PDA

View Full Version : убих любовта ни..



02-10-2007, 13:02
Здравейте!
Пиша ви защото за пореден път не мога да намеря изход от проблемите си.Имах прекрасна връзка с едно момче,което адски много ме обичаше.Но историята ни има много странно начало..
Всичко запозна по чата..бавно малко по-малко започнахме да се опознаваме,но сичко се случваще в измислен нап си свят ,в който нямаше други хора освен нас,нямаше интриги,бяхме само аз и той..беше хубаво.. :? но аз се влюбих в това момче..обикнах го от цялата си душа.Не го обичах заради външния му вид или заради някви материални възможности-обичах го заради самия него ..Но..един ден разбрах че всичко е било лъжа..с няколко думи той уби мойте мечти,а един човек без мечтите си човек ли?!Взе сърцето ми избяга.. при другата.. тази,която истински обичаше или поне така си е мислил незнам..Мина време и това момиче го остави..той се опита да се върне при мен ( само да отбележа че дотогава сичко се случваше само в чата ) но аз бях с друго момче към което не изпитвах никакви чувства..целувах него а виждах НЕГО този който обичах :( Един ден се прибрах и една от мечтите ми се сбъдна ТОЙ ме чакаше пред нас..и аз бях на седмото небе от щастие..когато се качи да ме изпрати ме целуна..не можех да повярвам повтарях си,че е само съм и ако наистина е така предпочитам да спя цял живот..но не,беше истина.И от 9 октомври се опитвам да даря това момче с цялата си любов която изпитвам към него..но проблемите идваха от там,че не можех да му се доверя..след всичко което ми беше причинил.а то не е малко :(постоянно се карахме,защото аз го ревнувах ..на него не му харесваше,а на мен не ми пукаше кво му харесва на него карах си по мойта..скандали за глупости (чак сега разбирам че всичките ни караници са били за глупости) макар всички ни сдърпвания да са били доста сериозни всичките завършваха с целувка и мили думи.Сега към главния ми проблем..Повечето пъти когато ми е казвал обичам те..не му вярвах или по-скоро не исках да му повярвам.Толкова много е правил за мен..Когато сгафех идваше при мен и се извиняваше?Но защо подяволите след като аз бях виновна за всичко??! Един ден..след поредната караница той каза..това е последния път когато прощавам нямам силиза повече..но ест аз направих грешка..ОТНОВО!
Тогава той се предаде..каза че не може повече да се опитва да ми докаже чувства си..че ме обича безкрайно много но вече е безсилен..аз го накарах да се отдръпнеот мен и сека си плащам за постъпката..загух любовта си..загубих един добър приятел на който можеше да се разчита..осъзнавам грешките знам че връщане назад няма..искам да мога да ги поправя,не да ги залича,зашото мойте грешки са оставили доста голяма следа върху сърцето му..Как да му покажа че го обичам..да го накрам да ми вярва както преди и да не спре да ме обича..моля ви помагайте :(

02-10-2007, 13:11
и се извинявам за многото грешки но докато пишех и бързах :(

sharkybul
02-10-2007, 13:30
В друдна ситуация си :( разбирам те напълно,НО НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!
и аз си падам голем чешит и се карам с доста хора.Също и аз като теб ревнувам....,но когата намериш човека който смяташ за подходящ,трябва да се правят компромиси,на места да задържаш гнева в себе си и разбира се да ВЯРВАШ на човека до теб!
Ако не си вярвате на каде отивате? Другото което е,че ако той не иска да бъде с теб ще се махне.но той не го прави и се връща при теб...

Ние сме момчета! Звучи тъпо,ама да видиш яка мадама и да не я свалиш ако ти се отдаде възможност си е грехота :roll: А пък и всеки прави грешки...стига да не повтаря грешките си би могла да склониш да му простиш и да бъдете заедно посредством компромиси и любовта си

Успех :D

{Sweety_f}
02-10-2007, 13:38
Това е мн гадно...но аз не мога да те съдя,защото и аз съм правела мн грешки...тааа сега да минем на темата...след като си го отблъсквала толкова пъти е логично и той сам да се отдръпне,защото може би се е чуствал излишен..нз.Ако го обичаш толкова мн колкото твърдиш се бори за него,макар че от начало и той не се е държал мн добре с теб...(:успех

