PDA

View Full Version : Анти-фаворит сред форумците



Страници : [1] 2

Kacey
02-10-2007, 10:27
Има тема за това кой ви е любимия форумец, защо да няма такава за тези хора от форума, които мразите?
Напишете ги тук...

quench
02-10-2007, 10:35
В състояние на пълна вменяемост предлагам себе си - свикнал съм хората тук да ме имат за черна уфтсъ,пък и не ми е нужно чуждо одобрение.
Искам да съм анти-фаворит номер едно на форума!
:P

bungle
02-10-2007, 10:38
Не стаа, фенка съм ти.

*Мамка му, защо ходите да пиете все без мен... Дразня се вече..Баси каръка съм. *

jenny_e
02-10-2007, 10:38
са се сещам само за _donna_ после ще добавя още

ErinEverly
02-10-2007, 10:38
Да мразя? Как мога да мразя човек, който не познавам? Както и да е, има потребители, които не харесвам:

_donna_ :arrow: Избива си комплексите, незнам защо. Не може да се спори нормално с нея, защото почва да те псува, понеже незнае какво друго да каже. Хваща се за глупави правописни грешки.

Amayo :arrow: Причината е проста: държи се като селянин. Смята, че е най-готиният. Мразя надути хора.

Май са това. :roll: И двамата да не се обиждат - тва си е лично мое мнение, може и да не е правилно, но е създадено въз основа на поведението на потребителите във форума. :roll:

bulgarche
02-10-2007, 10:45
Няма някой който да мразя. Има такива които са ми неприятни, но нищо повече. Просто се мъчат да бъдат интересни, но не им се получава и това дразни хората.

Mooo6nooo
02-10-2007, 10:59
Неприятни са ми Амайо и Николан. Не се сещам за други, които да ме дразнят.

HardcorE_AFA
02-10-2007, 11:27
mi nikoi ne mrazq vsi4ki me kefite :)

pathetic
02-10-2007, 11:35
дона,дона..
ахх

:D


http://mag.awn.com/issue5.12/5.12images/goodman02.gif


хъ

WILD__BOY
02-10-2007, 12:00
_donna_ с две ръце! Дразни страшно много!

malka_sladuranka
02-10-2007, 12:00
брей...коя е тази _Донна_ бе :-k

nikinkaaa
02-10-2007, 12:04
Дона и Мимка_СуиИт :P
Едит:забравих да кажа "гангстера" :lol:

SaYoNaRa
02-10-2007, 12:42
Нерви ме vvs_go

In4iTu_
02-10-2007, 14:41
Дона и Мимка_СуиИт :P

Добавям и the_o.c._girl

niGGa
02-10-2007, 15:01
доста жици ме дразнят..

Amayo
02-10-2007, 15:07
Жиците дразнят ама поне си траят, най нагли са наркоманчетата щото почнеш да ги насираш и то кат почне да ти спори и се насере още три пъти, мисля че въпросната Дона е най изявена от тях въпреки че не съм имал пряк и открит конфликт с нея , просто я гледам кви ги пише и се прекръствам три пъти [-o< .

scion_of_Storm
02-10-2007, 15:11
Toя Scion_of_storm много ме дразни, ако го намеря ще му счупя тиквата, честно. Баси и тъпака :smt017 :mrgreen: :mrgreen:

KoRn
02-10-2007, 15:28
:smt026 me :smt026 pick me :smt026 :smt026

02-10-2007, 16:10
Мене много ме дразнят гостите мама им ша еба!!! :smt013

midian
02-10-2007, 16:51
Лапето и коня.

the_o.c_girl
02-10-2007, 16:53
Лапето и коня.;) с 2 ръце :twisted: :lol:

KiLLeR_InSTiNkT
02-10-2007, 17:59
vvs_go ме дразни понякога с неговите коментари...

koalka
02-10-2007, 18:05
Никой не ме дразни наистина.Е, има си хора с някои мнения, но не с всички. :wink:

RAWRRR
02-10-2007, 18:15
peps_from_mars :smt112 :smt112 :smt112

CvEtI`KiSs
02-10-2007, 18:18
ami men samo tri6a nepomnq kak to4no se pi6e6e

IlLuSi0nS`
02-10-2007, 18:42
кремчето: света вода ненапита.. изкарва се съвършена и все изтъква как била чакала 'единствения', за да се изчука и как видиш ли всички трябва да имат нейните разбирания..

коалка: всяко нейно мнение все за нейния прословут приятел..

амайо: надут и ограничен материалист, обижда и се заяжда,не приема чуждото мнение, не може да разбере, че съществуват и други истини освен неговата..

WILD__BOY
02-10-2007, 18:47
амайо: надут и ограничен материалист, обижда и се заяжда,не приема чуждото мнение, не може да разбере, че съществуват и други истини освен неговата..

мда.. е понякога дава и нормални мнения :)

sexY_mackA90
02-10-2007, 19:28
midian и the_o.c_girl

peps_from_mars
02-10-2007, 21:50
peps_from_mars :smt112 :smt112 :smt112

йеааа супер....... \:D/ :lol:

аз па не та мраза пахахзхах :lol: :smt005 :lol:

LaPeNcEto0o
02-10-2007, 21:52
midian и the_o.c_girl

BornFromPain
02-10-2007, 22:21
бая откачалки има...

ама аз и брат ми си имаме общ антифаворит - _donna_

А OtherDimension в тайна ли го пазим? :lol: :lol:

BornFromPain
02-10-2007, 22:47
ХАхах не дай си боже да се заобичаме значи :lol:

_donna_
02-11-2007, 06:51
хаХАХАхах

Анке,много добра картинка.
Бях го забравила тва детско,беше нечовешко.

Притеснявате се,че в дома ви има мишка?
Не ми пука.

Притеснявате се,че котката ви е прекалено мързелива,
за да хване мишката?
Не ми пука.

Както и да е. хахАХхаХА
Много ми е забавно днес.
А и съм ранобудна,а и времето е хубаво.

Добре де,само не разбирам кои ще са тия малоумници
дето ще се занимават да мразят .. опа,само да не съм ви подразнила.

http://f.screensavers.com/migration/ss/Thumbnail_dexterslab_2_215.gif

RAWRRR
02-11-2007, 06:54
Поне депресираният поглед на пич от аватара ти е симпатичен ;-) :-) !

_donna_
02-11-2007, 06:55
Да'е..той тоя пич живее до нас.
Да те запозная?

RAWRRR
02-11-2007, 06:57
Супер!
Ако ми кажеш и кога тяхните ги няма вкъщи!

:smt016

sharkybul
02-11-2007, 07:01
Мене много ме дразнят гостите мама им ша еба!!! :smt013
особенно когата псуват,защото знаят че не може да ги разбереш кой са :roll:
а завистливите - МНОГО ИМ СЕ КЕФЯ ДА ГИ ГЛЕДКАМ КФО ИМ Е ГАДНО :twisted:

maldini
02-11-2007, 07:03
Никой не мразя от форума,та аз не познавам почти никой,макар че пиша от доста време тук,някои хора са ми правили лошо впечатление с някои постове,но само дотам.

А пък отностно _donna_ мен страшно много ме радва :lol: незнам що ама има много готин начин на писане.

pathetic
02-11-2007, 07:30
Дона

http://www.notyet.hit.bg/resource/pirinsko2ab.jpg

:)

..

Rainbow-Catch the rainbow

(:

Red.Chil
02-11-2007, 07:42
ние него го обичаме.. отзад... много пъти... http://15.forumer.com/html/emoticons/urbanjustice/fucking.gif
GaySkinhead!!! :twisted:

"...и подай ми вазелина,да видиш как боли хеееей!!!" :lol:

KoRn
02-11-2007, 07:44
HEI what about ME :smt026 ME ME ME pick ME :smt026






:-s Otreji si rukata

P.S. o boje staam kato nego :-s

evil_lady_in_black
02-11-2007, 07:52
Според мен омразате е малко силно чувство и можете сега да мразите някой а утре не :roll: аз не мразя никой [-X не искам и да мразя някой :-k всички си ме радвате :smt006

sherry
02-11-2007, 07:55
Винаги съм смятал, че е хубаво човек да е нормален... ;)


и като има адското самочувствие, поне да има някакво покритие... :-$Точно хората, които са точни и готини и умни, нямат много голямо самочувствие. За жалост "Проблемът на света е, че глупавите са самоуверени, а умните винаги се колебаят". Може да има и изключения, но често е точно така...

KoRn
02-11-2007, 08:21
ME ME ME :smt026

Nerqzan^nokut
02-11-2007, 08:26
korn жалък опита да спечелиш внимание :wink:
иначе прити_кити,yout_poison или там кват е,sharkybul после други 8)

WILD__BOY
02-11-2007, 08:26
ME ME ME :smt026

добре де :) и теб

KoRn
02-11-2007, 08:29
yeeeee NOW CUt YOUR HAND :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026


Koi iska da go 4erpa bani4ka??


:-s

miminia
02-11-2007, 08:48
oyama-лично мое мнение с лошо впечатление съм останала от този индивид :roll:

quench
02-11-2007, 08:58
никой не искам мен....
:smt010
колко се опитах да съм противен и пак не успявам....
:evil:

Amayo
02-11-2007, 09:01
никой не искам мен....
:smt010
колко се опитах да съм противен и пак не успявам....
:evil:
Щот си дриш :smt004 .

OtherDimension
02-11-2007, 09:15
а exploited педе.... ля-ля-ля =D>

BornFromPain наркоман а-а-а =D>
ето откъде ти идва насмъркания ник и теории и фантазия .. деа гадната спринцовка :lol:


П.С.смешна е гадната ви групичка , която се подмазвате един на друг
експлойтед мъж за женене , а си вдига оная работа от приказаки на 14 годишни .. жалка картинка си момчеееа

RAWRRR
02-11-2007, 09:22
експлойтед мъж за женене

Не знам защо,но ми стана смешно. :-D

OtherDimension
02-11-2007, 09:29
плаши се , плаши се ... разбираемо е
аз ако бях на 24-25-26 , на толко ли си някъде ? и още акъла ми да е на пубертет и целта ми в живота е да се напия в петък и да се кефя на разни все още неосъзнали се девойчета , вместо да търся признание от хора на моята възраст ... и аз щях да се плаша :smt009

RAWRRR
02-11-2007, 09:34
плаши се , плаши се ... разбираемо е
аз ако бях на 24-25-26 , на толко ли си някъде ? и още акъла ми да е на пубертет и целта ми в живота е да се напия в петък и да се кефя на разни все още неосъзнали се девойчета , вместо да търся признание от хора на моята възраст ... и аз щях да се плаша :smt009

Не се ядосвай толкова..
Пий една бира и си пусни грийндей :-D
(това на аватара ти нали е китариста им? :mrgreen: )

И междудругото призание не се търси,то само идва. :-)

Междудругото съжелявам,че ви се меся и се набутвам между шамарите,ала нямам друга работа.. :roll:

OtherDimension
02-11-2007, 09:41
търся да , основно и от хора , доста над моята възраст ..
изобщо не съм обсебен от тебе , но просто съм ти гледал снимки какво леке си ;)
а и защо изобщо започна това не знам , ако родения от болка наркоман има нещо да ми каже , да ми го каже .. ти какво се буташ нз ...

между другото съвсем сериозно мисля , че ако идеш в някое добро казармено потделение като товя в Банско например , ще излезнеш момче за чудо и приказ и тиийейджърското в теб най-накрая ще изчезне ...
може и на сватба да ме каниш , ще кажеш : имаш една ракия от мен -беше прав ;]


Роден от болка , стига си му правил свирки на експойтед...
няма нужда ти да ми казваш колко жени е таковал
по-човек се чувствам от теб ...
и знаеш , че бивш наркоман няма !

как можа да станеш наркоман ,как можа а?
къв си тупан , толкова ли не издържа ?

къде тгъгна ти да ми се правиш на силнохарактерен бе бездушно човече .. това ли е изхода - иглата ?
тръгнал наркоман да се прави на умен

мама ви деа , измет ..

OtherDimension
02-11-2007, 09:42
плаши се , плаши се ... разбираемо е
аз ако бях на 24-25-26 , на толко ли си някъде ? и още акъла ми да е на пубертет и целта ми в живота е да се напия в петък и да се кефя на разни все още неосъзнали се девойчета , вместо да търся признание от хора на моята възраст ... и аз щях да се плаша :smt009

Не се ядосвай толкова..
Пий една бира и си пусни грийндей :-D
(това на аватара ти нали е китариста им? :mrgreen: )

И междудругото призание не се търси,то само идва. :-)

Междудругото съжелявам,че ви се меся и се набутвам между шамарите,ала нямам друга работа.. :roll:

амиии не .. това е Liam Howlett , ако ти говори нещо
но наистина има голяма прилика ! :lol:

OtherDimension
02-11-2007, 09:46
сигурно ме дебне нон-стоп с бинокъл и мастурбира... някакъв перверзник ще вземе да излезе... #-o

а ти параноик ще излезнеш ?
я го вижте големия побойник , който по цял ден бие цели гета цигани и чалгаджии ... хуахуахуа , аз даже не живея в твоя град
излез спокойно навъв , нищо няма да ти се случи ..

само внимавай ,че Наркомана те дебне да те е*не , така де гърба си пази

BornFromPain
02-11-2007, 09:46
ХХаха първо - игла не съм пипал през живота си. И от не като изход за нещо а от нямане кво да правя - проблеми съм имал ама гледам да си ги решавам а не да ги заобикалям. А иначе ако и на теб АйКю-то ти беше поне близо до моето можеше да се правиш на умен.. Но в твоя случай - съжалявам, можеш само да дрънкаш неоснователни глупости родени от желанието ти да напишеш нещо(независимо каква е глупост..).

П.П. ако за теб подкрепата е правене на свирки - за мен не е.

П.П.П. намери си жена, действа успокояващо на желанието да драйфаш/сереш навсякъде и върху всеки. По-добре се възползвай от съвета, ако е възможно за теб де..

OtherDimension
02-11-2007, 09:48
ХХаха първо - игла не съм пипал през живота си. И от не като изход за нещо а от нямане кво да правя - проблеми съм имал ама гледам да си ги решавам а не да ги заобикалям. А иначе ако и на теб АйКю-то ти беше поне близо до моето можеше да се правиш на умен.. Но в твоя случай - съжалявам, можеш само да дрънкаш неоснователни глупости родени от желанието ти да напишеш нещо(независимо каква е глупост..).

П.П. ако за теб подкрепата е правене на свирки - за мен не е.

от нямане какво да правиш ?
момче , тва пък е най-голямата тъпотия...
и всеки си има проблеми и не си мисли ,че така си ги заобиколил

П.П. според мен момчето е достатъчно умно да се защити и няма нужда от твоята подкрепа , иначе я оценява - сигурен съм ;)

OtherDimension
02-11-2007, 09:50
мда, Продиджи.. се същото лайно (;

е нищо де , Амет е луд !

BornFromPain
02-11-2007, 09:57
ХХаха първо - игла не съм пипал през живота си. И от не като изход за нещо а от нямане кво да правя - проблеми съм имал ама гледам да си ги решавам а не да ги заобикалям. А иначе ако и на теб АйКю-то ти беше поне близо до моето можеше да се правиш на умен.. Но в твоя случай - съжалявам, можеш само да дрънкаш неоснователни глупости родени от желанието ти да напишеш нещо(независимо каква е глупост..).

П.П. ако за теб подкрепата е правене на свирки - за мен не е.

от нямане какво да правиш ?
момче , тва пък е най-голямата тъпотия...
и всеки си има проблеми и не си мисли ,че така си ги заобиколил

П.П. според мен момчето е достатъчно умно да се защити и няма нужда от твоята подкрепа , иначе я оценява - сигурен съм ;)

Няма най-голяма тъпотия като става въпрос за тия неща - всичките са еднакво тъпи.
Иначе който и да е ще е достатъчно умен за да се оправи сам с тия глупости които разжда обърканото ти съзнанийце.. Въпроса е принципен и го приемай като нещо от рода на dont fuck with the mobb ;)

Пропаганда - След 4 Игли
Айде да си пусна най-основателната причина да ме смяташ за наркоман хахах :lol:

Я да си цитирам най-полезната реплика защото май я пропусна.


П.П.П. намери си жена, действа успокояващо на желанието да драйфаш/сереш навсякъде и върху всеки. По-добре се възползвай от съвета, ако е възможно за теб де..

IlLuSi0nS`
02-11-2007, 10:01
прибавям и otherdemention към мойте анти фаворити.. ако изобщо има някфо значение..

OtherDimension
02-11-2007, 10:06
ох ама защо не казахте , че сте мафия ...
да не се е*авам с вас лелеле ..
така е , свикнали сте си да мачкате всеки нов , вие отбраните
е да ама аз няма да изчезна и автоматично си те слагам на к*ра тебе и вашите "групировки"
не съм ли съгласен с " da mob " ще си го казвам и ти може само да злобееш и да се друсаш отстрани :roll:
не знам кво толкова ти преча .. пиши си в ХАРДКООООР темите и тва е ..
и аз се дразня ,че си наркоман , ама не се заяждам ..

.. мога само да те съжалявам , няма да те направлявам , само съжаляваам

и когато стигнеш до там не си мисли ,че ще бъдем двамаа-двамаа



и стига си ревал , сам си се предал , преебал
и в комуна да си бил , че не друсаш да не мислех ,че бих ти повервал а ?
за теб не знам ,моя път винаги ще бъде друг - предпочитам да умра спокойно ,вместо преди да умра да бъда труп
абе хора вие сте си живи мумии и който както иска да приеме моите думи
сори , ама вие сте си чиста проби наркомании , мани-маниии

само си пея , не се побърквай ;)

BornFromPain
02-11-2007, 10:07
Компа отдавна го продадох за херца.. Влизам в форума от елката на баща ми.

П.П. ама и нея скоро ще я продам.. :smt005

ErinEverly
02-11-2007, 10:08
не може да разбере, че съществуват и други истини освен неговата..
Като коя - че наркотиците не са вредни а даже са полезни ли? МАрш от тука бе дриш миризлив :-D .

Е веднъж да сме на едно мнение :lol:

OtherDimension
02-11-2007, 10:14
ми много ясно, че ме е страх от теб...
много хомосексуален ми мязаш и ме е шубе от брутално изнасилване.. :lol:

За момчето и казармата... ахахахахаха
как да ти кажа, кеф ми е да си живея живота и някак си никой да не ми държи сметка, за теб може да съм всякакъв, но има няколко основни неща, които ценя:
1 приятели
2 музика
3 начина си на живот

доволен съм от тях, а за другите неща и признанието...
някак си е смешно да ми казваш във форум, където влизам единствено с цел да се бъзикам да търся признание на връсници, при положение, че и да го имам и да го нямам е без каквото и да е значение...
Аз признание не търся ;)
който е трябвало ми има уважението, а за мнението по принцип на хората не ме интересува, защото са стадо и мислят доста ограничено...

типичен пример си и ти..
засегна се от една тема за габата, че казах, че са наркомани повечето (лични наблюдения) и от тогава те избива дребнава злоба спрямо моята личност, което говори също достатъчно и как се напъваш да си вечната контра... ахаххахахаха


бтв за наркомани не говори, ако БФП беше наркоман подозирам, че влизането по форуми нямаше да му е а дневен ред, а по-скоро как да си продаде компа... :roll:

еми е тва за мен е мнение ..
тва за хомосексуализма няма да го коментирам
не за габата , в една друга тема просто си ме изпсува тогава - върнах ти го .. приключихме
после ми намери линк за един филм - благодарих ти..
преди време пак започна и аз ти казах ,че с тебе не искам да се заяждам и да се дрязгам..
така ,че не знам за каква дребна злоба ми говориш ?
аз влизам тук само за разтоварване , докато ти си правиш вид ,че форума го взимаш прекалеено присърце ... впускаш се в някакви мисления , косиш се като обидя друг и ти се съскаш
ти какво толкова против мене имаш ?
ако директно ти , без повод ме атакуваш - тогава ще го връщам (както в този случай)
по много неща съм съгласен с теб , по други - не , но това не ми дава право да се заяждам и общо взето се опитвам да ти опонирам в темите , в които не съм съгласен с теб с аргументи
Откъде го измисли тва с "отзадето" изведнъж не знам ..
а че родения от мъка ме мрази тва си го знам , ама ти какво скочи ..


IlluSioNs` , има значение , по принцип няма досега фен на Боен Клуб , с който да не съм се разбирал , по простата причина ,че за да разбереш този филм и идеите , заложени в него трябва да си най-малко 2 стъпала по-духовно извисен от масата .. жалко :(






Я да си цитирам най-полезната реплика защото май я пропусна.


П.П.П. намери си жена, действа успокояващо на желанието да драйфаш/сереш навсякъде и върху всеки. По-добре се възползвай от съвета, ако е възможно за теб де..

товаа го каза и в темата за ферарито , стига си повтарял ?
както и там съм написал - имам си сериозна приятелка , която обичам и сме заедно вече година
измисли нещо ново

OtherDimension
02-11-2007, 10:28
IlluSioNs` , има значение , по принцип няма досега фен на Боен Клуб , с който да не съм се разбирал , по простата причина ,че за да разбереш този филм и идеите , заложени в него трябва да си най-малко 2 стъпала по-духовно извисен от масата .. жалко :(

Филма е хубав ама ти си тапак :lol: .

сигурно искаше да кажеш тЪпак ..
не знам , сигурно си прав , но по коефициент на интелигентност те нареждам някъде на 76-то място , веднага след колоардския бръмбар

IlLuSi0nS`
02-11-2007, 10:28
otherdemention, в тази песен slim говори за онези които са на помпа, а това няма нищо общо с тревата.. ето затова се дразня от хора, които си мислят че ако някой пуши трева е наркоман и пропаднал и няма никакви цели в живота си.. пълни глупости..
а fight club е велик филм, може би просто аз го виждам по един начин, а ти по друг.. това че и двамата го разбираме не значи че мислим еднакво.. или че го разбираме еднакво..

OtherDimension
02-11-2007, 10:30
^ миии .. добре
само ще кажа ,че не включвам тревата в наркотиците.. имам много приятели , които си пушат , аз също съм го правил няколко пъти , така че самичка си прави изводите

П.С. много добре знам за какво пее Слим :!:

BornFromPain
02-11-2007, 10:33
Значи не познаваш достатачно такива.. Защото има страшно много които само пушат но са напълно достойни за титлата наркоман. Щото тва е начин на мислене и поведение, който за съжаление и при тревопасните се появява много често.

IlLuSi0nS`
02-11-2007, 10:34
^ миии .. добре
само ще кажа ,че не включвам тревата в наркотиците.. имам много приятели , които си пушат , аз също съм го правил няколко пъти , така че самичка си прави изводите

П.С. много добре знам за какво пее Слим :!:

добрем.. значи не съм разбрала правилно.. сори тогава..

OtherDimension
02-11-2007, 10:35
^ говорех принципно , поне тези , които познавам не са такива .. но и такива за каквито говориш съм виждал и си прав , да

ErinEverly
02-11-2007, 10:38
Значи не познаваш достатачно такива.. Защото има страшно много които само пушат но са напълно достойни за титлата наркоман. Щото тва е начин на мислене и поведение, който за съжаление и при тревопасните се появява много често.

Аз имам една такава позната. Няма толкова зле като нея - ходи мръсна, слаба е като клечка, цялата е изпита, краде, пуши трева, а май вече и на по-твъро е минала, като я гледам. Няма никаква връзка с главния й мозък.

OtherDimension
02-11-2007, 10:40
хехе .. веселяк :lol:

BornFromPain
02-11-2007, 10:43
Значи не познаваш достатачно такива.. Защото има страшно много които само пушат но са напълно достойни за титлата наркоман. Щото тва е начин на мислене и поведение, който за съжаление и при тревопасните се появява много често.

Аз имам една такава позната. Няма толкова зле като нея - ходи мръсна, слаба е като клечка, цялата е изпита, краде, пуши трева, а май вече и на по-твъро е минала, като я гледам. Няма никаква връзка с главния й мозък.
Кофти за нея.. Ноо всеки сам си избира как да си живее живота. Аз с такива пропускам да общувам вече щото рано или късно им проличава колко са "вързани" което е най-малкото дразнещо..

Qnchety
02-11-2007, 10:51
Ми не се сещам да има някой който да ме дразни!!!

pathetic
02-11-2007, 12:16
мм

е,мен не ме ли мразите?

бих била щастлива направо..омразата е по-силна от обичта.


аа

и RAWRRR да казва,че съжелява е доста хумористично.

не те знам колко си годишно,ама..има речници.

OtherDimension
е,на теб ти благодаря от все сЪрце.

pathetic
02-11-2007, 12:29
Вели..ако някога,в друго измерение,друг живот и свят,можехме да допуснем,че си ме познавал,щеше да знаеш..

аз не мразя.

за което съжалявам.

просто съм такава.

PR0
02-11-2007, 12:39
П.С.смешна е гадната ви групичка , която се подмазвате един на друг
експлойтед мъж за женене , а си вдига оная работа от приказаки на 14 годишни .. жалка картинка си момчеееа
Xaxaxaxaxaxaaxaaxaxхахахаха това ме уби честно :D :D :D

RAWRRR
02-11-2007, 12:49
@pathetic
На малко повечко годинки съм от колкото очакваш..
Колкото до грешките.. .. хм .. може би няма нещо по-хубаво от грешките в живота.. ? Включелно и правописни..

Колкото по-далече си от абсолютните неща..толкова повече живота ти има смисъл.Затова и грешките правят живота смислен..

Иначе си права,че не съжалявам за намесването си..
Но не беше хумористично,по скоро саркастично..

Просто ми стана интересно как се сблъскват две противоположни идеологии-една консервативна и една либерална..два различни светогледа,как противоречията в тях..пораждат неразбиране > отричане > неприязън > злоба > омраза..

Макар че омраза е силна дума..не мисля,че някога някой ще бъде привилигирован да го мразя,внимавам повече кой мразя от това кой обичам..

Всичко което виждам,аз го ненавиждаааааам
Готина песен ^^

dance_with_devil_
02-11-2007, 12:54
awe ne moga da kaja 4e nqkoi me drazni bez da go poznavam i samo ot nqkfi mneniq da precenq kakuf e ... taka 4e nqma takiva hora det da me draznqt :-D :smt006

Shadow_Walker
02-11-2007, 14:32
Яяя никоя не е споменавал да ме мрази :lol:
Има някои, които не ме кефят много или пък някои, които понякога ме нервят с мненията си, но Иначе няма някой, когото да не мога да трая.

_donna_
02-11-2007, 14:32
Тва е,за да изглежда по-готино.
Просто съм почитателка на селяните. (:

teenage_drama_queen
02-11-2007, 14:57
_donna_ karti6 :smt005 :smt006

ehh mnogo obi4am zaqdlivi hora :smt041

_donna_
02-11-2007, 15:17
@exploitedteen,ако обичаш,придържай се към темата.
а като не можеш да кажеш нищо достатъчно умно..
нали знаеш какво се прави?!тревата нямаше нищо общо.
а подхващането на темата със селяните беше с добри чувства
ама явно много ти е мерак да се правиш,че познаваш хората
до всяко извратено кътче на душичките им.е,не е така.
и не,не съм Господ,нито вие сте тъпи,просто сте прекалено злобни.
а злобата на хората трудно ми понася вече.
така че,ще ти кажа едно съвсем искрено

МОЖЕШ ПРЕСПОКОЙНО ДА МЛЪКНЕШ,
НЯМА ДА СЕ ПОЧУВСТВАМ ПРЕНЕБРЕГНАТА.

OtherDimension
02-11-2007, 15:22
Заратустра ни учи , че завист и злоба изпитва всеки един от нас и не трябва да ни е срам от това !

KoRn
02-11-2007, 16:14
ME ME ME ME nikoi li ne me mrazi we??
Meri6ete na ga6tite na baba mi :smt026 Draznq li vi sega??




:-s

02-11-2007, 16:34
просто сте прекалено злобни.
Сигурна ли си!?



а злобата на хората трудно ми понася вече.
Като не се понасяш - ходи да се хвърлиш от някъде.




МОЖЕШ ПРЕСПОКОЙНО ДА МЛЪКНЕШ
Не трябва да млъкне той, а ти!

Бунтар
02-11-2007, 17:18
ME ME ME ME nikoi li ne me mrazi we??
Meri6ete na ga6tite na baba mi :smt026 Draznq li vi sega??

Мене ме дразниш. Ти и Excu сте ебаси големите "разбирачи". А, и се пише "мИриша", идиот такъв.

psycho_girl
02-11-2007, 17:26
_donna_ se opitva ne6to da tursi konflikt ama ne i se polu4ava, ne govorq za tazi tema ](*,)

Cheesy
02-11-2007, 17:30
брей...коя е тази _Донна_ бе :-k

Proceed
02-11-2007, 17:58
Дразни ме много koalka, както и много от уважаемите юзърки дето се опитват да се правят на всичко знаещи и само объркват хората..аааа и оная кфа беше АмиЛий там една надупчена ужас просто кви мнения има...Така че, ако си момиче, ако четеш този пост, приеми че си ми неприятна.Много малко от момичетата тук не са НАДУТИ.От момчетата само KoЯn...aйде честито :)

krisi_l@loka
02-11-2007, 18:05
Didi_tronka
не уе ебавам се мн си я бичкам :)
Айде няма да споменавам имена, зашоото ще последват псувни и други

pathetic
02-12-2007, 11:54
брей...коя е тази _Донна_ бе :-k



Името ми е Том Ван Алън...
...или Дани Паркър.
Честно казано вече незнам.
Вие решавайте.
Да, може би ще можеш да ми помогнеш, приятелю.
Както сам виждаш не ми остава кой знае колко време живот.
Можеш да решиш кой съм.
Отмъстителният ангел.
Юда Искариотски.
Любящ съпруг.
Блуден син.
Принца на Дания.
Всеки един от тези? Или пък нито един?
Ти решавай.
Тромпетист.
Наркоман.


..

OtherDimension
02-12-2007, 13:01
потресена била , заради това ,че имам дързостта да се опълча на "the mobb" ?или заради това ,че имам собствено мнение , или за това ,че ти обидих приятелчетата .. браво , не мога да не се радвам на това ,че те дразня :mrgreen:


П.С. MOH rox

OtherDimension
02-12-2007, 14:02
Това ,че всеки си има вкус и т.н. .. еми не е същото.
Тва обаче , не значи ,че аз не мога да съдя едно момче или момиче , което ми се е депресирало , защото тате не е дал пари за дънки и хоп - дозичката .. наркоман си е символ на безхарактерност и т.н. , не е символ само на тийн лайф-а , когато всичко е позволено и ти се иска да опиташ от всичко. А и това ,че бивш наркоман няма - ми верно си е , какво ? Кажи ми какъв процент от тези , които са употреябявали наркотици са спряли и в момента са достойни граждани .. Амииии да кажем ,че не е много висок? Гледах едно предаване , дадоха момчета и момичета , които наистина казаха ,че са захвърлили тия л*йна и разказваха какъв живот са живяли .. Ами , ето казвам ти - стана ми много мъчно и наистина се надявам да са чисти. Защото мразя наркотика затова , че те превръща в парцал , в безлично подобие на това , което си бил ... Та съжалих ги тези хора , но никоий не ги е накарал насила . Не съм ги вързал - те са си решили да се покажат пред някой , или просто за да видят какво е .. Еми хубу и аз съм пробвал доста неща , но съм осъзнал опасността и съм решил добър-лош , хубав-грозен да си остана такъв какъвто съм .. Между другото подчертавам ,че говоря за тежките наркотици и за употребяването им в големи количества .. Въобще копеле , говоря за вече типичната наркомания - която те превръща в мумия ... зависимостта погубва
Както за мен човек , който пуши по купони не е пушач , така и хора , които от време на време - по купони , сбирки или концерти взимат бонбонки , гъбки и т.н. не са наркомани . Но опасността и при тях я има ! - я това да стане по-често , я да минат и към по-твърдо .
Надявам се , че си прочела целия ми пост , може би трябваше да започна с последните изречения .. Не за друго - просто тук ми се лепна етикет ,че за мене един пич , който е изпафкал половин джойнт го смятам за наркоман .. Еми не е така - няма да се повтарям за мен какво значи НАРКОМАН ...Това е моята теза , а дали ще се съгласиш с нея - ти си решаваш .. Както каза хората са различни , но тва не ми отнема правото да съдя тези , които смятам за недостойни и правят решения и грешки , без да се замислят или пък още по-лошо - да се докарат на някой . (рекламата на Спрайт е луда)

Това мисля дава и отговор на въпроса ти , дали ще ми е интересно да говорим с теб за Египет , природата ,кръговрата на света , ако не знаех или знаех , че взимаш наркотици (да)

П.С. а само да допълня - ако ги нямаше някой хапчета , много от любимците на много от този форум , нямаше да направят най-силните си парчета . Поне така смятам аз , защото страшно много изпълнители са признавали , че са творили под влиянието на някви неща .. Все пак за уважение са тези , чиито гениални неща са станали класика , творени на чист ум

OtherDimension
02-12-2007, 14:21
ще чакам , приятно прекарване

_donna_
02-12-2007, 14:52
Абре,експлойтед,анонимни от пресцентъра на МВР ли ми пращаш да ме затапват така лошо и нехигиенично.Ама кажи на момчетата/момичетата дето ти го лапат да си влизат в акаунтите,аз не съм опасна. = )

ErinEverly
02-12-2007, 16:18
Хаххаха... Е вие що се занимавате с нея. Аз го правя, само когато искам да обяснявам на някого колко е зле и той да не ме разбира :lol:
Момичето избива комплекси, бъдете джентълмени и си замълчете :lol:

IlLuSi0nS`
02-12-2007, 16:28
Whisskas, спечели моето уважение макар да не те познавам.. абсолютно така го чувствам и аз, но едва ли мога да го кажа по такъв начин.. дано повече хора го разберат.. респект =D>

_donna_
02-12-2007, 16:50
Ами ето-всички се забавляват!
Няма проблем,никакъв! = )

Red.Chil
02-12-2007, 17:53
Дете-Идиот не го гледайте,че е малкия брат...Понякога е по-опасен от батко си... :twisted:

magesniko
02-12-2007, 18:07
като се качи на колелото чак и кръв потича... :roll: :lol:

Proceed
02-12-2007, 18:38
Сега се сетих!Мразя всички момичета, които пишат в /СЕКС тея които по-уважавам имат доста малко постове там :)

DetE-Idi0t
02-12-2007, 18:49
като се качи на колелото чак и кръв потича... :roll: :lol:
... къде ме върна на майна си райна във времето...
сега и в автобуса да се кача пак тече... :twisted:
той баткото знае... :twisted:

Amayo
02-12-2007, 22:07
Whisskas, спечели моето уважение макар да не те познавам.. абсолютно така го чувствам и аз, но едва ли мога да го кажа по такъв начин.. дано повече хора го разберат.. респект =D>
А истината е че и двете сте си пълни наркоманки и нещете и да разберете че обществото ви мрази и иска да изчезнете някъде далече. И смятам че ти е малко два пъти да са ти казвали наркоманка. Много са си прави хората. :-)

Psycho Realm
02-13-2007, 07:09
Аз ви мразя всичките, тъпи пубери, явно прекомерното отделяне на хормони ви влияе зле на мозъка. Ето ви шорт дискрипшън на някой от най-видните люзери на форума:
1. Всъщност това първо място го заслужават повечето от споменатите, затова другите да не се обиждат, просто първият, който ми дойде на акъла беше, е как кой, ами че Mo6no разбира се. Да, това момче има всичко в себе си. Какво повече може да се иска от един мъж (лол, корекшън плийс, пишлеме имам предвид) - тъп, дребен, с високо самочувствие, което явно е породено от това, че никой не го вижда и си драска някакви лайна тука.
1. Тука гледам новият Робих Худ на форума...p4elata_brumze, ауу, че страшен никнейм, ауу. Таа, ето го тук в ролята на мъдреца на форума, баластът между тъпите юзери, разрушителят на теми, пълният путьо, опа, това не е положително или е, зависи. Написа два ташака, сложи две иконки и това е, тхе виземан хас спокен. Само така, градски.
1.Е го и бате Ziezi, хардкор нацито. Хехе, меко казано смешна история. Някакъв волен му е в главата. Полов партньор ли му е? Духовен баща ли му е? Не се разбра.
1. Ето го, xaxo_xixi се завръща в пълната си светлина. Като всички дребни лайненца, се оповава на някакви си там модератори, което ми прилича на "Мамооо, той ми каза пишка, уааа". Всички видяхме, че си голяма работа. Честито.
1. exploitedteen, който по-скоро бих казал, че има нещо в главата, за разлика от другите. Той пък не спира да занимава хората с музикалните си предпочитания, как не му писва, не знам. Надут е, което дразни. Явно не е разбрал, че на никой не му пука за разните там скинове & шитс.

Mimka_sweet
02-13-2007, 09:24
Леле ми тая Мимка_суийт ц ц ц ЖЕНСКА ЗЛОБА !!! :-D

Mooo6nooo
02-13-2007, 09:46
Аз ви мразя всичките, тъпи пубери, явно прекомерното отделяне на хормони ви влияе зле на мозъка. Ето ви шорт дискрипшън на някой от най-видните люзери на форума:
1. Всъщност това първо място го заслужават повечето от споменатите, затова другите да не се обиждат, просто първият, който ми дойде на акъла беше, е как кой, ами че Mo6no разбира се. Да, това момче има всичко в себе си. Какво повече може да се иска от един мъж (лол, корекшън плийс, пишлеме имам предвид) - тъп, дребен, с високо самочувствие, което явно е породено от това, че никой не го вижда и си драска някакви лайна тука.
Йееееееее, някой да ме сложи в класацията си за анти-фаворит и то на първо място. :-D И това е не кой да е, а ултра хейтъра дето не съм го видял едно положително мнение да даде. Този които ни мрази всичките.

И понеже виждам какъв ти е ника си пускам Psycho Realm - Circles Of Sin. Поздрав специално за теб. :)

quench
02-13-2007, 10:00
А мен ме забрави,нали,копеле такова?!

С какво съм заслужил Психо да ме пропусне?! Уааа!!! :smt010 :smt017

02-13-2007, 10:08
6te izpolzvam edna replika na LaPeNcEtoOo -Vinagi iska da e nad vsi4ki-the_o.c._girl

ErinEverly
02-13-2007, 10:53
емииииии все пак и ние искаме да се позабавляваме...

Тц, не позволявам. Тя е само моя :lol: Ако тръгнеше така да ми говори наживо, щях да я смеля :lol: Ама във форума ми е весела :roll:

ексо
02-13-2007, 10:54
ще я смелиш, ама... пффффффф валяк имаш ли си?

ErinEverly
02-13-2007, 10:55
ще я смелиш, ама... пффффффф валяк имаш ли си?

Ще си купя :lol: Сециално за нея :roll:

GLeZoRanA
02-13-2007, 10:56
Аз пък нямам анти фаворити.Аз всички ви обичам. O:)

ErinEverly
02-13-2007, 10:59
Аз пък нямам анти фаворити.Аз всички ви обичам. O:)

Така трябва. Любов да има :lol:

GLeZoRanA
02-13-2007, 11:05
Аз пък нямам анти фаворити.Аз всички ви обичам. O:)

Така трябва. Любов да има :lol: Всичко е любов дори тебе те обичам O:)

ErinEverly
02-13-2007, 11:10
Аз пък нямам анти фаворити.Аз всички ви обичам. O:)

Така трябва. Любов да има :lol: Всичко е любов дори тебе те обичам O:)

Хаххахаха.... "Дори".... Аз да не съм куче :roll: Кво е тва отношение... Тц тц тц....

Ето иотговорът ми:

Forgive them that tear down my soul,
Bless them that they might grow old
And free them so that they may know
That it's never too late!!!! :wink:

_donna_
02-13-2007, 11:11
Тц, не позволявам. Тя е само моя :lol: Ако тръгнеше така да ми говори наживо, щях да я смеля :lol: Ама във форума ми е весела :roll:
Оо,колко сме жестоки и безмилостни.

Аз поне не си приказвам празни приказки как БИХ те СМАЗАЛА ако те видя на живо.Жалка история си .. (:

ексо
02-13-2007, 11:17
грух..

мдааааам :|

_donna_
02-13-2007, 11:18
и? :-k

GLeZoRanA
02-13-2007, 11:24
Аз пък нямам анти фаворити.Аз всички ви обичам. O:)

Така трябва. Любов да има :lol: Всичко е любов дори тебе те обичам O:)

Хаххахаха.... "Дори".... Аз да не съм куче :roll: Кво е тва отношение... Тц тц тц....

Ето иотговорът ми:

Forgive them that tear down my soul,
Bless them that they might grow old
And free them so that they may know
That it's never too late!!!! :wink:
Е стига де и ти си част от стадото наречено съфорумци :smt007

ErinEverly
02-13-2007, 11:27
Тц, не позволявам. Тя е само моя :lol: Ако тръгнеше така да ми говори наживо, щях да я смеля :lol: Ама във форума ми е весела :roll:
Оо,колко сме жестоки и безмилостни.

Аз поне не си приказвам празни приказки как БИХ те СМАЗАЛА ако те видя на живо.Жалка история си .. (:

Е, ти решаваш каква съм :lol: Аз съм изцяло зависеща от теб и твоето мнение. Празни приказки? Ми, добре, щом мислиш че са такива, добре. Аз момчета бия, но ти си по-страшна :lol:
Дамз, жалка съм... Много съм жалка... Отивам да си прережа вените...

ErinEverly
02-13-2007, 11:28
Аз пък нямам анти фаворити.Аз всички ви обичам. O:)

Така трябва. Любов да има :lol: Всичко е любов дори тебе те обичам O:)

Хаххахаха.... "Дори".... Аз да не съм куче :roll: Кво е тва отношение... Тц тц тц....

Ето иотговорът ми:

Forgive them that tear down my soul,
Bless them that they might grow old
And free them so that they may know
That it's never too late!!!! :wink:
Е стига де и ти си част от стадото наречено съфорумци :smt007

Хаххаха... Част от стадо никога не съм била :lol: И в преносен и в пряк смисъл :lol:

_donna_
02-13-2007, 11:35
Не,аз не съм по-страшна.
Аз дори не заплашвам.

Биела момчета.
Ха.Ха.Яко.
Ми айде бий и момичета де.
Кво ти пречи..
Знам,че можеш да пречукаш всекиго.
Стига да поискаш.
И не,няма нужда да си режеш вените.
На тоя мега-турбо-ироничен-саркастичен израз
отдавна му мина и модата и атрактивното звучене.
Измисли си някакъв друг,приятелски съвет. (:

ЕЕЕЕЕЕЕ
02-13-2007, 11:38
най- добре ще е да е един експертно-менторски тон с лек примес на несвързани-тревомански бъртвежи...

_donna_
02-13-2007, 11:42
въздиша и закрива очите си с длан.

ексо
02-13-2007, 11:47
аааа да забравихме и превзетата елитарност на човек с голямо самочувствие...

Ние сме утайката, момиче.. летиииии летиииии някъде нависоко... там с красивите хора с нереални проблеми... остави нас дребните, озлобени и смачкани от живота хора да си злобеем, ти бъди на една вълна с космическото съзнание... опитай слънцето...

ErinEverly
02-13-2007, 11:49
Не,аз не съм по-страшна.
Аз дори не заплашвам.

Биела момчета.
Ха.Ха.Яко.
Ми айде бий и момичета де.
Кво ти пречи..
Знам,че можеш да пречукаш всекиго.
Стига да поискаш.
И не,няма нужда да си режеш вените.
На тоя мега-турбо-ироничен-саркастичен израз
отдавна му мина и модата и атрактивното звучене.
Измисли си някакъв друг,приятелски съвет. (:

ХАХХАХ

Еми нищо не ми пречи :lol: Не всекиго, но теб лесно.
Няма нужда да си измислям нов, този ми харесва.

Айде и от мен един приятелски съвет:

Не обичам да говоря за комплекси, но ти наистина имаш такива от външния си вид. Предлагам ти да обърнеш внимание на интелигентността си, а не да се озлобяваш срещу света. Ние не сме виновни. А и външният вид не е най-важното, можеш да си Квазимодо и аз пак да те уважавам. Но тва няма да стане като седиш и се дървиш.

П.П. Наистина не понасям хората да ми говорят така. Просто приемам казаното във форума за ебавка.

_donna_
02-13-2007, 12:03
Имам комплекси заради външния си вид?
И защо си мислиш така?Защото не съм интелигентна?! :smt081
Моля те,спри.. :smt005

Такава бездуховност нивга не е била .. :(

ErinEverly
02-13-2007, 12:06
Имам комплекси заради външния си вид?
И защо си мислиш така?Защото не съм интелигентна?! :smt081
Моля те,спри.. :smt005

Мисля така заради държанието ти.
Какво е общото между гънките и красотата???
Ще спра, когато успея да те вразумя :roll: Имаш нужда от помощ :roll:

_donna_
02-13-2007, 12:08
Хм,не знам какво е общото..ти подхвана
темата с общото между двете. :smt026

ексо
02-13-2007, 12:11
аз ще го кажа...

грозната външност е докарала и грозна душа...

ErinEverly
02-13-2007, 12:11
Хм,не знам какво е общото..ти подхвана
темата с общото между двете. :smt026

Аз казах, че се озлобяваш заради външния си вид, вместо да си използваш сивото вещество. Не съм казала, че има не6то общо.

_donna_
02-13-2007, 12:26
Ахам...

Експлойтед,кажи бе пиле,какво ми е на външния вид?
Аа,да,сещам се,тряяше да имам един тон гланЦче.Хъ хЪ.
Ти скоро да си се поглеждал? (:

bungle
02-13-2007, 12:46
K'во става тук, а ?
Вселенски теми ли нищите ?

Грозни,красиви, все тая. Различни сме и точка. Престанете да се опитвате да налагате мнението си. Това наистина е грозно. Човек трябва да знае кога да спре.

_donna_
02-13-2007, 12:47
Мдам.
Който и да си,прав си. (:

ErinEverly
02-13-2007, 12:48
K'во става тук, а ?
Вселенски теми ли нищите ?

Грозни,красиви, все тая. Различни сме и точка. Престанете да се опитвате да налагате мнението си. Това наистина е грозно. Човек трябва да знае кога да спре.

Ама разбира се, че сме различни. А и никой не налага мнението си. Ние спорим.

bungle
02-13-2007, 12:55
Тц, това не е спорене.

Вие не знам си колко страници се псувате и се изкарвате ПО ПО...
Спор вече е да се обиждате на външен вид и умствен багаж ?Уаууу.

Култура и дебат требе. Така нищо няма да постигнете.

ErinEverly
02-13-2007, 12:56
Тц, това не е спорене.

Вие не знам си колко страници се псувате и се изкарвате ПО ПО...
Спор вече е да се обиждате на външен вид и умствен багаж ?Уаууу.

Култура и дебат требе. Така нищо няма да постигнете.

Къде сме се обиждали? Къде сме се коментирали на външен вид?

bungle
02-13-2007, 12:59
Цитирам те : " Не обичам да говоря за комплекси, но ти наистина имаш такива от външния си вид. "

Ъ?

:smt006

ErinEverly
02-13-2007, 13:04
Цитирам те : " Не обичам да говоря за комплекси, но ти наистина имаш такива от външния си вид. "

Ъ?

:smt006

Хаххахахах... Не съм казала, че е грозна :roll:

bungle
02-13-2007, 13:10
Хахахаха, и аз не съм казала, че си казала такова нещо. :smt005

^Изчезвам от тази тема, мястото ми не е тук.

ексо
02-13-2007, 13:38
аз пък го казвам...
това е първия човек на който го казвам, защото винаги досега в някой съм намирал по-нещо хубаво... досега... :)

бтв такива сме защото сме утайка и по-низши от нейно светейшество :)

_donna_
02-13-2007, 13:40
ъхъ.

ти не че търсеше нещо хубаво де.
перкаше си напред с ония двете кисели гъзарчета
и пълен игнор.кво очакваш да ОТКРИЕШ?!

да,знам че можеш да спориш до безсъзнание.
не е необходимо.млъквам си.

между другото..
на КОГОТО го казвам.
нищо лично,просто е важно да пишем
правилно на български. (:

ексо
02-13-2007, 13:42
по-умният отстъпва ;)


:smt006

а аз с кой съм си перкал и чие поведение ме е издразнило си е лично мой проблем, който вече съм коментирал :smt006

OtherDimension
02-13-2007, 15:21
ErinEverly , поне поемай отговорност за думите си - да се отмяташ от тях е грозно и тъпо , а го правиш вече няколко пъти . От какво те е страх - че някой ще ти каже ,че не си права ?

RAWRRR
02-13-2007, 15:22
Брей,ако и на мен биха ми отделяли такова внимание както на нея..,съгласна съм и мен да ме мразят всички :roll: ..

Мисля че ще е най-добре да прикл-чите споровете,защото има една приказка,че по-глупав от глупеца е този,който спори с него.

ErinEverly
02-13-2007, 15:27
ErinEverly , поне поемай отговорност за думите си - да се отмяташ от тях е грозно и тъпо , а го правиш вече няколко пъти . От какво те е страх - че някой ще ти каже ,че не си права ?

Кога съм го направила? За комплексите ли? Не съм се отметнала от думите си. Аз цял следобед обяснявам най-подробно какво имам впредвид. Не смятам, че има нужда да продължавам. Мисли каквото искаш, аз не мога да те разубедя. Всеки си има глава на главата, просто не всички я ползват.
Кой казва, че ме е страх от нещо?
Айде със здраве.

OtherDimension
02-13-2007, 15:36
ErinEverly , поне поемай отговорност за думите си - да се отмяташ от тях е грозно и тъпо , а го правиш вече няколко пъти . От какво те е страх - че някой ще ти каже ,че не си права ?

Кога съм го направила? За комплексите ли? Не съм се отметнала от думите си. Аз цял следобед обяснявам най-подробно какво имам впредвид. Не смятам, че има нужда да продължавам. Мисли каквото искаш, аз не мога да те разубедя. Всеки си има глава на главата, просто не всички я ползват.
Кой казва, че ме е страх от нещо?
Айде със здраве.


не харесвам дона , но право в очите , по незаобиколен начин и каза ,че е грозна , защото няма човек , който да се озлобява и да се комплексира ако е красив . Ще отречеш ли ?

RAWRRR
02-13-2007, 15:40
не харесвам дона , но право в очите , по незаобиколен начин и каза ,че е грозна , защото няма човек , който да се озлобява и да се комплексира ако е красив . Ще отречеш ли ?

Напротив един красив човек (колкото относително да е това определение) може да е супер озлобен,защото се чуства комплексиран,защото сам не вижда,че е красив.
Често пъти хората си въобразяват някои неща,намират си кусури..които другите не забелязават,това ги кара да стават раздразнителни и озлобени..

OtherDimension
02-13-2007, 15:43
не харесвам дона , но право в очите , по незаобиколен начин и каза ,че е грозна , защото няма човек , който да се озлобява и да се комплексира ако е красив . Ще отречеш ли ?

Напротив един красив човек (колкото относително да е това определение) може да е супер озлобен,защото се чуства комплексиран,защото сам не вижда,че е красив.
Често пъти хората си въобразяват някои неща,намират си кусури..които другите не забелязават,това ги кара да стават раздразнителни и озлобени..

аха ... сигурно Ерин Евърли мисли само доброто и всъщност и казва ,че е красавица , мацка .. мнооо яка и утре ще са на "шопинг"
може да . ама се съмнявам ?

RAWRRR
02-13-2007, 15:45
Какво значение има дали е грозна или красива..
Ако някои я ненавижда това е заради характера,а не заради външността й.

OtherDimension
02-13-2007, 15:47
тогава защо се намесва външността на дона ?

Mooo6nooo
02-13-2007, 15:49
не харесвам дона , но право в очите , по незаобиколен начин и каза ,че е грозна , защото няма човек , който да се озлобява и да се комплексира ако е красив . Ще отречеш ли ?
Eрин не е казала, че хората, които са красиви не се озлобяват, но изказването и беше наистина гадно.

Ерин, найстина ми падна в очите.

OtherDimension
02-13-2007, 15:53
^ на мен също , не че я интересува
по принцип имаше вид на интелигентно момиче , ама да падне дотам ,че да обижда на външен вид ... :?
иначе бързо се коригира и взе да моли дона да стане по-умна , за да я обижда на сиво вещество ама ...

RAWRRR
02-13-2007, 15:55
Външността й е само косвено виновна.

Не знам кой предложи идеята,че дона е озлоблена заради неувераността във физическата си красота,но знам че това никой не може да го докаже..това са само догадки..

Кога ще разберете,че по-страшно е да си гнил отвътре..отколкото да си дебел,пъпчасал,с целулит и прочие..

Mooo6nooo
02-13-2007, 16:01
Интелигентноста няма нищо общо с избиването на комплекси.

Преди време казах, че харесвам външният и вид. Вследствие, на което ми казаха, че съм извратен. Сега видях нениа снимка и се оказа, че съм я сбъркал, но определено не е грозна. На мен ми харесва момичето (на външен вид), а или аз съм извратен.

Ани.
02-13-2007, 16:56
песен,песен,ама като подбираш песните поне ги подбирай както трябва.

Дона,падна ми в очите,ти си шибан хардкорец.

върви на майната си!

..

02-13-2007, 17:50
аз пък ще правя протест срещу баниците с кайма.

да не го забравяме.

"Баница с праз,баница с праз.."

Велика пеничка!

priti_kiti
02-13-2007, 17:50
абре,мацко,що не вземеш да си завреш розовия гланц
и зверски яката значка на една група дето не си я и чувала
в секси задничето.ей такива като теб знаеш ли как ги обичам?
дето се злобят безпричинно.само като ти видях олигавения фейс
на снимките ми стана ясно що за рядко лайно си.е,сега вече
съм напълно убедена.да,знам че тези груби слова няма да достигнат
до плиткото ти мозъче под друга форма освен като псувни.
защо ли понякога хората не се замислят,че им правя услуга.

да не го забравяте... ;) хм.. и тва може да мине като текст на песен, но мен лично повече ми харесва песента на Вендета.. :lol:

Уотевър..за мен тва не са псувни, аз лично нямам нищо против нея :lol: тва че са и в повече комплексите и си ги избива по този начин - еми нейн проблем, не виждам що трябва да я обсъждаме..

Ани.
02-13-2007, 17:52
Да бе..то всички просто си гледат кисело.


ама защо да го обсъждаме.

02-13-2007, 18:13
Вели,има велики хора,но понякога се налага да говориш от свое име.


=)

02-13-2007, 18:27
ще ни се празниш по челцата ли?



"..баница с праз,баница с праз."

02-13-2007, 18:45
ехх,не ми го отваря..

колко жалко,наистина.

:)

и преливам от сериозност.

[B]a[N]D[i]T[k]a
02-13-2007, 18:56
imashe takiva temi i bannaha avtora :lol:
ina4e kato se zamislq mai ima edin potrebitel det ne moga da go traq... i toi ne moje da me trae :) vzaimno si e.. toi si znae koi e nqma nujda da go spomenavam :)

brain_stew
02-13-2007, 18:57
СПАМ!СПАМ!СПАМ!

Мееенеее...най-ме дразняяяят...ъмм...
да почнем с експлойтед!До него се чувствам пълен идиот!
Прити_кити и Глезораната...те па...толкова са заблудени че няма накъде повече!
Най мразя от всички обаче scissorhand-велик философ, супер умна неква...парадира с яката си музика и ми го навира в лицето!

Как не ви е срам бе!
:smt011

anonymous485803
02-14-2007, 07:50
Аз пък най-мразя Готината мацка. Горката си мисли, че много знае, но всъщност е толкова проста и ограничена, че няма на къде повече. Дори не може да го осъзнае. По-далече от носа си не може да гледа. Целия и жалък живот се върти около мъжете, секса и парите.

Ани пие.
02-14-2007, 14:03
Аааа


Брейн стю

ти сарказъм ли пробваш,щото нещо компа отказва да го разшифрова.


И към вЕли.

Веееееели!
абе,сладур!

Е така..как преценяваш характера на хората,при положение че си ги виждал веднъж и дори не си ги поглеждал в оченцата?


..
виртуална реалност..е гадно нещо.

аз отивам да пия.

Бунтар
02-14-2007, 15:07
mEri6e6 mEri6e6 lalalallaala :smt026


Drazna li te?? :smt026 a sega?


Ne moje6 da me sudi6!! xaxaax az sum nevmenqem xaaxaxaaxxa :smt026 :smt026




:-s

Аз искам, аз искам, аз искам да се похваля пъъък! Вижте какво ми написа Корн на лично, другарко! :-#

brain_stew
02-14-2007, 19:19
Аааа


Брейн стю

ти сарказъм ли пробваш,щото нещо компа отказва да го разшифрова.


И към вЕли.

Веееееели!
абе,сладур!

Е така..как преценяваш характера на хората,при положение че си ги виждал веднъж и дори не си ги поглеждал в оченцата?


..
виртуална реалност..е гадно нещо.

аз отивам да пия.

Ми значи компа ти е шибан! :lol:

pathetic
02-14-2007, 21:44
той си е здраво шибан,

но от сарказми разбира.

пък твоят не го лови.

не е у него проблема,обаче.

..

ErinEverly
02-17-2007, 09:25
OtherDimension, Mo6no,
Сега, мога ли да ви обясня нещо? Наистина, това вие какво мислите малко ме засяга. Мнението ми беше в момент на нервен срив, причинен от много тежка и депресираща музика, която слушах 6 часа. Незнам дали вие смятате, че може да стане такова нещо, но е така. Това не го приемайте като извинение или отказ от думите ми. Просто наистина ми се насъбраха много проблеми - с работата, с дъртите первезници, с училището, с приятелите и т.н. Не мога да съм особено обективна в такъв момент, защото вчера и днес бяха едни от най-гадните дни през живота ми до момента. Но ще се опитам да ви обясня.
Мнението ми не беше на място, но в пряко значение, всмисъл това трябваше да й го напиша на лично, за което искрено съжеявам. Разсеяността ми тогава не мога да я извиня. Но иначе мнението ми беше напълно точно и не бих променила нито една дума в него, колкото и хора да ми кажете, че съм тъпа. Не трябваше да правя психологичен анализ, но се опитвах да намеря корена на злобата й. А и нали вие ми казвахте да не се отмятам от думите си? Защо сега ми обяснявате колко са тъпи и се опитвате да ме накарате да го направя??? Никога не съм го правила, в интерес на истината. Да, приемала съм че съм грешала, но никога не съм се отмятла от думите си.
Много хора в този форум ме възприемат като злобна и т.н., но аз продължавам вече 4 години да пиша тук, за да мога да си изкарам злобата и желанието за спорове, за да не го правя с приятелите си, които го мразят. Извинявам се на всички, които са приели тежко моите думи, но аз никога не съм искала да обидя някого (пак не се отмятам от думите си). Просто тук може да се видят всички разновидности на нашето "тиин" общество и понякога аз изразявам доста ясно неодобрението си към определени части от него - наркомани, глупави хора и т.н., като говоря само на един човек. Този човек не трябва да смята, че моето мнение важи само за него и изразява някаква конкретна ненавист към него.
Истината е,че животът е толкова сложен, че аз не икам да правя моя собствен още повече, затова изразявам мнението си и наживо, но само тук го обосновавам. Сега не насочвайте пръсти към мен с думите "лицемерка", не съм такава. Просто хората не оценяват искреността. Толкова трудно ми е да се справям с тоя живот и с неговите "приятни" изненади, че спестявам някои разсъждения на хората около мен.
И така, след тази изповед се надявам всичко да е точно, въпреки че поема риска да се хванете отново за думите ми и да обяснявате неща, които не са вярни. Но, какво да се прави, човекът греши толкова много пъти, че съм свикнала да прощавам, както на другите, така и на себе си.
Айде, пожелавам ви всичко най-хубаво и един прекрасен ден.

Mooo6nooo
02-17-2007, 10:01
Опитай се да се усмихнеш, защото от начина ти на писане си мисля, че в момента ти е доста гадно.

и Ерин,
дано да нямаш повече такива дни. :)

ErinEverly
02-17-2007, 10:21
Опитай се да се усмихнеш, защото от начина ти на писане си мисля, че в момента ти е доста гадно.

и Ерин,
дано да нямаш повече такива дни. :)

Ххахаха... Мерси, ама няма да е лесно. Ще имам по-хубави дни, ако си присъдя пишка и стана хермафродит... И при тва няма да са кой знае колко хубави, защото аз по принцип съм си най-големият карък на тази планета, е... Вторият :|

ErinEverly
02-17-2007, 10:36
аххаах убеждението ти, че щом си жена си мъченица, а щом си мъж живота е песен е доста дразнещо :)

Не, просто на теб не ти се случва да се опитат да те изнасилят и то 2 пъти за 2 месеца...

doky
02-17-2007, 10:49
аххаах убеждението ти, че щом си жена си мъченица, а щом си мъж живота е песен е доста дразнещо :)

Не, просто на теб не ти се случва да се опитат да те изнасилят и то 2 пъти за 2 месеца...

Много лоша работа,съчувствам ти.Трябва ти някой верен приятел,мъж да има до теб,за да се поуспокоиш малко,иначе оправия няма,нито полицията ще свърши нещо,нито някой друг.Аман от наркомански истории,само бой за такива деградирали хора.

ErinEverly
02-17-2007, 11:10
аххаах убеждението ти, че щом си жена си мъченица, а щом си мъж живота е песен е доста дразнещо :)

Не, просто на теб не ти се случва да се опитат да те изнасилят и то 2 пъти за 2 месеца...

Много лоша работа,съчувствам ти.Трябва ти някой верен приятел,мъж да има до теб,за да се поуспокоиш малко,иначе оправия няма,нито полицията ще свърши нещо,нито някой друг.Аман от наркомански истории,само бой за такива деградирали хора.

Не мога да си наема мъж да седи нон-стоп с мен! Смисъл - гадже, негадже, пак не може даа е смен непрекъсното. Абе оправия няма. А и не наркоман - контрольор.

02-17-2007, 12:19
Всички комунисти и анархисти...

fake
02-17-2007, 14:29
ъх...ако тряа да изброявам, тряя да не ми стигне деня
ако някой се интересува дали ме дразни, всъщност ако се чуди дразни ли ме, най-вероятно ме дразни :smt012 мдае, раздразнителна личност съм...

KoRn
02-17-2007, 14:31
az ne vi li drazna :smt026

1 qm banica
2 reja rucete na horata
3 piq boza


I vie ne me mrazite?!?!?!? Boje :smt026

Mraza vi!



:-s

JoeBanana
02-17-2007, 14:49
айде, бе, мразете го момчето, че ше му падне чурката :mrgreen:

KoRn
02-17-2007, 18:11
a na tebe 6e ti padne mustaka.. :smt026



Iska6 li utre na po bani4ka? i boza?

:-s

02-18-2007, 08:25
RAWRRR

По този начин на писане се чете доста по-лесно.Хората като видят дълъг текст написан по цялата ширина на страницата\или текст без пряка реч в него\ се отказват да четат.А сарказъм или си измисляш че има или не разбираш от него.Последните постове нямат и следа от такъв.Ако пък не говориш за последните постове,то спокойно би могъл да цитираш някого,така че на нас,простолюдието,да ни стане ясно.И се извинявам,ако съм обидила по някакъв начин твоята личност.Да-аа.

RAWRRR
02-18-2007, 08:29
RAWRRR

По този начин на писане се чете доста по-лесно.Хората като видят дълъг текст написан по цялата ширина на страницата\или текст без пряка реч в него\ се отказват да четат.А сарказъм или си измисляш че има или не разбираш от него.Последните постове нямат и следа от такъв.Ако пък не говориш за последните постове,то спокойно би могъл да цитираш някого,така че на нас,простолюдието,да ни стане ясно.И се извинявам,ако съм обидила по някакъв начин твоята личност.Да-аа.

Това са предразсъдъци..Как така няма да го четеш?Не мислиш ли че е глупаво,даже много..четеш за да хванеш смисъла,а не заради естетичния вид.Много ми е интересно как четеш проза?
Сарказъм има почти във всеки пост на поетесите..няма да цитирам.Ако не го откриваш,така или иначе нищо не губиш.

02-18-2007, 09:40
RAWRRR

Не аз не го чета.Тези,които през живота си не са отваряли книга, не четат като видят такива текстове.
Когато обаче е написано като стихотворение е по-лесно за прочитане явно.

И все пак какво значение има как е написано?Идеята не се променя,нито думите.

XXX_f
03-01-2007, 13:03
XXX_f

OtherDimension
03-01-2007, 15:19
искрено се учудвам ,че не съм споменат , тъй като със сигурност знам ,че дразня много хора , защото са споделяли

мен ме дразнят 90% от Фън ФЪн ФЪн

JoeBanana
03-01-2007, 15:22
ех, как всички искат да бъдат мразени :mrgreen:
стига, вече с тва "мен ме няма", "що ме няма", "ама как така ще ме няма" :mrgreen:

Manic_Panic
03-01-2007, 16:02
мен ме дразнят 90% от Фън ФЪн ФЪн
Ех, спомням си едно време и ти и аз бяхме от тях, но времената се менят... :lol: :lol: :lol: :lol:



И понеже съм добра ще кажа, че мразя тези който явно изявяват желание да бъдат мразени :-D

koalka
03-01-2007, 17:03
Дразни ме хихи. :wink:

`Death`Whore`
03-01-2007, 23:19
Експлойтедтийн, кой може...нали съм Хихомразка :twisted:

pathetic+
03-05-2007, 12:29
Цеко!

(удивителният знак е,за да засили фантазията и развихри въображението ви)

AnIcHkAtA
03-06-2007, 13:49
Mi nqma takuv 4ovek koito da mrazq.Si4kite si me kefite.

Boot
03-06-2007, 16:24
^То от омразата до любовта крачката е една... :roll:

ThePainIsReaL
03-07-2007, 12:08
Дразни ме хихи. :wink:

и мен

techCandy
03-07-2007, 19:41
Ше ме прощавате за неправилно изписаните прякори. Омраза е
прекалено тежка дума, така че ще се повторя и ще кажа само, че има индивиди, които не са ми особено приятни:
pretty_kittie
the_o.c._girl
banditka
niki7o
mimka_sweet
midian
crazy_sexy_cool_f
kudarvoto
in4itu
glezorana
peps from mars
Вскичките притежават една обща черта, КИФЛИ :smt005
Еднотипни, безлични не особено способни на каквито и да е размисли мацки.

miminia
03-08-2007, 13:30
да наистина ме дразни едно момиче която е фенка на кварталът на богатите.Нещо мн взе да и се вдига самочувствието и постоянно прави забележки на др.Момиче погледни първо себе си и сл това мацай другите :wink:

feshankaa
03-08-2007, 18:56
Без да се обижда някой..затва е темата. Дразнят ме Лапенцето и Метоман :twisted: :twisted:

LaPeNcEto0o
03-08-2007, 19:13
[color=orange]да наистина ме дразни едно момиче която е фенка на кварталът на богатите.Нещо мн взе да и се вдига самочувствието и постоянно прави забележки на др.Момиче погледни първо себе си и сл това мацай другите :wink:
:mrgreen:

Mooo6nooo
03-08-2007, 19:35
Споменах отдавна човека, които малко или много ме дразни, а другите не ме дразнят, но ми правят страшно лошо впечатление с доста неща някои хора, но не съм тръгнал да ги казвам открито. Дори и да им го кажа, те няма да се вслушат в думите ми, така че няма смисъл. А и всеки човек си има кусури.

evil_lady_in_black
03-09-2007, 05:21
Мноу ме нерви тая feshankaa , защото се мисли за по-велика от другите !

rosskata
03-10-2007, 08:21
pretty_kittie
the_o.c._girl
banditka
niki7o
mimka_sweet
crazy_sexy_cool_f
kudarvoto
in4itu
glezorana
peps from mars

ПОдкрепям списъка, и искам да добавя Death' Whore' и Ziezi.
И двамата си мислят, че морето им е до колене, и че всичко знаят.
Да спориш със Зиези или да се опиташ да го убедиш в нещо е все едно като муха да се блъскаш в затворен прозорец.
А мацката преди ме кефеше, но се взема прекалено насериозно. НАйк- обича да влезе в някоя тевма в "Музика" и да почне да спори кое е истински метъл и кое не е , и да обяснява на всички колко са тъпи и ънтру.

feshankaa
03-10-2007, 08:37
Мноу ме нерви тая feshankaa , защото се мисли за по-велика от другите !
Уха и мене вече ма има :smt005
Аз се нервя от много хора,ама списъка ще стане доста дългичък,ако взема да пиша :twisted: .. примерну Лапенцето не ми е по фкуса....

