tapaci!!! Nishto li4no no te sa gadno pleme :evil:

sladoled
02-13-2007, 18:41
Аз съм от Сливен. Всеки ден, в продължение на месец поне таксиметровити шофьори на обяд излизаха на площада. Отначало по два часа на обяд, после по един, докато накрая се отказаха. Пък и трябва да работят, да си хранят семействата. Но националните медии отразяваха протеста много вяло. Други хора почти не ги подкрепяха.Чуждите проблеми носят на сеир, не на съпричастност. Пък и Сливен не е София! Какво могат да променят стотина таксиметрови шофьори в държавата? Друго е да си пенсионер - реален глас на изборите. И докато държавните институции ухажват пенсионерите, другите просто няма да струват нищо.

02-13-2007, 20:04
Аз съм от Сливен. Всеки ден, в продължение на месец поне таксиметровити шофьори на обяд излизаха на площада. Отначало по два часа на обяд, после по един, докато накрая се отказаха. Пък и трябва да работят, да си хранят семействата. Но националните медии отразяваха протеста много вяло. Други хора почти не ги подкрепяха.Чуждите проблеми носят на сеир, не на съпричастност. Пък и Сливен не е София! Какво могат да променят стотина таксиметрови шофьори в държавата? Друго е да си пенсионер - реален глас на изборите. И докато държавните институции ухажват пенсионерите, другите просто няма да струват нищо.

добре..
събират се и протестират... срещу какво???
ей това ми обясни...


prosto se pravqt na interesni.

HardcorE_AFA
02-13-2007, 20:53
ами ако можехме да постигаме всичко с протести...щеше да е лесно!Но за жалост съм сигурна че ако ние младите решим да вдигнем някъв протест...няма да ни обурнат внимание най много да ни нарекат "разглезени деца без работа" трябжа нещо да стане за да се обурне внимание по съответния въпрос!И всички знаеме че полицията в България не си върши работата и винаги ще има много въпроси на които няма да получаваме отговори.Тъжно е за проблемите които имаме в страната ни,които ни се събраха доста на куп,убийството на граждани както и тежката присъда за нашите медици.Но...такъв е живота-труден или какт една моя приятелка беше казала "живота е едно трудно мачително изсрано лайно" което е така...

sladoled
02-14-2007, 18:41
за какво си струва да се излезе на протест тогава? Какво правят обикновените хора в подобна ситуация?

cute_but_psycho
02-14-2007, 18:57
ами ако можехме да постигаме всичко с протести...щеше да е лесно!Но за жалост съм сигурна че ако ние младите решим да вдигнем някъв протест...няма да ни обурнат внимание най много да ни нарекат "разглезени деца без работа" трябжа нещо да стане за да се обурне внимание по съответния въпрос!И всички знаеме че полицията в България не си върши работата и винаги ще има много въпроси на които няма да получаваме отговори.Тъжно е за проблемите които имаме в страната ни,които ни се събраха доста на куп,убийството на граждани както и тежката присъда за нашите медици.Но...такъв е живота-труден или какт една моя приятелка беше казала "живота е едно трудно мачително изсрано лайно" което е така...
мдаааа и аз съм на тва мнение... политиците ще ни видят ще кажат "какво има деца?" и ще ни бутнат по една залагалка! :smt012

Amayo
02-14-2007, 19:46
ами ако можехме да постигаме всичко с протести...щеше да е лесно!Но за жалост съм сигурна че ако ние младите решим да вдигнем някъв протест...няма да ни обурнат внимание най много да ни нарекат "разглезени деца без работа" трябжа нещо да стане за да се обурне внимание по съответния въпрос!И всички знаеме че полицията в България не си върши работата и винаги ще има много въпроси на които няма да получаваме отговори.Тъжно е за проблемите които имаме в страната ни,които ни се събраха доста на куп,убийството на граждани както и тежката присъда за нашите медици.Но...такъв е живота-труден или какт една моя приятелка беше казала "живота е едно трудно мачително изсрано лайно" което е така...
мдаааа и аз съм на тва мнение... политиците ще ни видят ще кажат "какво има деца?" и ще ни бутнат по една залагалка! :smt012Аз пък не съм съгласен с cute_but_psycho, ако сме малко по-настоятелни няма да ни бутнат по една залагалка. В Германия например не могат да повярват, че българинът си изглючва радиатора зимата. Там ако един си изключи радиатора това означава масов протест :arrow: приемливи цени на парното в тяхния случай газта :!: Това се случва, защото са единни имат ред и дисциплина която спазват.
Ти па кво недоволстваш бе хитлер? Така и не обяснихте за кво ше ми протестирате освен да се докажете че сте нещо незадоволени от живота?