PDA

View Full Version : Жените да кажат ?



любопитен..
02-10-2007, 09:53
Значи чудя се вие момичета как харесвате един мъж с равни рамена или леко надоло ? Като приемете че е с хубаво тяло ?

bulgarche
02-10-2007, 09:59
Стига с тез глупости вече. А и защо темата е в този раздел? Каквко общо има със секса? Или като не си с рамене, каквито желае момичето, не ставаш за секс ли?

malka_sladuranka
02-10-2007, 10:19
:-s съгласна съм с колегата преди мен

иначе ще добавя, че рамото е доста красива мускулна група, стига да е развита както трябва

bungle
02-10-2007, 10:28
Ако мислите, че ви гледам рамената... жестоко се лъжете.

Сивото вещество е от значение.

gangstata
02-10-2007, 12:09
mislq 4e toq vupros ne e za tyk

GiRl^of^PriStOn
02-10-2007, 14:49
:-s съгласна съм с колегата преди мен

иначе ще добавя, че рамото е доста красива мускулна група, стига да е развита както трябва


=D> :!: =D> :!: =D> :!: =D> :!: =D> :!: =D> :!:

Allthatshewant
02-10-2007, 14:57
:-s съгласна съм с колегата преди мен

иначе ще добавя, че рамото е доста красива мускулна група, стига да е развита както трябва


=D> :!: =D> :!: =D> :!: =D> :!: =D> :!: =D> :!:


аз също .. дори смея да кажа 4е не обръщам внимание на това стига да не са надолу и да е пригърбен .. :roll:

koalka
02-10-2007, 18:00
Рамената далеч не са най-важното нещо, но са хубави, ако са малко по-развити от обикновено.

alkobalko
02-10-2007, 18:04
Кога ще разберете, че само една определена част от тялото не прави човека това, което е. Никога не бих тръгнала с някой само защото една част от тялото му ми харесва и обратното. Всичко е много комплексно. И все пак, ако трябва да изкажа предпочитание, бих казала, че предпочитам по-развити рамене, а не някой кльощав.

02-10-2007, 19:16
:-s съгласна съм с колегата преди мен

иначе ще добавя, че рамото е доста красива мускулна група, стига да е развита както трябва

Kfo se praish na interesna ma pachaaaa axaxax kolegata e ti ma ubivash :D:D:D k*rva prosta

ThePainIsReaL
02-10-2007, 19:35
За мен раменете са може би най-хубавата част от мъжкото тяло след корема . Не харесвам кльощави момчета .
Но разбира се само красива визия не прави човека личност.

DIVINE_TIME
02-10-2007, 19:43
Кога ще разберете, че само една определена част от тялото не прави човека това, което е. Никога не бих тръгнала с някой само защото една част от тялото му ми харесва и обратното. Всичко е много комплексно. И все пак, ако трябва да изкажа предпочитание, бих казала, че предпочитам по-развити рамене, а не някой кльощав.

Напълно подкрепям мнението на Aleandra! :!: Аз също не бих била с момче само заради конкретна част от неговото тяло! Държа най-вече на вътрешните качества на момчето,въпреки че и външните също са от голямо значение! Не мога да обичам човек само заради страхотното му външно излъчване.