Barbie
02-10-2007, 15:17
Някои от грешките ти и реакциите ти са разбираеми. Нормално е, когато някой те е наранил веднъж, да не можеш истински да му повярваш. Заради сегашния се приятел, който обичам искрено, преди време изплаках много сълзи. И въпреки че вярвам, че не е редно да го обвинявам за нищо, тъй като такива неща просто се случват...ме е страх да се даверя. Обичам го прекалено много и знам, че може отново да ме нарани така. Освен това сигурно още съм огорчена. Затова сама усещам, че понякога реагирам остро, понякога се залавям и се дразня на малки неща, с които се шегува (той до сега не е показал явно дали го усеща, но аз знам, че е така). И наистина се опитвам да забравя, какво съм изпитвала, когато съм плакала по него. Явно това, че ти си била наранена, е оставило по-голям отпечатък в поведението ти... Но така или иначе, грешките са нещо нормално - позволени са както на него, така и на теб. Сега е момента ти да се извиниш и да се надяваш, че той ще ти прости, както ти си простила по-рано. Говори с приятеля си, кажи му, че го обичаш, кажи му, че осъзнаваш грешките си и ще направиш всичко възможно да не ги допускаш наново. Помоли го за възможност да му докажеш колко го обичаш, но не позволявай това да остане само на думи. Или ще трябва да се пребориш със себе си, или да го изгубиш...

koalka
02-10-2007, 17:42
Направи всичко възможно да отидеш при него по-скоро и да се сдобрите.Забравете всичко и започнете от начало, ако наистина се обичате.И двамата сте правили много грешки и е време да си простите.

Lorraine
02-11-2007, 15:18
#-o нищу не можеш да направиш..все пак ти си грешила последните пъти доколкото разбрах!...примири се.. :smt011

krem4et0
02-11-2007, 15:53
И аз съм в такова положение. Преди време приятелят ми ме нарани доста,плаках,страдах,исках да умра,за да свърши болката. Н е ми беше изневерил-просто не ме обичеше и не искаше да е с мен. но аз се опитах да забравя,да повярвам на това,че връзката ни има бъдеще макар,че той не ме обича,както аз него. Сега година и половина близо по-късно съм щастлива,защото забравих и простих. Забравих мъката и болката,преодолях всички страхове и вече знам,че и той ме обича. Просто реших да си кажа-било,каквото било. Минало е-имам прекрасно момче-няма да го изпусна. Шансът идва веднъж в живота и не при всеки. Поговори с него и му кажи,че нещата ще се наредят. Обясни му за опасенията и страховете си и обещай да се промениш. загърби всичко и повярвай.
дано да си щастлива-желая ти го искренно.

honda^
02-11-2007, 16:12
Има6 2 възможности...да се примири6 или да се бори6. Мисля, 4е е редно да проведете един разговор, в който ти да го помоли6 да ти прости. Ако той о6те те оби4а, 6те се съберете. Надявам се това да се слу4и, но този път не го разо4еровай...

In4iTu_
02-11-2007, 17:03
Докажи му, че си осъзнала грешките си и , че няма да ги повториш...

FiRe_LaDy
02-11-2007, 17:31
mnogo kofti situaciq.i az dosta naranih choveka,kogoto obichah.i moje bi ima neshto vqrno v tova,che naranqvame nai - mnogo horata,koito obichame.az te syvetvam da ne se otkazvash,a da go potyrsish otnovo.poiskai mu posleden shans i ako go poluchish gledai da ne pravish greshki i da go dyrjish blizo do sebe si.

02-11-2007, 18:08
Много ми хареса това,че осъзнаваш грешките си. Похвално е ,защото ,ако аз бях в тази ситуация сигурно щях да хвърля цялата вина върху горкото момче. ](*,)
Моят съвет е да му кажеш,че чисто и просто си го ревнувала и това е чувство,което не можеш да овладееш. Той те е наранил веднъж и това е начин да се предпазваш от повторна грешка от негова страна,но без да искаш си направила такава...вината не е твоя. Просто говори с него. Смятам,че той е добро момче и ще те разбере.

ro6li4ka
02-11-2007, 18:29
Кажи му направо че го обичаш и че ти сама си се прецакала и не искаш да го загубиш ако не разбере еми поне ще си опитала ако разбере ще има happy end...

