PDA

View Full Version : tujna istoriq-4ast 2



I cum blood
02-10-2007, 13:34
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=78830

takam tfa e produljenieto na moqta super sux istoriq :smt010 :smt010 posledvah suveta vi...kazah my i KFO stana o6te po zle :smt010 sega se durji super stranno s men sega izleze i my kazah 4e go obi4am a toi"ae nqma me 4ao4e" :smt010 :smt009 znam 4e napravih gre6ka i postupih gadno osaznavam go po kakuf li ne na4in ne my se izvinqvah starata mi maniq mai 6te se vurne(mazohizam dimek reje6 se i po tozi na4in se uspokoqva6)kakvo da prava mamka mu toi mi kaza 4e ne iska da susame ama na4ina po koito se durji :smt010 molq vi bez ebavki 6toto mi e dostata4no gadno i nai veroqtno 6te si go iskarvam na sebe si :smt010

`Death`Whore`
02-10-2007, 13:35
Не е ебавка - от къде ти идва ника?

HopeLesss
02-10-2007, 13:51
А ти какво очакваш??? Да ти се хвърли на врата и да ти каже: "Няма миличко, всичко ще се оправи. Ти не си виновна за нищо. Прощавам ти всичко, дори да се наебеш с цял футболен отбор, пак бих ти простил, защото те обичам"

Квото си си надробила, такова ще сърбаш. Радвай се, че още е с теб, а не те е изритал като мръсно коте.

Sange
02-10-2007, 14:35
Дай му време, дръж се добре с него незаивисимо, че той може да се отнася пренебрежително или дори гадно с теб. Не му давай повод да се съмнява в чувствата ти в никой момент. Като цяло - покажи му че наистина съжаляваш, и му дай време. Нормално е в началото да се държи малко гадно с теб, ще му мине.

Mooo6nooo
02-10-2007, 14:44
По-добре да не му беше казала и да беше казала на другият да си държи устата затворена. Ако ти беше много добър приятел както казваш щеше да го направи.

{Sweety_f}
02-10-2007, 15:21
Това че си събрала смелост да му кажеш е мн хубаво...но каквото и да правиш отношенияте м/ъ вас едва ли някога ще бъдат каквито са били преди...не искам да те карам да се чустваш още по гадно но...просто това е положението..

bungle
02-10-2007, 16:48
Хммм...

Аз затова не слушам съветите на съфорумниците. Или поне преди това хубаво ги обмислям.

Споко, предполагам , че ще ти изневери с някоя, за да сте квит...

* Лелеее, колко съм черногледа. *

koalka
02-10-2007, 17:32
Чакай малко, ти какво искаш?Да не се държи така ли?Да ти каже-ок, няма проблем и да си продължите по старому.Е, не става веднага.Дай му време да се оправи, кажи му колко много го обичаш и го подкрепяй.Не го разочаровай за напред с такива изцепки, защото втори път няма да ти прости според мен.Казах ти, изчакай малко да се оправи.

Lorraine
02-11-2007, 15:55
а ти на негово място не би ли направила същото?! ..тцтц :smt011

alkobalko
02-11-2007, 17:32
А ти как очакваше да реагира, да се зарадва ли? Постави се на негово място, ти не би ли реагирала по същия начин?
Дай му малко време, сега му е гадно, но може би с времето ще му мине.

pampers
02-11-2007, 17:53
спокойно ако наистина те оби4а 6те ти прости и аз бях във съ6тото положение изневерих му..бях готова и на най-ло6ото за6тото знаех вината си..ии..ве4е ис бях казала край когато полу4их смс от него "сега трябва6е навярно да те ненавиждам за тва 4е се подигра по този на4ин с мен но напротив аз продължжавам да те оби4ам дори и по-силно..но ме разбери трябва ми време..не мога да го забравя.." и при теб 6те стане така :) :-D

I cum blood
02-12-2007, 08:00
Не е ебавка - от къде ти идва ника?

emi fenka sum na cannibal corpse tfa e ena pesen :smt035

iiirish
02-12-2007, 08:05
А ти какво очакваш??? Да ти се хвърли на врата и да ти каже: "Няма миличко, всичко ще се оправи. Ти не си виновна за нищо. Прощавам ти всичко, дори да се наебеш с цял футболен отбор, пак бих ти простил, защото те обичам"

Квото си си надробила, такова ще сърбаш. Радвай се, че още е с теб, а не те е изритал като мръсно коте.

напълно съм съгласна ;)
да ти кажа и това, което е направил е малко! аз бих се постарала повече :lol:

krem4et0
02-12-2007, 09:06
Нормално е човек, на който са изневерили да е наранен. Преди време моя приятел ми каза,че се е целувал с някаква мацкя на купон-той бил пиан,тя му се натиснала и така. Беше ми гадно. Простих,но ми беше гадно много дълго време. После го обърнах на шега-тя прави ли така,тя умее ли ги тези неща и с времето преодолях случката и не я мисля. Но е ужасна болката да си представиш любимия в чужди прегръдки. 1 седмица не бях спала,а сънувах как те се целуват и докосват. Преживях го. И той,ако иска ще го преживеее. Въпросът е в това да не те мотае-да ти каже прощава ли ти и ще се опита ли да не го споменава повече или ще ти го натяква винаги. Да се греши е човешко,да се прощава е божествено!

BebeTooOoo
02-12-2007, 09:20
Е ти какво искаш извинявай много?Постави се на негово място---ти би реагирала по същия начин нали?Неможе да ти каже "Спокойно всичко ще се оправи,не ти се сърдя" и всичко да е както преди---нестава миличка.Просто си постъпила адски тъпоО според мене.Това което той е направил даже е малко,хах радвай се че си още с него.Едва ли отношенията по между ви ще са същите,но сама си си го направила.

`Death`Whore`
02-14-2007, 08:16
Не е ебавка - от къде ти идва ника?

emi fenka sum na cannibal corpse tfa e ena pesen :smt035
Щом казваш...