GLeZoRanA
03-10-2007, 09:09
Имате по една бира от мене 8) само за кифлата не съм съгласна :) щото съм далече от тия кифли

SupremacyGirl
03-10-2007, 09:15
ХАаххах глез мани мани, искам да ти(ни) го кажат в очите.. :lol:

GLeZoRanA
03-10-2007, 09:19
Мац цитирам :Еднотипни, безлични не особено способни на каквито и да е размисли мацки.
мухахаах е това могат да го кажат само хора които не ни познават... Голяма си кифла начи ... [-X на тва мнение умрях от смях

OtherDimension
03-10-2007, 09:19
много сте тънкообидни , дами :lol:
особено Прити Кити
някво момиче я обиди и вече реже вени и добива комплекс за малоценност .. я се стегни и не се дръж като ощипана госпожица
това е само форум :wink:

GLeZoRanA
03-10-2007, 09:20
много сте тънкообидни , дами :lol:
особено Прити Кити
някво момиче я обиди и вече реже вени и добива комплекс за малоценност .. я се стегни и не се дръж като ощипана госпожица
това е само форум :wink:Кой се е обидил ??? Ние само се чудиме къде да излеем нашите размисли и страсти :)

SupremacyGirl
03-10-2007, 09:22
Ае.. тая Прити Кити тряя да е ебати залуханата ](*,) [-X :-k
Да добива коплекси от некви мнения от некъв форум...ц ц ц :D
Виж Глез ти поне си по-добре :)

GLeZoRanA
03-10-2007, 09:23
Ае.. тая Прити Кити тряя да е ебати залуханата ](*,) [-X :-k
Да добива коплекси от некви мнения от некъв форум...ц ц ц :D
Виж Глез ти поне си по-добре :) ощипана госпожица такава.! розова киФла! :lol:

SupremacyGirl
03-10-2007, 09:24
Само да ми падне... :twisted:

OtherDimension
03-10-2007, 09:26
Само да ми падне... :twisted:

много добре знам ,че ти си прити_коте
театъра ти е излишен :roll:

SupremacyGirl
03-10-2007, 09:29
Ужас, какво ще правя.. разкрита съм! :lol:

OtherDimension
03-10-2007, 09:32
направи си нова регистрация , и този път не уточнявай че си ти

например : not_another_pritti_kitti

SupremacyGirl
03-10-2007, 09:34
Мдаа много оригинално.. :lol: ама ми се изчерпиха идеите за мейли.. :roll:
И споко ако не исках да се разбира че съм аз, нямаше.. ама кво да направя като ми е забавно :D

Mimka_sweet
03-10-2007, 10:10
да и мен ме нерви доста фешанката :twisted:

Muse_of_Madness
06-16-2007, 10:08
Нема ме... Death Whore, Lunatrick, Shadow Walker, признайте си!

vikipf
06-16-2007, 12:39
да наистина ме дразни едно момиче която е фенка на кварталът на богатите.Нещо мн взе да и се вдига самочувствието и постоянно прави забележки на др.Момиче погледни първо себе си и сл това мацай другите :wink:
:::


Иначе die_die_my_darling_ :?

FearInMotion
06-16-2007, 22:39
99 процента са яко зле тука, май мама и тате не са ви искали особено :smt033 :smt059

ScionOfStorm
06-17-2007, 06:18
Аз никого не мразя, всички ви обичам, чада мои :oops: O:)

Disrespect
06-17-2007, 06:24
ми едно 85% от форума не ме кефят :smt017

Alex_89
06-17-2007, 07:38
Ми аз пък ще кажа, че ми допадат Death`Whore` (тия апострофи горе май ги огелпих, ама..) и Whisskas ( и това май не се пишеше така..).Иначе другите...suck. :smt118

rebel_kid
06-17-2007, 09:19
die_die_my_darling :shock:

`Death`Whore``
06-17-2007, 12:57
ПОдкрепям списъка, и искам да добавя Death' Whore' и Ziezi.
И двамата си мислят, че морето им е до колене, и че всичко знаят.
Да спориш със Зиези или да се опиташ да го убедиш в нещо е все едно като муха да се блъскаш в затворен прозорец.
А мацката преди ме кефеше, но се взема прекалено насериозно. НАйк- обича да влезе в някоя тевма в "Музика" и да почне да спори кое е истински метъл и кое не е , и да обяснява на всички колко са тъпи и ънтру.
Това е съвсееееем изолиран случай, ставаше въпрос за Хим. Всъщност след това осъзнах, че беше тъпо да давам определения дали някой е "истински метъл". :) С което просто обяснявам. Понякога емоционалността ми идва в повече и се чудя защо съм казала подобна простотия. :)

Sam90
06-17-2007, 13:10
никой не мразя....за сега единсветно ме дразни, когато някой земе да плюе нещо, което не разбира или нещо, което не познава :)

shadow4e
06-17-2007, 14:54
Ми аз пък ще кажа, че ми допадат Death`Whore` (тия апострофи горе май ги огелпих, ама..) и Whisskas ( и това май не се пишеше така..). :smt118

http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=63330&postdays=0&postorder=asc&start=315 Тази тема е за любимците :)


При мен още няма промени, няма някой, когото да не харесвам, чийто ник да съм запомнила :) Има 1-2 момиченца, които малко ме дразнят, но и те ще порастнат :)

tuka6na
06-17-2007, 21:31
aм как стаа тва някой да те дразни без да го познаваш.Брей напредват бързо неадекватщините...
иначе у пи*ко матеееер ако се познавахме даже [-X :-k

Shadow_Walker
06-18-2007, 08:25
Нема ме... Death Whore, Lunatrick, Shadow Walker, признайте си!
Аз ти се кефя бе :)
Иначе...хората, които ме дразнят си го знаят :twisted:
А пък аз съм "любимец" на всички гости :lol:

find_m3
06-18-2007, 12:01
хм,изненадан съм че доса никой не ме е сложил като "анти-фаворит".... а аз останах с впечатлението че доста хора не ме понасят...поне от ЛС-тата които ежедневно получавам така излиза... :-k
иначе по темата-харесвам около 25% от съфорумците,за другите => :smt098 :smt029

хаха ок мен ме дразниш :smt005 не ебавам се
Дразни ме Dead Whore от снощи :| плюе темите

06-18-2007, 14:27
Коки

RhytmiX
06-18-2007, 14:35
pffff tooo hard.... Viruzzz i Iunak :smt005 sa nai-golemite SELQNDURI VUV FORUMA pod kakvito i nickove da sa :smt005 =D>

06-18-2007, 14:54
Всички са ми еднакви, дори не им помня никовете и аватарите.

sinful`girl
06-19-2007, 15:05
Единствената,която адски много ме дразни е malkoto_sladur4e.Като почне,"аз съм умна,красива и ..." Тука не е мястото да си избива комплексите ...

RhytmiX
06-19-2007, 16:02
Oooo boje :D...predniqt post mi pripomni 4e malkoto_sladur4e su6to mi e anti favorit ;) ....super otvratitelna e i mi napomnq na edna suu4eni4ka :smt078 <<<< :-D

rakiQ
04-15-2008, 17:45
men kak me nqmabre :razz: :razz:

eu.hyricane
04-15-2008, 19:40
dali pyk nqma da q zaklu4at temata -_-
draznqt me vsi4ki "neonacisti", "neofa6isti", palni tapanari, ne znaqt za kakvo se borqt.. "za 4ista Balgariq".. iz4istete si glavite, basi boklucite.. bili 4uli, 4e Hitler i Musolini sa divaci i otka4alnici, i tragvat da im podrajavat.. 100% ne ste zapoznati s tapiq stroi, ili si mislite, 4e e golqm geroizam da natap4i6 hilqdi evrei v koncentracionni lageri.. kakto i da e -_-

04-15-2008, 19:42
dali pyk nqma da q zaklu4at temata -_-
draznqt me vsi4ki "neonacisti", "neofa6isti", palni tapanari, ne znaqt za kakvo se borqt.. "za 4ista Balgariq".. iz4istete si glavite, basi boklucite.. bili 4uli, 4e Hitler i Musolini sa divaci i otka4alnici, i tragvat da im podrajavat.. 100% ne ste zapoznati s tapiq stroi, ili si mislite, 4e e golqm geroizam da natap4i6 hilqdi evrei v koncentracionni lageri.. kakto i da e -_-
Стига с тоя Хитлер бе боклук,i men me drazni majka ti,za]oto ne si mie 6undrata kogato q eba,ama ne se oplakwam!

04-15-2008, 19:51
dali pyk nqma da q zaklu4at temata -_-
draznqt me vsi4ki "neonacisti", "neofa6isti", palni tapanari, ne znaqt za kakvo se borqt.. "za 4ista Balgariq".. iz4istete si glavite, basi boklucite.. bili 4uli, 4e Hitler i Musolini sa divaci i otka4alnici, i tragvat da im podrajavat.. 100% ne ste zapoznati s tapiq stroi, ili si mislite, 4e e golqm geroizam da natap4i6 hilqdi evrei v koncentracionni lageri.. kakto i da e -_-
Стига с тоя Хитлер бе боклук,i men me drazni majka ti,za]oto ne si mie 6undrata kogato q e**,ama ne se oplakwam!
mri be zabulden 4ervei
Ахахха кур за Милан бе плух,че те еба в жалкия росонер

psychopath
04-15-2008, 20:11
eu.huricane не ми е симпатичен...
има един боклук в кофата- Ловеч

TheBeastInBlack
04-15-2008, 20:24
Нямам... сите ви обичам. :grin:

NightGuardian
04-15-2008, 22:47
quench , не заради постове ами заради аватара! 8-) Много ме дразни аватарат му... :)

RAWRRR
04-16-2008, 05:58
бИ(й) бой бункерът!

04-16-2008, 09:25
dali pyk nqma da q zaklu4at temata -_-
draznqt me vsi4ki "neonacisti", "neofa6isti", palni tapanari, ne znaqt za kakvo se borqt.. "za 4ista Balgariq".. iz4istete si glavite, basi boklucite.. bili 4uli, 4e Hitler i Musolini sa divaci i otka4alnici, i tragvat da im podrajavat.. 100% ne ste zapoznati s tapiq stroi, ili si mislite, 4e e golqm geroizam da natap4i6 hilqdi evrei v koncentracionni lageri.. kakto i da e -_-
Стига с тоя Хитлер бе боклук,i men me drazni majka ti,za]oto ne si mie 6undrata kogato q e**,ama ne se oplakwam!
mri be zabulden 4ervei
Ахахха кур за Милан бе плух,че те еба в жалкия росонер
:smt018
Умри бе шушляк

HexGirl
04-16-2008, 12:09
hm mai nikoi

04-16-2008, 12:12
Тая hex_girl много ме дразни 8-)

PinkFloydSound
04-16-2008, 14:39
Дразня се от себе си.
Сигурно и много други дразня де.

04-16-2008, 15:42
Дразня се от себе си.
Сигурно и много други дразня де.
мене

04-16-2008, 15:47
Дразня се от себе си.
Сигурно и много други дразня де.
мене
Ооо, кеф! 8-)
:smt098 :smt098 :smt098 :smt098 :smt098

VerryBerry
04-16-2008, 16:04
Засега няма кого да мразя и кой да ми е противен.. :)