iiirish
02-11-2007, 18:34
напълно разбирам съмненията ти и никак не те обвинявам. трудно е да се довериш, трудно е да повярваш и да следваш безрезервно чувствата на другия...
но винаги има начин! стига да искаш винаги можеш да намериш изход! обади му се, потърси го, накарай го да осъзнае, че разкаянието ти е искренно, че си осъзнала какво значи той за теб и ти за него... стискаме палци и успех ;)

sokre
02-12-2007, 10:50
напълно разбирам съмненията ти и никак не те обвинявам. трудно е да се довериш, трудно е да повярваш и да следваш безрезервно чувствата на другия...
но винаги има начин! стига да искаш винаги можеш да намериш изход! обади му се, потърси го, накарай го да осъзнае, че разкаянието ти е искренно, че си осъзнала какво значи той за теб и ти за него... стискаме палци и успех ;)
Тя е много права , искам само да добавя нещо.
Кажиму защо е било всичко това , как той те е наранил !
Кажи му че ти е много тръдно да повярваш на някои който те е лъгал ! [-X
Подкрепям те напълно :wink:

nikoi sum`
02-21-2007, 19:49
Ами какво да ви кажа ... аз съм момчето за което тя говори ... :roll: току що тя ме изостави .. понеже едно мн добра приятелка ми каза в ИРК канала "Слънце" ... или по точно "Каде е бота бе слънце" ... от тази дума тя се хвана и ме заеба като куче ... после ми каза че нея не я боляло ... после ми каза че едва ли и мен ме е боляло ... :| хора ... аз съм много чувствителен .. тя това го знае ... аз мисля че просто тя е чакала момента за да се фане за нещо незначително за да ме заебе ... понеже аз не осещах вече нейната .. любов.. след това което преди няколко седмици направи ... и сега в скайп се е писала като мисъл "In love ...." пред очите ми ... пред очите ми е влубена в друг и не иска да ми пише и да ми отговори на моя въпрос "късаш ли с мен" понеже не мога да издърйа вече ... тя е на 14 години ... и както тя казва .. аз съм и 1вия сериозен ... казва че няма приятели ... а ме заеба няколко пати заради тях ... в същия ден когато се фана за думата "Слънце" ... тя ми каза че излиза ... но аз и отговорих че ще идвам днес при нея както ВСЕКИ ДРУГ БОЖИ ДЕН ... отивам ... чаках на пейката до тях 30-40 мин ... сам ... ко да прайш ... тя не доде .. ил ине слезе от тях .. незнам .. и ... аз си тръгнах .. отидох до едни приятели които бяха на близо .. и с тях си тругнах ... (тя ми казваше толкова много пъти че не ми пука за нея .... как може да го казва .. при положение че ... мамка му аз се отделям от майка ми с която се вийдам за по 30 мин наден :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: всеки ден пари за автобус ... даже и с такси ... а тя .. не ми пукало и не съм я обичал ...) ... не мога да живея така ... тя вече не ме иска ... по-горе казах причината ... дори за която аз разбрах по кусно защото гледах филм докато това е станало .. и така ... естествено какво очаква тя от мен сега ?? ... да и се извиня .. ЗА КОЕ ??? за кое ?? ... тя само това иска всеки пътттттттттттттттттттттт ... !!! винаги аз да и се извинявам .... мислех я за малко по голяма .. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Обичам я ... и винаги съм я обичал ... но ... явно трябва да .. се отрека ... пък и не съм хубав ... тва е най голямата причина за да се отрече от мен ... така си мисля аз ... :cry: пиша ви това ... защото няма с кой да си споделя ... няма :cry: :cry: :cry: Казвам се Милен (Maxi) и съм отчаян ... тя толкова ми казваше че никога няма да ме изостави .. аз не вярвах на това естествено ... но мислех че тя е сериозна ... аз съм на 16 и съм самотен ... сажелявам за грешките които съм допуснал при писането ... но не се стараех да е прегледно .. исках само някои да прочете това !!! благодаря ви ... за нз за кое ... и дай боже утре да съм жив .. понеже ... не мога да забравя момиче което съм оби4ал .. а повервайте ... обичах нея истински .. само с нея беше споделена ... а сега ... загубена !! дай боже да съм жив !! [-o< :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

LO6IQ
02-21-2007, 20:20
Запознанствата в чата не свършват добре :):):)
...не всичките. :wink: